Roosh

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezInkom S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1685 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Wybrzeże Reymonta(1 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Psie Pole, Kleczków, ul. Reymonta (2.5 km od centrum Wrocławia)
  Wybrzeże Reymonta
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 16
  Powierzchnia: 28 - 71 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Dla inwestora 2 oferty
  Rafin Developer Sp. z o.o. – Sp.k.
 • Lokum Porto(1.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Stare Miasto, ul. Gnieźnieńska 6/8 (2.5 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 8 321 brutto/m2
  Lokum Porto
  Termin oddania: 4 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 270
  Powierzchnia: 31 - 115 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Lokum Deweloper
 • Promenady Wrocławskie(1.6 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Psie Pole, Kleczków, ul. Zakładowa (2.5 km od centrum Wrocławia)
  Promenady Wrocławskie
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 19
  Powierzchnia: 29 - 174 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 18 ofert
  Vantage Development S.A.

Opis Inwestycji

ROOSH powstaje w środku zorganizowanej dzielnicy z pełną infrastrukturą. Wrocławska Różanka oferuje szerokie zaplecze usługowe, edukacyjne i rekreacyjne. W sąsiedztwie inwestycji znajduje się Lidl, szkoła podstawowa i gimnazjum oraz rozległe tereny zielone nad Odrą. Największym atutem lokalizacji jest bardzo dobra komunikacja z każdą częścią Wrocławia. Stąd dojazd do centrum zajmuje około 15 minut. W pobliżu są przystanki tramwajowe oraz autobusowe. Wygodna komunikacja czyni z osiedla ROOSH doskonałe miejsce na zakup mieszkania pod wynajem. To również interesująca propozycja dla ludzi młodych, poszukujących pierwszego własnego lokum.W siedmiopiętrowym budynku mieści się 86 mieszkań od 29 do 70 mkw. Z okien najwyższych kondygnacji widać centrum miasta, Odrę i Wzgórza Trzebnickie. Oprócz otaczającej osiedle zieleni i pobliskich terenów rekreacyjnych zadbano o zagospodarowanie przyjaznej przestrzeni do międzysąsiedzkich rozmów. Do dyspozycji mieszkańców będzie patio z ławkami i pergolą. Komórki lokatorskie i rowerownia pomogą w organizacji rzeczy.Na wczesnym etapie budowy właściciele sami mogą zdecydować jak wyglądało będzie ich przyszłe lokum. Dostępna jest opcja zmian w układzie ścian działowych, można też łączyć sąsiadujące ze sobą lokale dopasowując miejsce do własnych potrzeb. Dodatkowo oferujemy elastyczne pakiety wykończenia pod klucz.

Inwestycja Roosh znajduje się na Różance, ul. Chorwacka 33-35b (3.5 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Inkom S.A..

Inwestycja Roosh została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 86 nowych mieszkań. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Roosh pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 45 do 64 metrów kwadratowych w cenie od 5 549 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Inkom S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się 34 komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 86 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, wykończenie pod klucz
Wykończenie pod klucz w programie INHOME.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (34).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: basen, boisko, klub fitness, korty tenisowe, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka.

Lokalizacja inwestycji Roosh

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Roosh mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Roosh znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bałtycka (szkoła).

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Roosh znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 50 w odległości 200 m, Przedszkole nr 126 w odległości 280 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Roosh jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Andrzej Korta w odległości 240 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Roosh składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 60 m znajduje się Lidl, w odległości 120 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 190 m znajduje się Aldi.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Roosh w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 180 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.09.2016

Data aktualizacji: 01.12.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie