Osiedle Bezpieczna

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Bezpieczna, oferowane bezpośrednio przez

INTER-ES Deweloper

Wrocław, Psie Pole, Różanka, ul. Bezpieczna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 2 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Bezpieczna

3 zdjęcia

Osiedle Bezpieczna
Osiedle Bezpieczna
Osiedle Bezpieczna

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 4 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 84 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (99 miejsc)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Przedstawiamy nową inwestycję „Osiedle Bezpieczna” położoną bezpośrednio przy ul. Bezpiecznej na osiedlu Różanka w pobliżu terenów rekreacyjnych wokół rzeki Odry. Bliskie sąsiedztwo ważnych węzłów komunikacyjnych zapewnia doskonały dostęp do wszystkich części miasta bez konieczności posiadania własnego samochodu. Oryginalna architektura, przemyślany układ pomieszczeń to efekt współpracy naszego Działu Planowania z renomowaną Pracownią Projektową APP Konrzewski.

„Osiedle Bezpieczna” oferuje 84 funkcjonalne mieszkalnia o powierzchni od 28 m2 do 107 m2 z balkonami oraz niektóre mieszkania z trasami zielonymi o powierzchni do 40 m2. Budynek posiada VI kondygnacji z antresolami w klatce schodowej „A”, w każdej z nich znajduje się winda, która pierwszy przystanek ma w garażu podziemnym, zapewnia to odpowiedni komfort osobom, które wymagają tego tupu komunikacji w obiekcie. Na kondygnacji podziemnej będzie zlokalizowany parking wielostanowiskowy z 99 miejscami dla samochodów osobowych. Bezpośrednio od ulicy Bezpiecznej na parterze zlokalizowane będą lokale usługowe. Do każdego mieszkania zostaną doprowadzone instalacje sanitarne, elektryczne, TV-SAT, Internet ,telefon.

Inwestycja Osiedle Bezpieczna znajduje się na Różance, ul. Bezpieczna (3.7 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez INTER-ES Deweloper.

Inwestycja Osiedle Bezpieczna została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 84 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 4 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Bezpieczna nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców INTER-ES Deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (99 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Psie Pole to wrocławskie osiedle rozciągające się w północnej części miasta. Zamieszkuje je ponad 93 tysiące mieszkańców, a jego obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz osiedla mieszkaniowe. W południowej części osiedla Psie Pole znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś osiedle otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tego osiedla: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Osiedle jest dobrze skomunikowane dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Bezpieczna?

Po wrocławskim Psim Polu porusza się kilka linii tramwajowych i autobusowych, co znacznie ułatwia komunikację. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części osiedla.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Bezpieczna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1278 metrów od inwestycji Osiedle Bezpieczna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Różanka tor 1.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Bezpieczna znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bezpieczna znajdują się 23 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 126 w odległości 115 m, przedszkole w odległości 140 m, Żłobek nr 12 w odległości 220 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Bezpieczna jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dental Corner w odległości 353 m, Andrzej Korta w odległości 370 m, Dzienny Ośrodek Psychiatrii i Zaburzeń Mowy dla Dzieci i Młodzieży w odległości 806 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Bezpieczna składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 13 m znajduje się Żabka, w odległości 152 m znajduje się Biedronka, w odległości 313 m znajduje się Cukiernia Sadowscy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bezpieczna w odległości 102 m znajduje się boisko / kort, w odległości 105 m znajduje się boisko / kort, w odległości 115 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 23.03.2018

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: