Kostki 3

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kostki Napierskiego, oferowane bezpośrednio przez

Alsterhaus

Gdynia, Redłowo, ul. Kostki Napierskiego 3

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 55 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Kostki 3

4 zdjęcia

Kostki 3
Kostki 3
Kostki 3
Kostki 3

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 7 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Realizowana inwestycja budynku mieszkalnego KOSTKI3 jest zlokalizowana w Gdynia Redłowie przy ul.Kostki Napierskiego 3 w dzielnicy o niskiej zabudowie z przewagą domów w wolnostojących i bliźniaczej. Odległość do centrum Gdynia (ul.Świętojańska) około 2km. Powyższe usytuowanie nieruchomości jest cenione ze względu na dobrą komunikacje, niską zabudowę, kameralną architekturę oraz ciszę.

Inwestycja Kostki 3 znajduje się na Redłowie, ul. Kostki Napierskiego 3 (3 km od centrum Gdyni), została zrealizowana przez Alsterhaus.

Inwestycja Kostki 3 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 7 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Kostki 3 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Alsterhaus przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Gdynia Redłowo, to jedna z nielicznych gdyńskich dzielnic, która styka się z bezpośrednio z pasem nadmorskim. Sąsiaduje z rezerwatem przyrody Kępa Redłowska. To unikalny i sławny z obrazów marynistycznych fragment stromego brzegu morskiego, gdzie u podnóża biegnie romantyczna trasa spacerowa. Łączy ona Gdynię z Sopotem. Idąc w kierunku centrum Gdyni, zaledwie po 20 minutach spacerowym tempem dojdziemy do urokliwej Polanki Redłowskiej. To miejsce upodobali sobie na relaks i odpoczynek mieszkańcy Gdyni. Natomiast kierując się leśnymi ścieżkami w kierunku Sopotu napotkamy wiele romantycznych widoków panoramy morza oraz starodrzewia. Nieopodal znajduje się molo w Orłowie z przystanią łodzi rybackich. Po porannych połowach można tu nabyć świeże ryby. Miejsce to sobie upatrzył i pomieszkiwał Stefan Żeromski, tworząc swoje dzieła literatury. Na orłowskiej plaży, w sezonie możemy spędzić czas w Letnim Teatrze Gombrowicza, oglądając szereg sztuk. Wrażenie odbioru potęguje szum fal i ciepła morska bryza.

Gdynia Redłowo składa się w głównie z bloków mieszkalnych z lat 80-tych i domków jednorodzinnych. Główna ulica to al. Zwycięstwa a połączenia kolejowe umożliwia lokalny przystanek SKM Redłowo. Jeśli chodzi o opiekę medyczną, znajduje się tu Szpital Morski im. PCK a także Instytut Medycyny Morskiej i Tropikalnej. Największą atrakcją Redłowa- poza warunkami przyrodniczymi – jest Pomorski Park Naukowo-Technologiczny. Na terenie dzielnicy znajduje się supermarket Alma i kilkadziesiąt sklepów osiedlowych a najbliższym centrum handlowym jest Riviera (100 m).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kostki 3?

Transport zapewniają autobusy i trolejbusy kursujące po al. Zwycięstwa, zaś połączenia Szybkiej Koli Miejskiej są możliwe dzięki stacji SKM Redłowo. Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy znajduje się w odległości ok. 30 km na południe. Stacja PKP Gdynia Główna znajduje się w odległości ok. 1,5 km na północ.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kostki 3 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 467 metrów od inwestycji Kostki 3 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdynia Redłowo.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kostki 3 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kostki 3 znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Samorządowe Nr 14 w odległości 443 m, Przedszkole Samorządowe Nr 24 w odległości 497 m, Szkoła Podstawowa nr 34 w odległości 644 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kostki 3 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Uniwersyteckie Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w odległości 275 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 286 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 318 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kostki 3 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 78 m znajduje się Żabka, w odległości 248 m znajduje się Biedronka, w odległości 262 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kostki 3 w odległości 510 m znajduje się boisko / kort, w odległości 726 m znajduje się boisko / kort, w odległości 730 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 03.12.2018
Data aktualizacji: 25.11.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: