Apartamenty przy ul. Jagiełły 15

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Jagiełły, oferowane bezpośrednio przez FOX INVEST 3 sp. z o.o.

Warszawa, Ursus, Niedźwiadek, ul. Jagiełły 15

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 573 oferty w najbliższej okolicy!

Apartamenty przy ul. Jagiełły 15

3 zdjęcia

Apartamenty przy ul. Jagiełły 15
Apartamenty przy ul. Jagiełły 15
Apartamenty przy ul. Jagiełły 15

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Apartamenty przy ul. Jagiełły 15 to kameralna inwestycja w najlepszej lokalizacji!

Inwestycja o nowoczesnej architekturze i kameralnym charakterze zagwarantuje wysoki komfort życia i doskonałą lokatę kapitału. Budynek posiada wszystkie funkcje nowoczesnych domów mieszkalnych. Lokale od 55m2 do 81m2.

Wyjątkowa oferta mieszkań w Ursusie przy ul. Jagiełły 15 . Jest to projekt spółki BN Development Sp. z o.o. Apartamentowiec znajduje się na obszarze warszawskiego Ursusa, w bezpośrednim sąsiedztwie dzielnicy Włochy. W budynku powstanie 16 komfortowych apartamentów, w powierzchni od 55m2 do 81m2. Osiedle jest inwestycją o nowoczesnej architekturze i kameralnym charakterze, która zagwarantuje doskonałą lokatę kapitału.

Lokale znajdujące się na parterze mają przestronne tarasy i ogródki. Każde z mieszkań ulokowane na wyższych kondygnacjach posiada balkon lub taras. Przestronna i cicha winda obsługuje także kondygnację podziemną, na której znajduje się garaż z miejscami postojowymi, oraz komórki lokatorskie.

Inwestycja Apartamenty przy ul. Jagiełły 15 znajduje się na Niedźwiadku, ul. Jagiełły 15 (9.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez FOX INVEST 3 sp. z o.o.

Inwestycja Apartamenty przy ul. Jagiełły 15 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty przy ul. Jagiełły 15 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców FOX INVEST 3 sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 16 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
TV kablowa, internet, winda, teren ogrodzony
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Ursus położony jest w zachodniej części Warszawy i należy do najmniejszych dzielnic miasta, zajmując obszar o powierzchni ok. 9,4 km2. Rejon znany dawniej jako ośrodek przemysłu z zakładami mechanicznymi i cegielnią, dziś pełni przede wszystkim funkcje mieszkaniowe. Dzielnicę zamieszkuje obecnie ok. 55 tys. osób, a nowe budynki mieszkalne powstają na odrolnionych terenach Skoroszy oraz na postindustrialnym obszarze Szamot. Niska zabudowa domów jednorodzinnych dominuje w Gołąbkach, zaś wysokie bloki występują na osiedlu Niedźwiadek oraz na Skoroszach. W dzielnicy znajdują się 3 centra handlowe: Factory Ursus, Skorosze oraz Galeria Gawra, a także siedziba firmy Oriflame. Tereny miejskiej zieleni to parki: Czechowicki, Hassów i Achera. Odległość do centrum miasta wynosi 9 km, toteż najszybciej można tam dojechać pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Ursus położony jest u zbiegu międzynarodowych arterii: Trasy poznańskiej E-30 i Trasy katowickiej E-67.

Komunikacja

Przez teren dzielnicy przebiegają dwie trasy międzynarodowe: Trasa poznańska E-30 oraz Trasa katowicka E-67. Ursus posiada dogodne połączenie komunikacyjne z lotniskiem na Okęciu, a do położonego w odległości 9 km Śródmieścia, można dojechać autobusem lub pociągiem podmiejskim. Kursują stąd pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej (S2), Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Kolei Mazowieckich.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty przy ul. Jagiełły 15?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty przy ul. Jagiełły 15 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Apartamenty przy ul. Jagiełły 15 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Lalki 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty przy ul. Jagiełły 15 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty przy ul. Jagiełły 15 znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Akademia Małych Smoków w odległości 320 m, Integracyjne Niepubliczne Przedszkole Montessori Elipsoida w odległości 380 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty przy ul. Jagiełły 15 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Lidl, w odległości 390 m znajduje się Bazarek.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty przy ul. Jagiełły 15 w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 19.11.2013
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: