Silver Residence

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Haukego-Bosaka, oferowane bezpośrednio przez

Immobillo Group Sp. z.o.o

Wrocław, Krzyki, Przedmieście Oławskie, ul. Haukego-Bosaka 18-20

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 236 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Silver Residence

9 zdjęć

Silver Residence
Silver Residence
Silver Residence
Silver Residence

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 96 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 258 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Elewacja

ściana zielona na elewacji frontowej.

Stolarka okienna

przestrzenne, wysokie, pięciokomorowe, z nawietrzakami, gwarantujące dobre doświetlenie i wyciszenie wnętrz, PCV

Posadzka

podłogi oraz schody wykończone terazzo.

Sufity

podwieszane sufity w częściach wspólnych.

Parapety wewnętrzne

konglomerat / lub kamień.

Instalacje

instalacja pod montaż ogrzewania podłogowego w łazience, instalacje sanitarne prowadzone natynkowo.

Ogrzewanie

grzejniki – panelowe z zaworami termoregulacyjnymi, w łazienkach grzejniki drabinkowe z grzałką elektryczną.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (118 miejsc) : Dwupoziomowy parking

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Silver Residence logo

Silver Residence to nowy punkt na mieszkaniowej mapie Wrocławia. W doskonałej lokalizacji, w ścisłym centrum miasta, tuż obok Placu Dominikańskiego i wrocławskiego Rynku, przy ulicy Haukego – Bosaka 18-20 powstaje nowoczesny budynek wielorodzinny. Przyszli mieszkańcy będą mieli do wyboru 96 funkcjonalnych i komfortowych, rozkładowych mieszkań 1, 2, 3 i 4 pokojowych, o powierzchniach od 27 do 98 m2. Każde z nich zostało dokładnie przemyślane i funkcjonalne zaprojektowane oraz wyposażone w duże, przestrzenne okna, zapewniające optymalne doświetlenie światłem naturalnym i komfortowe wyciszenie miejskiego gwaru.

Apartamentowiec na najwyższych kondygnacjach zaoferuje przestronne, intymne tarasy z bajecznym widokiem na Wrocław. Mieszkania na pierwszym piętrze zaskoczą klientów dużymi, przytulnymi, zielonymi tarasami przeznaczonymi do indywidualnego użytkowania, o powierzchni nawet 120 m2.

W inwestycji zaplanowanych zostało 115 miejsc parkingowych zlokalizowanych na poziomie 0 i -1. Dwie niezależne klatki wejściowe będą wyposażone w ciche i szybkie windy osobowe. W ofercie dostępnych będzie także kilka komórek lokatorskich.

W trosce o bezpieczeństwo deweloper zagwarantuje w cenie mieszkania najwyższej klasy drzwi antywłamaniowe oraz videodomofony. Teren inwestycji zostanie objęty monitoringiem.

Mieszkania oddane zostaną w stanie deweloperskim, co umożliwi przyszłym lokatorom wykończenie ich zgodnie z własnymi potrzebami i preferencjami.

Inwestycja w całości przystosowana jest do potrzeb i wymagań osób niepełnosprawnych ruchowo.

Oryginalny projekt architektoniczny przygotowała wrocławska pracownia PANDA Studio. Jego wyjątkowy charakter podkreśli piękna, prosta, elegancka elewacja budynku z nietuzinkowymi, oszczędnymi detalami i subtelną kolorystyką. Budynek swoim kształtem, podziałami fasady, wielkością okien nawiązuje do istniejącej w tej okolicy, śródmiejskiej linii zabudowy, dostosowując ją jednak do współczesnych trendów i zaspakajając potrzeby i oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Miejsce postojowe – 35 000zł.

Termin zakończenia inwestycji – II Q 2019

Inwestycja Silver Residence znajduje się na Przedmieściu Oławskim, ul. Haukego-Bosaka 18-20 (0.6 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Immobillo Group Sp. z.o.o.

Inwestycja Silver Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 96 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Silver Residence nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Immobillo Group Sp. z.o.o przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (118 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Haukego-Bosaka 18-20 to Twój adres w centrum miasta. Bezproblemowa, szybka komunikacja w każdym kierunku. Łatwy dostęp do szerokiej oferty handlowo – usługowej. Przepiękne zielone tereny rekreacyjne i obiekty rozrywkowe na wyciągnięcie ręki. Bogate zaplecze edukacyjne wokół.

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Silver Residence?

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Silver Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 923 metrów od inwestycji Silver Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Główny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Silver Residence znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Silver Residence znajduje się 96 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 85 w odległości 18 m, Zespół Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych w odległości 40 m, szkoła w odległości 40 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Silver Residence jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Wojewódzki Zespół Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej w odległości 203 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 208 m, Ambulatorium chirurgiczne w odległości 230 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Silver Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 161 m znajduje się Żabka, w odległości 238 m znajduje się Hert, w odległości 239 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Silver Residence w odległości 31 m znajduje się boisko / kort, w odległości 42 m znajduje się boisko / kort, w odległości 62 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: