Osiedle Róż (Piaseczno)

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Prestige

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Ceny od: 9 225 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Osiedle Róż (Piaseczno) dostępnych jest 11 ofert

RzutNumerMetrażPiętroCena (netto)
4 87 m2Parter
800 730 zł9 225 zł/m²
9 105 m2Parter
968 901 zł9 225 zł/m²
10 94 m2Parter
868 164 zł9 225 zł/m²
1 278 m2Parter
2 560 122 zł9 225 zł/m²
11 59 m2Parter
543 168 zł9 225 zł/m²
8 96 m2Parter
889 935 zł9 225 zł/m²
6 59 m2Parter
545 566 zł9 225 zł/m²
3 78 m2Parter
718 996 zł9 225 zł/m²
2 81 m2Parter
743 811 zł9 225 zł/m²
7 54 m2Parter
495 198 zł9 225 zł/m²
5 58 m2Parter
530 991 zł9 225 zł/m²
Osiedle Róż (Piaseczno)

Osiedle Róż - Jarząbka 8

Odkryj wyjątkowość Osiedla Róż

Wiemy, jak ważny dla Ciebie jest dom i jego najbliższa okolica, dlatego zaplanowaliśmy dostępną przestrzeń w najdrobniejszych szczegółach. Zwraca uwagę nowoczesna architektura budynków. Przyciągają funkcjonalne dwu-, trzy- i czteropokojowe mieszkania. Cieszy dostęp do naturalnego światła, które swobodnie zagląda do wnętrz przez duże okna. Ale to nie wszystko…

Przestronne tarasy zachęcają do spotkań przy kawie, wspólnego biesiadowania oraz wieczornego relaksu z książką. Z wyższych kondygnacji maluje się porywający widok na lasy Zalesia Dolnego. Patrząc w drugą stronę, można zobaczyć górujące nad Warszawą wieżowce.

Spodziewasz się Gości? Wspaniale! Specjalnie dla nich przygotowaliśmy 50 miejsc parkingowych. Bardzo byśmy chcieli, aby czuli się tutaj, jak u siebie w domu.

Inwestycja Osiedle Róż (Piaseczno) znajduje się w Piasecznie, ul. Kazimierza Jarząbka 8 (2,8 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Prestige.

Inwestycja Osiedle Róż (Piaseczno) została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 11 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku posiadającym od 1 do 10 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Róż (Piaseczno) pozostało na sprzedaż 11 lokali użytkowych o powierzchniach od 54 do 278m2 w cenie od 9 225 zł/m2.

Deweloper Prestige przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji: budynek posiada od 1 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali: cała inwestycja składa się z 11 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Czytaj więcej
Konstrukcja budynku:
Stropy – dla uzyskania najlepszej izolacyjności akustycznej zaprojektowano tzw. podłogi pływające, o 5-krotnej izolacyjności. Jest to najskuteczniejsza metoda izolacji stropów.
Elewacja:
Ocieplenie budynku – aby zapewnić mieszkańcom wyjątkowo korzystny klimat wewnętrzny, ściany ocieplone zostały płytami styropianowymi przy zastosowaniu metody lekkiej-mokrej, a na tzw. „oddychanie” pozwala użycie pustaków z ceramiki poryzowanej.
Stolarka okienna:
Niestandardowe, o charakterystycznym wyglądzie idealnie pasującym do całej architektury budynku. Wykonane z profili 5-komorowych PCV firmy Bud War. Okna są wyjątkowo duże, co zapewnia pełne doświetlenie mieszkań.
Drzwi zewnętrzne:
Dla dodatkowego bezpieczeństwa lokatorów w każdym mieszkaniu zamontowane zostały antywłamaniowe drzwi zewnętrzne klasy C.
Ściany:
Ściany zewnętrzne – pełnią bardzo ważne funkcje ochronne i konstrukcyjne. Zabezpieczają budynek przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych. W budynkach Osiedla Róż ściany zewnętrzne mają wysokie współczynniki izolacji cieplnej. Dobra ochrona termiczna pozwala na znaczną oszczędność energii.
Ściany wewnętrzne – wykonane zostały systemem TeknoAmerBlok (TAB ). Charakteryzują się ogromną wytrzymałością, dzięki czemu zapewniają użytkownikom budynków najwyższe bezpieczeństwo i ciszę.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, internet, klub fitness, przystosowane dla niepełnosprawnych, tv kablowa, usługi w budynku, winda.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale: aktualnie dostępnych jest 11 lokali użytkowych.
Powierzchnie lokali użytkowych: od 54 do 278 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
 • kształtują się w zakresie od 495 198 do 2 560 122 zł,
 • koszt metra kwadratowego wynosi 9 225 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Róż (Piaseczno)

Strefa 5 minut Osiedle Róż to autentyczna strefa komfortu dla wszystkich mieszkańców!

O rozwój dzieci troszczą się: przedszkole, żłobek, szkoła podstawowa, szkoła językowa, sala zabaw oraz poradnia pedagogiczna.Wkrótce zostanie otwarte Centrum Edukacyjne. O zdrowie i urodę dbają: placówka medyczna, gabinet kosmetyczny, fryzjer, stomatolog oraz klub fitness.

Na przyjemności podniebienia zapraszają: włoska restauracja, sushi bar, lunch bar oraz cukiernia.Codzienne zakupy można zrobić w okolicznych sklepach.

Miejsce ma wielkie znaczenie Osiedle Róż położone jest w Piasecznie u zbiegu ulic Jarząbka i Pawiej. Doskonałą komunikację zapewniają lokalne linie, autobusy podmiejskie ZTM oraz pociągi Kolei Mazowieckich.

Autobus

• 709, 727 linia nocna N83 oraz P-1

• 3 minuty do stacji kolejowej PKP

• 10 minut do Auchan

• 30 minut do stacji metra Wilanowska Kolej – czas dojazdu z Piaseczna:

• 15 minut na lotnisko im. Chopina

• 20 minut do Galerii Mokotów

• 35 minut do dworca Centralnego Po zakończeniu modernizacji linii kolejowej Warszawa-Radom, dojazd do Centrum Warszawy będzie jeszcze korzystniejszy!

Znakomita lokalizacja to nie wszystko. W sąsiedztwie osiedla znajdują się tereny leśne idealne dla miłośników spacerów, amatorów jazdy na rowerze, biegania czy uprawiania nordic walking. Na entuzjastów wielkich zakupów czekają pobliskie kompleksy handlowe w Piasecznie i Jankach. Amatorów wodnych szaleństw ucieszy nowoczesny basen.

Piaseczno to miasto aglomeracji warszawskiej, położone w odległości 17 km od centrum stolicy. Na obszarze o powierzchni ok. 16 km2 mieszkają 44 tys. osób, a liczba ludności wciąż wzrasta ze względu na dogodność lokalizacji oraz dynamicznie rozwijające się budownictwo mieszkaniowe i biznesowo-usługowe. Niską zabudowę mieszkalną tworzą domy jednorodzinne lub wielorodzinne oraz wille. Do terenów miejskiej zieleni należą: Park Miejski i Skwer im. Stefana Kisielewskiego, zaś do zabytków ─ Ratusz Miejski i Dworek Poniatówka. Miasto stanowi siedzibę wielu firm, np.: VIMEX, Creotech Instruments czy Olmar. Zlokalizowane są tu liczne obiekty sportowo-rekreacyjne m.in.: pływalnie, korty tenisowe, skatepark, hale paintballowe i ścianka wspinaczkowa.

Komunikacja

Ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo Warszawy, dogodny dojazd z Piaseczna umożliwia: 6 strefowych, jedna nocna i 10 lokalnych linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej. Na terenie miasta kursują również autobusy PKS oraz pociągi, np. Kolei Mazowieckich. Ważną arterią ogólnokrajową jest droga nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom), zaś arterie wojewódzkie to: droga nr 721 w kierunku Ciszycy i droga nr 722 w kierunku Grójca. W odległości 500 metrów od inwestycji Osiedle Róż (Piaseczno) znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: NOWA 02 (STARA IWICZNA).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Róż (Piaseczno) znajdują się 42 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: BRZDĄC żłobek i przedszkole Piaseczno w odległości 100 m, Przedszkole Niepubliczne "Chatka Puchatka" w odległości 300 m, Miejsce Dzieci - Kids Corner, Dwujęzyczna Świetlica Edukacyjna, Plagroup w odległości 300 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m Stacja dializ Salmed. Dializy, w odległości 150 m City Dental. NZOZ, w odległości 150 m Apteka Prestige Numer 1 w Piasecznie.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Żabka w odległości 150 m, Mokpol. Sklep spożywczy w odległości 150 m, Czekolada. Salon urody w odległości 200 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Calypso Fitness Club w odległości 100 m, Calypso Fitness Club w odległości 100 m, Calypso - Piaseczno w odległości 100 m.

Data publikacji: 13 czerwca 2016 13:31

Data aktualizacji: 24 stycznia 2019 15:48

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj o ofertę

Prestige

Prestige

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Osiedle Róż (Piaseczno)

  +48 22 ...

  Osiedle Róż (Piaseczno)

  adres biura sprzedaży

  K. Jarząbka 24/83 Piaseczno

  Umów spotkanie

  • wtorek

   23

   kwietnia

  • środa

   24

   kwietnia

  • czwartek

   25

   kwietnia

  Zaproponuj inny termin

  Wiadomości powiązane z Prestige

  Polacy z Niemiec inwestują w aparthotele. Czy obcokrajowcy pójdą w ich ślady?

  Polacy z Niemiec inwestują w aparthotele. Czy obcokrajowcy pójdą w ich ślady?

  Prestige rozpoczyna budowę luksusowego osiedla domów Villa Prestige Kabaty

  Prestige rozpoczyna budowę luksusowego osiedla domów Villa Prestige Kabaty