Apartamenty Opera

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Ascomp International Sp. z o.o.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 17 lokali użytkowych w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Apartamenty Nadarzyńska (595 m dalej)

Inwestycja z lokalami użytkowymi Apartamenty Nadarzyńska znajduje się w Piasecznie, ul. Nadarzyńska (3,6 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Saba Consulting Sp. z o.o. Development SKA. Inwestycja Apartamenty Nadarzyńska została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku, w którym łącznie znajduje się None lokal użytkowy o powierzchniach od 136 do 617 m2. Budynek posiada do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Piaseczno, ul. Nadarzyńska (3,6 km od Warszawy)

Inwestycja polecana

Apartamenty Nadarzyńska
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba lokali użytkowych: 3
 • Powierzchnia: 136 - 617 m2
Saba Consulting Sp. z o.o. Development SKA
Lokale użyt. spełniające kryteria

Osiedle Róż (Piaseczno) (1,1 km dalej)

Inwestycja z lokalami użytkowymi Osiedle Róż (Piaseczno) znajduje się w Piasecznie, ul. Kazimierza Jarząbka 8 (2,8 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Prestige. Inwestycja Osiedle Róż (Piaseczno) została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku, w którym łącznie znajduje się 11 lokali użytkowych o powierzchniach od 54 do 278 m2. Budynek posiada do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Piaseczno, ul. Kazimierza Jarząbka 8 (2,8 km od Warszawy)
Ceny od: 9 225 zł netto/m2

Inwestycja polecana

Osiedle Róż (Piaseczno)
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba lokali użytkowych: 11
 • Powierzchnia: 54 - 278 m2
Prestige
Lokale użyt. spełniające kryteria

Gray House 3 (2,9 km dalej)

Inwestycja z lokalami użytkowymi Gray House 3 znajduje się w Józefosławiu, ul. Geodetów (1,5 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera BUD-RIM Development. Inwestycja Gray House 3 jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku, w którym łącznie znajduje się 45 lokali użytkowych o powierzchniach od 120 do 355 m2. Aktualnie w sprzedaży pozostały 3 oferty. Budynek posiada do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

piaseczyński, Józefosław, ul. Geodetów (1,5 km od Warszawy)
Ceny od: 5 500 zł netto/m2

Inwestycja polecana

Gray House 3
 • Termin oddania: 1 kw. 2020
 • Liczba lokali użytkowych: 3
 • Powierzchnia: 120 - 355 m2
BUD-RIM Development
Lokale użyt. spełniające kryteria

Apartamenty Opera to czteropiętrowa kamieniczka składająca się z 43 komfortowych apartamentów o powierzchni od 27,2 do 78,5 m2.

Budowany w tradycyjnej technologii budynek Opera swoim wyglądem zewnętrznym nawiązujedo bogatej, prawie sześciowiecznej historii Piaseczna, wielokulturowego miasta handlowego usytuowanego u wrót stolicy.

Bogate zdobnictwo elewacji nadaje bryle kamienicy charakter piaseczyńskiej kamieniczki,z przełomu wieków. Wnętrza apartamentów to nowoczesny standard: elegancka, cichobieżna winda zjeżdżająca do podziemnego garażu, dźwiękoszczelne okna (na poziomie parteru zabezpieczenia antywłamaniowe), wysokiej jakości, antywłamaniowe drzwi do apartamentów, domofony. Budynek w całości przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych.Wszystkie apartamenty zaplanowane ze szczególną dbałością o ich walory użytkowe. Zadbaliśmy nie tylko o korzystne układy przestrzenne, ale i o odpowiednie nasłonecznienie przez cały dzień.

Inwestycja Apartamenty Opera znajduje się w Piasecznie, Ul. Dworcowa 20 (3,9 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Ascomp International Sp. z o.o..

Inwestycja Apartamenty Opera została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Opera pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych.

Deweloper Ascomp International Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: informacja u dewelopera.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Opera

Piaseczno to miasto aglomeracji warszawskiej, położone w odległości 17 km od centrum stolicy. Na obszarze o powierzchni ok. 16 km2 mieszkają 44 tys. osób, a liczba ludności wciąż wzrasta ze względu na dogodność lokalizacji oraz dynamicznie rozwijające się budownictwo mieszkaniowe i biznesowo-usługowe. Niską zabudowę mieszkalną tworzą domy jednorodzinne lub wielorodzinne oraz wille. Do terenów miejskiej zieleni należą: Park Miejski i Skwer im. Stefana Kisielewskiego, zaś do zabytków ─ Ratusz Miejski i Dworek Poniatówka. Miasto stanowi siedzibę wielu firm, np.: VIMEX, Creotech Instruments czy Olmar. Zlokalizowane są tu liczne obiekty sportowo-rekreacyjne m.in.: pływalnie, korty tenisowe, skatepark, hale paintballowe i ścianka wspinaczkowa.

Komunikacja

Ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo Warszawy, dogodny dojazd z Piaseczna umożliwia: 6 strefowych, jedna nocna i 10 lokalnych linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej. Na terenie miasta kursują również autobusy PKS oraz pociągi, np. Kolei Mazowieckich. Ważną arterią ogólnokrajową jest droga nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom), zaś arterie wojewódzkie to: droga nr 721 w kierunku Ciszycy i droga nr 722 w kierunku Grójca. W odległości 300 metrów od inwestycji Apartamenty Opera znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: PKP PIASECZNO 04 (PIASECZNO).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Opera znajdują się 53 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Taneczne "Piruet" w odległości 300 m, Akademia Tańca I AM DANCE w odległości 300 m, Flamenco Arena w odległości 500 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m Schilling Jerzy, dr nauk med. Gabinet ginekologiczno - położniczy, w odległości 400 m Tomaszewicz Beata, Linca Magdalena. Ośrodek psychoterapii i rozwoju, w odległości 400 m S Dental Clinic. Przychodnia stomatologiczna.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Krzosek sp.j. Piekarnia. Sacawa J., Krzosek S. w odległości 100 m, Pizzeria Biesiadowo w odległości 100 m, Euronet Polska Sp. z o. o. w odległości 250 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Onyx Kostka Brukowa Janusz Mizerski w odległości 200 m, Fitness for Ladies w odległości 450 m, QI Therapy w odległości 550 m.

Data publikacji: 01 października 2015 15:59

Data aktualizacji: 26 października 2018 13:08

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet