Mój Dom

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Słupsk, oferowane bezpośrednio przez

BP Company

słupski, Przewłoka, ul. Słupsk

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 403 oferty w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Mój DomMój Dom

30 zdjęć

Mój Dom
Mój Dom
Mój Dom
Mój Dom

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Wykończenie pod klucz

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 33 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

wykończenie pod klucz

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Oferta sprzedaży obejmuje mieszkania w nowoczesnych budynkach wielorodzinnych położonych w Słupsku. Dzięki zaangażowaniu grupy najlepszych specjalistów, nasze projekty odznaczają się szczególną funkcjonalnością i estetyką. Szczególnie duży nacisk kładziemy na energooszczędność budynków – stosujemy nowoczesne technologie budowy – trudne i czasochłonne, ale w przyszłości owocujące niskimi kosztami utrzymania lokali mieszkalnych.

W nowoczesnym budynku mieszkalnym znajdującym się na Osiedlu Batorego w Słupsku, na trzech piętrach rozmieszczono 33 mieszkania o powierzchni od 32 do 136 m². Na pierwszym i drugim piętrze zlokalizowano mieszkania jednopoziomowe, na trzecim – dwupoziomowe mieszkania z antresolami. W podziemiach budynku znajduje się garaż podziemny. W parterze przewidziano lokal usługowy oddzielony od części mieszkalnej i nie mający bezpośredniego wpływu na komfort życia mieszkańców. Nowoczesna cichobieżna winda, dostępna już z poziomu garażu, obsługiwać będzie wszystkie kondygnacje. Poza nowoczesną formą i technologią budowy stawiamy na elegancki design budynku.

Wnętrza klatek schodowych wykończone będą kamieniem (naturalny granit). Komfort mieszkańcom zapewni pięknie zagospodarowany teren zielony wokół budynku – trawniki, ławki i oczywiście plac zabaw dla dzieci. Całość będzie dobrze oświetlona. Poczucie bezpieczeństwa zapewni monitoring wewnątrz i na zewnątrz budynku.

Inwestycja Mój Dom znajduje się w Przewłoce, ul. Słupsk (11.2 km od Słupska), została zrealizowana przez BP Company.

Inwestycja Mój Dom została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 33 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Mój Dom nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców BP Company przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Budynek znajduje się w cichej i spokojnej okolicy Słupska. Osiedle połączone z centrum miasta dogodnymi liniami autobusowymi. W bliskiej odległości znajdują się sklepy spożywcze, przychodnia lekarska, apteka, kościół, placówki oświatowe – przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum. W niedalekim otoczeniu są też punkty bankowe, urząd pocztowy oraz obiekty sportowe. Osiedle sąsiaduje z bezpośrednią drogą wyjazdową do miejscowości nadmorskich: Ustki – 18 km i Rowów – 28 km.

Powiat słupski zajmuje 2304 kilometry kwadratowe. Mieszka w nim ponad 97 tysięcy osób. W skład powiatu wchodzą gmina miejska Ustka, gmina miejsko-wiejska Kępice oraz następujące gminy wiejskie: Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka. Słupsk jest siedzibą władz powiatu słupskiego, ale stanowi odrębną jednostkę administracyjną.

Najpopularniejszą miejscowością turystyczną powiatu jest Ustka, która ma status uzdrowiska. Gości z całej Polski przyciągają także lasy Słowińskiego Parku Narodowego, częściowo leżącego na ziemi słupskiej. Znajduje się tu również kilka rezerwatów przyrody, w których występują rzadkie rośliny, ptaki wodne, chronione ssaki. Piękne krajobrazy przyciągają nie tylko turystów, lecz także nowych mieszkańców – z roku na rok wzrasta liczba ludności. Ponad trzy czwarte osób zameldowanych w powiecie mieszka na wsi. Ważnymi dziedzinami gospodarki są rolnictwo oraz przemysł drzewny, spożywczy, stoczniowy, metalowy, obuwniczy, tworzyw sztucznych.

Od XIV do XVII wieku ziemią słupską władali książęta pomorscy. W 1653 roku, po bezpotomnej śmierci księcia Bogusława XIV, obszar ten znalazł się w granicach Brandenburgii. Do Polski przyłączono go dopiero po drugiej wojnie światowej. Większość rdzennej ludności wysiedlono wtedy do Niemiec, a na Pomorze przybyły osoby z różnych części Polski. Największa miejscowość powiatu – Ustka – istniała już w XIV stuleciu. Wieś bardzo długo podlegała miastu Słupsk. Przejściowo – w latach 1329–1342 – rządzili nią Krzyżacy, gdyż książę pomorski zastawił Słupsk i okoliczne wsie. Przez stulecia coraz większego znaczenia nabierał port w Ustce. Niestety, podupadł w wyniku wojny trzydziestoletniej i wielkiego pożaru. Dopiero na początku XX wieku, kiedy do Ustki doprowadzono tory kolejowe, wieś zaczęła się rozwijać jako miejscowość wypoczynkowa. Od 1935 roku jest miastem.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Mój Dom?

Po powiecie słupskim jeżdżą autobusy PKS i różnych prywatnych przewoźników. Dojazd z Ustki do Gdyni Głównej zajmuje około 2 godziny (w przypadku dojazdu autobusem do Słupska i przesiadki do pociągu TLK). Pociągiem z Ustki można dojechać do Piły Głównej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mój Dom mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2112 metrów od inwestycji Mój Dom znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ustka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mój Dom w odległości 424 m znajduje się Orlik.

Data aktualizacji: 15.02.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: