Angel River

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Angel Poland Group

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 435 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Zobacz inne etapy inwestycji Angel River

Najbliższe inwestycje

 • Angel City Wrocław(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Przedmieście Oławskie, ul. Walońska (1 km od centrum Wrocławia)
  Angel City Wrocław
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 206
  Powierzchnia: 27 - 112 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Angel Poland Group
 • Lofty, Soft Lofty Nowa Papiernia(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Przedmieście Oławskie, ul. T. Kościuszki 130 a-c (1.1 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 8 098 brutto/m2
  Lofty, Soft Lofty Nowa Papiernia
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 74 - 78 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  RED Real Estate Development Sp. z o.o.
 • Miasto Marina(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, ul. Na Grobli 20 - 24 (1.5 km od centrum Wrocławia)
  Miasto Marina
  Pod wynajem
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 28
  Powierzchnia: 42 - 64 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Ronson Development Sp. z o.o.

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Angel River

Witamy w Angel River, inwestycji zlokalizowanej we Wrocławiu przy ul. Walońskiej. Najnowszy projekt realizowany pod skrzydłami renomowanej grupy deweloperskiej Angel Poland Group to gwarancja doskonałej lokalizacji, innowacyjnych rozwiązań oraz najwyższej jakości. Angel River wyróżnia się ponadczasową architekturą, będącą owocem współpracy dwóch cenionych pracowni Gottesman Szmelcman Architecture oraz Maćków. Angel River otwiera nowe, ekscytujące możliwości. Pobliska marina, zacisze rzeki Oławy oraz zielone patio, promenada oraz szeroki wybór apartamentów to atuty, dzięki którym życie stanie się piękniejsze.Bliskość zieleni i terenów rekreacyjnych oraz wrocławskiego rynku – Angel River jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie walory życia w metropolii. To wymarzone miejsce dla tych, którzy lubią wyciszyć się na łonie natury oraz dla osób aktywnych. Nasi mieszkańcy docenią tereny rekreacyjne na Niskich Łąkach, klimat nadodrzańskich bulwarów i pobliskiego parku Szczytnickiego, czy malownicze zakątki wzdłuż rzeki Odry i Oławy. Angel River to bezpośrednia bliskość serca miasta, jak i galerii handlowych, inwestycji biurowych, szkół wyższych, węzłów komunikacji miejskiej czy Dworca Głównego. Wszystko to w zasięgu kilku do kilkunastu minut spacerem.

Inwestycja Angel River znajduje się na Przedmieściu Oławskim, ul. Walońska 15-19 (1 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Angel Poland Group.

Inwestycja Angel River została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 341 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 5 do 18 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 3 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Angel River pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 48 do 72 metrów kwadratowych w cenie od 8 650 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Angel Poland Group przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie W garażu podziemnym.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 5 do 18 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 3 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 341 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 290 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: W garażu podziemnym.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, recepcja, sauna, usługi w budynku, winda, rowerownia, sala fitness.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Angel River

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

W odległości 600 metrów od inwestycji Angel River znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Poczta Główna (20302).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Angel River znajduje się 70 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Słoneczne Przedszkole w odległości 150m, Niepubliczny Żłobek WYSEPKA 2 w odległości 250m, Studium Ekonomii i Biznesu - Niepubliczna Szkoła Zawodowa w odległości 350m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m znajduje się Apteka oo. Bonifratrów im. o. Doroteusza Hejnoła. Leki, hospicjum, w odległości 250 m znajduje się Alfa Oko-Med Sp z o.o., w odległości 250 m znajduje się Magisterska. Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 100 m znajduje się MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA FILIA NR 45, w odległości 350 m znajduje się PRACOWNIA PLASTYCZNA, w odległości 450 m znajduje się Św. Maurycego.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 400 m znajduje się Parulska Beata. Fitness, w odległości 450 m znajduje się Hala sportowa, w odległości 500 m znajduje się Fenix. Gołębiowski M..

Data publikacji: 17.05.2016

Data aktualizacji: 05.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie