Winiarska 40

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Winiarska, oferowane bezpośrednio przez

Constructa Plus Sp. z o.o. Sp. K.

Poznań, Jeżyce, Winiary, ul. Winiarska 40

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 875 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Winiarska 40

6 zdjęć

Winiarska 40
Winiarska 40
Winiarska 40
Winiarska 40

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • rowerownia
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 49 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 268 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, staw

Opis inwestycji

Winiarska 40 łączy w sobie zalety mieszkania w doskonale skomunikowanym centrum miasta z pełną zieleni, spokojną okolicą dzielnicy Winiary.

Dodatkowym atutem jest potencjał najbardziej zielonej dzielnicy

Poznania, jaką jest sąsiedzki Sołacz.

Atutem inwestycji jest jej dogodne położenie. Doskonałą komunikację z centrum zapewniają 2 pobliskie linie tramwajowe - a w nieco dalszej odległości - poznańska

„Pestka” i autobusy. Dostępna jest też szeroka infrastruktura usługowa, jaką zapewnia dobra dzielnica o utrwalonych tradycjach – w tym przychodnie lekarskie, punkty rzemieślnicze, szkoły, przedszkola i żłobki, a także nowoczesne place zabaw

dla dzieci. Po sąsiedzku, przy Uniwersytecie Przyrodniczym, znajduje się też stacja roweru miejskiego.

Przy tworzeniu Winiarskiej 40 najbardziej zależało nam na takich wartościach, jak komfort mieszkańców oraz trwałość i bezwzględna jakość inwestycji. To jest dobry

wybór na życie nie tylko ze względu na atuty lokalizacji, ale także z uwagi na estetyczną przyjemność i wygodę codziennego funkcjonowania.

Inwestycja Winiarska 40 znajduje się na Winiarach, ul. Winiarska 40 (2.8 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Constructa Plus Sp. z o.o. Sp. K.

Inwestycja Winiarska 40 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 49 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Winiarska 40 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Constructa Plus Sp. z o.o. Sp. K. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centrum handlowe okolicy to Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Winiarska 40?

W dzielnicy kursują autobusy i tramwaje miejskie. Jednak o jej wyjątkowym charakterze świadczy lotnisko Poznań-Ławica, mieszczące się na jej południu. Samoloty odlatują stąd do 25 europejskich portów lotniczych. Dzielnicę ze wschodu na zachód przecina też droga krajowa nr 92.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Winiarska 40 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2285 metrów od inwestycji Winiarska 40 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poznań Garbary.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Winiarska 40 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Winiarska 40 znajdują się 34 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: uczelnia w odległości 130 m, XXV Liceum Ogólnokształcące im. generałowej Jadwigi Zamoyskiej w odległości 167 m, szkoła w odległości 189 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Winiarska 40 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 222 m, AlfaMed.pl w odległości 569 m, JorDent w odległości 689 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Winiarska 40 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 152 m znajduje się Chata Polska, w odległości 363 m znajduje się Biedronka, w odległości 436 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Winiarska 40 w odległości 89 m znajduje się boisko / kort, w odległości 101 m znajduje się boisko / kort, w odległości 108 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 27.08.2018
Data aktualizacji: 06.07.2021

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: