HB 1820

4 zdjęcia

HB 1820
HB 1820
HB 1820
HB 1820

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji HB 1820 dostępnych jest 15 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (15)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • recepcja
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 5 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 96 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

ogródek, balkon.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (115 miejsc): na poziome podziemnym i na parterze (parking dwupoziomowy).

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 15 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 43 do 96 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

  • koszt metra kwadratowego wynosi od 12 300 do 12 921 zł.

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji HB 1820 znajdują się 2 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Opis inwestycji

HB1820 to skrót od Haukego-Bosaka 18 i 20 – ulicy, przy której Eiffage Immobilier Polska buduje swoją drugą inwestycję mieszkaniową we Wrocławiu. Będzie to kameralny, wielorodzinny budynek apartamentowy.

W 7-piętrowym budynku zaplanowano 96 apartamentów o różnorodnych układach od 1 do 4 pokoi. Ich wielkość to od 26 do 96 mkw.

Budowa jest na zaawansowanym etapie – na ostatniej, 8. kondygnacji. Równocześnie trwa montaż instalacji sanitarnych i elektrycznych oraz okien w mieszkaniach na piętrach 1-3.

W zależności od usytuowania, HB 1820 oferuje apartamenty z balkonem, loggią, tarasem lub prywatnym ogródkiem. Ogródki nie są zaplanowane standardowo na parterze, lecz na pierwszym piętrze w układzie tarasowym, dzięki czemu mieszkańcy zachowają większą prywatność. Będą one stanowić oddzieloną od ulicy strefę.

Prywatne ogródki w centrum miasta to nie jedyny atut HB 1820. Kolejnym są położone na najwyższym piętrze tarasy, z których rozpościera się panoramiczny widok na miasto.

Trzecim atutem projektu jest reprezentacyjne lobby z recepcją. To elegancko zaprojektowana przestrzeń, która stanie się wizytówką budynku dla przyszłych mieszkańców. Deweloper zapewnia, że części wspólne będą wykończone z wykorzystaniem materiałów wysokiej jakości.

W budynku zaprojektowano też 115 miejsc postojowych. Zostały one rozmieszczone na poziome podziemnym i na parterze (parking dwupoziomowy). Do każdego mieszkania przypisane jest co najmniej jedno miejsce. To kolejna mocna strona inwestycji.

Front budynku uatrakcyjnia zielona ściana z bujną roślinnością. Elewacja będzie podświetlona. Oprócz walorów architektonicznych są jeszcze urbanistyczne. Kolejny ubytek w mieście zostanie wypełniony i to budynkiem aspirującym do statusu premium, co podniesie atrakcyjność całej okolicy.

SMART HOME

HB1820 to Apartamenty przyszłości za sprawą wyjątkowej oferty specjalnej SMART HOME umożliwiającej z jednej strony kontrolę nad wydatkami, a z drugiej strony wygodne życie. Wybrane apartamenty posiadać będą hybrydowy system automatyki mieszkaniowej Apparttme, który pozwala sterować analogowo oraz mobilnie czterema głównymi obszarami mieszkania: oświetleniem, elektryką, ogrzewaniem oraz wodą.

Appartme pozwala obniżyć koszty związane ze zużyciem energii elektrycznej i cieplnej, a dodatkowo dzięki zmniejszeniu śladu węglowego ma pozytywny wpływ na środowisko.

Budowa rozpoczęła się na przełomie 2020 i 2021 roku. Budynek powinien być ukończony w trzecim kwartale 2022 roku.

Inwestycja HB 1820 znajduje się na Przedmieściu Oławskim, ul. Haukego-Bosaka 18-20 (0.6 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Eiffage Immobilier Polska.

Inwestycja HB 1820 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 96 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji HB 1820 w sprzedaży jest 15 nowych mieszkań o powierzchni od 43 do 96 metrów kwadratowych, w cenie od 12 300 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

  • 1-pokojowe o powierzchni 43 m2 (1 mieszkanie)
  • 2-pokojowe o powierzchni 51 m2 (2 mieszkania)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 65 do 90 m2 (10 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 93 do 96 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców Eiffage Immobilier Polska przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (115 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Mieszkańcy HB1820 w zasięgu krótkiego spaceru będą mieli Stare Miasto, plac Dominikański i plac Grunwaldzki, a tym samym sklepy, restauracje, kawiarnie i inne niezbędne usługi, a także instytucje kultury. W bezpośredniej okolicy znajduje się kilkanaście placówek oświaty. Są także obiekty sportowe i rekreacyjne: boiska do gry w piłkę nożną i koszykówkę, rzeka Odra i Oława z szerokimi promenadami i bulwarami nadrzecznymi, a także Park na Niskich Łąkach, przy którym położony jest stadion sportowy. Poza tym jest wszystko to, czego oczekuje się od miejsca bezpośrednio graniczącego ze ścisłym centrum.

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji HB 1820?

Przyszli mieszkańcy inwestycji HB 1820 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji HB 1820 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Plac Wróblewskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji HB 1820 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji HB 1820 znajduje się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Regionalny Ośrodek Kształcenia Ustawicznego w odległości 70 m, Niepubliczna Artystyczna Szkoła Plastyczna ROE we Wrocławiu w odległości 70 m, Szermiercza Sportowa Szkoła Podstawowa nr 85 w odległości 80 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji HB 1820 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 570 m znajduje się Galeria Dominikańska.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji HB 1820 w odległości 40 m znajduje się Boisko, w odległości 50 m znajduje się Boisko, w odległości 70 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 15.10.2020
Data aktualizacji: 06.12.2022

Nasi użytkownicy chwalą tego dewelopera za szybką odpowiedź na zapytania

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Przedmieściu Oławskim

Oferty na Przedmieściu Oławskim

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: