Osiedle Róż (Piaseczno)

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPrestige

Ceny od: 9 225 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Osiedle Róż (Piaseczno) dostępnych jest 11 ofert

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
1
277,52 m²
Parter
2 560 122 zł9 225 zł/m²
2
80,63 m²
Parter
743 811 zł9 225 zł/m²
3
77,94 m²
Parter
718 996 zł9 225 zł/m²
4
86,8 m²
Parter
800 730 zł9 225 zł/m²
5
57,56 m²
Parter
530 991 zł9 225 zł/m²
6
59,14 m²
Parter
545 566 zł9 225 zł/m²
7
53,68 m²
Parter
495 198 zł9 225 zł/m²
8
96,47 m²
Parter
889 935 zł9 225 zł/m²
9
105,03 m²
Parter
968 901 zł9 225 zł/m²
10
94,11 m²
Parter
868 164 zł9 225 zł/m²
11
58,88 m²
Parter
543 168 zł9 225 zł/m²

Opis Inwestycji

Osiedle Róż (Piaseczno)

Osiedle Róż - Jarząbka 8Odkryj wyjątkowość Osiedla RóżWiemy, jak ważny dla Ciebie jest dom i jego najbliższa okolica, dlatego zaplanowaliśmy dostępną przestrzeń w najdrobniejszych szczegółach. Zwraca uwagę nowoczesna architektura budynków. Przyciągają funkcjonalne dwu-, trzy- i czteropokojowe mieszkania. Cieszy dostęp do naturalnego światła, które swobodnie zagląda do wnętrz przez duże okna. Ale to nie wszystko…Przestronne tarasy zachęcają do spotkań przy kawie, wspólnego biesiadowania oraz wieczornego relaksu z książką. Z wyższych kondygnacji maluje się porywający widok na lasy Zalesia Dolnego. Patrząc w drugą stronę, można zobaczyć górujące nad Warszawą wieżowce.Spodziewasz się Gości? Wspaniale! Specjalnie dla nich przygotowaliśmy 50 miejsc parkingowych. Bardzo byśmy chcieli, aby czuli się tutaj, jak u siebie w domu.

Inwestycja Osiedle Róż (Piaseczno) znajduje się w Piasecznie, ul. Kazimierza Jarząbka 8 (2.8 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Prestige.

Inwestycja Osiedle Róż (Piaseczno) została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 11 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada od 1 do 10 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Róż (Piaseczno) pozostało na sprzedaż 11 lokali użytkowych o powierzchniach od 54 do 278 metrów kwadratowych w cenie od 9 225 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Prestige przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 11 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Stropy – dla uzyskania najlepszej izolacyjności akustycznej zaprojektowano tzw. podłogi pływające, o 5-krotnej izolacyjności. Jest to najskuteczniejsza metoda izolacji stropów.
Elewacja
Ocieplenie budynku – aby zapewnić mieszkańcom wyjątkowo korzystny klimat wewnętrzny, ściany ocieplone zostały płytami styropianowymi przy zastosowaniu metody lekkiej-mokrej, a na tzw. „oddychanie” pozwala użycie pustaków z ceramiki poryzowanej.
Stolarka okienna
Niestandardowe, o charakterystycznym wyglądzie idealnie pasującym do całej architektury budynku. Wykonane z profili 5-komorowych PCV firmy Bud War. Okna są wyjątkowo duże, co zapewnia pełne doświetlenie mieszkań.
Drzwi zewnętrzne
Dla dodatkowego bezpieczeństwa lokatorów w każdym mieszkaniu zamontowane zostały antywłamaniowe drzwi zewnętrzne klasy C.
Ściany
Ściany zewnętrzne – pełnią bardzo ważne funkcje ochronne i konstrukcyjne. Zabezpieczają budynek przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych. W budynkach Osiedla Róż ściany zewnętrzne mają wysokie współczynniki izolacji cieplnej. Dobra ochrona termiczna pozwala na znaczną oszczędność energii. Ściany wewnętrzne – wykonane zostały systemem TeknoAmerBlok (TAB ). Charakteryzują się ogromną wytrzymałością, dzięki czemu zapewniają użytkownikom budynków najwyższe bezpieczeństwo i ciszę.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, internet, klub fitness, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępnych jest 11 lokali użytkowych.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 54 do 278 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
  • kształtują się w zakresie od 495 198 do 2 560 122 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 9 225 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Róż (Piaseczno)

Strefa 5 minut Osiedle Róż to autentyczna strefa komfortu dla wszystkich mieszkańców! O rozwój dzieci troszczą się: przedszkole, żłobek, szkoła podstawowa, szkoła językowa, sala zabaw oraz poradnia pedagogiczna.Wkrótce zostanie otwarte Centrum Edukacyjne. O zdrowie i urodę dbają: placówka medyczna, gabinet kosmetyczny, fryzjer, stomatolog oraz klub fitness. Na przyjemności podniebienia zapraszają: włoska restauracja, sushi bar, lunch bar oraz cukiernia.Codzienne zakupy można zrobić w okolicznych sklepach. Miejsce ma wielkie znaczenie Osiedle Róż położone jest w Piasecznie u zbiegu ulic Jarząbka i Pawiej. Doskonałą komunikację zapewniają lokalne linie, autobusy podmiejskie ZTM oraz pociągi Kolei Mazowieckich. Autobus • 709, 727 linia nocna N83 oraz P-1 • 3 minuty do stacji kolejowej PKP • 10 minut do Auchan • 30 minut do stacji metra Wilanowska Kolej – czas dojazdu z Piaseczna: • 15 minut na lotnisko im. Chopina • 20 minut do Galerii Mokotów • 35 minut do dworca Centralnego Po zakończeniu modernizacji linii kolejowej Warszawa-Radom, dojazd do Centrum Warszawy będzie jeszcze korzystniejszy! Znakomita lokalizacja to nie wszystko. W sąsiedztwie osiedla znajdują się tereny leśne idealne dla miłośników spacerów, amatorów jazdy na rowerze, biegania czy uprawiania nordic walking. Na entuzjastów wielkich zakupów czekają pobliskie kompleksy handlowe w Piasecznie i Jankach. Amatorów wodnych szaleństw ucieszy nowoczesny basen.

Piaseczno to miasto aglomeracji warszawskiej, położone w odległości 17 km od centrum stolicy. Na obszarze o powierzchni ok. 16 km2 mieszkają 44 tys. osób, a liczba ludności wciąż wzrasta ze względu na dogodność lokalizacji oraz dynamicznie rozwijające się budownictwo mieszkaniowe i biznesowo-usługowe. Niską zabudowę mieszkalną tworzą domy jednorodzinne lub wielorodzinne oraz wille. Do terenów miejskiej zieleni należą: Park Miejski i Skwer im. Stefana Kisielewskiego, zaś do zabytków ─ Ratusz Miejski i Dworek Poniatówka. Miasto stanowi siedzibę wielu firm, np.: VIMEX, Creotech Instruments czy Olmar. Zlokalizowane są tu liczne obiekty sportowo-rekreacyjne m.in.: pływalnie, korty tenisowe, skatepark, hale paintballowe i ścianka wspinaczkowa.

Komunikacja

Ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo Warszawy, dogodny dojazd z Piaseczna umożliwia: 6 strefowych, jedna nocna i 10 lokalnych linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej. Na terenie miasta kursują również autobusy PKS oraz pociągi, np. Kolei Mazowieckich. Ważną arterią ogólnokrajową jest droga nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom), zaś arterie wojewódzkie to: droga nr 721 w kierunku Ciszycy i droga nr 722 w kierunku Grójca.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Róż (Piaseczno) mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 490 metrów od inwestycji Osiedle Róż (Piaseczno) znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Nowa 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Róż (Piaseczno) znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczna Poradnia psychologiczno-pedagogiczna w odległości 80 m, Przedszkole Niepubliczne "Chatka Puchatka" w odległości 280 m, Niepubliczne Przedszkole Terapełtyczno-Rehabilitacyjne "Brząc" w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Róż (Piaseczno) składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Żabka, w odległości 130 m znajduje się Żabka, w odległości 230 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Data publikacji: 13.06.2016

Data aktualizacji: 07.05.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie