Willove

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezTPR inwestycje

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 3301 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Alfa Wojszyce(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Wojszyce, ul. Smardzowska 21 (5.4 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 5 750/m2
  Alfa Wojszyce
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 10
  Powierzchnia: 110 - 126 m2
  Liczba pokoi: 4
  Vastbouw Polska Sp. z o.o.
 • Iwaszkiewicza 47(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Wojszyce, ul. Iwaszkiewicza 47 (5.8 km od centrum Wrocławia)
  Iwaszkiewicza 47
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 8
  Powierzchnia: 53 - 92 m2
  Liczba pokoi: 1 - 2
  Town House Sp. z o.o.
 • Wojszyckie Alejki(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Wojszyce, ul. Gałczyńskiego 37 (6 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 990/m2
  Wojszyckie Alejki
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 31
  Powierzchnia: 43 - 67 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o. o.

Opis Inwestycji

Osiedle „Willove Mieszkania“ zlokalizowane jest na terenach zabudowanych w większości domami jednorodzinnymi, a przynajmniej w bezpośrednim jego sąsiedztwie od strony północnej oraz południowej może powstać wyłącznie zabudowa tego rodzaju.Części dzienne (salonowo- kuchenne) w inwestycji „WILLOVE Mieszkania“ są wyjątkowo wysokie, dzięki czemu zapewniają odczucie niezwykłej przestrzeni, pogłębionej dodatkowo poprzez zastosowanie przeszklonych ścian z przesuwnymi oknami, otwierających mieszkania na ogród lub taras.Ten zabieg wyróżnia zdecydowanie tę ofertę Dewelopera od standardowego, nowoczesnego budownictwa. Lokale gwarantują komfort zbliżony do domu jednorodzinnego i loftu, są wysokie, przestronne, doświetlone, łączą przestrzeń wewnętrzną i zewnętrzną.Do wszystkich mieszkań parterowych – przynależą duże ogrody o powierzchni nawet do 373m2, w których można wypocząć, zapewnić bezpieczną zabawę swojemu dziecku bez konieczności wychodzenia z domu, zorganizować spotkanie towarzyskie, zająć się pielęgnacją roślin ozdobnych, ale też uprawą ogródka warzywnego.Garaże stanowią dodatkowy atut i przestrzeń uzupełniającą mieszkań, przeznaczoną nie tylko do parkowania samochodów. Mogą służyć do przechowywania wózków, rowerów itp. Zamykane, wyodrębnione ścianami i bramą segmentową - zlokalizowane są pod budynkami i mają powierzchnie od 18m2-27m2. Do garaży można dostać się indywidualną klatką schodową bezpośrednio z mieszkania lub z zewnątrz budynku.W lokalach od strony ogrodu znajdują się duże przeszklenia z dwoma oknami przesuwnymi, otwierającymi salon z kuchnią na taras naziemny i ogród.W mieszkaniech na piętrze w budynku A tarasy od strony ulicy wykończone będą nowoczesnymi szklanymi barierkami.

Inwestycja Willove znajduje się w Krzykach, ul. Smardzowska 33 (5.5 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera TPR inwestycje.

Inwestycja Willove została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 104 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Willove pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 124 metrów kwadratowych w cenie od 4 097 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper TPR inwestycje przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 26 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 104 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 311 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Fundamenty żelbetowe – płyta fundamentowa żelbetowa, ściana z bloczków betonowych z izolacją .
Dach
Więźba dachowa z drewna impregnowanego, wiatroizolacja, kontrłaty i łaty z drewna impregnowanego.
Elewacja
Tynk cienkowarstwowy systemowy mineralny oraz płytki elewacyjne.
Stolarka okienna
PCV z nawietrzakami: okleina biała od wewnątrz, okleina zewnętrzna barwiona; parametry termoizolacyjne okien max. U=1,3W/m2*K; kształt i wielkość okien zgodnie z projektem budowlanym; w mieszkaniach na piętrze w budynkach A – istnieje możliwość zamiany dwóch okien skrzydłowych na jedno okno balkonowe duże przesuwne (od strony aneksu kuchennego)
Drzwi zewnętrzne
Drewniane, wzmacniane z systemowym progiem.
Ściany
Ściany zewnętrzne parteru, piętra i ścian szczytowych antresoli – bloczek silikatowy lub ceramiczny. Ocieplenie ścian zewnętrznych: styropian 12-15 cm max U przegrody=0,225 Ściany garażu sąsiadujące z lokalami zdylatowane konstrukcyjnie. Ściany nośne wewnętrzne bloczek zgodnie z projektem. Ściany działowe parteru i pierwszej kondygnacji bloczek zgodnie z projektem .
Instalacje
Instalacja wewnętrzna centralnego ogrzewania – rozprowadzona, polipropylen (bez grzejników, pieca i zaworów). W łazienkach i WC instalacja naścienna. Instalacja wewnętrzna gazowa – rozprowadzona, rura stalowa bezszwowa i miedź zaciskana, prowadzona po ścianach. Instalacja wewnętrzna wodna – rozprowadzona, polipropylen. W łazienkach i WC instalacja naścienna. Instalacja wewnętrzna kanalizacji sanitarnej – rozprowadzona, PVC. W łazienkach i WC instalacja naścienna. Instalacja wewnętrzna tv, internet i alarmowa (bez osprzętu, okablowanie tv do przyłącza cyfrowego). Instalacja domofonowa do górnych mieszkań (bez osprzętu). Instalacja wewnętrzna elektryczna (z osprzętem).
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: prywatne garaże połączone z mieszkaniem.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Willove

Na wschodzie nieruchomość graniczy z kolei z rozległymi terenami przeznaczonymi na zieleń parkową, po drugiej stronie ul. Smardzowskiej mogą natomiast powstać obiekty związane z usługami oświatowymi. Szczegóły określone zostały z Prospekcie informacyjnym Przedsięwzięcia Deweloperskiego. Z jednej strony inwestycja przylega do nieintensywnie uczęszczanych ulic, z drugiej – położona jest w niewielkiej odległości od głownych arterii Wrocławia prowadzących do Rynku, w kierunku centów handlowych na Bielanach Wrocławskich, autostradowej obwodnicy Wrocławia oraz autostrady A4. Szkoła Podstawa przy ul. Pawiej (bardzo ceniona przez wielu Rodziców i Uczniów ) znajduje się w niewielkiej odległości od osiedla, w odstępie kilkuminutowego marszu, a obok niej siłownia zewnętrzna, z której chętnie korzystają dzieci oraz dorośli. Najbliższe linie autobusowe komunikacji miejskiej: 113 i 249 Sprawdź na stronach Wrocławia mapę akustyczną miasta i zobacz w jak cichym i ustronnym od miejskiego hałasu zlokalizowane jest osiedle WILLOVE Mieszkania.

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Willove składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 390 m znajduje się Delikatesy Enklawa.

Data publikacji: 06.07.2017

Data aktualizacji: 01.01.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie