Lokum Da Vinci

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Bajana, oferowane bezpośrednio przez Lokum Deweloper

Wrocław, Fabryczna, Gądów Mały, ul. Bajana

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 67 ofert w najbliższej okolicy!

Lokum Da Vinci

19 zdjęć

Lokum Da Vinci
Lokum Da Vinci
Lokum Da Vinci
Lokum Da Vinci

Najbliższe inwestycje

 • Chociebuska 11

  Chociebuska 11

  Dom Development S.A.

  Mieszkanie Nowy Dwór, Fabryczna, Wrocław
  ul. Chociebuska 11
  5.5 km od centrum
  • Oddanie: 3 kw. 2023
  • Metraż: 29-71 m2
  • Mieszkań: 90
  • Pokoje: 1-4
 • Sarbinowska
  od: 7 800 zł/m2

  Sarbinowska

  Triada Dom Sp.j.

  Mieszkanie Kuźniki, Fabryczna, Wrocław
  ul. Sarbinowska
  7 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2022
  • Metraż: 38-86 m2
  • Mieszkań: 61
  • Pokoje: 2-4
 • Port Popowice
  od: 7 394 zł/m2
  Pod wynajem

  Port Popowice

  Vantage Development S.A.

  Mieszkanie Popowice, Fabryczna, Wrocław
  ul. Białowieska
  4.2 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 40-125 m2
  • Mieszkań: 67
  • Pokoje: 2-5

Opis Inwestycji

Lokum da Vinci to gotowa, w całości zrealizowana inwestycja, położona w zachodniej części Wrocławia. Osiedle zlokalizowane jest pomiędzy ulicami Drzewieckiego i Bajana. Swym oryginalnym i nowoczesnym designem przywołuje na myśl osiedla wielkich metropolii.

Osiedle inspirowane jest postacią Leonarda da Vinci – malarza, genialnego inżyniera i konstruktora. Projekt inwestycji uwzględnia idee bliskie artyście – najlepsze tradycje budownictwa oraz nowatorskie pomysły. Dzięki temu osiedle Lokum da Vinci wybija się ponad inne wrocławskie inwestycje, a mieszkańcy cieszą się lokalami o genialnych układach pomieszczeń, z imponującymi tarasami i balkonami w przystępnych cenach.

Inwestycja została zakończona w sierpniu 2016 r. Mieszkania we wszystkich czterech etapach zostały oddane do użytku. Obecnie w limitowanej ofercie pozostały jeszcze wolne, gotowe mieszkania 3-pokojowe z finalnego, IV etapu osiedla (budynek G). Jest to ostatnia szansa na zakup lokum w tej wyjątkowej inwestycji. Na przyszłych mieszkańców czekają komfortowe metraże, idealne zarówno dla par, jak i rodzin z dziećmi. Cześć z nich wyposażona jest w dwa balkony i osobne garderoby.

Centralnym punktem osiedla jest plac z fontanną i pergolą wzorowaną na pergoli znajdującej się przy wrocławskiej Hali Stulecia. Tak zaaranżowany dziedziniec otoczony jest prestiżowym Pasażem da Vinci, w którym znajdują się m.in. sklep spożywczy, pizzeria, bistro, klub sportowy dla pań, lodziarnia czy lunch bar. Fontanna i pergola zostały oddane do użytku w czerwcu 2015 r.

Na osiedlu powstały 682 mieszkania. Łącznie z powierzchniami użytkowymi zajmują one 40 tys. m2. Osiedle Lokum da Vinci to swoiste miasto w mieście, a ze względu na liczną zieleń i bezpieczne place zabaw można osiedle nazwać miastem – ogrodem.

Inwestycja Lokum Da Vinci znajduje się na Gądowie Małym, ul. Bajana (5.5 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Lokum Deweloper.

Inwestycja Lokum Da Vinci została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 684 nowych mieszkań znajdujących się w 11 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 5 do 14 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Lokum Da Vinci nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Lokum Deweloper przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 11 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 5 do 14 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 684 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Lokum da Vinci to nowoczesne osiedle budowane według najwyższych standardów budownictwa. Inwestycję stanowi zespół budynków wielorodzinnych z lokalami usługowymi, garażami podziemnymi i garażami naziemnymi wraz z infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu. Na komfort i bezpieczeństwo mieszkańców niewątpliwy wpływ ma system kamer oraz videodomofony. W ramach zagospodarowania terenu zaprojektowano przestronne parkingi, bezpieczne place zabaw wykonane z tartanu oraz mnóstwo zieleni. Mnogość zieleni przeobraża osiedle w swojego rodzaju miasto-ogród. Na osiedlu będzie można podziwiać m. in. przepiękne berberysy, irgi, róże okrywowe, miskanty chińskie i rozplenice japońskie. Dla bezpieczeństwa naszych mieszkańców wszystkie mieszkania są wyposażane w antywłamaniowe drzwi wejściowe. W mieszkaniach na parterze i na I piętrze od strony tarasu instalujemy rolety zewnętrzne. Bramy garażowe są otwierane automatycznie za pomocą pilota. Elewacja budynków wykonywana jest eleganckiego EURONITU. Balkony i elewacje zdobią liczne przeszklenia. Centralnym punktem osiedla jest plac z pergolą i fontanną.
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, monitoring, usługi w budynku, winda, videodomofon
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Ogromnym atutem inwestycji Lokum da Vinci jest jej lokalizacja. To niezwykle istotne kryterium wyboru mieszkania. Wrocław to bardzo zróżnicowana infrastrukturalnie przestrzeń – dlatego tak ważne jest, by wybrać tę najbardziej komfortową. Nasze osiedle usytuowane zostało przy centrach biznesowych i usługowych, w sąsiedztwie imponującego Parku Zachodniego oraz w nieznacznej odległości od Stadionu Miejskiego. W takiej właśnie okolicy oferujemy nowe mieszkania. Wrocław w tym rejonie to miejsce idealne do zamieszkania! Bliskość Autostradowej Obwodnicy Wrocławia zapewni komfort podczas wyjazdów poza miasto – pozwoli ominąć zakorkowane centrum oraz zaoszczędzić czas. Za sprawą znajdującej się w pobliżu Śródmiejskiej Obwodnicy oraz szeroko rozwiniętej sieci transportu miejskiego, inwestycja jest dobrze skomunikowana nie tylko z centrum, ale także z innymi jego zakątkami. Do rynku dojedziemy stąd w zaledwie 10 min.! Wysoko rozwinięta infrastruktura okolicy odpowiada za wygodę oraz komfort jej mieszkańców. W bezpośrednim otoczeniu Lokum da Vinci znajdują się liczne markety, centrum handlowe, różnego typu lokale usługowe, szkoły, przedszkola, a także kościół. Lokum da Vinci to oferta zawierająca wysoce funkcjonalne i komfortowe, tanie mieszkania. Wrocław jest miastem, w którym nie znajdziesz drugiej, tak korzystnej oferty!

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Lokum Da Vinci?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lokum Da Vinci mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Lokum Da Vinci znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bulwar Dedala.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Lokum Da Vinci znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Lokum Da Vinci znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: FIKOLAND w odległości 190 m, CENTRUM SZKOLENIA "FEMAR" w odległości 260 m, Szkoła Podstawowa nr 118 w odległości 370 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Lokum Da Vinci jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Przychodnia Kosmonautów w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lokum Da Vinci składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Żabka, w odległości 210 m znajduje się Pierożki Basi, w odległości 220 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lokum Da Vinci w odległości 220 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 340 m znajduje się Reforma – Strefa Treningu Funkcjonalnego, w odległości 350 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 18.04.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: