Casa Fonte

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Źródlana, oferowane bezpośrednio przez

Agencja Inwestycyjna Sp. z o.o.

Poznań, Jeżyce, Winiary, ul. Źródlana 17

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 852 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Casa Fonte

4 zdjęcia

Casa Fonte
Casa Fonte
Casa Fonte
Casa Fonte

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 14 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 255 do 275 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Inwestycja Casa Fonte zlokalizowana jest z dala od miejskiego zgiełku, przy spokojnej, poznańskiej ulicy Źródlanej. Jest to kameralny, czteropiętrowy budynek położony na zamkniętym i ogrodzonym terenie. W budynku znajduje się tylko 14 mieszkań. Przestronne, dwupokojowe lub trzypokojowe mieszkania umożliwiające dowolną aranżację oraz dwa czteropokojowe, dwupoziomowe apartamenty.

W skład inwestycji wchodzą dwa dwustanowiskowe, niezależne garaże, pięć dwustanowiskowych miejsc postojowych, trzy jednostanowiskowe miejsca w podziemnej hali garażowej oraz lokal użytkowy w części parterowej budynku. Inwestycja Casa Fonte zapewnia nie tylko wygodne mieszkania, ale również komfortowy styl życia w bezpiecznej i doskonale zurbanizowanej okolicy.

Inwestycja Casa Fonte znajduje się na Winiarach, ul. Źródlana 17 (2.4 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Agencja Inwestycyjna Sp. z o.o.

Inwestycja Casa Fonte została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 14 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Casa Fonte nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Agencja Inwestycyjna Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centrum handlowe okolicy to Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Casa Fonte?

W dzielnicy kursują autobusy i tramwaje miejskie. Jednak o jej wyjątkowym charakterze świadczy lotnisko Poznań-Ławica, mieszczące się na jej południu. Samoloty odlatują stąd do 25 europejskich portów lotniczych. Dzielnicę ze wschodu na zachód przecina też droga krajowa nr 92.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Casa Fonte mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2004 metrów od inwestycji Casa Fonte znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poznań Garbary.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Casa Fonte znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Casa Fonte znajduje się 30 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 89 w odległości 99 m, Szkoła Podstawowa nr 89 w odległości 114 m, 38. Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w odległości 387 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Casa Fonte jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 216 m, JorDent w odległości 811 m, Zdrowie Psychiczne w odległości 850 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Casa Fonte składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 35 m znajduje się Biedronka, w odległości 224 m znajduje się Żabka, w odległości 225 m znajduje się Spiżarnia Sołacka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Casa Fonte w odległości 107 m znajduje się boisko / kort, w odległości 142 m znajduje się Siłownia zewnętrzna, w odległości 152 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 27.06.2019

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: