Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe nieruchomości Wrocław, Psie Pole, Różanka

51 ofert w 1 inwestycji

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Kaskady Różanki
  4 kw. 2022
  Różanka to doskonała lokalizacja dla osób, które chcą mieszkać w niewielkiej odległości od centrum Wrocławia i mieć dostęp do w pełni rozwiniętej infrastruktury w najbliższej okolicy. Działają tu liczne szkoły, przedszkola, mniejsze i większe sklepy oraz punkty usługowe. W odległości niecałego kilometra od osiedla są wały nadodrzańskie – idealne miejsce do spacerów, wycieczek rowerowych i spotkań z przyjaciółmi. Chcąc dostać się do centrum możemy skorzystać z licznych połączeń autobusowych i tramwajowych, a także z rozbudowanej sieci ścieżek rowerowych. Dużym atutem dla zmotoryzowanych jest bliskość ważnych arterii drogowych - ul. Żmigrodzkiej, Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, wyjazdu na trasę A8 i S5.Kaskady Różanki przy ul. Chorwackiej to doskonały wybór zarówno dla osób szukających mieszkania na start, mieszkania dla dużej rodziny, jak i w celach typowo inwestycyjnych - pod wynajem.AtutyAtrakcyjna lokalizacja z dobrym dojazdem do centrumDzielnica o dobrze rozwiniętej infrastrukturzeBliskość terenów rekreacyjnych nad OdrąW ofercie mieszkania z dużymi tarasamiDobry wyjazd na AOW, trasy S5 i A8

  Kaskady Różanki

  od 9 499 zł/m2
  ul. Chorwacka 41 , Różanka, Psie Pole, Wrocław(3.5 km od centrum)
  Develia
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Nowe Miasto Różanka
  Oferta archiwalna
  Nowe Miasto Różanka to osiedle zaplanowane z troską o spójną i nowoczesną architekturę, która wkomponuje się w otoczenie. Poszczególne budynki zyskają geometryczne formy o stonowanej, eleganckiej kolorystyce. Do mieszkań przynależeć będą przestronne balkony, loggie, a do lokali parterowych – ogródki. To da mieszkańcom poczucie swobody i możliwość codziennego zażywania odpoczynku na świeżym powietrzu. Efektowne elewacje zostaną wykończone materiałami wysokiej jakości – ich ozdobą będą między innymi estetyczne okładziny. Szklane balustrady dodadzą budynkom lekkości i sprawią, że przestrzeń prywatna będzie płynnie przenikała się z przestrzenią wspólną osiedla.Osiedle będzie monitowane oraz chronione. Dopracowana infrastruktura będzie sprzyjała spacerom i spotkaniom z sąsiadami – alejki, chodniki i ławeczki zaprojektowano w miejscach, które zagwarantują ładny widok i możliwość odpoczynku wśród osiedlowej zieleni. Budynki zostaną otoczone utwardzanymi nawierzchniami i drogami dojazdowymi do parkingów oraz estetycznymi zieleńcami, trawnikami i drzewami. Inwestycję zaprojektowano z myślą o mieszkańcach w różnych przedziałach wiekowych, dlatego przewidziano zarówno place zabaw dla dzieci, jak i dostosowanie terenu i budynków do potrzeb osób niepełnosprawnych. Szerokie chodniki, niskie krawężniki, solidne balustrady przy schodach i cichobieżne windy będą komfortowymi udogodnieniami dla seniorów.Zakończenie inwestycji planowane jest na III kwartał 2018 roku.

  Nowe Miasto Różanka

  od 5 700 zł/m2
  ul. Obornicka 79 , Różanka, Psie Pole, Wrocław(3.8 km od centrum)
  ATAL S.A.
 • Obornicka Premium
  Oferta archiwalna
  Osiedle Obornicka Premium to jedna z najnowszych inwestycji Spółki Sanbet Development, dzięki której we Wrocławiu, powstaną trzy nowe budynki mieszkaniowe o podwyższonym standardzie. Nowa inwestycja, powstająca przy ulicy Obornickiej to bogata oferta mieszkań w doskonale skomunikowanej lokalizacji.Oddanie budynku A: 3 kw. 2017 r.

  Obornicka Premium

  od 5 800 zł/m2
  ul. Obornicka , Różanka, Psie Pole, Wrocław(4.2 km od centrum)
  Sanbet Development
 • Villa Rosenthal
  Oferta archiwalna
  Inwestycja posiada charakter willi miejskiej, na której terenie zlokalizowane będą cztery budynki z trzynastoma mieszkaniami każdy. Jest to niska dwupiętrowa zabudowa z mieszkaniami dwupoziomowymi na drugi piętrze. Niewątpliwie atrakcyjne mieszkania znajdują się również na pierwszej kondygnacji gdzie do wszystkich lokali będą przynależne tereny zielone do wyłącznego korzystania. Ich powierzchnia kształtuje się w przedziale od 70 mkw do 327 mkw.Powierzchnie lokali mieszkalnych wynoszą od 30 mkw do 91 mkw. Ze względu na charakter zabudowy umożliwiamy łączenie poszczególnych mieszkań znajdujących się obok siebie lub takich które znajdują się w tym samym pionie tworząc tym samym mieszkania dwupoziomowe.Pod budynkami zlokalizowane są miejsca parkingowe w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskie.

  Villa Rosenthal

  od 6 912 zł/m2
  ul. Osobowicka , Różanka, Psie Pole, Wrocław(3.2 km od centrum)
  INTER-ES Deweloper
 • Nowe Miasto Różanka Villa "Rosa"
  Oferta archiwalna
  Kolejny etap inwestycji będzie składał się z jednego budynku o dwóch kondygnacjach. Znajdzie się w nim 8 mieszkań. Przyszli nabywcy będą mogli wybierać spośród metraży od 49,20 mkw. do 88,11 mkw. i zróżnicowanych układów dwu-, trzy- i czteropokojowych. Dla zmotoryzowanych lokatorów zaprojektowane zostały naziemne miejsca postojowe. Aby ułatwić przyszłym nabywcom przechowywanie przedmiotów, zaplanowano 8 komórek lokatorskich oraz wózkownię z rowerownią. W trosce o osoby niepełnosprawne została zaprojektowana platforma pokonująca różnicę wysokości między spocznikiem kondygnacji mieszkalnej a poziomem wejścia do budynku.Mieszkania zaprojektowane w tym etapie będą mieścić się w budynku funkcjonującym dawniej jako część biurowo-mieszkalna zabytkowego „Młyna Różanka”. Obiekt zostanie zrewitalizowany, a renowacji oraz uzupełnieniu poddane zostaną detale i piękna sztukateria, natomiast ciepła kolorystyka elewacji podkreśli liczne ornamenty na budynku. Ten etap inwestycji Nowe Miasto Różanka połączy w sobie nowoczesność z przeszłością. Otoczony przez powstające nowe budynki mieszkalne, spaja swoją formą stare z nowym.

  Nowe Miasto Różanka Villa "Rosa"

  ul. Obornicka , Różanka, Psie Pole, Wrocław(3.9 km od centrum)
  ATAL S.A.
 • Nowe Miasto Różanka IV
  Oferta archiwalna

  Nowe Miasto Różanka IV

  ul. Obornicka , Różanka, Psie Pole, Wrocław(3.9 km od centrum)
  ATAL S.A.
 • Nowe Miasto Różanka II
  Oferta archiwalna
  II etap inwestycji obejmie dwa budynki, a w nich łącznie 250 mieszkań o metrażach od 41,49 do 94,28 mkw (2-, 3- i 4-pokojowe). Mając na uwadze potrzeby zmotoryzowanych mieszkańców, w inwestycji zaplanowano 198 miejsc postojowych w garażu podziemnym oraz 52 miejsca postojowe naziemne, w tym miejsca przeznaczone dla osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji mieszkańców zostaną oddane także komórki lokatorskie.

  Nowe Miasto Różanka II

  od 6 000 zł/m2
  ul. Obornicka , Różanka, Psie Pole, Wrocław(3.8 km od centrum)
  ATAL S.A.
 • Nowe Miasto Różanka III
  Oferta archiwalna
  W trzecim etapie inwestycji Nowe Miasto Różanka powstanie jeden budynek. Zaoferuje 95 mieszkań o zróżnicowanych metrażach – od 42 do 92 mkw. W zależności od indywidualnych potrzeb Klienci będą mogli nabyć mieszkanie dwu-, trzy- lub czteropokojowe. Na posiadaczy samochodów będzie czekać 95 miejsc postojowych w hali garażowej. W obiekcie znajdzie się także 77 komórek lokatorskich.Inwestycję zaprojektowano z troską o estetykę i spójność z otoczeniem. Do mieszkań będą przynależały przestronne balkony, loggie lub ogródki. Budynki otoczy estetyczna zieleń, nawierzchnie oraz elementy małej architektury. Na osiedlu znajdą się również dwa place zabaw dla dzieci. W trosce o seniorów i osoby niepełnosprawne zaprojektowano szerokie ciągi piesze, niskie krawężniki oraz cichobieżne i przestronne windy.

  Nowe Miasto Różanka III

  od 6 000 zł/m2
  ul. Obornicka , Różanka, Psie Pole, Wrocław(3.9 km od centrum)
  ATAL S.A.
 • Nowe Miasto Różanka IB
  Oferta archiwalna

  Nowe Miasto Różanka IB

  ul. Obornicka , Różanka, Psie Pole, Wrocław(3.9 km od centrum)
  ATAL S.A.
 • Obornicka Premium etap 2
  Oferta archiwalna
  Osiedle Obornicka Premium to wyjątkowa inwestycja Spółki SANBET DEVELOPMENT, dzięki której we Wrocławiu, powstają trzy nowe budynki mieszkaniowe o podwyższonym standardzie. Budynek A już jest gotowy i posiada pozwolenie na użytkowanie, a pierwsi Klienci już odbierają swoje nowe mieszkania. Wprowadzona została także nowa oferta mieszkań z budynku B, a zakończenie robót budowlanych nastąpi już w wakacje 2018 roku. Budynek C oddany będzie w II kwartale 2019 roku. Budynki znajdują się przy ulicy Obornickiej 115a, a Mieszkańcy Osiedla mogą korzystać z dobrze rozbudowanej sieci komunikacji miejskiej, obejmującej zarówno autobusy, jak i tramwaje, które zapewniają wygodne połączenie z innymi częściami miasta.W bliskim sąsiedztwie osiedla, zlokalizowane są także liczne sklepy, szkoły, przedszkola oraz placówki służby zdrowia zaspokajające wszystkie potrzeby przyszłych mieszkańców Osiedla Obornicka Premium. Wysoka jakość materiałów, dbałość o każdy szczegół i ciekawy projekt inwestycji nadają Osiedlu Obornicka Premium prestiżowy charakter. Zgodnie z przyjętymi planami, w budynku "B" i "C" powstaną po 62 mieszkania o zupełnie nowych, funkcjonalnych rozkładach, w metrażach od 44 do 79 m². W zależności od indywidualnych potrzeb, przyszli mieszkańcy osiedla mają do wyboru komfortowe lokale 2, 3 i 4 pokojowe z ogródkami, balkonami i tarasami. Pod całością inwestycji znajdować się będzie hala garażowa z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi, a dla wygody - w każdej klatce schodowej będą windy.

  Obornicka Premium etap 2

  ul. Obornicka 115a , Różanka, Psie Pole, Wrocław(4.2 km od centrum)
  Sanbet Development
 • Stara Odra Residence
  Oferta archiwalna
  Inwestycja zakończona, posiada pozwolenie na użytkowanie.Stara Odra Residence to prestiżowy siedmiopiętrowy apartamentowiec w zacisznym miejscu Wrocławia. Otoczony zielenią budynek będzie usytuowany w malowniczym dorzeczu Starej Odry przy ul. Na Polance. Dzięki bliskości rzeki to doskonała propozycja dla osób szukających wytchnienia oraz kontaktu z naturą.Stara Odra Residence oferuje szeroką gamę mieszkań o zróżnicowanym metrażu. Z myślą o komforcie lokatorów apartamentowiec zaprojektowano w sposób wysoce funkcjonalny, ułatwiający aranżację przestrzeni i dostosowanie jej do indywidualnych potrzeb. W budynku znajdzie się łącznie 89 lokali o powierzchni od 28 do 120 mkw. Korzystanie przez ATAL S.A. z materiałów najwyższej jakości takich jak płytki klinkierowe, tynki zewnętrzne oraz nowoczesne szklane balkony ze stalowymi ocynkowanymi balustradami, w połączeniu z dbałością o detale wykończenia są gwarancją wieloletniej trwałości inwestycji. Na mieszkańców będzie czekać także ogólnodostępny, imponujący taras widokowy na dachu budynku, a z niego zapierający dech w piersiach widok na panoramę Wrocławia oraz pobliski żeglugowy Kanał Różanka.

  Stara Odra Residence

  ul. Na Polance , Polanka, Psie Pole, Wrocław(2.9 km od centrum)
  ATAL S.A.
 • Stara Odra Residence II
  Oferta archiwalna
  Etap I- zakończony z pozwoleniem na użytkowanieEtap II – zakończony z pozwoleniem na użytkowanieStara Odra Residence to prestiżowe osiedle w zacisznym miejscu Wrocławia. W jego skład wchodzą dwa funkcjonalne siedmiopiętrowe budynki mieszkalne. Ich nowoczesna architektura naturalnie komponuje się z przestrzenią, podkreślając spokojny charakter okolicy. Apartamentowce są usytuowane w malowniczym dorzeczu Starej Odry przy ulicy Na Polance. Lokalizacja zapewnia spokój, a doskonałe skomunikowanie pozwolą na sprawny dojazd do centrum Wrocławia oraz poza miasto.Stara Odra Residence powstała dwuetapowo, aby docelowo zaoferować 179 mieszkań o zróżnicowanym metrażu i układzie pokoi. Lokale zaprojektowano w sposób wysoce funkcjonalny, ułatwiający dowolną aranżację przestrzeni. Apartamenty wyposażone zostały w balkony, a niektóre w przestronne tarasy. Oba budynki zostały usytuowane tak, by z jak największej liczby mieszkań roztaczał się widok na rzekę. Osiedle jest monitorowane oraz dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.W drugim etapie Starej Odry Residence powstało 90 mieszkań o powierzchni od 35 do 90 mkw., od 1- do 4- pokoi. Do wybranych apartamentów na pierwszym piętrze przynależą zielone tarasy. Dodatkowo na 7 piętrze budynku znajduje się taras ogólnodostępny z widokiem na Starą Odrę i panoramę miasta.Podane ceny nie zawierają ceny balkonu i tarasu.

  Stara Odra Residence II

  od 6 400 zł/m2
  ul. Na Polance , Polanka, Psie Pole, Wrocław(2.9 km od centrum)
  ATAL S.A.
 • Różana Dolina
  Oferta archiwalna
  Mieszkania w programie Mieszkanie dla Młodych.Mieszkania tańsze niż Najem.O szczegóły zapytaj Doradcę Klienta Murapol S.A.Osiedle Różana Dolina we Wrocławiu przy ul. Łużyckiej to zespół dwukondygnacyjnych budynków w zabudowie szeregowej, o prostej, nowoczesnej formie. Stanowi znakomita propozycję dla osób pragnących zamieszkać blisko centrum, ceniących bezpieczeństwo i lubiących atmosferę kameralnej zabudowy. Osiedle składa się z 18 modułów, każdy moduł tworzą dwa mieszkania – na parterze i piętrze budynku. Do dyspozycji przyszłych właścicieli przekażemy 36 komfortowych mieszkań o metrażach od 41 do 59m2 o bogatych możliwościach aranżacji wnętrz. Lokale na parterze posiadają przestronne tarasy oraz grodzone ogródki, zaś mieszkania na piętrze balkony. Od frontu znajdować się będą wybrukowane chodniki oraz droga dojazdowa i skwery. Osiedle Różana Dolina to idealne miejsce dla osób ceniących ciszę i spokój oraz bliskość terenów zielonych, tras spacerowych i ścieżek rowerowych. NAJWAŻNIEJSZE ATUTY OSIEDLA:Funkcjonalny rozkład pomieszczeńSzeroki wybór powierzchni użytkowejKameralne, grodzone osiedleAtrakcyjne zagospodarowanie terenuTarasy i ogródki na parterze, balkony na 1 piętrzeNowoczesna, oryginalna architektura

  Różana Dolina

  ul. Bałkańska , Różanka, Psie Pole, Wrocław(3.3 km od centrum)
  Murapol S.A.
 • Roosh
  Oferta archiwalna
  ROOSH powstaje w środku zorganizowanej dzielnicy z pełną infrastrukturą. Wrocławska Różanka oferuje szerokie zaplecze usługowe, edukacyjne i rekreacyjne. W sąsiedztwie inwestycji znajduje się Lidl, szkoła podstawowa i gimnazjum oraz rozległe tereny zielone nad Odrą. Największym atutem lokalizacji jest bardzo dobra komunikacja z każdą częścią Wrocławia. Stąd dojazd do centrum zajmuje około 15 minut. W pobliżu są przystanki tramwajowe oraz autobusowe. Wygodna komunikacja czyni z osiedla ROOSH doskonałe miejsce na zakup mieszkania pod wynajem. To również interesująca propozycja dla ludzi młodych, poszukujących pierwszego własnego lokum.W siedmiopiętrowym budynku mieści się 86 mieszkań od 29 do 70 mkw. Z okien najwyższych kondygnacji widać centrum miasta, Odrę i Wzgórza Trzebnickie. Oprócz otaczającej osiedle zieleni i pobliskich terenów rekreacyjnych zadbano o zagospodarowanie przyjaznej przestrzeni do międzysąsiedzkich rozmów. Do dyspozycji mieszkańców będzie patio z ławkami i pergolą. Komórki lokatorskie i rowerownia pomogą w organizacji rzeczy.Na wczesnym etapie budowy właściciele sami mogą zdecydować jak wyglądało będzie ich przyszłe lokum. Dostępna jest opcja zmian w układzie ścian działowych, można też łączyć sąsiadujące ze sobą lokale dopasowując miejsce do własnych potrzeb. Dodatkowo oferujemy elastyczne pakiety wykończenia pod klucz.

  Roosh

  od 5 549 zł/m2
  ul. Chorwacka 33-35b , Różanka, Psie Pole, Wrocław(3.5 km od centrum)
  Inkom S.A.
 • Osiedle Bezpieczna
  Oferta archiwalna
  Przedstawiamy nową inwestycję „Osiedle Bezpieczna” położoną bezpośrednio przy ul. Bezpiecznej na osiedlu Różanka w pobliżu terenów rekreacyjnych wokół rzeki Odry. Bliskie sąsiedztwo ważnych węzłów komunikacyjnych zapewnia doskonały dostęp do wszystkich części miasta bez konieczności posiadania własnego samochodu. Oryginalna architektura, przemyślany układ pomieszczeń to efekt współpracy naszego Działu Planowania z renomowaną Pracownią Projektową APP Konrzewski.„Osiedle Bezpieczna” oferuje 84 funkcjonalne mieszkalnia o powierzchni od 28 m2 do 107 m2 z balkonami oraz niektóre mieszkania z trasami zielonymi o powierzchni do 40 m2. Budynek posiada VI kondygnacji z antresolami w klatce schodowej „A”, w każdej z nich znajduje się winda, która pierwszy przystanek ma w garażu podziemnym, zapewnia to odpowiedni komfort osobom, które wymagają tego tupu komunikacji w obiekcie. Na kondygnacji podziemnej będzie zlokalizowany parking wielostanowiskowy z 99 miejscami dla samochodów osobowych. Bezpośrednio od ulicy Bezpiecznej na parterze zlokalizowane będą lokale usługowe. Do każdego mieszkania zostaną doprowadzone instalacje sanitarne, elektryczne, TV-SAT, Internet ,telefon.

  Osiedle Bezpieczna

  ul. Bezpieczna , Różanka, Psie Pole, Wrocław(3.7 km od centrum)
  INTER-ES Deweloper
 • Obornicka 99
  Oferta archiwalna
  Kolejną inwestycją wrocławskiego Dewelopera jest budynek wielorodzinny zlokalizowany przy ulicy Obornickiej na osiedlu Różanka. Jej zakończenie planowane jest na 31.12.2015 r.Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. oferuje rozległy wybór mieszkań jednopokojowych, jak też z dwoma, trzema i czterema pokojami. Są to lokale o powierzchni od 28 mkw. do 75 mkw. w cenie już od 5110 zł. brutto za 1 mkw.Mieszkania na parterze posiadać będą przestronne tarasy, zaś lokale na wyższych kondygnacjach, komfortowe balkony. Ważną zaletą inwestycji jest również podłączenie do miejskiej sieci ciepłowniczej, winda oraz garaż podziemny dla zmotoryzowanych.Dodatkowo, Inwestor zapewnia komfort lokatorom poprzez tereny zielone wokół budynku oraz komórki lokatorskie, które pozwolą na ergonomiczne zagospodarowanie przestrzeni lokatorskiej. Dla najmłodszych mieszkańców przewidziano zaś bezpieczny plac zabaw, który powstanie na terenie osiedla.

  Obornicka 99

  ul. Obornicka 99 , Różanka, Psie Pole, Wrocław(4 km od centrum)
  Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o. o.

Informacje o Różance

Na Różance dostępnych jest 51 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 3 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy na Różance mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 40 do 83 m2, w tym lokale:

 • 2-pokojowe (7 mieszkań).
 • 3-pokojowe (30 mieszkań).
 • 4-pokojowe (5 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich na Różance nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży na Różance kosztuje 494 747 zł.

W ostatnim czasie w 1 nieruchomości zostały obniżone ceny.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty na Różance

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: