Kaskady Różanki

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Chorwacka, oferowane bezpośrednio przez

Develia

Wrocław, Psie Pole, Różanka, ul. Chorwacka 41

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 2 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Kaskady Różanki

8 zdjęć

Kaskady Różanki
Kaskady Różanki
Kaskady Różanki
Kaskady Różanki

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • rowerownia
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 128 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (71): wielkość 1,4-7,15m2 cena od 5 500 zł do 18 000 zł

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (129 miejsc) w cenie 35 000 zł : do mieszkań 4 pokojowych można kupić dwa miejsca
  • miejsca postojowe naziemne : zewnętrzne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Różanka to doskonała lokalizacja dla osób, które chcą mieszkać w niewielkiej odległości od centrum Wrocławia i mieć dostęp do w pełni rozwiniętej infrastruktury w najbliższej okolicy. Działają tu liczne szkoły, przedszkola, mniejsze i większe sklepy oraz punkty usługowe. W odległości niecałego kilometra od osiedla są wały nadodrzańskie – idealne miejsce do spacerów, wycieczek rowerowych i spotkań z przyjaciółmi. Chcąc dostać się do centrum możemy skorzystać z licznych połączeń autobusowych i tramwajowych, a także z rozbudowanej sieci ścieżek rowerowych. Dużym atutem dla zmotoryzowanych jest bliskość ważnych arterii drogowych - ul. Żmigrodzkiej, Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, wyjazdu na trasę A8 i S5.

Kaskady Różanki przy ul. Chorwackiej to doskonały wybór zarówno dla osób szukających mieszkania na start, mieszkania dla dużej rodziny, jak i w celach typowo inwestycyjnych - pod wynajem.

Atuty

Atrakcyjna lokalizacja z dobrym dojazdem do centrum

Dzielnica o dobrze rozwiniętej infrastrukturze

Bliskość terenów rekreacyjnych nad Odrą

W ofercie mieszkania z dużymi tarasami

Dobry wyjazd na AOW, trasy S5 i A8

Mieszkania są już gotowe do odbioru!

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Inwestycja Kaskady Różanki znajduje się na Różance, ul. Chorwacka 41 (3.5 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Develia.

Inwestycja Kaskady Różanki została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 128 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Kaskady Różanki nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Develia przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (129 miejsc) w cenie 35 000 zł
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajduje się 71 komórek lokatorskich wielkość 1,4-7,15m2 cena od 5 500 zł do 18 000 zł.

Lokalizacja inwestycji

Kaskady Różanki to nowa inwestycja mieszkaniowa usytuowana na północy Wrocławia, przy ul. Chorwackiej. Największym atutem tego projektu jest lokalizacja – niecałe 5 km od ścisłego centrum, z dostępem do komunikacji miejskiej, w okolicy, która oferuje dobrze rozwiniętą infrastrukturę i bliskość terenów zielonych. W sprzedaży są mieszkania o różnych układach, od kompaktowych kawalerek po kilkupokojowe mieszkania liczące nawet 95 m². Każdy lokal będzie posiadał balkon lub taras. Największą powierzchnię mają mieć tarasy na górnych kondygnacjach budynku. Zgodnie z przyjętym standardem, mieszkańcy będą mieli do dyspozycji bezpieczne, komfortowe miejsca parkingowe w garażu podziemnym. Na parterze budynku zaplanowano lokale usługowe.

Psie Pole to wrocławskie osiedle rozciągające się w północnej części miasta. Zamieszkuje je ponad 93 tysiące mieszkańców, a jego obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz osiedla mieszkaniowe. W południowej części osiedla Psie Pole znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś osiedle otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tego osiedla: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Osiedle jest dobrze skomunikowane dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kaskady Różanki?

Po wrocławskim Psim Polu porusza się kilka linii tramwajowych i autobusowych, co znacznie ułatwia komunikację. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części osiedla.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kaskady Różanki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1519 metrów od inwestycji Kaskady Różanki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Nadodrze.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kaskady Różanki znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kaskady Różanki znajduje się 25 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 50 w odległości 176 m, szkoła w odległości 177 m, szkoła w odległości 178 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kaskady Różanki jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dental Corner w odległości 300 m, Andrzej Korta w odległości 310 m, NZOZ Przychodnia Różanka w odległości 686 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kaskady Różanki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 67 m znajduje się Lidl, w odległości 84 m znajduje się Aldi, w odległości 165 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kaskady Różanki w odległości 149 m znajduje się boisko / kort, w odległości 192 m znajduje się boisko / kort, w odległości 192 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 15.09.2021
Data aktualizacji: 06.07.2023

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: