Osiedle Centrum

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezINTER-ES Deweloper

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 600 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Nowa Manufaktura(0.4 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Przedmieście Oławskie, ul. Tadeusza Kościuszki 118 (1 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 8 850 brutto/m2
  Nowa Manufaktura
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 225
  Powierzchnia: 24 - 72 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 98 ofert
  IMS Budownictwo
 • Kamienica pod Pelikanem(0.5 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Przedmieście Oławskie, ul. Kościuszki 130 (1.1 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 9 900 brutto/m2
  Kamienica pod Pelikanem
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 8
  Powierzchnia: 33 - 38 m2
  Liczba pokoi: 1
  Dla inwestora 2 oferty
  RED Real Estate Development Sp. z o.o.
 • HB 1820(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Przedmieście Oławskie, ul. Haukego-Bosaka 18-20 (0.6 km od centrum Wrocławia)
  HB 1820
  Termin oddania: 3 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 75
  Powierzchnia: 26 - 100 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Eiffage Immobilier Polska

Opis Inwestycji

Nowa rozpoczęta inwestycja Osiedle Centrum położona jest na granicy Starego Miasta oraz Południa w ścisłym centrum Wrocławia. Największą zaletą niniejszej inwestycji niewątpliwie jest lokalizacja, która zapewnia doskonałe warunki dla osób chcących zamieszkać w centralnej części Wrocławia.Oryginalna architektura, przemyślany układ pomieszczeń to efekt współpracy naszego Działu Planowania z renomowaną Pracownią Projektową APP Konarzewski.„Osiedle Centrum” oferuje 64 funkcjonalne mieszkania o wymiarach od 22 mkw do 115 mkw z balkonami, jedno oraz dwupoziomowe na ostatnich dwóch kondygnacjach z tarasami. Na pierwszych dwóch kondygnacjach znajdować się będzie dwadzieścia osiem lokali usługowych z bezpośrednim dostępem od ulicy Kościuszki i Dworcowej. Ponieważ jest to budynek pięciokondygnacyjny w każdej klatce schodowej jest winda, która pierwszy przystanek ma w piwnicy, zapewnia to odpowiedni komfort osobom, które wymagają tego tupu komunikacji w obiekcie. W piwnicy będzie zlokalizowany parking, który zapewni obsługę parkingową.Do każdego mieszkaniu zostaną doprowadzone instalacje sanitarne, elektryczne, TV-SAT, Internet ,telefon , wideofon. Inwestycja będzie monitorowana systemem video, do którego będzie miał dostęp każdy z mieszkańców w swoim telewizorze na określonych kanałach w czasie rzeczywistym, a administrator obiektu do zapisów archiwalnych.

Inwestycja Osiedle Centrum znajduje się na Przedmieściu Oławskim, ul. Kościuszki (0.8 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera INTER-ES Deweloper.

Inwestycja Osiedle Centrum została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 92 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Centrum pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 78 do 79 metrów kwadratowych w cenie od 6 000 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper INTER-ES Deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 92 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Centrum

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Centrum mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 20 metrów od inwestycji Osiedle Centrum znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dworcowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Centrum znajduje się się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Wroclawska Szkoła Jazzu I Muzyki Rozrywkowej Szkoła Muzyczna I Stopnia w odległości 70 m, Wrocławska Szkoła Jazzu I Muzyki Rozrywkowej Szkoła Muzyczna II Stopnia w odległości 70 m, Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna PRO-MED sp. z o.o. w odległości 180 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Centrum jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: InviMed w odległości 140 m, Pro-Med w odległości 180 m, Onkomed w odległości 230 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Centrum składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Tandyr House, w odległości 130 m znajduje się Żabka, w odległości 150 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Centrum w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 400 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 25.08.2014

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie