Casa Fonte

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Agencja Inwestycyjna Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 282 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Leonarda 8(0.8 km dalej)

  Poznań, Winiary, ul. Leonarda 8 (3.1 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 7 200/m2
  Leonarda 8
  Termin oddania: 4 kw. 2019
  Liczba mieszkań: 9
  Powierzchnia: 42 - 96 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Leonarda 8
 • Goplana(1.1 km dalej)

  Poznań, Osiedle Jeżyce, ul. św. Wawrzyńca (1.8 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 7 150 brutto/m2
  Goplana
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 157
  Powierzchnia: 29 - 128 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Colian Developer
 • Nasze Jeżyce(1.3 km dalej)

  Poznań, Osiedle Jeżyce, ul. Szczepanowskiego (2.3 km od centrum Poznania)
  Nasze Jeżyce
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 107
  Powierzchnia: 39 - 91 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Echo Investment S.A.

Opis Inwestycji

Inwestycja Casa Fonte zlokalizowana jest z dala od miejskiego zgiełku, przy spokojnej, poznańskiej ulicy Źródlanej. Jest to kameralny, czteropiętrowy budynek położony na zamkniętym i ogrodzonym terenie. W budynku znajduje się tylko 14 mieszkań. Przestronne, dwupokojowe lub trzypokojowe mieszkania umożliwiające dowolną aranżację oraz dwa czteropokojowe, dwupoziomowe apartamenty.W skład inwestycji wchodzą dwa dwustanowiskowe, niezależne garaże, pięć dwustanowiskowych miejsc postojowych, trzy jednostanowiskowe miejsca w podziemnej hali garażowej oraz lokal użytkowy w części parterowej budynku. Inwestycja Casa Fonte zapewnia nie tylko wygodne mieszkania, ale również komfortowy styl życia w bezpiecznej i doskonale zurbanizowanej okolicy.

Inwestycja Casa Fonte znajduje się na Winiarach, ul. Źródlana 17 (2.4 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Agencja Inwestycyjna Sp. z o.o..

Inwestycja Casa Fonte została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 14 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Casa Fonte pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 81 metrów kwadratowych w cenie od 6 500 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Agencja Inwestycyjna Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 14 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 255 do 275 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Casa Fonte

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centrum handlowe okolicy to Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Komunikacja

W dzielnicy kursują autobusy i tramwaje miejskie. Jednak o jej wyjątkowym charakterze świadczy lotnisko Poznań-Ławica, mieszczące się na jej południu. Samoloty odlatują stąd do 25 europejskich portów lotniczych. Dzielnicę ze wschodu na zachód przecina też droga krajowa nr 92.

W odległości 550 metrów od inwestycji Casa Fonte znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Słowiańska (1:SLKA02).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Casa Fonte znajduje się 40 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 89 w odległości 200m, Przedszkole nr 137 w odległości 300m, Bambini Prywatne Przedszkole Montessori w odległości 400m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m znajduje się PRZY SOKOŁA-BIS. APTEKA, w odległości 200 m znajduje się AB-LEK. APTEKA, w odległości 300 m znajduje się SŁOWIAŃSKA. APTEKA. KROMCZYŃSCY H.K..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 100 m znajduje się STRAŻNICA. SALA KRÓLESTWA ŚWIADKÓW JEHOWY, w odległości 350 m znajduje się Instytut Technologii Drewna - Biblioteka, w odległości 650 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA PW. ŚW. STANISŁAWA KOSTKI.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 450 m znajduje się PRZYGODA. DĄBROWSKI S., w odległości 700 m znajduje się KWON-POL. SZKOŁA SAMOOBRONY I TAEKWONDO. KOWALAK M., w odległości 700 m znajduje się MAJEWSKI GRZEGORZ. OŚRODEK TRENINGOWY KONI.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 27.06.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie