Małe Wiczlino

Apartament wakacyjny
ARCHIWALNA

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezOrlex Invest

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1047 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Wiczlino-Ogród(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, ul. Wiczlińska (8.2 km od centrum Gdyni)
  Wiczlino-Ogród
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 28
  Powierzchnia: 42 - 107 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Grupa Inwestycyjna Hossa S.A.
 • Sokółka Zielenisz(1.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, ul. Staniszewskiego (6.9 km od centrum Gdyni)
  Sokółka Zielenisz
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 22
  Powierzchnia: 50 - 137 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Grupa Inwestycyjna Hossa S.A.
 • Chwarzno Polanki(1.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, ul. Chwarznieńska (7.3 km od centrum Gdyni)
  Chwarzno Polanki
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 51
  Powierzchnia: 57 - 84 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Grupa Inwestycyjna Hossa S.A.

Opis Inwestycji

Osiedle „Małe Wiczlino” przy ulicy Danusi w Gdyni to inwestycja, która powstaje w doskonałej lokalizacji, w sąsiedztwie nowoczesnych osiedli.„Małe Wiczlino” to kameralne osiedle zaprojektowane w formie niskiej zabudowy, w nowoczesnej stylistyce, o wysokim standardzie wykończenia, w którym znajdą się 22 komfortowe i funkcjonalne, trzypokojowe mieszkania o powierzchni 45-75m2. Osiedle w formie dwóch zespołów budynków szeregowych. Dla zapewnienia przyszłym mieszkańcom maksimum prywatności w każdej klatce schodowej, znajdują się tylko 2 mieszkania. Właściciele mieszkań znajdujących się na parterach budynków, będą BEZPŁATNIE korzystać z przydomowych ogródków, przeznaczonych do ich wyłącznego użytkowania, natomiast właściciele mieszkań znajdujących się na pierwszym piętrze otrzymają GRATIS możliwość korzystania i zaaranżowania poddaszy, znajdujących się bezpośrednio nad ich mieszkaniami.Na poddasza będą prowadzić schody żelbetowe bezpośrednio z mieszkania, dzięki czemu właściciele mieszkań na pierwszym piętrze, zyskają dodatkową powierzchnie ok 40m2. Wszystkie mieszkania, zostały zaprojektowane z myślą o zaspokojeniu potrzeb naszych Klientów, w naszej ofercie znajdują się mieszkania zarówno z oddzielną kuchnią jak i aneksem kuchennym.Dbając o wysoki standard wykończenia, do budowy naszych mieszkań wykorzystujemy materiały bardzo dobrej jakości. Wykończenie wnętrz obejmuje ściany działowe murowane pokryte tynkiem gipsowym, gładzią szpachlową. Ściany w mieszkaniach będą gładkie, dwukrotnie malowane na białą farbą akrylową, ogrzewanie podłogowe, we wszystkich pomieszczeniach.Dla zapewnienia mieszkańcom poczucia bezpieczeństwa, całe osiedle będzie ogrodzone. Chodniki, drogi oraz miejsca postojowe zostaną wyłożone wysokiej jakości kostką brukową firmy Libet. Miejsca postojowe na terenie osiedla „Małe Wiczlino” są BEZPŁATNE.Mała odległość do szkoły, sklepów oraz komunikacji miejskiej i dogodny dojazd do centrum Gdyni, sprawiają że mieszkanie na osiedlu „Małe Wiczlino” będzie bardzo komfortowe. Otoczenie terenów zieleni i lasów, daje duże możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu i wypoczynku.

Inwestycja Małe Wiczlino znajduje się w Gdyni, ul. Danusi 9 (8.2 km od centrum Gdyni), została zrealizowana przez dewelopera Orlex Invest.

Inwestycja Małe Wiczlino została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 22 nowych apartamentów. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Małe Wiczlino pozostało na sprzedaż 0 apartamentów o powierzchniach od 62 do 75 metrów kwadratowych w cenie od 4 952 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Orlex Invest przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 22 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.
Typ nieruchomości:Apartament wakacyjny

Lokalizacja inwestycji Małe Wiczlino

Gdynia to najbardziej na północ wysunięte miasto Trójmiasta. Mieści się w województwie pomorskim na powierzchni 125 km kw, z liczbą mieszkańców ok.250 tys. Gdynia dzieli się na 22 dzielnice, z których największa to Chwarzno-Wiliczno (27 km kw) a najmniejsza to Kamienna Góra (0,63 km kw). Miasto z Sopotem, Gdańskiem i pozostałymi miastami woj. pomorskiego łączy Szybka Kolej Miejska a pociągi dalekobieżne zatrzymują się na głównej stacji Gdynia Główna. Największe miejskie szpitale to Uniwersyteckie Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni, Szpital Morski im. PCK w Gdyni i Szpital św. Wincentego a Paulo. To miasto doskonale łączące współczesne wygody z pięknem przyrody, którą można cieszyć się głównie na tutejszych plażach nad Morzem Bałtyckim i czterech miejskich kąpieliskach a także w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym czy tutejszych trzech rezerwatach przyrody. W mieście można znaleźć też ponad 40 km ścieżek rowerowych. Największe kluby sportowe to Arka Gdynia i Bałtyk Gdynia.

Komunikacja

Główna stacja kolejowa to Gdynia Główna, z której odjeżdżają pociągi do wszystkich większych polskich miast. Do tego po mieście kursują autobusy miejskie i kolej SKM łącząca Gdynię z Sopotem, Gdańskiem i innymi najbliższymi miastami. Działa tu też tramwaj wodny ZKM pływający na Hel, do Kaliningradu i Sopotu.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Małe Wiczlino mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Małe Wiczlino znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wiczlino - Skrzyżowanie.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Małe Wiczlino znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Anioła Stróża Zgromadzenia Sióstr Anielanek św. Pawła w odległości 330 m, PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE TUP TUP w odległości 440 m, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Gdyni w odległości 500 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Małe Wiczlino jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Wiczlino w odległości 250 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Małe Wiczlino składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 320 m znajduje się Żabka, w odległości 330 m znajduje się Lidl, w odległości 360 m znajduje się 123markte.pl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Małe Wiczlino w odległości 450 m znajduje się Boisko, w odległości 470 m znajduje się Boisko, w odległości 480 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.02.2017

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie