HB 1820

Mieszkania na sprzedaż ul. Haukego-Bosaka, oferowane bezpośrednio przez Eiffage Immobilier Polska

Wrocław, Krzyki, Przedmieście Oławskie, ul. Haukego-Bosaka 18-20

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 572 oferty w najbliższej okolicy!

HB 1820

4 zdjęcia

HB 1820
HB 1820
HB 1820
HB 1820

Najbliższe inwestycje

 • Angel City Wrocław
  Pod wynajem

  Angel Poland Group

 • Nowa Manufaktura
  od: 9 200 zł/m2
  Pod wynajem

  IMS Budownictwo

 • Atal City Square
  od: 9 000 zł/m2
  Pod wynajem

  ATAL S.A.

Opis Inwestycji

Po udanym debiucie deweloper zdradza szczegóły swojej drugiej inwestycji mieszkaniowej we Wrocławiu. Na Przedmieściu Oławskim EIP zbuduje elegancki budynek, który wypełni architektoniczną lukę, podnosząc atrakcyjność całej okolicy. Wśród głównych atutów są nietypowo położone ogródki z zielenią i tarasy z widokiem na panoramę Wrocławia.

W połowie sierpnia br. spółka Eiffage Immobilier Polska rozpoczęła przedsprzedaż apartamentów Atmo – swojej pierwszej inwestycji mieszkaniowej we Wrocławiu, zlokalizowanej na Kępie Mieszczańskiej. Duże zainteresowanie tym projektem sprawiło, że kilka tygodni po debiucie deweloper rusza z kolejnym – HB 1820. To skrót od adresu Haukego-Bosaka 18 i 20 – ulicy, przy której EIP zbuduje swoją drugą inwestycję mieszkaniową we Wrocławiu. Będzie to kameralny, wielorodzinny budynek apartamentowy.

W 7-piętrowym budynku zaplanowano 96 apartamentów o różnorodnych układach od 1 do 4 pokoi. Ich wielkość to od 26 do 100 mkw.

W zależności od ustytuowania, HB 1820 oferować będzie apartamenty z balkonem, loggią, tarasem lub prywatnym ogródkiem. Ogródki nie są zaplanowane standardowo na parterze, lecz na pierwszym piętrze w układzie tarasowym, dzięki czemu mieszkańcy zachowają większą prywatność. Będą one stanowić oddzieloną od ulicy strefę.

Prywatne ogródki w centrum miasta to nie jedyny atut HB 1820. Kolejnym są położone na najwyższym piętrze tarasy, z których rozpościera się panoramiczny widok na miasto.

Trzecim największym atutem projektu jest reprezentacyjne lobby z recepcją. To elegancko zaprojektowana przestrzeń, która stanie się wizytówką budynku dla przyszłych mieszkańców. Deweloper zapewnia, że części wspólne będą wykończone z wykorzystaniem materiałów wysokiej jakości.

W budynku zaprojektowano też 115 miejsc postojowych. Zostały one rozmieszczone na poziome podziemnym i na parterze (parking dwupoziomowy). Do każdego mieszkania przypisane jest co najmniej jedno miejsce. To kolejna mocna strona inwestycji.

Front budynku uatrakcyjnia zielona ściana z bujną roślinnością. Elewacja będzie podświetlona. Oprócz walorów architektonicznych są jeszcze urbanistyczne. Kolejny ubytek w mieście zostanie wypełniony i to budynkiem aspirującym do statusu premium, co podniesie atrakcyjność całej okolicy.

Przedsprzedaż mieszkań w HB 1820 rozpocznie się na początku października. Budowa rozpocznie się na przełomie 2020 i 2021 roku. Budynek powinien być ukończony w trzecim kwartale 2022 roku.

HB 1820 to druga inwestycja mieszkaniowa dewelopera Eiffage Immobilier Polska zapowiedziana we Wrocławiu. Pierwszą jest Atmo na Kępie Mieszczańskiej, która już na wczesnym etapie sprzedaży mieszkań cieszy się dużym zainteresowaniem.

Inwestycja HB 1820 znajduje się na Przedmieściu Oławskim, ul. Haukego-Bosaka 18-20 (0.6 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Eiffage Immobilier Polska.

Inwestycja HB 1820 jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 96 nowych mieszkań. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji HB 1820 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 39 do 96 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Eiffage Immobilier Polska przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (115 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2022 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 96 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (115 miejsc): na poziome podziemnym i na parterze (parking dwupoziomowy).
Udogodnienia:
recepcja
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Lokalizacja inwestycji

Mieszkańcy HB1820 w zasięgu krótkiego spaceru będą mieli Stare Miasto, plac Dominikański i plac Grunwaldzki, a tym samym sklepy, restauracje, kawiarnie i inne niezbędne usługi, a także instytucje kultury. W bezpośredniej okolicy znajduje się kilkanaście placówek oświaty. Są także obiekty sportowe i rekreacyjne: boiska do gry w piłkę nożną i koszykówkę, rzeka Odra i Oława z szerokimi promenadami i bulwarami nadrzecznymi, a także Park na Niskich Łąkach, przy którym położony jest stadion sportowy. Poza tym jest wszystko to, czego oczekuje się od miejsca bezpośrednio graniczącego ze ścisłym centrum.

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji HB 1820 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji HB 1820 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - pl. Wróblewskiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji HB 1820 znajduje się się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Regionalny Ośrodek Kształcenia Ustawicznego w odległości 70 m, Niepubliczna Artystyczna Szkoła Plastyczna ROE we Wrocławiu w odległości 70 m, Szermiercza Sportowa Szkoła Podstawowa nr 85 w odległości 80 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji HB 1820 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ambulatorium chirurgiczne w odległości 230 m, Wojewódzki Zespół Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej w odległości 230 m, Scanmed w odległości 240 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji HB 1820 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Hert, w odległości 230 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 240 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji HB 1820 w odległości 30 m znajduje się Boisko, w odległości 40 m znajduje się Boisko, w odległości 50 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 15.10.2020
Data aktualizacji: 13.05.2021

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: