Osiedle Centrum

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kościuszki, oferowane bezpośrednio przez

INTER-ES Deweloper

Wrocław, Krzyki, Przedmieście Oławskie, ul. Kościuszki

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 153 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle CentrumOsiedle Centrum

3 zdjęcia

Osiedle Centrum
Osiedle Centrum
Osiedle Centrum

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 92 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Nowa rozpoczęta inwestycja Osiedle Centrum położona jest na granicy Starego Miasta oraz Południa w ścisłym centrum Wrocławia. Największą zaletą niniejszej inwestycji niewątpliwie jest lokalizacja, która zapewnia doskonałe warunki dla osób chcących zamieszkać w centralnej części Wrocławia.

Oryginalna architektura, przemyślany układ pomieszczeń to efekt współpracy naszego Działu Planowania z renomowaną Pracownią Projektową APP Konarzewski.

„Osiedle Centrum” oferuje 64 funkcjonalne mieszkania o wymiarach od 22 mkw do 115 mkw z balkonami, jedno oraz dwupoziomowe na ostatnich dwóch kondygnacjach z tarasami. Na pierwszych dwóch kondygnacjach znajdować się będzie dwadzieścia osiem lokali usługowych z bezpośrednim dostępem od ulicy Kościuszki i Dworcowej. Ponieważ jest to budynek pięciokondygnacyjny w każdej klatce schodowej jest winda, która pierwszy przystanek ma w piwnicy, zapewnia to odpowiedni komfort osobom, które wymagają tego tupu komunikacji w obiekcie. W piwnicy będzie zlokalizowany parking, który zapewni obsługę parkingową.

Do każdego mieszkaniu zostaną doprowadzone instalacje sanitarne, elektryczne, TV-SAT, Internet ,telefon , wideofon. Inwestycja będzie monitorowana systemem video, do którego będzie miał dostęp każdy z mieszkańców w swoim telewizorze na określonych kanałach w czasie rzeczywistym, a administrator obiektu do zapisów archiwalnych.

Inwestycja Osiedle Centrum znajduje się na Przedmieściu Oławskim, ul. Kościuszki (0.8 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez INTER-ES Deweloper.

Inwestycja Osiedle Centrum została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 92 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Centrum nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców INTER-ES Deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduje się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym jest Wroclavia o powierzchni 71 000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Centrum?

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Centrum mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 341 metrów od inwestycji Osiedle Centrum znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Główny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Centrum znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Centrum znajduje się 107 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Instytut Studiów Klasycznych, Śródziemnomorskich i Orientalnych w odległości 284 m, Szkoła Podstawowa nr 71 w odległości 346 m, Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w odległości 346 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Centrum jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: InviMed w odległości 145 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 166 m, Pro-Med w odległości 185 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Centrum składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 36 m znajduje się Tandyr House, w odległości 108 m znajduje się Look Cafe, w odległości 129 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Centrum w odległości 145 m znajduje się centrum sportowe, w odległości 157 m znajduje się boisko / kort, w odległości 171 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: