Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Wita 77

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Wita Stwosza, oferowane bezpośrednio przez

Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K.

Gdańsk, Strzyża, ul. Wita Stwosza 77

Ceny od: 18 284 zł/m2
Wita 77Wita 77

13 zdjęć

Wita 77
Wita 77
Wita 77
Wita 77
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

3 kw. 2026

Powierzchnie

44 - 113/m2

Przedział pokoi

2 - 4

Kondygnacje

4

Budynki

3

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Gdańsk Strzyża - 152 m

Przystanek Tramwajowy - 86 m

Przystanek Autobusowy - 142 m

Dojazd do centrum: pokaż

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

28 placówek medycznych, 31 placówek edukacyjnych, 34 kawiarnie i restauracje, 34 sklepy, 47 obiektów sportowych, 36 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • winda
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • 6 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2024 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2026 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 98 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 271 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

z sieci GPEC

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (98)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (109 miejsc)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 9 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 44 do 113 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • koszt metra kwadratowego wynosi od 18 284 do 22 213 zł

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Wita 77 to nowoczesny kompleks mieszkaniowy, zlokalizowany w Gdańsku Strzyży. Koncepcja architektoniczna osiedla koncentruje się na zapewnieniu pełnego komfortu mieszkania. Projekt budynków czerpie najlepsze wzorce z historycznej zabudowy dawnego Wrzeszcza. 4-kondygnacyjne budynki przypominają wille miejskie. Duże przeszklenia nadają lekkości, a wysunięte okna narożne na krańcach budynków wzmacniają wyrazistość brył. Elewacje naznaczone są delikatnymi podziałami na horyzontalne pasy okienne i międzykondygnacyjne. Nienarzucająca się wygoda życia podkreślona została przez zastosowanie monochromatycznych białych płaszczyzn oraz szlachetnych materiałów elewacyjnych – spieki.

Z kolei wnętrza Wita 77 to reinterpretacja tradycyjnych form gdańskiej architektury. Wzorzyste posadzki oraz delikatnie zdobione portale drzwiowe, osadzone w nowoczesnych standardach, piszą swoją nową historię. Za projekt wnętrza odpowiada nagradzane Studio Akurat. Synergia wnętrz z ich kulturowo-historycznym kontekstem jest fundamentem Wita 77.

„Wita 77 to projekt usytuowany pomiędzy zieloną i spokojną Oliwą, a miejskim i dynamicznym Wrzeszczem. Istotą naszego projektu jest reinterpretacja tych tradycyjnych form, tak aby idealnie komponowały się z niezobowiązującym i nowoczesnym charakterem inwestycji. Przestrzenie wspólne stanowią centrum życia społeczności, oferując nie tylko estetykę i design, ale także miejsce do spotkań i sąsiedzkiej integracji. Projektując te wnętrza, dążyliśmy do stworzenia harmonii między historią obydwu dzielnic a nowoczesnym, komfortowym stylem życia, odpowiadając tym samym na potrzeby nowoczesnego mieszkańca, myślącego o jakości otaczającej go przestrzeni” – podkreśla Maciej Ryniewicz, architekt wnętrz Studia Akurat.

We wszystkich inwestycjach Invest Komfort jedną z głównych ról gra architektura krajobrazu. Mieszkańcy otrzymają zielone patio oraz liczne zimozielone nasadzenia wokół. Na terenie inwestycji powstanie także ogród permakulturowy, który jest kwintesencją najlepszych praktyk agroleśnictwa i zrównoważonego rozwoju. Zewnętrzną przestrzeń wspólną wzbogacą niewielkie place wypoczynkowe, powiązane z lokalami usługowymi, a przez środek inwestycji zaplanowano poprowadzenie ścieżki z geometrycznymi uskokami i zatoczkami, która będzie dostępna dla wszystkich, jako pieszy skrót do komunikacji miejskiej. Dla jeszcze większej wygody mieszkańców, koncepcja urbanistyczna Wita 77 starannie rozdziela strefę ciszy i rekreacji od strefy usługowej. Będzie się można jednak do niej dostać przez wspólny wewnętrzny taras – w ten sposób domknięta zostanie cyrkularność korzystania z kompleksu.

Mieszkańcy kompleksu Wita 77 znajdą szereg komfortowych rozwiązań, w tym:

- wielofunkcyjną świetlicę o prostym i nowoczesnym w charakterze, o powierzchni 120 m2, która stanowi serce całej inwestycji

- przestronną strefę fitness, wyposażoną w wysokiej jakości sprzęt do ćwiczeń

- profesjonalną kuchnię, w której do dyspozycji mieszkańców będą piekarnik, piec do pizzy, płyta indukcyjna oraz dwudrzwiowa lodówka; w kuchni została wydzielona strefa jadalniana z dużym drewnianym stołem i wygodnymi krzesłami

- salę klubową z obszernymi, wygodnymi sofami, sprzętem audio klasy premium oraz regałem z książkami

- strefę co-workingu – wyposażoną w kanał kablowy i dostęp do biblioteczki

- plac zabaw dla dzieci

- zielone patio

- strefę tarasową, która ma bezpośrednie połączenie z lokalami usługowymi, dzięki czemu mieszkańcy w pełni wykorzystają projekt urbanistyczny osiedla

Wita 77 łączy potrzeby wielkomiejskości i bycia blisko natury. Niweluje problem korków w drodze do pracy i otwiera ścieżki dla aktywnych fizycznie. Gdańsk Strzyża to dobry punkt wyjścia do codzienności. Sąsiedztwo centralnych dzielnic miasta, centrów biznesowych (Alchemia i Oliwa BC), akademickich (Uniwersytet Gdański, Uniwersytet WSB, Politechnika Gdańska, Państwowe Szkoły Budownictwa) i handlowo-usługowych służą mieszkańcom od lat. Tu można być częścią wszystkiego, co oferuje Gdańsk i całe Trójmiasto. Wita 77 to wymarzony punkt komunikacyjny dla tych, którzy lubią być w ruchu. Stąd w kilka minut można dostać się na lotnisko, do centrum, Oliwy, czy Wrzeszcza. Dla amatorów dwóch kółek, szeroka siatka tras rowerowych oferuje ścieżki dla wycieczkowiczów i tych bardziej potrzebujących adrenaliny.

Inwestycja Wita 77 została podzielona na dwa etapy realizacji, A i B. W ramach pierwszego etapu zaplanowano trzy budynki mieszkalne i trzy lokale usługowe. Oferują 98 mieszkań o powierzchni od 44,3 do 112,9 m kw. Mieszkańcy do dyspozycji mają parking podziemny na samochody i rowery oraz komórki lokatorskie. Mieszkania wyposażone są w balkony lub ogródki na parterach. Planowana data oddania części A to II kwartał 2026 roku.

Inwestycja Wita 77 znajduje się na Strzyży, ul. Wita Stwosza 77 (6.1 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2026 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 98 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wita 77 w sprzedaży jest 9 nowych mieszkań o powierzchni od 44 do 113 metrów kwadratowych , w cenie od 18 284 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (109 miejsc)

W inwestycji znajduje się 98 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Gdańsk to miasto położone na północy Polski w bezpośrednim sąsiedztwie Morza Bałtyckiego (Zatoka Gdańska). Ok 100 m. dzieli granice Gdańska od Pruszcza Gdańskiego, 30 km od Elbląga, 7 km od Sopotu i 12 km od Gdyni. Panorama Gdańska to zarówno przedwojenne zabytki jak i kamienice odbudowane po wojnie, a także bloki i domki jednorodzinne. Gdańsk składa się z kilkudziesięciu dzielnic, w tym Aniołki, Oliwa, Przymorze Wielkie, Strzyża, Śródmieście, Ujeścisko-Łostowice i Wyspa Sobieszewska. To ważny ośrodek naukowy z Uniwersytetem Gdańskim, Politechniką Gdańską czy Gdańskim Uniwersytetem Medycznym na czele. Za kulturę odpowiada m.in. Filharmonia Bałtycka, Opera Bałtycka, Teatr Wybrzeże, Gdański Teatr Szekspirowski oraz Muzeum Narodowe. Ofertę kulturalną uzupełniają zabytki od średniowiecznych po te najnowsze (Stocznia Gdańska).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wita 77?

Szybka Kolej Miejska łączy Gdańsk z Gdynią i Sopotem, z kolei dworzec Gdańsk Główny pozwala dojechać do każdego miasta w kraju. Z Gdańska można też dostać się promem do położonego w odległości 22 km Helu, a także do miejsc położonych w Szwecji. Przez miasto przebiegają drogi: europejska E28, E75 i E77, a także droga krajowa 91. W Gdańsku kursuje też kilkadziesiąt linii autobusów, w tym autobusy nocne. Znajduje się tu też Port Lotniczy Gdańsk Rębiechowo im. Lecha Wałęsy – trzeci pod względem wielkości w kraju.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wita 77 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 86 metrów od inwestycji Wita 77 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Strzyża PKM 07.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wita 77 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wita 77 znajduje się 31 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Państwowe Szkoły Budownictwa im. Mariana Osińskiego w odległości 126 m, szkoła w odległości 133 m, Warsztaty Szkolne w odległości 147 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wita 77 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczno - Rehabilitacyjne REVIMED w odległości 249 m, NZOZ Poradnia dla Osób z Autyzmem w odległości 505 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 539 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wita 77 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 361 m znajduje się Żabka, w odległości 391 m znajduje się Domowe (Przy)smaki, w odległości 395 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wita 77 w odległości 104 m znajduje się Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej, w odległości 120 m znajduje się Gdański Stadion Lekkoatletyczny i Rugby, w odległości 130 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 29.05.2024
Data aktualizacji: 04.06.2024
Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K. logo

Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K.

Adres biura sprzedaży:

Gdańsku - Jelitkowo

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 10:00 - 18:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00
 • Sobota: 09:00 - 14:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023