Kamienica Francuska

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezP.B.M. i R. Budros

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 3460 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Perspektywa(0.9 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Aniołki, ul. Powstańców Warszawskich (0.9 km od centrum Gdańska)
  Osiedle Perspektywa
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 237
  Powierzchnia: 28 - 159 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 104 oferty
  Euro Styl S.A.
 • Młyny Gdańskie(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Siedlce, ul. Jacka Malczewskiego (1.9 km od centrum Gdańska)
  Młyny Gdańskie
  Termin oddania: 3 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 20
  Powierzchnia: 25 - 122 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  ALLCON OSIEDLA Sp. z o.o.
 • Waterlane Vintage(1.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Śródmieście, ul. Wałowa 17 (0.8 km od centrum Gdańska)
  Ceny od: 11 804 brutto/m2
  Waterlane Vintage
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 30
  Powierzchnia: 21 - 59 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Waterlane Vintage

Opis Inwestycji

Mieszkaniec ekskluzywnego osiedla oczekuje wygody oraz poczucia bezpieczeństwa. Dlatego, planując nasze osiedle i tworząc zespół wykwalifikowanych współpracowników, dążyliśmy do zagwarantowania Państwu wyjątkowego komfortu.Ten kameralny kompleks pięciokondygnacyjnego budynku mieszkalnego zlokalizowany jest w spokojnym i zacisznym miejscu na zielonych wzgórzach Suchanina, a jednocześnie w niedalekiej odległości od centrum Gdańska. To propozycja nie tylko dla ludzi ceniących czas, ale również dbających o komfort i wygodę. Jego malownicze okolice zachęcają do relaksu, długich spacerów z rodziną, jak również bardziej aktywnego odpoczynku. Po trudach całego dnia możecie Państwo zrelaksować się poprzez aktywne spędzenie czasu, na specjalnie wybudowanej dla mieszkańców sali fitness.      Kamienicę Francuską cechuje wysoki standard wykonania, wysokiej jakości materiały wykończeniowe oraz nowoczesna architektura.      Znajdują się tu 55 mieszkania o zróżnicowanej powierzchni od 45 do 70m2 z balkonami i dużymi tarasami na ostatnim piętrze. Budynki zostaną wyposażone w samobieżne windy z poziomu garażu. Projektując je nie zapomnieliśmy o potrzebach najmłodszych mieszkańców.Na terenie kompleksu znajdzie się plac zabaw dla dzieci oraz sala fitness do dyspozycji mieszkańców.Luźna zabudowa, przestronne pomieszczenia oraz duże okna sprawią, że mieszkania będą idealnie doświetlone, a dzięki widokowi na zieleń mieszkając w mieście będzie się czuło jak na wakacjach na słonecznym wybrzeżu. W trosce o Państwa bezpieczeństwo zaplanowany został w domach system wideodomofonów.    Kamienica Francuska to ekskluzywny kompleks mieszkalny, a jej głównymi zaletami są:    Stworzenie enklawy ciszy i spokoju    Najwyższa jakość wykończenia wnętrz, oraz fasady budynku    Monitorowany budynek    Kolorowy i bezpieczny plac zabaw    Lokalizacja w jednym z najbardziej zalesionych miejsc w Centrum Gdańska    Elewacja oraz wykończenie klatek z elementami marmuru    Minitorowane garaże    Telewizja satelitarna    Piękne widoki panoramy miasta    Osiedle wyposażone będzie w niezależną salę fitness przeznaczoną do użytku mieszkańców

Inwestycja Kamienica Francuska znajduje się na Suchaninie, Ul. Taborowa (1.7 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez dewelopera P.B.M. i R. Budros.

Inwestycja Kamienica Francuska została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 55 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Kamienica Francuska pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper P.B.M. i R. Budros przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 55 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Kamienica Francuska

Suchanino jest jedną z najmniejszych dzielnic Gdańska – jego powierzchnia wynosi zaledwie 1,4 kilometra kwadratowego. Mieszka tu około 11 200 osób, a gęstość zaludnienia należy do najwyższych w Gdańsku (około 8 tysięcy osób na kilometr kwadratowy, więcej tylko na Zaspie-Młyńcu i Przymorzu Wielkim). Suchanino to spokojna dzielnica mieszkaniowa. Większość zabudowy stanowią bloki z wielkiej płyty, które stawiano tutaj od 1974 roku. Dużą korzyścią płynąca z zamieszkania na Suchaninie jest dobry dojazd zarówno do centrum, jak i do gdańskiej obwodnicy (w ciągu kilkunastu minut).

Komunikacja

Po Suchaninie kursują miejskie autobusy. Dojazd do centrum z przystanka Suchanino zajmuje zwykle 18–19 minut.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kamienica Francuska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Kamienica Francuska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Cygańska Góra.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienica Francuska znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczny Punkt Przedszkolny Sowa Zuzu w odległości 200 m, Punkt Przedszkolny PEGAZ w odległości 230 m, Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna PEGAZ w odległości 240 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kamienica Francuska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Carrefour Market, w odległości 290 m znajduje się Biedronka, w odległości 400 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienica Francuska w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie