Nowa Radosna

Ta oferta bierze udział w konkursie

Domy na sprzedaż ul. Radosna, oferowane bezpośrednio przez

Własne M

słupski, Siemianice, ul. Radosna

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Prezentacja oferty archiwalnej

Nowa RadosnaNowa Radosna

10 zdjęć

Nowa Radosna
Nowa Radosna
Nowa Radosna
Nowa Radosna
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 22 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

podłogowe, piec gazowy dwufunkcyjny

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (2 miejsca) : zewnętrzne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Nowa Radosna logo

Nowa Radosna – kameralne osiedle zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających

Nowa Radosna to nowe, kameralne osiedle domów w zabudowie bliźniaczej w Siemianicach. Osiedle powstanie w wyjątkowej lokalizacji, w bliskiej odległości od centrum Słupska. To idealne miejsce dla osób poszukujących ciszy i spokoju, a przy tym chcących pozostawać w bliskości miasta. W sąsiedztwie znajduje się niska zabudowa jednorodzinna.

Inwestycja będzie wyróżniać się nowoczesną architekturą odpowiadającą najnowszym trendom, funkcjonalnymi i przestronnymi wnętrzami oraz wysoką jakością standardu wykończenia deweloperskiego. Dojazd do budynków możliwy będzie drogą dojazdową utwardzoną, która zostanie wykonana pod koniec inwestycji.

Inwestycja Nowa Radosna znajduje się w Siemianicach, ul. Radosna (0.1 km od Słupska), została zrealizowana przez Własne M.

Inwestycja Nowa Radosna została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 22 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Nowa Radosna nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Własne M przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (2 miejsca)

Lokalizacja inwestycji

Żyj pełnią życia – korzystaj z miejskich atrakcji, gdy masz na to ochotę, ale w chwilach potrzeby relaksu i wypoczynku usiądź na wygodnym fotelu w przestronnym salonie lub w dużym ogrodzie! Idealna lokalizacja sprawia, że Nowa Radosna to wymarzone miejsce. Dbałość o szczegóły zauważysz tu na każdym kroku!

Powiat słupski zajmuje 2304 kilometry kwadratowe. Mieszka w nim ponad 97 tysięcy osób. W skład powiatu wchodzą gmina miejska Ustka, gmina miejsko-wiejska Kępice oraz następujące gminy wiejskie: Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka. Słupsk jest siedzibą władz powiatu słupskiego, ale stanowi odrębną jednostkę administracyjną.

Najpopularniejszą miejscowością turystyczną powiatu jest Ustka, która ma status uzdrowiska. Gości z całej Polski przyciągają także lasy Słowińskiego Parku Narodowego, częściowo leżącego na ziemi słupskiej. Znajduje się tu również kilka rezerwatów przyrody, w których występują rzadkie rośliny, ptaki wodne, chronione ssaki. Piękne krajobrazy przyciągają nie tylko turystów, lecz także nowych mieszkańców – z roku na rok wzrasta liczba ludności. Ponad trzy czwarte osób zameldowanych w powiecie mieszka na wsi. Ważnymi dziedzinami gospodarki są rolnictwo oraz przemysł drzewny, spożywczy, stoczniowy, metalowy, obuwniczy, tworzyw sztucznych.

Od XIV do XVII wieku ziemią słupską władali książęta pomorscy. W 1653 roku, po bezpotomnej śmierci księcia Bogusława XIV, obszar ten znalazł się w granicach Brandenburgii. Do Polski przyłączono go dopiero po drugiej wojnie światowej. Większość rdzennej ludności wysiedlono wtedy do Niemiec, a na Pomorze przybyły osoby z różnych części Polski. Największa miejscowość powiatu – Ustka – istniała już w XIV stuleciu. Wieś bardzo długo podlegała miastu Słupsk. Przejściowo – w latach 1329–1342 – rządzili nią Krzyżacy, gdyż książę pomorski zastawił Słupsk i okoliczne wsie. Przez stulecia coraz większego znaczenia nabierał port w Ustce. Niestety, podupadł w wyniku wojny trzydziestoletniej i wielkiego pożaru. Dopiero na początku XX wieku, kiedy do Ustki doprowadzono tory kolejowe, wieś zaczęła się rozwijać jako miejscowość wypoczynkowa. Od 1935 roku jest miastem.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowa Radosna?

Po powiecie słupskim jeżdżą autobusy PKS i różnych prywatnych przewoźników. Dojazd z Ustki do Gdyni Głównej zajmuje około 2 godziny (w przypadku dojazdu autobusem do Słupska i przesiadki do pociągu TLK). Pociągiem z Ustki można dojechać do Piły Głównej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowa Radosna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 143 metrów od inwestycji Nowa Radosna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Siemianice - Miejska.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowa Radosna składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 195 m znajduje się Biedronka, w odległości 971 m znajduje się Dino.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Radosna w odległości 740 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 781 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 19.01.2023
Data aktualizacji: 06.12.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: