Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Angel River

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Walońska, oferowane bezpośrednio przez

Angel Poland Group

Wrocław, Krzyki, Przedmieście Oławskie, ul. Walońska 15-19

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 122 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Angel RiverAngel River

5 zdjęć

Angel River
Angel River
Angel River
Angel River

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • recepcja
  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw
  • sauna
  • sala fitness

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 5 do 18 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 3 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 341 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 290 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: W garażu podziemnym

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Angel River logo

Witamy w Angel River, inwestycji zlokalizowanej we Wrocławiu przy ul. Walońskiej. Najnowszy projekt realizowany pod skrzydłami renomowanej grupy deweloperskiej Angel Poland Group to gwarancja doskonałej lokalizacji, innowacyjnych rozwiązań oraz najwyższej jakości. Angel River wyróżnia się ponadczasową architekturą, będącą owocem współpracy dwóch cenionych pracowni Gottesman Szmelcman Architecture oraz Maćków. Angel River otwiera nowe, ekscytujące możliwości. Pobliska marina, zacisze rzeki Oławy oraz zielone patio, promenada oraz szeroki wybór apartamentów to atuty, dzięki którym życie stanie się piękniejsze.

Bliskość zieleni i terenów rekreacyjnych oraz wrocławskiego rynku – Angel River jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie walory życia w metropolii. To wymarzone miejsce dla tych, którzy lubią wyciszyć się na łonie natury oraz dla osób aktywnych. Nasi mieszkańcy docenią tereny rekreacyjne na Niskich Łąkach, klimat nadodrzańskich bulwarów i pobliskiego parku Szczytnickiego, czy malownicze zakątki wzdłuż rzeki Odry i Oławy. Angel River to bezpośrednia bliskość serca miasta, jak i galerii handlowych, inwestycji biurowych, szkół wyższych, węzłów komunikacji miejskiej czy Dworca Głównego. Wszystko to w zasięgu kilku do kilkunastu minut spacerem.

Inwestycja Angel River znajduje się na Przedmieściu Oławskim, ul. Walońska 15-19 (1 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Angel Poland Group.

Inwestycja Angel River została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 341 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 5 do 18 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 3 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Angel River nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Angel Poland Group przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie W garażu podziemnym.

Lokalizacja inwestycji

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduje się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym jest Wroclavia o powierzchni 71 000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Angel River?

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Angel River mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1151 metrów od inwestycji Angel River znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Główny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Angel River znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Angel River znajduje się 113 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Politechnika Wrocławska w odległości 116 m, Słoneczne Przedszkole w odległości 145 m, Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii w odległości 172 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Angel River jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dentin w odległości 264 m, Esti-Dent Stomatologia Nowoczesna w odległości 359 m, Lekarz Rodzinny w odległości 494 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Angel River składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 164 m znajduje się Poziomka, w odległości 174 m znajduje się Longinus, w odległości 201 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Angel River w odległości 88 m znajduje się boisko / kort, w odległości 220 m znajduje się boisko / kort, w odległości 255 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023