Osiedle Botaniczna

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Świętego Wawrzyńca, oferowane bezpośrednio przez Nickel Development Sp. z o.o.

Poznań, Jeżyce, Ogrody, ul. Świętego Wawrzyńca

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 130 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Botaniczna

7 zdjęć

Osiedle Botaniczna
Osiedle Botaniczna
Osiedle Botaniczna
Osiedle Botaniczna

Najbliższe inwestycje

 • Żeromskiego
  od: 8 082 zł/m2
  Pod wynajem

  Vinci Immobilier Polska

 • Nasze Jeżyce - Etap II
  od: 7 561 zł/m2

  Echo Investment S.A.

 • Fama Jeżyce

  Monday Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Zamieszkaj na Osiedlu Botaniczna!

Oferujemy mieszkania deweloperskie na sprzedaż w atrakcyjnych cenach, które znajdują się na Ogrodach, m.in.:

• dwupokojowe z aneksem kuchennym,

• trzypokojowe z oddzielną kuchnią,

• czteropokojowe, przygotowanych z myślą o większych rodzinach.

Ciesz się najlepszą lokalizacją

Wolisz, aby okna Twojej sypialni były skierowane na Ogród Botaniczny czy panoramę miasta? Z nami zawsze masz możliwość wyboru. Dodatkowym atutem naszej inwestycji są najlepsze rozwiązania w zakresie układu mieszkań. Przyszłym Mieszkańcom Osiedla Botaniczna w bliskim sąsiedztwie centrum Poznania oferujemy mieszkania w standardzie pod klucz. Koszt wykończenia mieszkania zależy od metrażu oraz materiałów.

W ramach II etapu Osiedla Botaniczna powstaje Dom Apartamentowy Plus – obiekt klasy premium. Budynek jest wysunięty na zachód i nieco oddalony od pozostałych zabudowań, tuż przy cichej, kameralnej uliczce, za którą rozciąga się poznański Ogród Botaniczny. Mieszkańcy tej części osiedla będą mogli delektować się widokiem słońca zachodzącego za stare drzewa i krzewy ogrodu.

Inwestycja Osiedle Botaniczna znajduje się w Ogrodach, ul. Świętego Wawrzyńca (2.9 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Nickel Development Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Botaniczna została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Botaniczna nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Nickel Development Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 5 do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, wykończenie pod klucz
Wykończenie elewacji Domu Apartamentowego oraz Wieżowca będzie wykonane z nowoczesnej blachy w kolorze szampana, która będzie harmonijnie współgrać z zielenią Ogrodu Botanicznego. Blacha ta, starannie przez nas wybrana, wytwarzana jest w Holandii, a następnie poddawana jest procesowi gięcia i perforacji w Szwajcarii. Jest to element o niekwestionowanych właściwościach estetycznych. Bardzo istotny jest fakt, że lacha ta zachowa przez długi czas swoje właściwości estetyczne, ponieważ jest wytwarzana z aluminium, które nie ulega korozji.
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, usługi w budynku, winda, rowerownia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro

Lokalizacja inwestycji

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centrum handlowe okolicy to Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Komunikacja

W dzielnicy kursują autobusy i tramwaje miejskie. Jednak o jej wyjątkowym charakterze świadczy lotnisko Poznań-Ławica, mieszczące się na jej południu. Samoloty odlatują stąd do 25 europejskich portów lotniczych. Dzielnicę ze wschodu na zachód przecina też droga krajowa nr 92.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Botaniczna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 330 metrów od inwestycji Osiedle Botaniczna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Niestachowska n/ż.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Botaniczna znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Dobre Przedszkole i Kropka w odległości 310 m, Prywatne Przedszkole Wspólne Gniazdko w odległości 360 m, Prywatne Przedszkole FISTASZKI w odległości 380 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Botaniczna składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 410 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Botaniczna w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 450 m znajduje się Boisko, w odległości 470 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 17.04.2018
Data aktualizacji: 08.11.2020

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: