Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Piastowska 46

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż ul. Piastowska, oferowane bezpośrednio przez

Trójmiejskie Inwestycje Sp. z o.o. Sp. k.

Gdańsk, Przymorze Małe, ul. Piastowska 46

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 98 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Piastowska 46Piastowska 46

10 zdjęć

Piastowska 46
Piastowska 46
Piastowska 46
Piastowska 46

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 18 apartamentów

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

Inwestycja Piastowska 46 to kameralny budynek apartamentowy z jednym lokalem usługowym w parterze oraz podziemną halą garażową zlokalizowany w reprezentacyjnej dzielnicy Gdańsk – Oliwa.

Budynek składa się z 18 apartamentów zaprojektowanych w przemyślany sposób, ułatwiając przyszłym mieszkańcom ich aranżację. Ich powierzchnie wahają się od ~45 do 110m2, przynależą do nich ogródki, balkony i przestronne tarasy.

Zespół architektów postawił sobie za cel zaprojektowanie butikowej zabudowy mieszkaniowej o wysokim standardzie wykończenia, która wpasowywałaby się harmonijnie w otaczającą historyczną zabudowę. Niższa część budynku przykryta kopertowym dachem jest wyrazem drobiazgowego podejścia projektantów do jakości architektury oraz szacunku dla historycznej zabudowy tego miejsca.

Stworzono także teren zielony z małą architekturą ogrodową dostępny dla wszystkich mieszkańców. Dodatkową atrakcją jest sala fitness umiejscowiona w podziemnej kondygnacji.

Ze szczególną pieczołowitością potraktowano wnętrza budynku stosując nowoczesny design w połączeniu z motywami zaczerpniętymi z natury. Reprezentacyjne, eleganckie lobby prowadzi do oddzielonej akustycznie strefy korytarzy. W obiekcie zaprojektowano 18 doskonale rozplanowanych funkcjonalnie apartamentów w tym jeden dwu-kondygnacyjny. Dbając o wygodę mieszkańców zastosowano bardzo cichą wentylację mechaniczną i wyposażono w cichobieżną, nieprzylegającą do żadnego mieszkania, windę.

Inwestycja Piastowska 46 znajduje się na Przymorzu Małym, ul. Piastowska 46 (8.2 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez Trójmiejskie Inwestycje Sp. z o.o. Sp. k.

Inwestycja Piastowska 46 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 18 nowych apartamentów znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Piastowska 46 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Trójmiejskie Inwestycje Sp. z o.o. Sp. k. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Budynek położony w historycznej dzielnicy Gdańsk Oliwa, pośród urokliwych uliczek i zabytkowych willi, z dala od miejskiego zgiełku to świetna propozycja mieszkaniowa dla rodzin. Bezpieczna i spokojna okolica zachwyci swym klimatem każdego!

Oliwa przez swoją historię jest przepełniona pięknymi zakątkami i atrakcyjnymi miejscami wartymi odwiedzenia. Bliskość morza i licznych zabytków m. in. Archikatedry Oliwskiej wraz z Pałacem Opatów oraz przepięknym, przyległym parkiem oliwskim to tylko niektóre atuty naszej lokalizacji. Dlatego miłośnicy pieszych wędrówek będą zachwyceni możliwościami, które niesie za sobą mieszkanie w tej okolicy.

Rowerzyści również docenią świetną lokalizację, gdyż w pobliżu znajduje się bogato rozbudowana sieć ścieżek rowerowych - jedna z największych w kraju.

Bliskość głównego traktu komunikacyjnego Trójmiasta sprawia, że jest to ponadto bardzo korzystna lokalizacja zarówno względem centrum Gdańska, jak i Sopotu czy Gdyni, a jednocześnie pozwala na szybkie dotarcie do obwodnicy trójmiejskiej. Niezaprzeczalnym atutem jest również bliskość dynamicznie rozwijającej się, biznesowej części dzielnicy Gdańsk Przymorze.

Przymorze Małe to dzielnica o powierzchni 2,3 kilometra kwadratowego. Mieszka tu około 15 300 osób. Wbrew nazwie ta część Gdańska nie leży tuż przy Morzu Bałtyckim – od wód Zatoki Gdańskiej oddzielają ją tereny Przymorza Wielkiego.

Na Przymorzu Małym dominuje niska i średnia zabudowa, co odróżnia ten rejon miasta od sąsiedniego Przymorza Wielkiego. Najwięcej bloków wybudowano tutaj w latach 60. ubiegłego wieku. Większość z nich ma nie więcej niż cztery piętra. W latach dwutysięcznych na Przymorzu Małym powstało kilka dużych osiedli mieszkaniowych (na przykład Osiedle Arkońska) oraz biurowców (Arkońska Business Park). W tutejszych halach Międzynarodowych Targów Gdańskich przez cały rok odbywają się różne wystawy.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Piastowska 46?

Po Przymorzu Małym kursują linie autobusowe i tramwajowe. Na granicy między tą dzielnicą, a Oliwą znajdują się stacja kolejowa Gdańsk-Oliwa oraz przystanek Szybkiej Kolei Miejskiej Gdańsk-Przymorze-Uniwersytet. Dojazd z przystanku SKM do stacji Gdańsk Główny trwa zwykle 13 minut – to najszybszy sposób, aby dotrzeć do Śródmieścia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Piastowska 46 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 583 metrów od inwestycji Piastowska 46 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdańsk Oliwa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Piastowska 46 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Piastowska 46 znajduje się 41 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Specjalna nr 37 w Gdańsku w odległości 197 m, szkoła w odległości 208 m, Chrześcijańskie Przedszkole Montessori w odległości 316 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Piastowska 46 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne Synexus w odległości 290 m, Natural DentLab w odległości 400 m, Medycyna Rodzinna Lux-Med w odległości 416 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Piastowska 46 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 163 m znajduje się Żabka, w odległości 184 m znajduje się Kami, w odległości 409 m znajduje się Mielnik.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Piastowska 46 w odległości 282 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 391 m znajduje się boisko / kort, w odległości 465 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023