Kaskady Różanki

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Chorwacka, oferowane bezpośrednio przez

Develia

Wrocław, Psie Pole, Różanka, ul. Chorwacka 41

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 13 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Kaskady RóżankiKaskady Różanki

7 zdjęć

Kaskady Różanki
Kaskady Różanki
Kaskady Różanki
Kaskady Różanki

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • rowerownia
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 3 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Kaskady Różanki to inwestycja zlokalizowana na wrocławskim osiedlu Różanki. Projekt zakłada budowę 6-piętrowego budynku, w którym znajdzie się 128 mieszkań. Wszystkie lokale usługowe znajdują się na parterze z dużymi przeszklonymi witrynami w ciągu pieszym. Mogą być wykorzystane do prowadzenia działalności handlowo-usługowej różnego typu. Oferowane lokale użytkowe są wyposażone we wszystkie niezbędne media, tj. prąd, instalację wodno-kanalizacyjną oraz ogrzewanie z sieci miejskiej.

Dzielnica Różanki jest bardzo dobrze skomunikowana z najważniejszymi punktami Wrocławia. Dużym atutem inwestycji jest bliskość ważnych arterii drogowych – ul. Żmigrodzkiej, Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, wyjazdu na trasę A8 i S5.

Ceny lokali są cenami netto.

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Inwestycja Kaskady Różanki znajduje się na Różance, ul. Chorwacka 41 (3.6 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Develia.

Inwestycja Kaskady Różanki została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 3 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Kaskady Różanki nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Develia nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Kaskady Różanki to nowa inwestycja mieszkaniowa usytuowana na północy Wrocławia, przy ul. Chorwackiej. Największym atutem tego projektu jest lokalizacja – niecałe 5 km od ścisłego centrum, z dostępem do komunikacji miejskiej, w okolicy, która oferuje dobrze rozwiniętą infrastrukturę i bliskość terenów zielonych. W sprzedaży są mieszkania o różnych układach, od kompaktowych kawalerek po kilkupokojowe mieszkania liczące nawet 95 m². Każdy lokal będzie posiadał balkon lub taras. Największą powierzchnię mają mieć tarasy na górnych kondygnacjach budynku. Zgodnie z przyjętym standardem, mieszkańcy będą mieli do dyspozycji bezpieczne, komfortowe miejsca parkingowe w garażu podziemnym. Na parterze budynku zaplanowano lokale usługowe.

Psie Pole to wrocławskie osiedle rozciągające się w północnej części miasta. Zamieszkuje je ponad 93 tysiące mieszkańców, a jego obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz osiedla mieszkaniowe. W południowej części osiedla Psie Pole znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś osiedle otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tego osiedla: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Osiedle jest dobrze skomunikowane dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kaskady Różanki?

Po wrocławskim Psim Polu porusza się kilka linii tramwajowych i autobusowych, co znacznie ułatwia komunikację. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części osiedla.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kaskady Różanki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1537 metrów od inwestycji Kaskady Różanki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Nadodrze.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kaskady Różanki znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kaskady Różanki znajduje się 25 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 50 w odległości 193 m, szkoła w odległości 195 m, szkoła w odległości 197 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kaskady Różanki jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dental Corner w odległości 285 m, Andrzej Korta w odległości 316 m, NZOZ Przychodnia Różanka w odległości 704 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kaskady Różanki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 82 m znajduje się Aldi, w odległości 87 m znajduje się Lidl, w odległości 182 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kaskady Różanki w odległości 165 m znajduje się boisko / kort, w odległości 182 m znajduje się boisko / kort, w odległości 182 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 13.10.2022
Data aktualizacji: 29.08.2023

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: