WUWART

Apartments

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPCG Sp. z o.o. sp. k.

Ceny od: 9 504 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji WUWART dostępnych jest 6 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
A/1/2
4
90,38 m²
1
B/0/1
4
93,5 m²
Parter
C/1/2
4
92,07 m²
1
A/0/1
4
93,18 m²
Parter
C/2/1
4
93,46 m²
2
C/2/2
4
92,46 m²
2

Opis Inwestycji

WUWART to 18 apartamentów z możliwością indywidualnego dostosowana układu na modelowym osiedlu Nowe Żerniki - WUWA 2. Ponadprzeciętny standard, niezwykła architektura i udogodnienia dla mieszkańców to kwintesencja projektu PREMIUM.INTELIGENTNE APARTAMENTY PRZYSZŁOŚCIInnowacyjny system SMART składający się z 15 funkcjonalności, ogrzewanie podłogowe, tarasy minimum 16 m2 – w tym tarasy na dachach, ogrody do 170 m2, szeroko otwierane drzwi przesuwane, dwustronne rozkłady apartamentów, system energooszczędny alertów dla mieszkańców i zarządcy, garaż wielostanowiskowy, prywatny fitness room. Dostępne dla każdego apartamentu.Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu w jednym z najbardziej wyróżniających się projektów we Wrocławiu. Dostosuj przestrzeń mieszkalną pod własne potrzeby, a całość wykończ „ pod klucz” z naszą partnerską pracownią projektową PARTNER DESIGN – od rozplanowania przestrzeni, przez wizualizacje i dobór materiałów, kończąc na wykonaniu na najwyższym poziomie.

Inwestycja WUWART znajduje się na Żernikach, ul. Białodrzewna (8.7 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera PCG Sp. z o.o. sp. k..

Inwestycja WUWART została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 18 nowych mieszkań w tym 18 lokali typu apartament, znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji WUWART pozostało na sprzedaż 6 mieszkań o powierzchniach od 90 do 94 metrów kwadratowych w cenie od 9 504 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 90 do 94 m2 (6 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper PCG Sp. z o.o. sp. k. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (32 miejsca)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 18 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, wykończenie pod klucz
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek, taras.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (32 miejsca).
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 6 mieszkań w tym 6 lokali typu apartament.
Powierzchnie mieszkań:od 90 do 94 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 9 504 do 11 966 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji WUWART

NOWE ŻERNIKI - OPTYMALNA ALTERNATYWA DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY SZUKAJĄ CISZY I NOWOCZESNEJ ZABUDOWY Z WYGODNYM DOJAZDEM DO WSZYSTKICH CENTRÓW BIZNESOWYCH ZLOKALIZOWANYCH W ZACHODNIEJ I POŁUDNIOWEJ CZĘŚCI WROCŁAWIA. NA TERENIE OSIEDLA DZIAŁAJĄ JUŻ LUB SĄ PLANOWANE PRZESTRZENIE WSPÓLNE DOSTĘPNE DLA WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW: M.IN. ŻŁOBEK, PRZEDSZKOLE, DOM KULTURY, A WKRÓTCE TAKŻE SZKOŁA, DOM SENIORA I OSIEDLOWY TARG. PRZESTRZEŃ, TERENY ZIELONE ORAZ CENTRUM SPORTÓW PRZY STADIONIE WROCŁAW POZWOLĄ NA AKTYWNE SPĘDZANIE CENNEGO, WOLNEGO CZASU

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji WUWART mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 310 metrów od inwestycji WUWART znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Grabowa.

Data publikacji: 09.08.2019

Data aktualizacji: 04.01.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie