Modern Piaseczno

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Poniatowskiego, oferowane bezpośrednio przez

BUD-RIM Development

Piaseczno, ul. Poniatowskiego 4A

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 354 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Modern Piaseczno

4 zdjęcia

Modern Piaseczno
Modern Piaseczno
Modern Piaseczno
Modern Piaseczno

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 3 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 300 do 320 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu nowe osiedle mieszkaniowe „Modern Piaseczno” zlokalizowane przy ul. Poniatowskiego 4. Nowa inwestycja budowana jest z myślą o tych, którzy poszukują miejsca do zamieszkania w południowej części lewobrzeżnej aglomeracji warszawskiej, dla których ważny jest nowoczesny projekt, oraz przemyślane, funkcjonalne rozkłady mieszkań za rozsądną cenę.

W inwestycji „Modern Piaseczno” zlokalizowanych jest 144 lokali, w tym 141 mieszkań i 3 lokale usługowe. Aby harmonijnie wpisać się w sąsiadującą architekturę budynek posiada trzy piętra, a jego bryła zachwyca prostotą i elegancją.

Do budynku przynależy przestronna hala garażowa, w której znajduje się aż 191 miejsc postojowych. Co ważne zaplanowane zostały także miejsca postojowe na zewnątrz budynku przeznaczone dla gości odwiedzających mieszkańców. Dodatkową zaletą są zaplanowane części wspólne nieruchomości, które mogą być zaaranżowane przez mieszkańców np. na salę zabaw dla dzieci czy salę kinową.

„Modern Piaseczno” to inwestycja, w której starannie dopracowany jest każdy, najdrobniejszy detal. Cenimy estetykę i dokładność wykończenia, a naszym Klientom oddamy budynek rzetelnie i planowo zrealizowany.

Szukając przyjaznego do zamieszkania miejsca, warto rozważyć „Modern Piaseczno” przy ulicy Poniatowskiego 4A.

Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży i dowiedz się więcej!

Inwestycja Modern Piaseczno znajduje się w Piasecznie, ul. Poniatowskiego 4A (4.2 km od Warszawy), jest realizowana przez BUD-RIM Development.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 3 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Modern Piaseczno nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli BUD-RIM Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

„Modern Piaseczno” to inwestycja w znakomitej lokalizacji, która powstaje z myślą o osobach ceniących swój czas. Jej położenie blisko dworca PKP, daje możliwość szybkiej i sprawnej komunikacji, bez tracenia czasu w korkach. W okolicy znajdują się bardzo atrakcyjne tereny rekreacyjne z licznymi ścieżkami rowerowymi jak i terenami idealnymi dla dzieci: między innymi popularne „Górki Szymona”, czy zrewitalizowany Park Miejski z placami zabaw i boiskami. Okolica oferuje wszelkie, niezbędne usługi. W pobliżu znajdują się zarówno sklepy, apteki, gabinety lekarskie, restauracje, cukiernie, jak i miejsca rozrywki. Na wyciągnięcie ręki są również szkoły i przedszkola.

Piaseczno to miasto aglomeracji warszawskiej położone w odległości 17 km od centrum stolicy. Liczba ludności Piaseczna ciągle wzrasta ze względu na dogodność lokalizacji oraz dynamicznie rozwijające się budownictwo mieszkaniowe i biznesowo-usługowe. Niską zabudowę mieszkalną tworzą domy jednorodzinne lub wielorodzinne oraz wille. Do terenów miejskiej zieleni należą: Park Miejski i Skwer im. Stefana Kisielewskiego, zaś do zabytków ─ Ratusz Miejski i Dworek Poniatówka. Miasto stanowi siedzibę wielu firm, np.: VIMEX, Creotech Instruments czy Olmar. Zlokalizowane są tu liczne obiekty sportowo-rekreacyjne m.in.: pływalnie, korty tenisowe, skate park, hale paintballowe i ścianka wspinaczkowa.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Modern Piaseczno?

Ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo Warszawy, dogodny dojazd z Piaseczna umożliwiają strefowe, nocne i lokalne linie autobusowe warszawskiej komunikacji miejskiej. Na terenie miasta kursują również autobusy PKS oraz pociągi, np. Kolei Mazowieckich. Ważną arterią ogólnokrajową jest droga nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom), zaś arterie wojewódzkie to: droga nr 721 w kierunku Ciszycy i droga nr 722 w kierunku Grójca.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Modern Piaseczno mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 212 metrów od inwestycji Modern Piaseczno znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Piaseczno 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Modern Piaseczno znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Modern Piaseczno znajduje się 19 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne PRZYJACIELE KUBUSIA w odległości 119 m, Niepubliczne Przedszkole Leśny Skrzat w Piasecznie w odległości 271 m, Zespół Szkół nr 1 w odległości 288 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Modern Piaseczno jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: S Dental Clinic w odległości 139 m, Centrum Zdrowia w odległości 539 m, Dental Nobile Clinic w odległości 548 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Modern Piaseczno składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 108 m znajduje się Kropla, w odległości 145 m znajduje się Żabka, w odległości 495 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Modern Piaseczno w odległości 361 m znajduje się boisko / kort, w odległości 609 m znajduje się boisko / kort, w odległości 682 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 17.09.2021

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: