Roosh

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Chorwacka, oferowane bezpośrednio przez

Inkom S.A.

Wrocław, Psie Pole, Różanka, ul. Chorwacka 33-35b

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 2 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Roosh

4 zdjęcia

Roosh
Roosh
Roosh
Roosh

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski
  • Wykończenie pod klucz

Rekreacja

  • basen
  • boisko
  • korty tenisowe

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 86 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski, wykończenie pod klucz

Wykończenie pod klucz w programie INHOME.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (34)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka

Opis inwestycji

ROOSH powstaje w środku zorganizowanej dzielnicy z pełną infrastrukturą. Wrocławska Różanka oferuje szerokie zaplecze usługowe, edukacyjne i rekreacyjne. W sąsiedztwie inwestycji znajduje się Lidl, szkoła podstawowa i gimnazjum oraz rozległe tereny zielone nad Odrą. Największym atutem lokalizacji jest bardzo dobra komunikacja z każdą częścią Wrocławia. Stąd dojazd do centrum zajmuje około 15 minut. W pobliżu są przystanki tramwajowe oraz autobusowe. Wygodna komunikacja czyni z osiedla ROOSH doskonałe miejsce na zakup mieszkania pod wynajem. To również interesująca propozycja dla ludzi młodych, poszukujących pierwszego własnego lokum.

W siedmiopiętrowym budynku mieści się 86 mieszkań od 29 do 70 mkw. Z okien najwyższych kondygnacji widać centrum miasta, Odrę i Wzgórza Trzebnickie. Oprócz otaczającej osiedle zieleni i pobliskich terenów rekreacyjnych zadbano o zagospodarowanie przyjaznej przestrzeni do międzysąsiedzkich rozmów. Do dyspozycji mieszkańców będzie patio z ławkami i pergolą. Komórki lokatorskie i rowerownia pomogą w organizacji rzeczy.

Na wczesnym etapie budowy właściciele sami mogą zdecydować jak wyglądało będzie ich przyszłe lokum. Dostępna jest opcja zmian w układzie ścian działowych, można też łączyć sąsiadujące ze sobą lokale dopasowując miejsce do własnych potrzeb. Dodatkowo oferujemy elastyczne pakiety wykończenia pod klucz.

Inwestycja Roosh znajduje się na Różance, ul. Chorwacka 33-35b (3.5 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Inkom S.A.

Inwestycja Roosh została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 86 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Roosh nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Inkom S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się 34 komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Psie Pole to wrocławskie osiedle rozciągające się w północnej części miasta. Zamieszkuje je ponad 93 tysiące mieszkańców, a jego obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz osiedla mieszkaniowe. W południowej części osiedla Psie Pole znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś osiedle otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tego osiedla: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Osiedle jest dobrze skomunikowane dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Roosh?

Po wrocławskim Psim Polu porusza się kilka linii tramwajowych i autobusowych, co znacznie ułatwia komunikację. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części osiedla.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Roosh mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1466 metrów od inwestycji Roosh znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Nadodrze.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Roosh znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Roosh znajdują się 23 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 50 w odległości 131 m, szkoła w odległości 155 m, szkoła w odległości 166 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Roosh jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Andrzej Korta w odległości 235 m, Dental Corner w odległości 370 m, NZOZ Przychodnia Różanka w odległości 676 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Roosh składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 26 m znajduje się Lidl, w odległości 115 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 155 m znajduje się Aldi.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Roosh w odległości 157 m znajduje się boisko / kort, w odległości 163 m znajduje się boisko / kort, w odległości 165 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 01.12.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: