Osiedle Rycerskie Etap IV

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Zielna, oferowane bezpośrednio przez

KG Group Sp. z o.o.

Wrocław, Psie Pole, Osiedle Psie Pole, ul. Zielna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 201 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Rycerskie Etap IV

3 zdjęcia

Osiedle Rycerskie Etap IV
Osiedle Rycerskie Etap IV
Osiedle Rycerskie Etap IV

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • rowerownia
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 135 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Opis inwestycji

Osiedle Rycerskie Etap IV logo

IV etap Osiedla Rycerskiego to dwa kameralne, 3-piętrowe budynki położone w otoczeniu zieleni w historycznej dzielnicy wrocławskiej dzielnicy Psie Pole.

W ofercie znajduje się 135 mieszkań z balkonami, loggiami, zielonymi ogródkami i tarasami. Każde mieszkanie ma przemyślany układ, dający wiele możliwości aranżacji. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców będą m.in. winda, garaż podziemny, komórki lokatorskie i wózkownia.

Osiedle Rycerskie otoczone jest terenami zielonymi i spacerowymi. To idealne miejsce na wytchnienie po pracy z dala od zgiełku miasta i hałasu.

Inwestycja Osiedle Rycerskie Etap IV znajduje się na Psim Polu, ul. Zielna (6.3 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez KG Group Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Rycerskie Etap IV została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 135 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Rycerskie Etap IV nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców KG Group Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle położone jest w dzielnicy Psie Pole w sąsiedztwie uroczego ryneczku, zaledwie 7 km od wrocławskiego Rynku. Kilkanaście linii autobusowych gwaran-tuje wygodne podróżowanie do centrum oraz dalej położonych części miasta. Niedaleko Osiedla Rycerskiego przebiega Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przy Osiedlu Rycerskim znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. W pobliżu znajduje się żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum i liceum. W sąsiedztwie są liczne sklepy i punkty usługowe, a także centrum handlowe Ko-rona.

Psie Pole to wrocławskie osiedle rozciągające się w północnej części miasta. Zamieszkuje je ponad 93 tysiące mieszkańców, a jego obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz osiedla mieszkaniowe. W południowej części osiedla Psie Pole znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś osiedle otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tego osiedla: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Osiedle jest dobrze skomunikowane dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Rycerskie Etap IV?

Po wrocławskim Psim Polu porusza się kilka linii tramwajowych i autobusowych, co znacznie ułatwia komunikację. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części osiedla.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Rycerskie Etap IV mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 970 metrów od inwestycji Osiedle Rycerskie Etap IV znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Psie Pole.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Rycerskie Etap IV znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Rycerskie Etap IV znajduje się 26 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 98 w odległości 190 m, szkoła w odległości 250 m, szkoła w odległości 270 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Rycerskie Etap IV jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: EMC Przychodnie w odległości 220 m, iDenticus w odległości 760 m, Akson w odległości 800 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Rycerskie Etap IV składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 30 m znajduje się Żabka, w odległości 270 m znajduje się Lion, w odległości 300 m znajduje się Gondek.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Rycerskie Etap IV w odległości 80 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 210 m znajduje się boisko / kort, w odległości 240 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 16.02.2021
Data aktualizacji: 04.09.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: