Krótka

Oferta archiwalna

wrocławski, Radwanice, ul. Krótka 1A

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 623 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Krótka

2 zdjęcia

Krótka

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 20 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Stolarka okienna

3-szybowe PCV

Posadzka

Posadzki cementowe

Parapety wewnętrzne

Kamienne

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : ilość miejsc w garażu: 10; cena: 28000 zł ilość miejsc na parkingu naziemnym: 13; cena: 6000 zł W cenach zawartych na portalu zawiera się już cena miejsca postojowego na parkingu naziemnym..

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

Realizujemy kolejną kameralną inwestycję w Radwanicach. Tym razem tworzymy budynek wielorodzinny z dwudziestoma mieszkaniami.

Cechami charakterystycznymi dla tej inwestycji są 3-szybowe okna, drzwi wejściowe w bardzo wysokim standardzie,

jak również wykończenia ze stali nierdzewnej oraz kamienne parapety. Mieszkania na wyższych kondygnacjach posiadają balkony

z nowoczesnego betonu architektonicznego wykończonego stalą nierdzewną, a także szybą mleczną.

Korzystając z naszego doświadczenia zaprojektowaliśmy różnorodne rozkłady mieszkań w małych oraz większych metrażach.

Mieszkania na drugim piętrze dodatkowo będą posiadały antresolę do własnej aranżacji.

Na inwestycji przewidziane są również naziemne miejsca postojowe oraz indywidualne garaże.

Inwestycja Krótka znajduje się w Radwanicach, ul. Krótka 1A (0.2 km od Wrocławia), została zrealizowana przez 7D development.

Inwestycja Krótka została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Krótka nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców 7D development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Powiat wrocławski zlokalizowany jest w środkowowschodniej części województwa dolnośląskiego, w sąsiedztwie Wrocławia. W jego skład wchodzą miasta i gminy: Kąty Wrocławskie, Siechnice, Sobótka, Czernica, Długołęka, Jordanów Śląski, Kobierzyce, Mietków, Żórawina. Przez wzgląd na unikalne walory przyrodnicze - Górę Ślęża i zbiornik Mietkowski - powiat wrocławski może pochwalić się doskonałymi warunkami do wypoczynku i rekreacji. Z uwagi na spore zróżnicowanie terenu (obszar ponad 1116 km2), powiat wrocławski można podzielić na część zachodnią i wschodnią. Część zachodnia obejmuje gminy Mietków, Sobótka, Jordanów Śląski, Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Żórawina, część wschodnia - gminy Siechnice, Czernica, Długołęka. Warto wyróżnić również takie miejscowości, jak Kamieniec Wrocławski, Dobrzykowice, Jelcz Laskowice. Zabudowę mieszkalną powiatu wrocławskiego, w przeważającej części stanowią domy jednorodzinne i wielorodzinne a pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne - blisko 11% powierzchni powiatu zajmują kompleksy leśne. Na terenie powiatu znajduje się również Ślężański Park Krajobrazowy, Park Krajobrazowy Dolina Bystrzycy a także poszczególne strefy wyznaczone Obszarem Natura 2000. Sporą popularnością zarówno wśród mieszkańców, jak i turystów cieszy się oferta Ośrodka Sportów Wodnych i Rekreacji Powiatu Wrocławskiego w Borzygniewie. Atrakcyjna lokalizacja, dogodne połączenia komunikacyjne i proinwestycyjna postawa władz lokalnych sprawiają, że powiat wrocławski cieszy się nieustannym zainteresowaniem deweloperów. Mając na uwadze dobro mieszkańców, turystów i inwestorów, na terenie powiatu realizowane są różnego rodzaju projektu - rozbudowywana jest infrastruktura drogowa, prowadzone są inwestycje wspierające rozwój edukacji ekologicznej oraz turystyki.

Komunikacja

Arteriami o największym znaczeniu w powiecie wrocławskim są: droga ekspresowa S8, łącząca aglomerację wrocławską, łódzką, warszawską i białostocką oraz autostrada A4, ułatwiająca dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Przez powiat przebiega również droga krajowa nr 94, będąca nieodpłatną alternatywą dla autostrady A4 oraz droga krajowa nr 35 na trasie Golińsk-Mieroszów-Wałbrzych-Świebodzice-Świdnica-Wrocław. Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają również połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Krótka?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Krótka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Krótka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Radwanice - Poprzeczna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Krótka znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Krótka znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny BAJKOWO w odległości 260 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Krótka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 390 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Krótka w odległości 380 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko, w odległości 470 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 25.04.2016
Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Radwanicach

Oferty w Radwanicach

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: