Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe nieruchomości Wrocław, Psie Pole, Osiedle Psie Pole

276 ofert w 6 inwestycjach

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Osiedle ŁAN
  3 kw. 2024
  ŁAN - numer jeden na przyszłośćŁAN to pierwsza inwestycja Polskiego Holdingu Nieruchomości we Wrocławiu - doświadczonego i sprawdzonego inwestora realizującego projekty mieszkaniowe i biurowe m.in. w Warszawie, Łodzi, Trójmieście i Poznaniu.Osiedle ŁAN zlokalizowane jest w północno-wschodniej części miasta, w okolicy skąpanej w zieleni, położonej z dala od zgiełku miasta. Przyszli mieszkańcy odkryją tu życie w sielskim otoczeniu w zasięgu możliwości, jakie daje aglomeracja. Zakończenie budowy planowane jest w pierwszym kwartale 2024 r.UWAGA: tylko teraz dla pierwszych pięciu umów deweloperskich - możliwość płatności w systemie 20/80.ŁAN przy ulicy Zatorskiej to kameralne osiedle składające się z czterech 4-kondygnacyjnych budynków, w których znajdą się także lokale usługowe. Inwestor zaplanował osiedle przyjazne zarówno rodzinom, singlom poszukującym swojego własnego M, czy osobom, które jesień życia pragną spędzić w bezpośrednim sąsiedztwie kojącej zieleni.Osiedle ŁAN posiada bogatą ofertę wyboru mieszkań. Inwestor przygotował doskonale zaprojektowane i funkcjonalne lokale, głównie 2-pokojowe o metrażach 34-54 mkw. oraz 3-pokojowe o metrażach 47-69 mkw., a także kompaktowe kawalerki. Z każdego z lokali ŁAN będzie można dostrzec otaczającą naturę.Osiedle ŁAN to pierwszy i najlepszy wybór dla wszystkich, którzy poszukują komfortu i bezpieczeństwa w spokojnej, zielonej okolicy. Pierwsze osiedle PHN w stolicy Dolnego Śląska to sielska enklawa w granicach dynamicznie rozwijającej się aglomeracji.Życie na Osiedlu ŁAN skupi się wokół natury: centralne miejsce należy do zielonego patio, wokół którego inwestor zaplanował plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców i bezpieczne ciągi piesze. Mieszkańcy parterowych lokali na Osiedlu ŁAN będą mogli rozkoszować się relaksem we własnych ogródkach, a ruch kołowy na terenie inwestycji zostanie ograniczony do minimum dzięki podziemnym garażom pod każdym z budynków.O Grupie PHNInwestycję realizuje Polski Holding Nieruchomości, który jest wiodącym inwestorem i zarządzającym na rynku nieruchomości w Polsce. Jest jedną z największych spółek sektora pod względem wartości portfela. Działalność PHN skoncentrowana jest w Warszawie oraz największych regionalnych miastach, m.in. w Poznaniu, Trójmieście, Łodzi, Katowicach, Krakowie i we Wrocławiu. Spółka ma wieloletnie doświadczenie w sektorach: biurowym, handlowym i logistycznym, zarówno w zarządzaniu nieruchomościami, jak i w realizacji projektów inwestycyjnych. W ostatnim czasie Grupa PHN zrealizowała inwestycje mieszkaniowe w Warszawie (VIS A VIS WOLA, Insta 21), Łodzi (Osiedle Olimpijczyk) oraz osiedle apartamentów w Gdyni (Yacht Park). Od 2013 roku jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na spotkanie.Niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.

  Osiedle ŁAN

  od 8 500 zł/m2
  ul. Zatorska , Zakrzów, Psie Pole, Wrocław(9.4 km od centrum)
  Polski Holding Nieruchomości S.A.
 • Osiedle Rycerskie Etap IV
  4 kw. 2022
  IV etap Osiedla Rycerskiego to dwa kameralne, 3-piętrowe budynki położone w otoczeniu zieleni w historycznej dzielnicy wrocławskiej dzielnicy Psie Pole.W ofercie znajduje się 135 mieszkań z balkonami, loggiami, zielonymi ogródkami i tarasami. Każde mieszkanie ma przemyślany układ, dający wiele możliwości aranżacji. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców będą m.in. winda, garaż podziemny, komórki lokatorskie i wózkownia.Osiedle Rycerskie otoczone jest terenami zielonymi i spacerowymi. To idealne miejsce na wytchnienie po pracy z dala od zgiełku miasta i hałasu.

  Osiedle Rycerskie Etap IV

  ul. Zielna , Osiedle Psie Pole, Psie Pole, Wrocław(6.3 km od centrum)
  KG Group Sp. z o.o.
 • Osiedle CONTIGO
  4 kw. 2024
  Osiedle wychodzące naprzeciw potrzebom ludzi aktywnych, dla których ważne jest aby zamieszkać w mieście w komfortowych warunkach. Na terenie osiedla powstaną 23 lokale mieszkalne w zabudowie szeregowej o powierzchni 131 m2. Każdy z nich będzie posiadał indywidualny garaż, naziemne miejsce postojowe i ogród. Na osiedlu zostanie wybudowanych także 46 lokali mieszkalnych w zabudowie jednorodzinnej szeregowej – dwulokalowej o powierzchni 72-89m2. Każde mieszkanie z własnym garażem, naziemnym miejscem postojowym, komórką i dużym balkonem.

  Osiedle CONTIGO

  ul. Siedzikówny , Zakrzów, Psie Pole, Wrocław(8 km od centrum)
  ARKOP Deweloper
 • Osiedle Zielna
  2 kw. 2023
  Osiedle Zielna powstaje w historycznej części Wrocławia - Psie Pole. W 2-kondygnacyjnym budynku znajdzie się łącznie 160 mieszkań. Do dyspozycji lokatorów będzie 208 miejsc postojowych i 47 komórek lokatorskich.Wyróżnikiem osiedla jest jego kameralny charakter, atrakcyjna mała architektura i obecność zieleni w postaci ogrodów kwiatowych, licznych krzewów i drzew. Przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać z dużego, zielonego, wewnętrznego dziedzińca z placem zabaw i terenową siłownią. Do mieszkań zlokalizowanych na parterze przynależeć będą ogródki, a lokatorzy mieszkań na 1 i 2 piętrze będą mogli korzystać z balkonów. W ramach inwestycji powstanie podziemny garaż, komórki lokatorskie i schowki. Przewidziana została również rowerownia. Wszystkie klatki schodowe będą wyposażone w windy. Pojawią się także ułatwienia dla osób z niepełnosprawnością ruchową.

  Osiedle Zielna

  ul. Zielna , Osiedle Psie Pole, Psie Pole, Wrocław(6.7 km od centrum)
  Dom Development S.A.
 • Gorlicka
  gotowe
  W północnej części Wrocławia, powstaje nasza nowa, ósma z kolei, inwestycja mieszkaniowa. W ramach przedsięwzięcia deweloperskiego wybudowany zostanie budynek wielorodzinny z 40 mieszkaniami o zróżnicowanej powierzchni oraz lokalami usługowymi. Bogata oferta mieszkań skierowana jest do szerokiej grupy odbiorców, dlatego zostały one zaprojektowane jako 1-, 2-, 3-, 4- pokojowe o metrażu od 36mkw do 95mkw, wszystkie z balkonem lub przestronnym tarasem. Mieszkania w stanie deweloperskim zostaną oddane przyszłemu właścicielowi do indywidualnego wykończenia według własnych potrzeb i preferencji.

  Gorlicka

  od 7 900 zł/m2
  ul. Gorlicka 61 , Osiedle Psie Pole, Psie Pole, Wrocław(6.9 km od centrum)
  COMEX Deweloperstwo Sp. zo.o. Sp. K.
 • Nowogródzka
  gotowe
  Rozpoczynamy sprzedaż kolejnej inwestycji na Wrocławskim Zgorzelisku – Nowogródzka.Tym razem u zbiegu ulicy Żmudzkiej i Nowogródzkiej. W pierwszym etapie nazwanym jako Nowogródzka I powstały 4 budynki o symbolach C, D, F, G, a w nich 63 mieszkania o metrażach od 32 do 77 mkw wraz z komórkami lokatorskimi.Wszystkie lokale na piętrach posiadają balkony, natomiast do mieszkań parterowych przynależeć będą ogródki. Budynki to obiekty jedno- i dwupiętrowe. W każdym budynku znajdują się dwie klatki schodowe, z dostępem dla osób niepełnosprawnych.Na kondygnacjach podziemnych pod budynkami znajdują się garaże wielostanowiskowe. Teren osiedla jest w pełni zagospodarowany, znajduje się na nim plac zabaw, ciągi pieszo jezdne, miejsca parkingowe oraz tereny zielone.Planowany termin przekazywania mieszkań to II kwartał 2022 roku.

  Nowogródzka

  od 7 909 zł/m2
  ul. Żmudzka , Zgorzelisko, Psie Pole, Wrocław(7.8 km od centrum)
  Milart Sp. z o.o. Sp. K.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Rycerskie Etap III
  Oferta archiwalna
  III etap Osiedla Rycerskiego to kameralny, 3-piętrowy budynek położony w otoczeniu zieleni w historycznej dzielnicy Psie Pole.W ofercie znajdują się komfortowe mieszkania z balkonami, zielonymi ogródkami i przestronnymi tarasami. Każde mieszkanie ma przemyślany układ, dający wiele możliwości aranżacji. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców będą m.in. winda, garaż podziemny, komórki lokatorskie i wózkownia.Osiedle położone jest w dzielnicy Psie Pole w sąsiedztwie uroczego ryneczku, zaledwie 7 km od wrocławskiego Rynku. Kilkanaście linii autobusowych gwarantuje wygodne podróżowanie do centrum oraz dalej położonych części miasta. Niedaleko Osiedla Rycerskiego przebiega Autostradowa Obwodnica Wrocławia.Osiedle Rycerskie otoczone jest terenami zielonymi i spacerowymi. To idealne miejsce na wytchnienie po pracy z dala od zgiełku miasta i hałasu.Przy Osiedlu Rycerskim znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. W pobliżu znajduje się żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum i liceum. W sąsiedztwie znajdują się liczne sklepy i punkty usługowe, a także centrum handlowe Korona.

  Osiedle Rycerskie Etap III

  ul. Zielna , Osiedle Psie Pole, Psie Pole, Wrocław(6.4 km od centrum)
  KG Group Sp. z o.o.
 • Żmudzka etap II
  Oferta archiwalna
  Cenisz sobie ciszę i spokój? Interesuje Cię zakup mieszkania w niskiej zabudowie - z ogródkiem lub balkonem? Z dobrym dojazdem do obwodnicy miasta i komunikacją dojeżdżającą bezpośrednio do jego centrum? W inwestycji zrealizowanej i oddanej do użytku, w której możesz zobaczyć każde mieszkanie przed podjęciem decyzji o jego zakupie?Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedź jest twierdząca to możliwe, że nasza najnowsza realizacja jest właśnie dla Ciebie.W ostatnich trzech latach w ramach przeprowadzonych inwestycji deweloperskich wzdłuż ulicy Żmudzkiej wybudowaliśmy i przekazaliśmy do użytku blisko 300 nowych nieruchomości.„Żmudzka II” to kompleks 4 budynków, w których powstaje 135 jedno, dwu, trzy i czteropokojowych – dobrze doświetlonych i rozplanowanych mieszkań o metrażach od 31 do 78 m2.Wszystkie lokale niezależnie od kondygnacji w standardzie wyposażone są w rolety zewnętrzne. Do mieszkań parterowych przynależą ogródki przeznaczone do wyłącznego korzystania przez właścicieli, apartamenty na wyższych kondygnacjach posiadają natomiast balkony.Pod każdym z budynków zaprojektowany został wielostanowiskowy garaż podziemny, dodatkowo na zewnętrznym patio wyznaczonych zostało kilkadziesiąt miejsc postojowych ogólnodostępnych. Na wszystkich poziomach budynków wykonane zostały komórki lokatorskie.W pobliżu inwestycji znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe oraz placówki oświaty. Z przystanku komunikacji miejskiej oddalonego od inwestycji o 300m odjeżdżają w odstępach kilkunastominutowych autobusy:- linii 131 z bezpośrednim dojazdem do Placu Grunwaldzkiego- linii N z bezpośrednim dojazdem do Dworca PKP przez Galerię DominikańskąTeren inwestycji zostanie całkowicie zagospodarowany włączając w to ciągi pieszo-jezdne i tereny zielone.Zapraszamy na prezentację!

  Żmudzka etap II

  od 6 300 zł/m2
  ul. Żmudzka , Zgorzelisko, Psie Pole, Wrocław(8 km od centrum)
  Milart Sp. z o.o. Sp. K.
 • Franki House
  Oferta archiwalna
  Franki House – wszystkie mieszkania dwupoziomowe z ogrodamiOsiedle Franki House zlokalizowane jest w północno – wschodniej części Wrocławia i oferuje najlepiej zaprojektowane szeregi z ogrodami w tej części miasta. W kolejnej naszej inwestycji konsekwentnie łączymy wyjątkową architekturę z funkcjonalnie zaprojektowanymi mieszkaniami. Rozplanowanie mieszkań, elegancja i wysoki standard wykończenia sprawiają, że Franki House to miejsce do zamieszkania o unikalnym charakterze. Znajdziecie Państwo mieszkanie jakiego szukacie, zróżnicowane metraże mieszkań powstały z myślą o swobodzie i przyjemności aranżowania wnętrz. W ofercie Franki House mamy dwa zespoły budynków szeregowych dwu lokalowych, po 5 w każdym, o metrażu 105-112 m2 (5 pokoi) oraz 64-68 m2 (4 pokoje), każde mieszkanie z ogrodem, balkonem i miejscem postojowym. Nasze kameralne osiedle gwarantuje komfort, wypoczynek, bliskie tereny rekreacyjne pełne tras spacerowych, ścieżek rowerowych i tras dla biegaczy.

  Franki House

  od 6 350 zł/m2
  ul. Franki , Zgorzelisko, Psie Pole, Wrocław(7.1 km od centrum)
  Probitas Invest
 • Osiedle między Królami
  Oferta archiwalna
  Obecnie Psie Pole to jedno z atrakcyjniejszych lokalizacji we Wrocławiu, dzięki której deweloper może realizować swoje hasło „kameralność blisko centrum”. Nie tylko bliskie położenie od centrum Wrocławia (7 km do Wrocławskiego Rynku, węzeł komunikacyjny z 14 liniami autobusowymi, łatwy dojazd do Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, Lotniska) i bogata infrastruktura osiedla (z licznymi sklepami, żłobkiem, przedszkolem ok. 500m, szkołą ok. 500m, boiskiem ok. 500m, fitness kluby oraz bliskość CH KORONA ok. 2km) pozytywnie wpływać będą na decyzję przy zakupie przez Państwa mieszkania, ale także możliwość uprawiania aktywnego wypoczynku i chwil relaksu na nowo budowanych nadwidawskich ścieżkach i trasach rowerowych i pobliskich licznych terenach zielonych.Obszar Psiego Pola w 2013 r. został poddany gruntownej rewitalizacji. "Osiedle Między Królami" znajduje się w sąsiedztwie urokliwego ryneczku z piękną fontanną i zabytkowym gotyckim kościołem. Obszar centrum wyłączony jest z ruchu samochodowego (dozwolona jest tylko komunikacja miejska), co pozwala w spokoju i ciszy spacerować historycznymi ulicami lub delektować się odpoczynkiem na ławeczce w rynku.

  Osiedle między Królami

  od 7 300 zł/m2
  ul. Bolesława Krzywoustego 264 , Osiedle Psie Pole, Psie Pole, Wrocław(6.4 km od centrum)
  Hot - Invest
 • Osiedle Dobrego Dnia
  Oferta archiwalna
  Osiedle Dobrego Dnia dedykowane jest wszystkim tym, którzy nie chcąc rezygnować z udogodnień miejskiej infrastruktury szukają zacisznego adresu we Wrocławiu.Przy cichej, kameralnej uliczce, w otoczeniu domów jednorodzinnych, powstają 2 budynki w zabudowie szeregowej z 43 lokalami mieszkalnymi. Wszystkie mieszkania są dwupoziomowe i mają osobne wejście! Mieszkania mają powierzchnię od 71 do niemal 80 m², a całe segmenty od 82 do 162,5 m². Do każdej z oferowanych nieruchomości przylega ogród, taras lub balkon, tak, aby każdy z mieszkańców mógł cieszyć się własną zieloną oazą. Do wyboru także wiata, miejsce postojowe na posesji lub garaż.Nieruchomości zostaną oddane do odbioru w standardzie deweloperskim z rozprowadzoną instalacją elektryczną, nowoczesnym dwufunkcyjnym piecem gazowym i schodami drewnianymi. Osiedle Dobrego Dnia posiada dostęp do wszystkich mediów miejskich (gaz, woda, energia, kanalizacja).Osiedle Dobrego Dnia to również świetne ceny: od 3800 do 4200 złotych za metr kwadratowy!

  Osiedle Dobrego Dnia

  ul. Nowogródzka , Zgorzelisko, Psie Pole, Wrocław(7.7 km od centrum)
  JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.
 • Żmudzka
  Oferta archiwalna
  Miło nam poinformować, że wkrótce nastąpi rozpoczęcie sprzedaży mieszkań w nowo realizowanej przez naszą firmę inwestycji, przy ul. Żmudzkiej 10-12.W kolejnym etapie inwestycji na Wrocławskim Zgorzelisku wybudujemy dla Państwa pięciopiętrowy budynek składający się z 84 dwu-, trzy- i czteropokojowych mieszkań, o metrażach od 37 do 72 mkw.Wszystkie lokale na piętrach będą posiadać balkony, natomiast do mieszkań parterowych przynależeć będą ogródki.Komfortową komunikacje pionową w klatkach zapewnią nowoczesne windy, w pełni dostępne dla osób niepełnosprawnych.Na poziomie -1 budynku znajdować się będzie garaż wielostanowiskowy z 99 miejscami postojowymi. Na poziomie każdej kondygnacji zaprojektowano komórki lokatorskie. Wszystkie mieszkania będą wyposażone w okna z roletami zewnętrznymi.Teren osiedla będzie w pełni zagospodarowany, znajdować się na nim będą ciągi pieszo jezdne, miejsca parkingowe oraz tereny zielone.

  Żmudzka

  od 6 000 zł/m2
  ul. Żmudzka , Zgorzelisko, Psie Pole, Wrocław(8 km od centrum)
  Milart Sp. z o.o. Sp. K.
 • Złociste Jarzębiny Etap IV
  Oferta archiwalna
  Złociste Jarzębiny Etap IV - to kolejna realizacja Triady Dom przy ul. Zatorskiej.Na inwestycję składają się będą dwa budynki mieszkalne wielorodzinne, w których łącznie powstaną 152 mieszkania, parkingi podziemne oraz komórki lokatorskie.Pierwszy z nich został już wybudowany i przekazany Nabywcom.Obecnie realizowana jest budowa drugiego- Budynku B2.W ofercie sprzedaży znajdują się mieszkania:• 1 pokojowe o powierzchni od 30 do 40 m2• 2 pokojowe o powierzchni od 39 mkw. do 56 mkw.• 3 pokojowe o powierzchni od 57 mkw. do 67 mkw.oraz:• komórki lokatorskie• miejsca parkingowe w garażu podziemnym• zewnętrzne miejsca parkingowe z blokadąWszystkie mieszkania posiadają funkcjonalne i przemyślane rozkłady. Do każdego z nich przynależy balkon lub taras. Budynek zostanie wyposażony w windy poruszające się od poziomu -1 do ostatniego piętra.Inwestycja podłączona jest do miejskiej sieci wodociągowej i kanalizacyjnej, wyposażona zostanie w centralną kotłownię gazową, ponadto każde mieszkanie będzie posiadało indywidualne liczniki CO oraz wodomierze.Na terenie osiedla powstanie plac zabaw, drogi wewnętrzne i chodniki, zaaranżowane zostaną tereny zielone oraz zewnętrzne miejsca parkingowe w ilości 103 szt. oraz parking rowerowy.Zakończenie budowy nastąpi w początku 2016 r.

  Złociste Jarzębiny Etap IV

  ul. Zatorska , Zakrzów, Psie Pole, Wrocław(9.2 km od centrum)
  Triada Dom Sp.j.
 • Zielna Osada
  Oferta archiwalna
  Z przyjemnością prezentujemy Państwu kolejną inwestycję: ZIELNĄ OSADĘ, realizowaną przez naszą firmę w historycznej dzielnicy PSIE POLE we Wrocławiu.Obecnie PSIE POLE to jedno z atrakcyjniejszych lokalizacji we Wrocławiu, dzięki której możemy realizować nasze hasło „ …kameralność blisko centrum…”. Nie tylko bliskie położenie od centrum Wrocławia oraz bogata infrastruktura osiedla pozytywnie wpływać będą na decyzję przy zakupie przez Państwa mieszkania, ale także możliwość uprawiania aktywnego wypoczynku i chwil relaksu na nowobudowanych nadwidawskich ścieżkach i trasach rowerowych i pobliskich licznych terenach zielonych.Szeroki wybór mieszkań 1, 2, 3 i 4-pokojowych, o powierzchni od 33 do 75 m2, rozmieszczonych na 3 kondygnacjach budynku z 3 klatkami schodowymi. Każde mieszkanie na 1 i 2 piętrze posiada balkon, a na parterze ogródek do wyłącznego korzystania. Istnieje możliwość indywidualnej rezerwacji miejsca parkingowego do wyłącznego korzystania (z zapisem w III dziale Księgi Wieczystej). Budynek przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych.

  Zielna Osada

  od 5 610 zł/m2
  ul. Zielna 28 , Osiedle Psie Pole, Psie Pole, Wrocław(6.5 km od centrum)
  Hot - Invest
 • Wilanowska 33-53
  Oferta archiwalna
  Gotowe do zamieszkania dwa 4-piętrowe budynki mieszkalne (G, H) z windami na osiedlu Wilanowska przy ul. Wilanowskiej 33 – 53 we Wrocław.Klucze do mieszkań wydawane są wraz z aktem notarialnym.Lokalizacja budynków jest idealna dla osób ceniących sobie spokój i spędzanie czasu na świeżym powietrzu.Okolica ta bowiem obfituje w tereny rekreacyjne, trasy spacerowe i rowerowe, sąsiaduje także z lasem Zakrzowskim i parkiem Pawłowickim z jeziorem oraz pięknym pałacem.Metraże i rozkłady mieszkań dostosowane są do potrzeb szerokiego grona zainteresowanych zakupem.Przy ulicy Wilanowskiej znajdziemy kawalerki o pow. od 30 do 41 m2- wszystkie z odrębnymi kuchniami.Powierzchnie mieszkań 2-pokojowych kształtują się w przedziale 47 – 54 mkw., zaś 3-pokojowych – od 56  do 76 mkw.Czteropokojowe mieszkania, w których każde ma dwie łazienki, a niektóre-dodatkowo garderobę, zaczynają się od 80 mkw.Piękne, dające wiele możliwości aranżacyjnych tarasy – powierzchnia  niektórych sięga nawet do 40 mkw.- zaprojektowane zostały na parterze.W podziemnej kondygnacji każdego z budynków znajdują się garaże wielostanowiskowe z zabudowanymi miejscami parkingowymi z indywidualną bramą.Wokół budynków  powstają drogi dojazdowe, parking ogólnodostępny, chodniki, trawniki, a dla najmłodszych zaprojektowano plac zabaw.Dla PBO Dach Bud standardem stało się realizowanie budów z cegły ceramicznej własnej produkcji.Mieszkania wykończone będą w standardzie deweloperskim, bez urządzeń sanitarnych i armatury.Na ścianach tynk gipsowy, wylewka ostateczna przygotowana na położenie podłóg, stropy  typu filigran, dach  płaski pokryty papą ze stropodachem wentylowanym, ocieplanym wełną mineralną.W każdym lokalu będą przyłącza: telefoniczne, internetowe (aż 4 dostawców do wyboru) i  telewizji kablowej oraz liczniki c.w., z.w. i c.o.Okolica osiedla Zakrzowskiego jest dość dobrze skomunikowana z centrum miasta.Drogę tą własnym samochodem jak i komunikacją miejską pokonamy w ok. 25 min. W pobliżu osiedla znajdują się przystanki autobusów linii:  D, 141, 128.Natomiast z centrum Psiego Pola kursują autobusy linii 130, 141, 147, 128, D oraz kolej.Połączenie  mieszkańców osiedla z wielkopowierzchniowymi sklepami i galeriami handlowymi jest szczególnie dobre.Najbliżej – bo ok. 10 min jazdy samochodem – z ul. Wilanowskiej będzie do Centrum Handlowego Korona czy Młyn.Poza tym środkami komunikacji miejskiej szybko dostaniemy się do Pasażu Grunwaldzkiego.

  Wilanowska 33-53

  ul. Wilanowska 33- 53 , Zakrzów, Psie Pole, Wrocław(8.8 km od centrum)
  Dach Bud Sp. z o.o.
 • Sycowska 17
  Oferta archiwalna
  Sycowska 17 to dwupiętrowa willa składająca się z 4 funkcjonalnie zaprojektowanych mieszkań z balkonami, tarasami i miejscami postojowymi. Mieszkania w inwestycji “Sycowska 17” zostały zaprojektowane z myślą o zaspokojeniu oczekiwań Klientów poszukujących dwupokojowych mieszkań z dużymi tarasami w atrakcyjnej cenie zlokalizowanych blisko głównych szlaków komunikacyjnych z szybkim i łatwym dojazdem do centrum Wrocławia oraz do łącznika AOW.Mieszkania dwupokojowe, na drugiej kondygnacji z antresolą. Istnieje możliwość połączenia mieszkań – 4 pokoje o pow. 82,7 m2STANDARD WYKOŃCZENIA:Mieszkania wykończone są w stanie deweloperskim:drzwi wejściowe antywłamaniowe,stolarka okienna w systemie 5-cio komorowym o przenikalności cieplnej szyb U-1,1,parapety wewnętrzne z konglomeratu,rozprowadzone instalacje: wodno-kanalizacyjna, elektryczna z osprzętem, telefoniczna, c.o i c.w.u  z piecem dwufunkcyjnym,wykonane ścianki działowe,tynki gipsowe,posadzki-wylewki cementowe.Budynek wykonany w technologii tradycyjnej.Obecnie oferowane są lokale w stanie deweloperskim z osobnym garażem w przyziemiu  w cenie 20 000 zł brutto.

  Sycowska 17

  ul. Sycowska 17 , Osiedle Psie Pole, Psie Pole, Wrocław(6.7 km od centrum)
  JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.
 • Osiedle Rycerskie
  Oferta archiwalna
  W I etapie Osiedla Rycerskiego powstanie budynek z 4 kondygnacjami naziemnymi, w którym będą 73 mieszkania o powierzchniach od 25 do 66 m2 , 1, 2, 3 i 4 pokojowe oraz 21 komórek lokatorskich, 26 miejsc postojowych obok budynku oraz 70 miejsc parkingowych w garażu podziemnym, do którego dostaniemy się windami.Budynek posiada dwie klatki schodowe. Mieszkania na parterze są z ogródkami, a na piętrach 1-3 z zadaszonymi balkonami lub loggiami. Ogródki na parterze usytuowane są na wewnętrznym patio, które jest dostępne tylko dla mieszkańców budynku. Większość mieszkań posiada oddzielne kuchnie bądź możliwość jej wydzielenia. Budynek ma kształt litery C. Parter jest na podwyższeniu, dzięki czemu nawet mieszkania usytuowane na tej kondygnacji zapewniają komfort i bezpieczeństwo. Wszystkie mieszkania na parterze są wyposażone w rolety zewnętrzne.Ideą, która przyświecała architektom, było zaprojektowanie atrakcyjnego budynku z szerokim, wygodnym wejściem, klimatycznie oświetlonym wieczorem. Budynek z zewnątrz ma prostą, ale elegancką formę, jasną elewację z zewnątrz w pastelowych kolorach.Mieszkania mają niewielkie metraże, ale bardzo funkcjonalne rozkłady. Ze względu na zastosowanie okien portfenetrowych większość będzie doskonale doświetlona. Oferta mieszkań skierowana jest przede wszystkim do osób młodych, singli, par z jednym lub dwojgiem dzieci. To również świetne miejsce do zainwestowania przez osoby, które kupują mieszkania w celu najmu.

  Osiedle Rycerskie

  ul. Zielna 19 , Osiedle Psie Pole, Psie Pole, Wrocław(6.4 km od centrum)
  Wrocław KG Group Sp z o.o. Sp. k.
 • Osiedle Krzywoustego
  Oferta archiwalna
  W ofercie wynajmu posiadamy jedenaście mieszkań od 27m2 do 85m2.Usytuowanie czterokondygnacyjnego budynku blisko głównego węzła komunikacji zbiorowej na Psim Polu, umożliwia szybkie i bezproblemowe połączenie z całym miastem a także z gminami ościennymi.Oddany w 2001 roku budynek został zaprojektowany i wykonany z najnowocześniejszych materiałów, dzięki czemu zredukowano do minimum późniejsze koszta eksploatacyjne leżące po stronie klienta.Doskonała lokalizacja inwestycji daje również dostęp do centrów handlowych tj. Korona czy Młyn oraz bliskość sklepów dyskontowych Lidl i Biedronka.Dodatkowym atutem jest bliskie sąsiedztwo przedszkola oraz przychodni lekarskiej.Wszystkie wymienione cechy powodują, że lokale na ul. Bolesława Krzywoustego 314-316 stają się idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących mieszkania do wynajęcia.

  Osiedle Krzywoustego

  od 5 000 zł/m2
  ul. Krzywoustego 314- 316 , Osiedle Psie Pole, Psie Pole, Wrocław(6.8 km od centrum)
  INTER-ES Deweloper
 • Inwestycja przy ul. Gorlickiej etap II
  Oferta archiwalna
  Gotowy do zamieszkania 5-kondygnacyjny budynek mieszkalny w kształcie litery C na Psim Polu przy ul. Gorlickiej 80-92 we Wrocławiu. Łącznie jest w nim 7 klatek schodowych z szybkobieżnymi windami, które obsługują poziomy od parteru do 4-go piętra. Klucze do mieszkań wydawane są wraz z aktem notarialnym.Na parterze znajduje się garaż wielostanowiskowy z zabudowanymi miejscami parkingowymi z indywidualną bramą oraz dziesięć garaży indywidualnych z bramami o napędzie elektrycznym. W sumie w budynku jest 143 mieszkań. Na ostatniej kondygnacji zaprojektowano mieszkania z tarasami. Ściany zewnętrzne i wewnętrzne budynku murowane są w technologii tradycyjnej z cegły ceramicznej. Stropy typu filigran, dach płaski pokryty papą ze stropodachem wentylowanym, ocieplanym wełną mineralną. Ocieplenie ścian styropianem, tynki strukturalne. Ogrzewanie będzie dostarczane z własnej kotłowni gazowej. Najnowsza inwestycja architekturą i kolorystyką nawiązuje do oddanego do użytku w czerwcu 2009 r. budynku przy Gorlickiej 60-78.

  Inwestycja przy ul. Gorlickiej etap II

  ul. Gorlicka 80- 92 , Osiedle Psie Pole, Psie Pole, Wrocław(7 km od centrum)
  Dach Bud Sp. z o.o.
 • Dolina Piastów
  Oferta archiwalna
  Osiedle Dolina Piastów realizowana jest przy ulicy Kiełczowskiej na wrocławskim Psim Polu.Oferta obejmuje 176 funkcjonalnie zaprojektowanych mieszkań o powierzchniach od 28 do 81 m2. Inwestycja wykonana zostanie w zgodzie z najnowszymi trendami architektonicznymi, z użyciem nowoczesnych materiałów i rozwiązań.Lokalizacja inwestycji spełni oczekiwania osób, które marzą o zamieszkaniu w sąsiedztwie zieleni i ciszy, a jednocześnie chcących mieć szybki i dogodny dojazd do centrum miasta. Dzielnica oferuje dostęp do pełnej i nowoczesnej infrastruktury komunikacyjnej oraz społecznej, z szerokim wachlarzem placówek edukacyjnych jak i handlowo-usługowych.Atuty inwestycji:-Atrakcyjne metraże mieszkań od 28 do 81 m2-Mieszkania o funkcjonalnym wykorzystaniu przestrzeni, do każdego z lokali przynależny balkon lub ogródek-Parking podziemny oraz komórki lokatorskie-Inwestycja objęta rachunkiem powierniczym zapewniającym bezpieczeństwo transakcji-Harmonogram wpłat za mieszkanie uzależniony od postępu prac na budowie-Bogata infrastruktura społeczna zapewniająca dostęp do placówek użyteczności publicznej

  Dolina Piastów

  ul. Kiełczowska , Osiedle Psie Pole, Psie Pole, Wrocław(7.1 km od centrum)
  Develia
 • Dobre Osiedle
  Oferta archiwalna
  W okolicy Lasku Zakrzowskiego, we wrocławskiej dzielnicy Psie Pole, powstała inwestycja firmy Rafin – Dobre Osiedle. Zlokalizowane przy ul. Zatorskiej osiedle jest doskonałą ofertą dla osób pragnących połączyć życie zawodowe z możliwością aktywnego wypoczynku na łonie natury. Bliskość malowniczych terenów zielonych, dobrze zaopatrzonych sklepów i centrów handlowych, a także szybkiej komunikacji sprawia, że inwestycja spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Całość składa się z dwóch 7-kondygnacyjnych budynków, w których znalazło się 116 mieszkań. W sprzedaży dostępne jest już ostatnie mieszkanie 3 pokojowe z aneksem i ogrodem, w promocyjnej cenie 4899 zł/mkw. Dodatkowo, przy zakupie miejsca postojowego w garażu podziemnym za 10 tysięcy drugie GRATIS!. Funkcjonalne rozkłady mieszkań, zostały uznane przez naszych klientów za jedną z najcenniejszych wartości tej inwestycji. Co więcej, dla zwiększenia komfortu mieszkańców, do ich dyspozycji pozostawiono przestronny parking podziemny ( również dla aut z instalacją LPG) oraz miejsca postojowe przed budynkami. Część wspólna idealnie komponuje się z otaczającą Dobre Osiedle zielenią, tworząc otwartą i kameralną przestrzeń.

  Dobre Osiedle

  ul. Zatorska , Zakrzów, Psie Pole, Wrocław(9.1 km od centrum)
  Rafin Developer Sp. z o.o. – Sp.k.

Informacje o Psim Polu

Na Psim Polu dostępnych jest 276 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 7 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy na Psim Polu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 26 do 137 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (5 mieszkań).
 • 2-pokojowe (92 mieszkania).
 • 3-pokojowe (84 mieszkania).
 • 4-pokojowe (71 mieszkań).
 • 5-pokojowe (23 mieszkania).

Wśród inwestycji deweloperskich na Psim Polu nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży na Psim Polu kosztuje 290 640 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty na Psim Polu

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: