Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe nieruchomości Wrocław, Psie Pole, Lipa Piotrowska

100 ofert w 2 inwestycjach

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Osiedle Nelle
  gotowe
  Na osiedlu Lipa Piotrowska, w północnym rejonie Wrocławia, Mirosław Nelle Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane NELLE buduje kondominium mieszkaniowe, które może okazać się spełnieniem oczekiwań osób, które pragną zamieszkać w cichej, spokojnej okolicy, w sąsiedztwie niewysokich zabudowań, w otoczeniu zieleni, z dala od wielkomiejskiego hałasu.Pomiędzy ulicami Waniliową, Cynamonową i Anyżową, zaprojektowano zespół 14 trzykondygnacyjnych, jednoklatkowych budynków mieszkalnych, mieszczących od 4 do 9 mieszkań, z usługami w parterach czterech budynków i z czterema garażami wielostanowiskowymi w podziemiach. Dwa budynki wyposażone są w dźwigi osobowe umożliwiające komunikację między garażem, poziomem terenu i poszczególnymi piętrami.Każdy może znaleźć odpowiednie dla siebie mieszkanie – 1, 2, 3 lub czteropokojowe, od 32 m² do 73 m², z kuchniami lub aneksami kuchennymi, każde z łazienką, a mieszkania 3-4 pokojowe nawet z dwoma łazienkami. Mieszkania na parterze mają do swojej wyłącznej dyspozycji przydomowe ogródki, większość mieszkań na piętrach będzie mieć balkony.W parterze czterech budynków usytuowanych bezpośrednio przy ul. Cynamonowej i Waniliowej przewidziano 13 lokali usługowych o powierzchni od 39 m² do ponad 100 m².Teren wokół budynków zostanie zagospodarowany – zieleń, alejki, chodniki, poza przydomowymi ogródkami nie przewiduje się ogrodzenia całego terenu, aby nie tworzyć getta.Osiedle Nelle wpisuje się w otaczającą zabudowę niską i średniowysoką. W niedalekim sąsiedztwie znajdują się sklepy, punkty usługowe, żłobek, przedszkole, kawiarnie, restauracje, apteka, punkt weterynaryjny, kościół, tereny rekreacyjne – place zabaw, ścieżki rowerowe.Możliwość rezerwacji mieszkańEtap I – budynki N1, N2, N3 budowa od 10.2020r. do 07.2022r.Etap II – bud. N7, N8, N9 budowa od 03.2021r. do 09.2022r.Etap IV – bud. N4, N5, N6 budowa od 09.2021r. do 01.2023r.Rezerwacja mieszkań w terminie późniejszymEtap III – bud. N13, N14 budowa od 07.2021r. do 12.2022r.Etap V – bud. N10, N11, N12 budowa od 09.2022r. do 12.2023r.

  Osiedle Nelle

  od 7 400 zł/m2
  ul. Cynamonowa , Lipa Piotrowska, Psie Pole, Wrocław(8.1 km od centrum)
  NELLE Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane Mirosław Nelle
 • Cynamonowa Vita
  1 kw. 2024
  W kameralnych, trzypiętrowych budynkach powstanie łącznie 114 lokali o zróżnicowanych układach i metrażach: od ustawnych kawalerek o powierzchni 38 mkw. po przestronne, blisko 140-metrowe apartamenty z pięcioma pokojami. W ofercie znajdą się także dwupoziomowe mieszkania z dużymi tarasami, oferujące duże możliwości aranżacyjne. Właściciele mieszkań na najniższych kondygnacjach będą mogli wypoczywać we własnych, przydomowych ogródkach.Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną nowoczesne, cichobieżne windy, komórki lokatorskie oraz garaż podziemny, liczący łącznie 139 miejsc postojowych. Dodatkowo zaplanowano 32 naziemne stanowiska parkingowe. Optymalne warunki do mieszkania zapewnią również ekologicznie zaprojektowane przestrzenie wspólne. Do częściowego zasilania urządzeń obsługujących budynek zastosowane zostaną panele fotowoltaiczne, a na klatkach schodowych przewidziano energooszczędne oświetlenie LED.Zakończenie budowy zaplanowane jest na 2023 rok.Atuty inwestycji1. Szeroki wybór metraży i rozkładów mieszkań2. Apartamenty dwupoziomowe z tarasami3. Duża ilość miejsc parkingowych w podziemnej hali garażowej oraz miejsca postojowe naziemne4. Teren rekreacyjny z ogrodem deszczowym oraz licznymi nasadzeniami drzew i roślin5. Cichobieżne windy i komórki lokatorskie6. Kompleks szkolno-przedszkolny zaplanowany w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji7. Bliskość terenów zielonych Lipy Piotrowskiej oraz pobliskiej Widawy8. Liczne ścieżki rowerowe w okolicy9. Doskonale rozwinięta sieć komunikacji miejskiej (przystanki autobusowe i tramwajowe, stacja kolejowa Wrocław Osobowice)10. Bliskość Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, umożliwiającej dotarcie do najważniejszych punktów miasta, a także sprawny wyjazd w kierunku Poznania i Warszawy11. Bliskość strefy Park & Ride na terenie stacji kolejowej przy ul. Pełczyńskiej

  Cynamonowa Vita

  od 6 299 zł/m2
  ul. Cynamonowa , Lipa Piotrowska, Psie Pole, Wrocław(8 km od centrum)
  Develia
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Widawskie Zacisze
  Oferta archiwalna
  Osiedle Widawskie Zacisze zakłada budowę 4 kameralnych budynków mieszkalnych, w których docelowo znajdować się będzie 36 lokali o powierzchni od 43 do blisko 70 m2 - wśród nich znajdą się również mieszkania dwupoziomowe. Na parterze obiektów zlokalizowane zostaną lokale usługowe - każdy o pow. ponad 50 m2.Architektura osiedla zaprojektowana została w sposób bardzo nowoczesny i funkcjonalny. Bryła budynków posiada kształt nieregularnego wieloboku, któremu uroku dodają wbudowane przeszklone i słoneczne tarasy, których ściany wykończone będą modnym, imitującym drewno zdobieniem. Dodatkowym atutem osiedla jest obecność wewnętrznego parkingu z miejscami postojowymi przeznaczonymi jedynie dla mieszkańców osiedla oraz plac zabaw.

  Widawskie Zacisze

  od 4 205 zł/m2
  ul. Cynamonowa , Lipa Piotrowska, Psie Pole, Wrocław(8.1 km od centrum)
  Hajto Development Group Sp. z o.o.
 • Waniliowe Zacisze
  Oferta archiwalna
  Lipa Piotrowska to jedno z najprężniej rozwijających się osiedli, położone w północno-zachodniej części Wrocławia. To właśnie tu powstaje kameralna inwestycja Waniliowe Zacisze będąca kontynuacją cieszącej się ogromną popularnością inwestycji przy ulicy Cynamonowej. Już za kilka miesięcy osiedle będzie gotowe i jeszcze w tym roku szczęśliwi posiadacze mieszkań będą mogli w nich zamieszkać. W trosce o komfort naszych przyszłych mieszkańców budynki zostały starannie zaprojektowane zarówno pod względem atrakcyjności architektonicznej jaki i ich funkcjonalności. Elewacja utrzymana w kolorach bieli i beżu, metalowe eleganckie balustrady i ciemna stolarka okienna to wszystko stanowić będzie spójną całość budynków otoczonych przestronnymi, zielonymi częściami rekreacyjno - wypoczynkowymi.W nowoczesnych budynkach jedno i wielorodzinnych zaprojektowano łącznie 32 lokale mieszkalne o zróżnicowanych metrażach i wysokości do 270cm występującej najczęściej w zabudowie apartamentowej oraz trzy lokale usługowe zlokalizowane wejściami od strony ulicy Waniliowej. Każde z mieszkań posiada atuty podkreślające jego indywidualny charakter, tak więc w ofercie znajdą Państwo zarówno doświetlone łazienki, obszerne balkony, ogródki czy zamknięte kuchnie zlokalizowane na większych (100 m2) jak i mniejszych (31 m2) powierzchniach użytkowych. Dla zmotoryzowanych wybudowany zostanie naziemny i podziemny parking z miejscami postojowymi, a tego czego nie pomieści mieszkanie schować będzie można w komórkach lokatorskich posadowionych na parterze budynków. Całość osiedla zostanie ogrodzona, a wjazd zabezpieczony elektrycznym szlabanem.Obok osiedla Waniliowe Zacisze nie sposób przejść obojętnie.

  Waniliowe Zacisze

  od 6 500 zł/m2
  ul. Waniliowa , Lipa Piotrowska, Psie Pole, Wrocław(8.1 km od centrum)
  Hajto Development Group Sp. z o.o.
 • Tymiankowa
  Oferta archiwalna
  Gotowe osiedle z pozwoleniem na użytkowanie!Nowe osiedle przy ul.Tymiankowej, obręb Lipa Piotrowska we Wrocławiu.W ramach inwestycji powstały dwupiętrowe, kameralne budynki, z mieszkaniami o praktycznych metrażach, dopasowanych do potrzeb zarówno singli, jak i rodzin!Do wyboru mieszkania z ogródkami, balkonami, bądź dużymi tarasami.Do dyspozycji mieszkańców przewidziano naziemne miejsca postojowe, indywidualne garaże oraz komórki lokatorskie.Zapraszamy do oglądania pozostałych wolnych mieszkań!

  Tymiankowa

  od 5 687 zł/m2
  ul. Tymiankowa , Lipa Piotrowska, Psie Pole, Wrocław(8.7 km od centrum)
  Domax Development Sp. z o.o. Sp.k.
 • Osiedle Kminkowa Etap IV Budynek A-4
  Oferta archiwalna
  Zespół mieszkaniowy Kminkowa jest nową inwestycją Spółdzielni Mieszkaniowej “Osada”. Inwestycja jest zlokalizowana na obszarze umiejscowionym w północnej części miasta w obrębie osiedla Lipa Piotrowska, w pobliżu linii kolejowej w kierunku Poznania oraz drogi wojewódzkiej nr 342 w kierunku Obornik Śląskich. Nową inwestycją powstającą w tym rejonie, jest “Osiedle Cynamonowe” realizowane przez Spółdzielnię Mieszkaniową “Wrocławski Dom”Na zachód znajduje się rozległy kompleks pól irygacyjnych. Obszar stanowi fragment dawnej wsi Lipa Piotrowska, włączonej do granic administracyjnych Wrocławia w 1973 r. Od północy graniczy z gminą Wisznia Mała, południową i wschodnią granicę wyznacza przebieg cieków, zaś zachodnią granicę stanowią działki położone przy ul. Tymiankowej.W otoczeniu znajdują się osiedla Pracze Widawskie i Widawa. Powierzchnię terenu zajmują grunty użytkowane rolniczo – pola uprawne, sady owocowe, łąki i pastwiska. Krajobraz rolniczy urozmaicają rowy melioracyjne, wzdłuż których skupiają się zadrzewienia. Tereny mieszkaniowe o charakterze zabudowy zagrodowej lokują się wzdłuż ul. Pełczyńskiej (droga wojewódzka nr 342 – trasa wylotowa z miasta w kierunku Obornik Śląskich) oraz ul. Tymiankowej. Na obszarze znajdowała się niegdyś szkoła podstawowa (ul. Tymiankowa 3), w której obecnie mieści się siedziba rady osiedla Lipa Piotrowska.

  Osiedle Kminkowa Etap IV Budynek A-4

  ul. Kminkowa , Lipa Piotrowska, Psie Pole, Wrocław(8.2 km od centrum)
  Spółdzielnia Mieszkaniowa "OSADA"

Informacje o Lipie Piotrowskiej

Na Lipie Piotrowskiej dostępnych jest 100 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy na Lipie Piotrowskiej mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 39 do 140 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (28 mieszkań).
 • 2-pokojowe (10 mieszkań).
 • 3-pokojowe (52 mieszkania).
 • 4-pokojowe (10 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich na Lipie Piotrowskiej nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży na Lipie Piotrowskiej kosztuje 427 706 zł.

Aktualnie obowiązują 2 oferty promocyjne.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty na Lipie Piotrowskiej

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: