Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe nieruchomości powiat słupski

53 oferty w 3 inwestycjach

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Dębinowa Oaza
  2 kw. 2023
  Apartamenty nad morzem!Dębinowa Oaza to kameralne osiedle 18 domów w zabudowie bliźniaczej położonych w nadmorskiej miejscowości Dębina. To miejsce dla osób pragnących mieszkać w spokojnej lokalizacji, blisko natury. Osiedle docelowo składać się będzie z 32 apartamentów o pow. od 34 do 86 m2 wyróżniających się nowoczesną architekturą i klasyczną estetyką. Niska zabudowa sprzyja sąsiedzkiej atmosferze, a przydomowe ogródki tworzą przystań do wypoczynku.

  Dębinowa Oaza

  od 10 264 zł/m2
  ul. Podgórna , Dębina, słupski(15.3 km od Słupska)
  City Center
 • Tarasy Sobieskiego
  gotowe
  Tarasy Sobieskiego to nasz kolejny projekt mieszkaniowy powstający w Słupsku tym razem przy ul. Sobieskiego. Osiedle tworzyć będą trzy budynki. Obecnie ruszyła budowa pierwszego z nich.Projekt osiedla jest oparty na nowoczesnej bryle, która wyróżnia osiedle na tle słupskiej zabudowy. Każde mieszkanie wyposażone będzie w balkon lub loggię. W budynku znajdzie się cichobieżna, nowoczesna winda obsługująca również garaż podziemny. Mieszkania, które tu powstają również są bardzo różnorodne i dostosowane do potrzeb klientów. Z jednej strony znajdują się tu studia o powierzchni 29 m2, z drugiej – czteropokojowe apartamenty wielkości 104 m2 z tarasami o pow. 44 m2.Postaw na osiedle CITY CENTER, a nie zawiedziesz się.

  Tarasy Sobieskiego

  od 5 850 zł/m2
  ul. Sobieskiego , Słupsk(1.6 km od centrum)
  City Center
 • Baltic Park
  gotowe
  Baltic Park to nowo powstające kameralne osiedle, które zostało zaprojektowane z myślą o osobach ceniących sobie komfort mieszkania w centrum miasta. Niewątpliwym atutem tego osiedla jest jego lokalizacja. Z jednej strony zapewnia ona sprawną pieszą komunikację z centrum miasta, a z drugiej strony umożliwia szybki wyjazd do położonych w bliskim sąsiedztwie terenów nadmorskich.Niezależnie od zmieniających się trendów, nowoczesna architektura osiedla i wysoki standard wykonania spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Osiedle tworzyć będą trzy budynki. Każdy z nich będzie posiadał cztery kondygnacje naziemne mieszkalne, oraz jedną kondygnację podziemną stanowiącą halę garażową. Pierwszy etap to realizacja nowoczesnego budynku składającego się z 72 funkcjonalnie zaprojektowanych lokali mieszkalnych o powierzchniach od 30m2 do 55m2. Do każdego lokalu przylega balkon. Dodatkowo dla wymagających na kondygnacjach mieszkalnych mieszczą się komórki lokatorskie stanowiące pomieszczenia przynależne. Hala garażowa zawiera 43 miejsca postojowe. W budynku znajdują się cichobieżne windy obsługujące również garaż podziemny. Na terenie osiedla zaplanowano miejsca parkingowe wyposażone w blokadę, przeznaczone do wyłącznego użytkowania, plac zabaw dla dzieci wyposażony w urządzenia rekreacyjne, tereny zielone oraz ciągi jezdne i piesze.

  Baltic Park

  ul. Poniatowskiego , Słupsk(1.3 km od centrum)
  Arkom
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Sonata Park etap IV
  Oferta archiwalna
  Informujemy o zakończeniu sprzedaży I etapu budowy „Budynek wielorodzinny A1” oraz II etapu budowy „Budynek wielorodzinny A2”. Zapraszamy do zakupu mieszkań w III oraz IV etapie „Budynek wielorodzinny B1” i „Budynek wielorodzinny B2” wchodzących w skład osiedla Sonata Park w Słupsku przy ul. Rybackiej. Usytuowane w bezpośredniej bliskości Parku Kultury i Wypoczynku. To jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w naszym mieście. Ulubione miejsce wędrówek Słupszczan; tereny położone z dala od zgiełku, zanurzone w zieleni, a jednocześnie oddalone od ścisłego centrum miasta zaledwie o niespełna kilometr. Z okien mieszkań roztaczać się będzie unikalny widok na park, a ich bliskość dopingować mieszkańców do aktywnego spędzania czasu. Bezpośredni wjazd na osiedle będzie prowadził od ulicy Rybackiej. Trzeci budynek wchodzący w skład osiedla SONATA PARK to 28 lokali mieszkalnych o powierzchni od 36 do 110 metrów kwadratowych. Czwarty budynek wchodzący w skład osiedla SONATA PARK to 59 lokali mieszkalnych o powierzchni od 36 do 110 metrów kwadratowych. Materiały budowlane najwyższej jakości (porotherm akustyczny). Lokale wykończone w standardzie deweloperskim, funkcjonalne, słoneczne i komfortowe. Wszystkie mieszkania z Bloku A1 i A2 zostały sprzedane. Informujemy o zakończeniu sprzedaży I etapu budowy „Budynek wielorodzinny A1” oraz „Budynek wielorodzinny A2”. W III etapie budowy „Budynek wielorodzinny B1” zostały mieszkania powyżej 70 m2. Zapraszamy do zakupu mieszkań w etapie IV „Budynek wielorodzinny B2” wchodzących w skład osiedla Sonata Park w Słupsku przy ul. Rybackiej. ” Rozpoczęliśmy budowę oraz wstępną rezerwacje na BLOK B2 – przewidywany termin zakończenia marzec 2021 r.

  Sonata Park etap IV

  ul. Witolda Lutosławskiego , Słupsk(0.5 km od centrum)
  EKP Deweloper
 • Sonata Park
  Oferta archiwalna
  Polecamy nowe mieszkania w pierwszym budynku wielorodzinnym, wchodzącym w skład osiedla SONATA PARK w Słupsku. Usytuowane w bezpośredniej bliskości Parku Kultury i Wypoczynku. To jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w naszym mieście. Ulubione miejsce wędrówek Słupszczan; tereny położone z dala od zgiełku, zanurzone w zieleni, a jednocześnie oddalone od ścisłego centrum miasta zaledwie o niespełna kilometr. Z okien mieszkań roztaczać się będzie unikalny widok na park, a ich bliskość dopingować mieszkańców do aktywnego spędzania czasu. Bezpośredni wjazd na osiedle będzie prowadził od ulicy Rybackiej.Decydując się na mieszkanie w osiedlu SONATA PARK zyskujecie Państwo prestiż, wygodę i bezpieczeństwo. Budynki zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami w architekturze mieszkaniowej, z dużymi przeszkleniami i obszernymi balkonami. Na ostatniej kondygnacji część apartamentów będzie dwupoziomowa, z przestronnymi antresolami tarasami na dachu. Klatki schodowe wyposażone w cichobieżną windę. Osiedle położone na ogrodzonym terenie, otoczonym zielenią, z dostępem do własnego placu zabaw dla dzieci. Możliwość wykupienia miejsca postojowego wraz z komórką lokatorską w podziemnej hali garażowej. Ilość miejsc ograniczona.

  Sonata Park

  ul. Rybacka , Słupsk(0.6 km od centrum)
  EKP Deweloper
 • Apartamenty Bałtyk
  Oferta archiwalna
  NOWA INWESTYCJA DO SPRZEDAŻY - OSTATNIE WOLNE APARTAMENTYApartamenty Bałtyk w Poddąbiu to wyjątkowy zespół dwóch ekskluzywnych budynków zlokalizowanych zaledwie 350 metrów od plaży.Obiekt powstał z myślą o najbardziej wymagających klientach i jest jedyną taką inwestycją w całym Poddąbiu i okolicy.W naszej ofercie znajdują się wykończone i umeblowane dwupoziomowe apartamenty z aneksem kuchennym, kominkiem.Wszystkie apartamenty posiadają duże, ustawne balkony po słonecznej stronie budynku.Położenie w Obszarze Chronionego Krajobrazu, na terenie Obszaru NATURA 2000, w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego i w zasięgu Uzdrowiska Ustka sprawia, że każdy pobyt w naszych apartamentach jest niezapomnianym przeżyciem.

  Apartamenty Bałtyk

  ul. Promenada Słońca 1 , Poddąbie, słupski(14 km od Słupska)
  Bałtyk Joanna Widy
 • Osiedle nad Stawem
  Oferta archiwalna
  Osiedle Nad Stawem to kompleks 4 nowoczesnych budynków czterokondygnacyjnych. Usytuowanie inwestycji naprzeciw wypoczynkowego parku, który otacza popularny Łabędzi Staw, czyni osiedle unikatowym miejscem do życia. Dostojna zieleń stuletniego drzewostanu, bliskość wody oraz mnogość terenów i ścieżek spacerowych to atuty, które sprawiają, iż Osiedle Nad Stawem to nie tylko dobre miejsce do mieszkania, ale także gwarancja wypoczynku pośród natury.Duże balkony, funkcjonalne i atrakcyjne przeszklenia, połączone ze starannie dobranymi elementami dekoracyjnymi, sprawiają, że osiedle to staje się prestiżowym miejscem do zamieszkania oraz wspólnych rodzinnych i towarzyskich spotkań.Tylko 16 mieszkań w budynku i zaledwie 4 mieszkania na kondygnacji dodatkowo podkreśla kameralny luksus, który również warto docenić wśród niewątpliwych atutów osiedla.PrestiżOsiedle Nad Stawem to kompleks nowoczesnych budynków mieszkalnych o ponadprzeciętnej architekturze, idealnie wkomponowany w urokliwy park, usytuowany nieopodal centrum miasta.WygodaMieszkania i apartamenty w Osiedlu Nad Stawem to połączenie niekwestionowanych atutów natury wraz z zaletami infrastruktury miejskiej. Osiedle jest dobrze skomunikowane ze ścisłym centrum miasta, co pozwoli Państwu na zaoszczędzenie cennego czasu. Te minuty lepiej poświęcić na zajęcia, które kochacie, na przykład na rodzinne przyjemności.KomfortNasze osiedle zostało zaprojektowane z myślą o komforcie. Funkcjonalny układ mieszkań, wspólne przestrzenie użytku codziennego czy przestronne parkingi, to tylko niektóre z atutów komfortowego Osiedla Nad Stawem.BezpieczeństwoBezpieczeństwo mieszkańców jest bardzo ważne. Dlatego w Osiedlu Nad Stawem zainstalowaliśmy nowoczesne systemy ochrony, które pozwolą Państwu czuć się bezpiecznie nie tylko w mieszkaniu, ale również pośród przestrzeni całego osiedla.LokalizacjaOsiedle znajdująe się w urokliwym parku z stawem łabędzim w roli głównej. Dojazd do lokalizacji samochodem umożliwia ulica Kaszubska, na końcu której należy skręcić w lewo. Do osiedla można dotrzeć pieszo za pomocą ulicy Elizy Orzeszkowej lub Romualda Traugutta.Nowoczesny projekt i starannie wyszukana lokalizacja inwestycji to zalety, które docenią nasi klienci. Dzielnica, w której usytuowaliśmy osiedle Nad Stawem, od dziesiątków lat jest synonimem luksusu w naszym mieście. To tu, jeszcze przed wojną, mieszkali najzamożniejsi mieszkańcy Słupska. To była prawdziwa enklawa spokoju i widomy znak prestiżu. Pora wrócić do źródeł. Dzisiaj dodatkowym atutem tej lokalizacji jest bliskość centrów handlowych, urzędów, miejsc pracy oraz aren aktywnego wypoczynku.

  Osiedle nad Stawem

  ul. Zamiejska , Słupsk(1.6 km od centrum)
  Oktan BiR Brzescy SP.J.
 • Nowa Zamiejska
  Oferta archiwalna
  Prestiżowe osiedle Nowa Zamiejska to 124 nowoczesne, przestronne i funkcjonalne mieszkania. Dla mieszkańców osiedla są do dyspozycji 104 miejsca parkingowe.Osiedle NOWA ZAMIEJSKA to niespełna 10 tys metrów kwadratowych powierzchni. Na terenie osiedla planowane jest posadzenie ponad 300 sztuk drzew i krzewów.Chcemy dostarczyć Słupszczanom mieszkania i apartamenty na najwyższym poziomie. Oktan Investment stawia na precyzję, komfort i prestiż. Naszym nadrzędnym celem jest, w pewnym sensie, zrewolucjonizowanie mieszkalnictwa w tym regionie. Słupsk i jego Mieszkańcy na to zasługują. Wszelkie nasze działania kierujemy ku funkcjonalności połączonej z wygodą. Architektura, położenie nowego osiedla, a także układ mieszkań, dorównują obowiązującym standardom. Słupsk powinien obfitować w nowoczesne obiekty mieszkalne, co naszym zdaniem może zaowocować lepszym wizerunkiem miasta w oczach ludzi spoza regionu.

  Nowa Zamiejska

  ul. Zamiejska , Słupsk(1.6 km od centrum)
  Oktan BiR Brzescy SP.J.
 • Mój Dom
  Oferta archiwalna
  Oferta sprzedaży obejmuje mieszkania w nowoczesnych budynkach wielorodzinnych położonych w Słupsku. Dzięki zaangażowaniu grupy najlepszych specjalistów, nasze projekty odznaczają się szczególną funkcjonalnością i estetyką. Szczególnie duży nacisk kładziemy na energooszczędność budynków – stosujemy nowoczesne technologie budowy – trudne i czasochłonne, ale w przyszłości owocujące niskimi kosztami utrzymania lokali mieszkalnych.W nowoczesnym budynku mieszkalnym znajdującym się na Osiedlu Batorego w Słupsku, na trzech piętrach rozmieszczono 33 mieszkania o powierzchni od 32 do 136 m². Na pierwszym i drugim piętrze zlokalizowano mieszkania jednopoziomowe, na trzecim – dwupoziomowe mieszkania z antresolami. W podziemiach budynku znajduje się garaż podziemny. W parterze przewidziano lokal usługowy oddzielony od części mieszkalnej i nie mający bezpośredniego wpływu na komfort życia mieszkańców. Nowoczesna cichobieżna winda, dostępna już z poziomu garażu, obsługiwać będzie wszystkie kondygnacje. Poza nowoczesną formą i technologią budowy stawiamy na elegancki design budynku.Wnętrza klatek schodowych wykończone będą kamieniem (naturalny granit). Komfort mieszkańcom zapewni pięknie zagospodarowany teren zielony wokół budynku – trawniki, ławki i oczywiście plac zabaw dla dzieci. Całość będzie dobrze oświetlona. Poczucie bezpieczeństwa zapewni monitoring wewnątrz i na zewnątrz budynku.

  Mój Dom

  ul. Słupsk , Słupsk(11.2 km od Słupska)
  BP Company
 • Mieszkania na Zatorzu
  Oferta archiwalna
  Inwestycja “Mieszkania na Zatorzu” została zrealizowana przy ul. Jana Sobieskiego 30 w Słupsku. Słupsk leży w centrum atrakcyjnego turystycznie regionu – pobliskie miejscowości wypoczynkowe Ustka i Łeba dysponują bogatą ofertą turystyczno – kulturalną.Największymi walorami regionu są piękne krajobrazowo wybrzeże morskie i liczne jeziora otoczone lasami oraz Słowiński Park Narodowy z unikatowymi na skalę światową ruchomymi wydmami piaskowymi. Uroku najbliższym okolicom miasta dodaje Park Krajobrazowy Dolina Słupi oraz  liczne zabytki.Budynek o nowoczesnej architekturze posiadający sześć kondygnacji mieszkalnych oraz parter przeznaczony na lokale handlowo-usługowe, powstanie w śródmieście.W obiekcie zaprojektowano 78 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 37 m2 do 67m2. Wszystkie mieszkania posiadają balkony lub loggie.Istnieje możliwość własnej aranżacji wnętrz. Pod budynkiem znajdują się garaże oraz komórki lokatorskie . Wokół budynku zaprojektowana jest duża ilość zieleni: trawniki, rabatki . Na terenie posesji przewidziano miejsca parkingowe dla mieszkańców oraz gości. Na atrakcyjność inwestycji wpływa również jej lokalizacja z dogodnym dojazdem do centrum miasta oraz Ustki, miejsca letniego odpoczynku wielu słupszczan. Mieszkania oddawane są w standardzie developerskim : tynki gipsowe kat. III, stolarka okienna PCV z parapetami, grzejniki typ. PURMO, drzwi wejściowe o podwyższonej wytrzymałości mechanicznej. Pod budynkiem znajdują się stanowiska garażowe oraz komórki lokatorskie.

  Mieszkania na Zatorzu

  Ul. Jana Sobieskiego 30 , Słupsk(1.1 km od centrum)
  Kornas
 • Kamienica Kopernika 16
  Oferta archiwalna
  Kamienica Kopernika 16 gwarantuje wyjątkowy kameralny klimat. Za zamykaną automatycznie bramą, znajduje się własny dziedziniec, dostępny wyłącznie dla mieszkańców, oraz dwie osobne klatki schodowe do mieszkań.Inwestycja została zaplanowana tak, aby dać jej mieszkańcom to, co niedostępne w masowym budownictwie deweloperskim, styl dawnych kamienic i komfort nowoczesnych mieszkań, w ponadprzeciętnym wykonaniu.Mała ilość mieszkań – tylko 15 w całej kamienicy i od 2 lub 3 na piętrze, ma zapewnić większą dbałość o wspólny dom, oraz dobre stosunki sąsiedzkie.Wszystkie mieszkania zaprojektowano w przemyślany sposób, dla wygody i praktyczności, każde posiada wnęki na szafy, duże nowoczesne przeszklenia okien o podwyższonej dźwiękochłonności, z nisko umieszczonymi parapetami, szerokie balkony z przeszklonymi balustradami, przestronne łazienki z ogrzewaniem podłogowym w standardzie. Nie zapomniano też o częściach wspólnych, zaprojektowano szerokie i dobrze doświetlone klatki schodowe, z wysokojakościowym wykończeniem, nadającym prestiż tego miejsca. Ponadto do użytku mieszkańców zostało przygotowane obszerne pomieszczenie na rowery i wózki.

  Kamienica Kopernika 16

  od 3 500 zł/m2
  ul. Kopernika 16 , Słupsk(0.9 km od centrum)
  Proinvest – Jarosław Skoczeń
 • Copernicus Park II
  Oferta archiwalna
  Copernicus Park to nowoczesny i elegancki budynek zlokalizowany w samym centrum Słupska. Wszystkie mieszkania są jasne, przestronne oraz wyposażone w balkon. Wśród bieżącej oferty znajdują się lokale 2, 3 oraz 4 pokojowe. Najmniejsze mieszkania zaczynają się już od 43 m kw. Pomiędzy budynkami zaplanowano aranżację terenów zielonych w postaci wewnętrznego dziedzińca, na którym znajduje się prywatny plac zabaw wyposażony oraz liczne urządzenia rekreacyjne. Do dyspozycji mieszkańców są zarówno miejsca postojowe jak również boksy rowerowe.STANDARD – BUDYNKI• Wysokość budynku – pięć pięter• Balkony i tarasy – posadzka gresowa, barierki pełne i ażurowe w kolorze elewacji z pochwytem ze stali nierdzewnej• Klatka schodowa, korytarze – wykładane płytkami gresowymi, ściany malowane farbą akrylową• Windy – cichobieżne obsługujące wszystkie kondygnacje• Zielony dziedziniec• Boksy rowerowe• Miejsca postojowe w hali garażowej• Oświetlenie – sterowane czujnikami ruchu• PortierniaSTANDARD – MIESZKANIA• Powierzchnia mieszkań już od 43 m kw• Ściany wewnętrzne – tynk gipsowy malowany farbą akrylową białą• Stolarka okienna – drewniane podwójnie szklone• Parapety – kamień naturalny granit• Drzwi wejściowe – antywłamaniowe marki PORTA• Grzejniki – panelowe, w łazienkach drabinkowe• Instalacja teletechniczna (TV, Internet, Telefon)• Indywidualne opomiarowanie mieszkań

  Copernicus Park II

  ul. Mikołaja Kopernika , Słupsk(1 km od centrum)
  SGI Sp. z o.o.
 • Bursztynowe Osiedle
  Oferta archiwalna
  Bursztynowe Osiedle to pierwsza inwestycja naszej firmy w Słupsku. Jest to rodzinny kompleks mieszkaniowy stworzony w dynamicznie rozwijającej się części miasta. Układ trzech budynków o wysokości sześciu i siedmiu pięter, z zaaranżowanymi terenami zielonymi, zapewni komfort przyszłym mieszkańcom. Atutem osiedla jest doskonała komunikacja z centrum miasta. Całość inwestycji stanowić będzie 170 mieszkań dwu-, trzy- lub czteropokojowych o powierzchni od 36 do 82 m2. Projekt osiedla opracował uznany architekt Cezary Flis.LokalizacjaSłupsk, ul. Kulczyńskiego Zaciszna, zachodnia część Słupska, dobrze skomunikowana z centrum miasta. W pobliżu znajdują się sklepy spożywcze, a w 5 minut można dotrzeć do centrów handlowych znajdujących się przy ul.Szczecińskiej. Bursztynowe Osiedle to również bliskość szkół i przedszkoli.Tereny zieloneNa terenie osiedla znajduje się plac zabaw dla dzieci wyposażony w piaskownice oraz huśtawki. Są również alejki, chodniki wykonane w tzw. polbruku, ławki parkowe, elementy małej architektury, lampy ogrodowe. Wszystkie detale zostały zaprojektowane z dbałością o estetykę. Na terenie osiedla posadzono krzewy oraz drzewa.Miejsce parkingowe dodatkowo płatne.

  Bursztynowe Osiedle

  ul. Kulczyńskiego , Słupsk(2.7 km od centrum)
  SGI Sp. z o.o.
 • Apartamenty Rowy
  Oferta archiwalna
  Każdy z nas pragnie w miejscu zamieszkania czuć się bezpiecznie.Apartamenty Rowy zapewniają bezpieczeństwo oferując nowoczesne lokale mieszkalne na osiedlu. Osiedle składa się z 4 apartamentowców zlokalizowanych w centrum Rowów. Do licznych atutów tej inwestycji należą: niewysoka kameralna zabudowa, funkcjonalne układy mieszkań, a w przypadku lokali na parterze możliwość zagospodarowania punktami handlowymi.

  Apartamenty Rowy

  ul. Nadmorska 42 , Rowy, słupski(18.6 km od Słupska)
  Lubicz Apartamenty

Informacje o powiecie słupskim

W powiecie słupskim dostępne są 53 oferty nowych mieszkań i domów znajdujących się w 3 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w powiecie słupskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 31 do 88 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (8 mieszkań).
 • 2-pokojowe (35 mieszkań).
 • 3-pokojowe (8 mieszkań).
 • 4-pokojowe (2 mieszkania).

Wśród inwestycji deweloperskich w powiecie słupskim nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w powiecie słupskim kosztuje 191 012 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Miejsca w pobliżu

Oferty w powiecie słupskim

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: