Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle ŁAN

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Zatorska, oferowane bezpośrednio przez

Polski Holding Nieruchomości S.A.

Wrocław, Psie Pole, Zakrzów, ul. Zatorska

Ceny od: 9 700 zł/m2
Osiedle ŁANOsiedle ŁAN

6 zdjęć

Osiedle ŁAN
Osiedle ŁAN
Osiedle ŁAN
Osiedle ŁAN
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

33 - 78/m2

Przedział pokoi

1 - 4

Kondygnacje

4

Budynki

2

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Wrocław Zakrzów - 1624 m

Przystanek Autobusowy - 110 m

Dojazd do centrum: pokaż

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

2 placówki medyczne, 8 placówek edukacyjnych, 7 kawiarni i restauracji, 9 sklepów, 13 obiektów sportowych, 15 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 176 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon, ogródek, taras

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (72 miejsca) : zewnętrzne
 • miejsca postojowe podziemne (153 miejsca) : w garażach podziemnych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 55 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 33 do 78 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • koszt metra kwadratowego wynosi od 9 700 do 13 500 zł

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Osiedle ŁAN znajduje się 6 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem

Opis inwestycji

Osiedle ŁAN logo

ŁAN - numer jeden na przyszłość

ŁAN to pierwsza inwestycja Polskiego Holdingu Nieruchomości we Wrocławiu - doświadczonego i sprawdzonego inwestora realizującego projekty mieszkaniowe i biurowe m.in. w Warszawie, Łodzi, Trójmieście i Poznaniu.

Ceny mieszkań:

- mieszkania 1-pokojowe od 298 000 zł,

- mieszkania 2-pokojowe od 397 000 zł,

- mieszkania 3-pokojowe od 550 000 zł,

- mieszkania 3-pokojowe od 650 000 zł.

Osiedle ŁAN zlokalizowane jest w północno-wschodniej części miasta, w okolicy skąpanej w zieleni, położonej z dala od zgiełku miasta. Przyszli mieszkańcy odkryją tu życie w sielskim otoczeniu w zasięgu możliwości, jakie daje aglomeracja. Zakończenie budowy planowane jest w pierwszym kwartale 2024 r.

UWAGA: tylko teraz dla pierwszych pięciu umów deweloperskich - możliwość płatności w systemie 20/80.

ŁAN przy ulicy Zatorskiej to kameralne osiedle składające się z czterech 4-kondygnacyjnych budynków, w których znajdą się także lokale usługowe. Inwestor zaplanował osiedle przyjazne zarówno rodzinom, singlom poszukującym swojego własnego M, czy osobom, które jesień życia pragną spędzić w bezpośrednim sąsiedztwie kojącej zieleni.

Osiedle ŁAN posiada bogatą ofertę wyboru mieszkań. Inwestor przygotował doskonale zaprojektowane i funkcjonalne lokale, głównie 2-pokojowe o metrażach 34-54 mkw. oraz 3-pokojowe o metrażach 47-69 mkw., a także kompaktowe kawalerki. Z każdego z lokali ŁAN będzie można dostrzec otaczającą naturę.

Osiedle ŁAN to pierwszy i najlepszy wybór dla wszystkich, którzy poszukują komfortu i bezpieczeństwa w spokojnej, zielonej okolicy. Pierwsze osiedle PHN w stolicy Dolnego Śląska to sielska enklawa w granicach dynamicznie rozwijającej się aglomeracji.

Życie na Osiedlu ŁAN skupi się wokół natury: centralne miejsce należy do zielonego patio, wokół którego inwestor zaplanował plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców i bezpieczne ciągi piesze. Mieszkańcy parterowych lokali na Osiedlu ŁAN będą mogli rozkoszować się relaksem we własnych ogródkach, a ruch kołowy na terenie inwestycji zostanie ograniczony do minimum dzięki podziemnym garażom pod każdym z budynków.

O Grupie PHN

Inwestycję realizuje Polski Holding Nieruchomości, który jest wiodącym inwestorem i zarządzającym na rynku nieruchomości w Polsce. Jest jedną z największych spółek sektora pod względem wartości portfela. Działalność PHN skoncentrowana jest w Warszawie oraz największych regionalnych miastach, m.in. w Poznaniu, Trójmieście, Łodzi, Katowicach, Krakowie i we Wrocławiu. Spółka ma wieloletnie doświadczenie w sektorach: biurowym, handlowym i logistycznym, zarówno w zarządzaniu nieruchomościami, jak i w realizacji projektów inwestycyjnych. W ostatnim czasie Grupa PHN zrealizowała inwestycje mieszkaniowe w Warszawie (VIS A VIS WOLA, Insta 21), Łodzi (Osiedle Olimpijczyk) oraz osiedle apartamentów w Gdyni (Yacht Park). Od 2013 roku jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na spotkanie.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Inwestycja Osiedle ŁAN znajduje się na Zakrzowie, ul. Zatorska (9.4 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Polski Holding Nieruchomości S.A.

Inwestycja Osiedle ŁAN została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2024 roku.

Cały projekt składa się z 176 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle ŁAN w sprzedaży jest 55 nowych mieszkań o powierzchni od 33 do 78 metrów kwadratowych , w cenie od 9 700 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Polski Holding Nieruchomości S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (72 miejsca)
 • miejsca postojowe podziemne (153 miejsca)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Powstające osiedle usytuowane jest w malowniczej i spokojnej części miasta - na wrocławskim Zakrzowie, przy ulicy Zatorskiej. Atutem osiedla jest bliskość natury i licznych terenów rekreacyjnych. W tej części Zakrzowa znajduje się rzeka Dobra, Park Pawłowicki i Las Zakrzowski.

Osiedle będzie doskonale skomunikowane z centrum Wrocławia dzięki znajdującej się w niedalekiej odległości obwodnicy Wrocławia i autostradzie A2 oraz al. Jana III Sobieskiego.

Psie Pole to wrocławskie osiedle rozciągające się w północnej części miasta. Zamieszkuje je ponad 93 tysiące mieszkańców, a jego obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz osiedla mieszkaniowe. W południowej części osiedla Psie Pole znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś osiedle otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tego osiedla: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Osiedle jest dobrze skomunikowane dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle ŁAN?

Po wrocławskim Psim Polu porusza się kilka linii tramwajowych i autobusowych, co znacznie ułatwia komunikację. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części osiedla.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle ŁAN mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Osiedle ŁAN znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bierutowska (Wiadukt).

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle ŁAN znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle ŁAN znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 44 w odległości 561 m, szkoła w odległości 595 m, szkoła w odległości 600 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle ŁAN jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Zawidawie - Centrum Medyczne Zatorska w odległości 477 m, Przychodnia Formica w odległości 967 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle ŁAN składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 291 m znajduje się Żabka, w odległości 750 m znajduje się Żabka, w odległości 791 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle ŁAN w odległości 620 m znajduje się boisko / kort, w odległości 634 m znajduje się boisko / kort, w odległości 652 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 09.06.2022
Data aktualizacji: 21.06.2024
Osiedle ŁAN logo

Małgorzata Kram-Michalczyk

OPIEKUN INWESTYCJI

Adres biura sprzedaży:

ul. Zatorska, Wrocław

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023