Apartamenty Opera

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAscomp International Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 9 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Róż (Piaseczno)(1.1 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż piaseczyński, Piaseczno, ul. Kazimierza Jarząbka 8 (2.8 km od Warszawy)
  Ceny od: 9 225 netto/m2
  Osiedle Róż (Piaseczno)
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 11
  Powierzchnia: 54 - 278 m2
  Prestige

Opis Inwestycji

Apartamenty Opera to czteropiętrowa kamieniczka składająca się z 43 komfortowych apartamentów o powierzchni od 27,2 do 78,5 m2.Budowany w tradycyjnej technologii budynek Opera swoim wyglądem zewnętrznym nawiązujedo bogatej, prawie sześciowiecznej historii Piaseczna, wielokulturowego miasta handlowego usytuowanego u wrót stolicy.Bogate zdobnictwo elewacji nadaje bryle kamienicy charakter piaseczyńskiej kamieniczki,z przełomu wieków. Wnętrza apartamentów to nowoczesny standard: elegancka, cichobieżna winda zjeżdżająca do podziemnego garażu, dźwiękoszczelne okna (na poziomie parteru zabezpieczenia antywłamaniowe), wysokiej jakości, antywłamaniowe drzwi do apartamentów, domofony. Budynek w całości przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych.Wszystkie apartamenty zaplanowane ze szczególną dbałością o ich walory użytkowe. Zadbaliśmy nie tylko o korzystne układy przestrzenne, ale i o odpowiednie nasłonecznienie przez cały dzień.

Inwestycja Apartamenty Opera znajduje się w Piasecznie, Ul. Dworcowa 20 (3.9 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Ascomp International Sp. z o.o..

Inwestycja Apartamenty Opera została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Opera pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych0.

Deweloper Ascomp International Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Opera

Piaseczno to miasto aglomeracji warszawskiej, położone w odległości 17 km od centrum stolicy. Na obszarze o powierzchni ok. 16 km2 mieszkają 44 tys. osób, a liczba ludności wciąż wzrasta ze względu na dogodność lokalizacji oraz dynamicznie rozwijające się budownictwo mieszkaniowe i biznesowo-usługowe. Niską zabudowę mieszkalną tworzą domy jednorodzinne lub wielorodzinne oraz wille. Do terenów miejskiej zieleni należą: Park Miejski i Skwer im. Stefana Kisielewskiego, zaś do zabytków ─ Ratusz Miejski i Dworek Poniatówka. Miasto stanowi siedzibę wielu firm, np.: VIMEX, Creotech Instruments czy Olmar. Zlokalizowane są tu liczne obiekty sportowo-rekreacyjne m.in.: pływalnie, korty tenisowe, skatepark, hale paintballowe i ścianka wspinaczkowa.

Komunikacja

Ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo Warszawy, dogodny dojazd z Piaseczna umożliwia: 6 strefowych, jedna nocna i 10 lokalnych linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej. Na terenie miasta kursują również autobusy PKS oraz pociągi, np. Kolei Mazowieckich. Ważną arterią ogólnokrajową jest droga nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom), zaś arterie wojewódzkie to: droga nr 721 w kierunku Ciszycy i droga nr 722 w kierunku Grójca.

W odległości 300 metrów od inwestycji Apartamenty Opera znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny PKP PIASECZNO 04 (PIASECZNO).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Opera znajdują się 53 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Taneczne "Piruet" w odległości 300m, Akademia Tańca I AM DANCE w odległości 300m, Flamenco Arena w odległości 500m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się Schilling Jerzy, dr nauk med. Gabinet ginekologiczno - położniczy, w odległości 400 m znajduje się Tomaszewicz Beata, Linca Magdalena. Ośrodek psychoterapii i rozwoju, w odległości 400 m znajduje się S Dental Clinic. Przychodnia stomatologiczna.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 100 m znajduje się Krzosek sp.j. Piekarnia. Sacawa J., Krzosek S., w odległości 100 m znajduje się Pizzeria Biesiadowo, w odległości 250 m znajduje się Euronet Polska Sp. z o. o..

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 200 m znajduje się Onyx Kostka Brukowa Janusz Mizerski, w odległości 450 m znajduje się Fitness for Ladies, w odległości 550 m znajduje się QI Therapy.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 26.10.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie