Wiczlino-Ogród

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGrupa Inwestycyjna Hossa S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Wiczlino-Ogród dostępnych jest 17 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
W-O/30/A/10
3
58,69 m²
1
W-O/30/A/20
3
58,72 m²
2
W-O/30/B/7
3
63,6 m²
Parter
W-O/30/B/15
3
61,84 m²
1
W-O/30/B/20
3
61,73 m²
2
W-O/30/A/11
3
66,22 m²
1
W-O/30/A/21
3
66,64 m²
2
W-O/30/A/5
3
61,44 m²
2
W-O/30/B/16
3
61,16 m²
1
W-O/30/B/9
3
64,52 m²
4
W-O/30/A/12
4
79,74 m²
1
W-O/30/A/13
4
89,01 m²
1
W-O/30/A/22
4
79,73 m²
2
W-O/30/A/23
4
88,98 m²
2
W-O/30/A/24
4
80,89 m²
2
W-O/30/A/14
4
80,91 m²
1
W-O/30/B/19
4
83,31 m²
2

Opis Inwestycji

WICZLINO-OGRÓDWyjątkowo zielone osiedle inspirowane ideą miasta-ogrodu. To unikalne połączenie miejskich udogodnień i bliskości natury zapewnia mieszkańcom osiedla doskonałe warunki do życia. Mieszkańcy osiedla w odległości ok. 200 metrów mają dostęp do komunikacji miejskiej oraz nowo otwartego, nowoczesnego kompleksu edukacyjnego!SKLEPY I USŁUGI:Mieszkańcy Wiczlina-Ogród w pełni korzystają z osiedlowych udogodnień. Wzdłuż głównej ulicy Filipkowskiego funkcjonują przydatne mieszkańcom sklepy i usługi, a wśród nich m.in.: piekarnia, delikatesy mięsne, sklep spożywczy, warzywniak, sklep zoologiczny, klubokawiarnia, kwiaciarnia, salon stomatologiczny, laboratorium medyczne, salon urody, fryzjer, restauracja.EDUKACJA:Przy ul. Wiczlińskiej - 200 metrów od osiedla działa nowoczesny kompleks edukacyjny otwarty w 2019 roku. Mieszkańcy osiedla mają tam ok. 3 minuty piechotą! W nowej placówce znajduje się Publiczne Przedszkole nr 59, Szkoła Podstawowa nr 37 i XVII Liceum Ogólnokształcące będące w gronie Microsoft Showcase School! Na osiedlu są 2 prywatne przedszkola, klubik dziecięcy oraz szkoły języków obcych.REKREACJA:Na osiedlu jest wiele placów zabaw oraz rozległy teren rekreacyjny z dużym placem zabaw, tyrolką oraz boiskami do streeball’a i beach soccera.WICZLINO-OGRÓD POŁUDNIEWiczlino-Ogród Południe to najnowsza część osiedla położona w jego południowej części. Nowe budynki usytuowane będą w kameralnym sąsiedztwie drzew i willowej zabudowy. Nowe lokale handlowe i usługowe usytuowane w czterech budynkach przy ul. Tęczowej domkną tą część osiedla od strony północnej

Inwestycja Wiczlino-Ogród znajduje się na Chwarznie-Wiczlinie, ul. Wiczlińska (8.2 km od centrum Gdyni), jest realizowana przez dewelopera Grupa Inwestycyjna Hossa S.A..

Inwestycja Wiczlino-Ogród jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 1130 nowych mieszkań w tym 13 lokali typu penthouse, 66 lokali typu apartament, znajdujących się w 9 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 2 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wiczlino-Ogród pozostało na sprzedaż 17 mieszkań o powierzchniach od 59 do 89 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 59 do 67 m2 (10 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 80 do 89 m2 (7 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Grupa Inwestycyjna Hossa S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 9 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 2 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 1130 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
PRZYJAZNA PRZESTRZEŃ Przestronne, pełne zieleni z miejscami do wypoczynku dziedzińce to cechy charakterystyczne krajobrazu kompleksu. Osiedle posiada teren rekreacyjny o powierzchni 3 500 m2, z boiskiem do streetballa i plażowej mini piłki nożnej, tyrolką oraz obszernym placem zabaw z blisko 20 urządzeniami przeznaczonymi dla różnych grup wiekowych. KAMERALNOŚĆ Wiczlino-Ogród wyróżnia się zaledwie 3- i 4-kondygnacyjnymi kameralnymi budynkami o skośnych dachach i niewielkiej ilości mieszkań na piętrze. Przestrzenie między nimi zagospodarowane są przez przydomowe ogródki i półprywatne dziedzińce, tworzące zieloną strefę relaksu z elegancką małą architekturą. Kameralność zabudowy i bliskość rekreacyjnych terenów zielonych zapewnia mieszkańcom spokój i ciszę oraz oferuje wiele urokliwych miejsc rekreacyjnych. SŁONECZNE MIESZKANIA Duże witryny okienne, okna narożne i połaciowe znakomicie doświetlają mieszkania o każdej porze dnia, tworząc jasne, słoneczne wnętrza, w których chętnie się przebywa. PRZESTRONNE TARASY Mieszkania i lofty zlokalizowane na najwyższych kondygnacjach posiadają przestrone i dobrze doświetlone tarasy z widokami na zieloną okolicę.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro, rzeka, morze.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 17 mieszkań w tym.
Powierzchnie mieszkań:od 59 do 89 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Wiczlino-Ogród

CHWARZNO-WICZLINO Chwarzno-Wiczlino jest największą dzielnicą Gdyni pod względem powierzchni: zajmuje powyżej 25 kilometrów kwadratowych. Mieszka tu około 12 000 osób. Gęstość zaludnienia pod koniec 2018 roku wynosiła 465 osób na kilometr kwadratowy. W ostatnich latach – oprócz domów jednorodzinnych i zabudowy szeregowej – w tej części Gdyni powstają także kilkupiętrowe bloki. Na terenie Chwarzna-Wiczlina sukcesywnie realizowane są nowe rozwiązania drogowe, tereny rekreacyjne, placówki edukacyjne oraz lokale usługowo-handlowe. Obecnie Chwarzno-Wiczlino jest najchętniej wybieranym miejscem do zamieszkania na terenie Gdyni. Około 50% powierzchni dzielnicy stanowi Trójmiejski Park Krajobrazowy. Komunikacja Po Chwarznie-Wiczlinie kursują autobusy: dzienne (5 linii), nocny oraz wewnątrzdzielnicowy. Dojazd do centrum miasta zwykle zajmuje dwadzieścia kilka minut. Na przykład z przystanku Chwarzno Sokółka do przystanku Gdynia Dworzec Główny PKP dojedziemy w około 30 minut. W ok. 15 minut dotrzemy z przystanku Filipkowskiego przy osiedlu Wiczlino-Ogród do przystanku Pomorskiej Kolei Miejskiej (PKM), skąd można z łatwością dostać się do Gdyni Głównej, Gdańska Wrzeszcza czy lotniska w Gdańsku Rębiechowie. Planowane nowe inwestycje drogowe oraz usprawnienia w komunikacji miejskiej przyczynią się do rosnącej dostępności komunikacyjnej dzielnicy. Dojazd do śródmieścia Gdyni zmodernizowaną ulicą Chwarznieńską znacząco przyśpieszy planowana obwodnica Witomina, a realizacja Trasy Kaszubskiej wraz z nowymi węzłami komunikacyjnymi oznacza jeszcze lepsze połączenie Chwarzna-Wiczlina z dzielnicami Gdańska i Sopotem. Edukacja W Chwarznie-Wiczlinie funkcjonuje wiele placówek edukacyjnych. Z myślą o dzieciach i młodzieży przygotowana została infrastruktura obejmująca żłobki, przedszkola oraz szkoły. Nowo otwarte przy ul. Wiczlińskiej Liceum Ogólnokształcące nr XVII, jako jedyne w Polsce będące w gronie Microsoft Showcase School! Ponadto placówka dysponuje biblioteką, czytelnią oraz kompleksem boisk sportowych, a w drugim etapie rozbudowy inwestycji ma powstać kryta pływalnia, Sklepy i usługi W dzielnicy istnieje wiele lokali handlowych, usługowych, gastronomicznych, placówek zdrowia, obiektów sportowych i jednostek oświaty. Powstanie kolejnych inwestycji, w tym m.in. ośrodka kulturalnego z mediateką, odpowiadających na potrzeby mieszkańców jest wpisane w plany rozwoju dzielnicy.

Chwarzno-Wiczlino jest zdecydowanie największą dzielnicą Gdyni pod względem powierzchni: zajmuje aż 27,93 kilometra kwadratowego. Mieszka tu około 7 750 osób. Gęstość zaludnienia jest najniższa w Gdyni – pod koniec 2011 roku wynosiła zaledwie 278 osób na kilometr kwadratowy. W skład dzielnicy wchodzą dwie dawne wsie – Chwarzno i Wiczlino. Do dzisiaj ten obszar zachował wiejski charakter. W ostatnich latach – oprócz domów jednorodzinnych i zabudowy szeregowej – w tej części Gdyni powstały kilkupiętrowe bloki (zwłaszcza w Chwarznie). Zgodnie z przewidywaniami, dzielnica jeszcze długo będzie atrakcyjnym terenem pod nowe nieruchomości. Każdy, kto wybierze mieszkanie na przedmieściu Gdyni, może się czuć jak na spokojnej wsi, a jednocześnie mieć blisko do pracy. Wokół zabudowań są pola uprawne, lasy i łąki. Dzielnica leży na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Komunikacja

Po Chwarznie-Wiczlinie kursują autobusy. Dojazd do centrum miasta zwykle zajmuje dwadzieścia kilka minut. Na przykład z przystanku Chwarzno-Apollina do przystanku Gdynia Dworzec Główny PKP dojedziemy w 23–25 minut. Z przystanku Wiczlino-Skrzyżowanie – w 27 –32 minuty (jeśli po drodze przesiądziemy się do pociągu Szybkiej Kolei Miejskiej).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wiczlino-Ogród mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 320 metrów od inwestycji Wiczlino-Ogród znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Filipkowskiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wiczlino-Ogród znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Anioła Stróża Zgromadzenia Sióstr Anielanek św. Pawła w odległości 300 m, PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE TUP TUP w odległości 600 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wiczlino-Ogród jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Wiczlino w odległości 380 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wiczlino-Ogród składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 250 m znajduje się 123markte.pl, w odległości 270 m znajduje się Żabka, w odległości 300 m znajduje się Grahamka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wiczlino-Ogród w odległości 340 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 04.03.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie