Villa Vratislavia

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGeo Grupa Deweloperska

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 279 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Nowa Manufaktura(0.8 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Przedmieście Oławskie, ul. Tadeusza Kościuszki 118 (1 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 8 850 brutto/m2
  Nowa Manufaktura
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 225
  Powierzchnia: 24 - 72 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 98 ofert
  IMS Budownictwo
 • Kamienica pod Pelikanem(0.9 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Przedmieście Oławskie, ul. Kościuszki 130 (1.1 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 9 900 brutto/m2
  Kamienica pod Pelikanem
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 8
  Powierzchnia: 33 - 38 m2
  Liczba pokoi: 1
  Dla inwestora 2 oferty
  RED Real Estate Development Sp. z o.o.
 • Kamienica przy ul. T. Kościuszki(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Stare Miasto, ul. T. Kościuszki 16 (0.9 km od centrum Wrocławia)
  Kamienica przy ul. T. Kościuszki
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 104 m2
  Liczba pokoi: 3
  Sanbet Development

Opis Inwestycji

Mieszkania gotowe do odbioru“Villa Vratislavia” to prestiżowa inwestycja  Grupy Deweloperskiej Geo.  Zlokalizowana jest w samym sercu tętniącego życiem Wrocławia, co pozwala mieszkańcom Villi  na swobodne i szybkie poruszanie się po całym mieście. Centrum miasta łatwo dostępne jest dla osób korzystających z komunikacji miejskiej oraz poruszających się samochodem. Niewątpliwym atutem tej inwestycji jest pełny i bezpośredni dostęp do infrastruktury (szkoły, służba zdrowia, instytucje, sklepy, usługi, park wodny) oraz doskonała komunikacja (w pobliżu  dworzec  PKP oraz PKS).Mieszkanie tutaj to propozycja dla osób ceniących swój czas oraz zdecydowanych na zamieszkanie w sercu Wrocławia, aktywnych zawodowo, którym zależy także na bliskości terenów zielonych i aktywnym wypoczynku.Villa Vratislavia to funkcjonalne mieszkania:1 pokojowe  ok. 37 m2, 2 pokojowe ok. 47-59 m2 oraz 4 lub 5 pokojowe ok. 97-106 m2Oferujemy także mieszkania gotowe, wykończone “pod klucz”

Inwestycja Villa Vratislavia znajduje się na Południu, ul.Dyrekcyjna (1.4 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Geo Grupa Deweloperska.

Inwestycja Villa Vratislavia została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 73 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Villa Vratislavia pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Geo Grupa Deweloperska przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2010 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 73 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Villa Vratislavia

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Vratislavia mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Villa Vratislavia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dawida.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Vratislavia znajduje się się 31 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 50 w odległości 80 m, LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH "MAJA" w odległości 220 m, Zespół Szkół Zawodowych nr 5 w odległości 220 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Villa Vratislavia jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Promyk Słońca w odległości 390 m, Luxmed w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa Vratislavia składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się Carrefour, w odległości 120 m znajduje się Biedronka, w odległości 130 m znajduje się Wroclavia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Vratislavia w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie