Pianissimo

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Podgórska / Wandy, oferowane bezpośrednio przez Green House Development

Kraków, Grzegórzki, ul. Podgórska / Wandy

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 480 ofert w najbliższej okolicy!

Pianissimo

10 zdjęć

Pianissimo
Pianissimo
Pianissimo
Pianissimo

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Pianissimo logo

Kraków to wyjątkowe miejsce na mapie Polski. Dlatego też przygotowywana przez nas inwestycja mieszkaniowa będzie zapierała dech w piersiach.

Pianissimo powstanie w czarującym miejscu z widokiem na panoramę Krakowa oraz Wisłę. Bliskość centrum miasta i położenie inwestycji w cichej okolicy z blisko zlokalizowanym centrum handlowym, to niewątpliwe atuty tej inwestycji.

Forma fasady i elementy wykończenia wnętrz będą połączeniem nowoczesnego designu i wyjątkowej dbałości o szczegóły. Będzie to miejsce dla osób ceniących sobie prestiż, artystyczną odwagę w łamaniu stereotypów i perfekcjonizm.

Budynek powstanie tuż przy Bulwarze Kurlandzkim oraz Moście Kotlarskim. To doskonałe miejsce łączące ciszę i spokój z atrakcjami krakowskiego Kazimierza. To tylko 7 minut spacerem na pełny energii Plac Nowy. Pianissimo to idealne miejsce dla rodziny z dziećmi - w okolicy funkcjonuje wiele przedszkoli i szkół. Tereny zielone, z którymi sąsiaduje budynek, zapewniają odpoczynek po ciężkim dniu pracy.

Inwestycja Pianissimo znajduje się na Grzegórzkach, ul. Podgórska / Wandy (1.7 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Green House Development.

Inwestycja Pianissimo została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 181 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od null do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Pianissimo nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Green House Development przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 181 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Konstrukcja żelbetowa wypełniona pustakiem.

Instalacje

kanalizacja - miejska

Ogrzewanie

gazowe

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
usługi w budynku, winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Okolica: - Apteka - Sklep spożywczy - Centrum handlowe - Tereny rekreacyjne, Wisła - Przychodnia / szpital - Autobus - Tramwaj - Dworzec kolejowy - Szkoła.

Grzegórzki to dzielnica II Krakowa. Leży w centralnej części miasta, a jej powierzchnia wynosi 584,52 ha. Teren zamieszkuje 29 230 osób. Grzegórzki należą do miasta od 1910r. Wcześniej były podmiejską wsią, w której na przełomie XIX i XXw. nastąpił intensywny rozwój przemysłowy. Dziś dzielnica dzieli się na Grzegórzki Stare i Nowe. Jak wskazuje nazwa, w pierwszej części znajdują się głównie starsze nieruchomości, w tym willowe osiedle oficerskie przypominające o mieszczących się tu niegdyś koszarach. W drugiej części znaleźć można współczesne zabudowania mieszkalne, a wśród nich atrakcyjne apartamentowce. Na Grzegórzkach zlokalizowane są siedziby 4 szkół wyższych, w tym Uniwersytetu Ekonomicznego. Działa tu Śródmiejska Biblioteka Publiczna. W wolnych chwilach mieszkańcy mogą odwiedzić - będący atrakcją na skalę krajową - Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego lub wybrać się do jednego z okolicznych domów kultury. Grzegórzki mają dobre połączenie z pozostałymi dzielnicami Krakowa. Przechodzi przez nie droga wojewódzka nr 776, a do tego regularnie kursują linie autobusowe i tramwajowe.

Komunikacja

Przez Grzegórzki przebiega droga wojewódzka nr 776. Kursują tu również linie autobusowe i tramwajowe, dzięki którym dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum oraz pozostałymi częściami Krakowa.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Pianissimo?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Pianissimo mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 400 metrów od inwestycji Pianissimo znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Most Kotlarski.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Pianissimo znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Pianissimo znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole nr 80 w odległości 260 m, Katolicki Dom Kultury im. ks. kard. A. S. Sapiehy w odległości 510 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Pianissimo jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medicina w odległości 230 m, Scanmed Multimedis w odległości 420 m, Centrum Medicover - Kraków Podgórska w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Pianissimo składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Żabka, w odległości 210 m znajduje się Żabka, w odległości 270 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Pianissimo w odległości 130 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 10.02.2016
Data aktualizacji: 29.10.2020

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: