Imperial Residence

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Mleczarska 68A, oferowane bezpośrednio przez

Klinkier - Bud Developer

Piaseczno, ul. Mleczarska 68A

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 355 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Imperial Residence

5 zdjęć

Imperial Residence
Imperial Residence
Imperial Residence
Imperial Residence

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2007 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2009 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 50 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Cena: 27000 zł

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

IMPERIAL RESIDENCE – REZYDENCJA GODNA CESARZA46 lokali mieszkalnych: powierzchnia 34m² – 144m².Wysoki standard wykończenia, zabudowa czteropiętrowa, winda, podziemna hala garażowa, teren ogrodzony, mieszkania z dużymi balkonami i tarasami, lokale usługowe.Doskonała lokalizacja : w pobliżu linie autobusowe, stacja PKP, centra handlowe, ośrodki zdrowia, szkoły, przedszkola. 500m od ul. Puławskiej, 9 km do centrum Warszawy.

Inwestycja Imperial Residence znajduje się w Piasecznie, ul. Mleczarska 68A (1.2 km od Warszawy), została zrealizowana przez Klinkier - Bud Developer.

Inwestycja Imperial Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2009 roku.

Cały projekt składa się z 50 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Imperial Residence nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Klinkier - Bud Developer przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Piaseczno to miasto aglomeracji warszawskiej położone w odległości 17 km od centrum stolicy. Liczba ludności Piaseczna ciągle wzrasta ze względu na dogodność lokalizacji oraz dynamicznie rozwijające się budownictwo mieszkaniowe i biznesowo-usługowe. Niską zabudowę mieszkalną tworzą domy jednorodzinne lub wielorodzinne oraz wille. Do terenów miejskiej zieleni należą: Park Miejski i Skwer im. Stefana Kisielewskiego, zaś do zabytków ─ Ratusz Miejski i Dworek Poniatówka. Miasto stanowi siedzibę wielu firm, np.: VIMEX, Creotech Instruments czy Olmar. Zlokalizowane są tu liczne obiekty sportowo-rekreacyjne m.in.: pływalnie, korty tenisowe, skate park, hale paintballowe i ścianka wspinaczkowa.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Imperial Residence?

Ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo Warszawy, dogodny dojazd z Piaseczna umożliwiają strefowe, nocne i lokalne linie autobusowe warszawskiej komunikacji miejskiej. Na terenie miasta kursują również autobusy PKS oraz pociągi, np. Kolei Mazowieckich. Ważną arterią ogólnokrajową jest droga nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom), zaś arterie wojewódzkie to: droga nr 721 w kierunku Ciszycy i droga nr 722 w kierunku Grójca.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Imperial Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1232 metrów od inwestycji Imperial Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Nowa Iwiczna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Imperial Residence znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Imperial Residence znajduje się 27 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Nutka" w Piasecznie w odległości 30 m, przedszkole w odległości 37 m, przedszkole w odległości 66 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Imperial Residence jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Smile-Dent w odległości 260 m, Dentyści w odległości 373 m, Mini-Dental w odległości 459 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Imperial Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 205 m znajduje się Lewiatan, w odległości 222 m znajduje się Matrjoszka, w odległości 270 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Imperial Residence w odległości 484 m znajduje się boisko / kort, w odległości 488 m znajduje się Klub tenisowy TCPoland, w odległości 491 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: