Szara 6

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Szara, oferowane bezpośrednio przez

Maxbud Development

Łódź, Górna, Górniak, ul. Szara 6

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 891 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Szara 6Szara 6

4 zdjęcia

Szara 6
Szara 6
Szara 6
Szara 6

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 8 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 15 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (6): W parterze budynku (metraże od 1,8 do 3,6 mkw)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : w garażu na platformie samochodowej, na zewnątrz budynku na platformie samochodowej

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Lokalizacja naszej inwestycji jest wręcz perfekcyjna - dzielnica Górna znajduje się niemal w samym sercu miasta. Dojazd do Centrum zajmuje zaledwie 10 minut. Ulica Szara jest cicha i spokojna, otoczona dużą ilością terenów zielonych, które stwarzają doskonałe warunki do rekreacji i wypoczynku. W sąsiedztwie istnieje pełna infrastruktura - szkoły, drogi, sieć sklepów, przystanki komunikacji miejskiej. Ulica Szara to idealna lokalizacja dla studentów ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo z Politechniką Łódzką oraz Wyższą Szkołą Informatyki. Jest to wymarzona lokalizacja na zakup mieszkania w celach inwestycyjnych!

Nieruchomość składa się z 15 mieszkań o powierzchni od 51 mkw do 108 mkw. Nasi Klienci znajdą tu wygodne 2 , 3 i 4 pokojowe mieszkania, do każdego z mieszkań przylega balkon. Komórki lokatorskie usytuowane są na parterze budynku.

Miejsca postojowe dostępne są:

• w garażu na platformie samochodowej,

• na zewnątrz budynku na platformie samochodowej.

Nowe mieszkania zaprojektowaliśmy tak, aby spełnić potrzeby najbardziej wymagających Klientów, którzy chcą czuć się swobodnie, a zarazem cenią sobie doskonałą jakość i wysoki standard wykończenia. Mamy świadomość, że rynek pierwotny powinien wyróżniać się najwyższym poziomem świadczonych usług, dlatego naszym najistotniejszym priorytetem jest satysfakcja oraz komfort życia przyszłych mieszkańców nowych mieszkań w Łodzi.

Inwestycja Szara 6 znajduje się na Górniaku, ul. Szara 6 (2.7 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Maxbud Development.

Inwestycja Szara 6 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 15 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Szara 6 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Maxbud Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajduje się 6 komórek lokatorskich W parterze budynku (metraże od 1,8 do 3,6 mkw).

Lokalizacja inwestycji

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Szara 6?

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Szara 6 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1550 metrów od inwestycji Szara 6 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Chojny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Szara 6 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Szara 6 znajdują się 33 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Wyższa Szkoła Informatyki i Umiejętności w odległości 169 m, Szkoła Podstawowa nr 113 w odległości 185 m, Przedszkole Miejskie nr 72 w odległości 203 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Szara 6 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Salve w odległości 200 m, Miejska Przychodnia „Lecznicza” w odległości 359 m, Total-Dent w odległości 415 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Szara 6 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 112 m znajduje się Żabka, w odległości 197 m znajduje się Żabka, w odległości 219 m znajduje się Aldi.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Szara 6 w odległości 167 m znajduje się boisko / kort, w odległości 169 m znajduje się boisko / kort, w odległości 189 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 10.07.2020
Data aktualizacji: 08.12.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: