Kartuska 26

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kartuska, oferowane bezpośrednio przez Kartuska Sp. z o. o. Sp. K-A

Gdańsk, Śródmieście, ul. Kartuska 26

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 666 ofert w najbliższej okolicy!

Kartuska 26

3 zdjęcia

Kartuska 26
Kartuska 26
Kartuska 26

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Perspektywa

  Osiedle Perspektywa

  Euro Styl S.A.

  Mieszkanie Siedlce, Gdańsk
  ul. Powstańców Warszawskich
  1 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2021
  • Metraż: 31-100 m2
  • Mieszkań: 90
  • Pokoje: 1-4
 • Waterlane Vintage
  od: 14 391 zł/m2

  Waterlane Vintage

  Waterlane Vintage

  Mieszkanie Śródmieście, Gdańsk
  ul. Wałowa 17
  0.8 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 23-51 m2
  • Mieszkań: 10
  • Pokoje: 1-3
 • Bastion Wałowa
  od: 10 393 zł/m2

  Bastion Wałowa

  Develia

  Mieszkanie Śródmieście, Gdańsk
  ul. Wałowa
  0.8 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 28-31 m2
  • Mieszkań: 14
  • Pokoje: 1

Opis Inwestycji

Kartuska 26 to wyjątkowy adres w sercu Gdańska, w wyjątkowym otoczeniu Dzielnicy Śródmieście. Osiedle stworzone dla tych, którzy potrzebują mieć wszystko pod ręką i wszędzie blisko. Zaprojektowane jest z myślą o Kliencie, który szuka mieszkania dla siebie, swojej rodziny oraz z myślą o Kliencie, który z uwagi na świetną lokalizację, planuje zainwestować w mieszkanie przeznaczone pod wynajem.

Inwestycja położona jest w zieleni, vis-a -vis parku przy ul. Bema i 400 m od Fortów Napoleońskich, w pobliżu Centrum Edukacyjnego Hewelianum. Stare Miasto odległe jest 5 minut spacerem. Do sklepu, szkoły i przedszkola – praktycznie przez płot.

• Budynek A (od ulicy . J. Malczewskiego) – 60 mieszkań – realizacja I Etap – budowa zakończona, budynek oddany do użytkowania.

• Budynek B – 65 mieszkania wraz z Budynkiem C (od ul. Kartuskiej) – 36 mieszkań oraz trzy lokale usługowe – realizacja II Etap – budowa zakończona, budynek oddany do użytkowania.

Inwestycja Kartuska 26 znajduje się w Śródmieściu, ul. Kartuska 26 (0.9 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez Kartuska Sp. z o. o. Sp. K-A.

Inwestycja Kartuska 26 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 164 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Kartuska 26 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Kartuska Sp. z o. o. Sp. K-A przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie cena: 1 500 zł/m2 netto.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 164 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada: cena: 1 500 zł/m2 netto
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: cena: 18 000 - 25 000.
Udogodnienia:
usługi w budynku, TV kablowa, internet, winda, przystosowane dla niepełnosprawnych, plac zabaw, teren ogrodzony
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Gdańsk Śródmieście to dzielnica o powierzchni 5,6 km kw położona pomiędzy dzielnicami Aniołki, Młyniska, Przeróbka, Chełm, Orunia, Olszynka, granicząca od północy z rzeką Martwa Wisła. Mieszka tu 30 tys. mieszkańców a na zabudowę składają się w większości zabytkowe kamienice, odrestaurowana starówka i nowoczesne budynki. Z zachodu na wschód dzielnicę przedziela Al. Armii Krajowej a z północy na południe – droga E77 a także rzeka Motława. Znajduje się tu wiele najważniejszych dla Gdańska zabytków, takich jak Muzeum Narodowe, Fontanna Neptuna, Brama Wyżynna, Bazylika Mariacka czy Filharmonia Bałtycka. Na terenie dzielnicy działa m.in. szpital Copernicus i apteka całodobowa, można tu znaleźć również Stadion im. Zbigniewa Podleckiego, Urząd Miejski w Gdańsku czy Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia. O edukację dbają położone tu szkoły, takie jak Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna, Wyższa Szkoła Bankowa czy Szkoła Wyższa Ateneum. Komunikację zapewnia położona na zachodzie dzielnicy stacja Gdańsk Główny i dworzec PKS.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się główna stacja PKS dla Gdańska a także dworzec Gdańsk Główny, z którego można dojechać na wszystkie stacje Trójmiasta i do większości polskich miast. W Śródmieściu spotykają się ze sobą wszystkie najważniejsze linie tramwajowe miasta a na tutejszych pętlach autobusowych kończy bieg 15 autobusów, w tym kilka nocnych. Transport wewnątrz dzielnicy uzupełnia Tramwaj Wodny a dodatkową atrakcją są promy na Hel, do Kaliningradu czy na Westerplatte.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kartuska 26?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kartuska 26 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Kartuska 26 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pohulanka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kartuska 26 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kartuska 26 znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka Przedszkole Specjalne dla Dzieci z Zaburzeniem Autystycznym w odległości 80 m, Przedszkole " Bajkowa Akademia " w odległości 80 m, Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w odległości 80 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kartuska 26 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: przychodnia przyszpitalna w odległości 190 m, Lekarz w odległości 210 m, Szpital MSWiA w odległości 250 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kartuska 26 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Biedronka, w odległości 230 m znajduje się piekarnia cukiernia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kartuska 26 w odległości 120 m znajduje się Orlik, w odległości 460 m znajduje się Boisko, w odległości 530 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 23.05.2013
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: