Klonowy Zakątek

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAlbero Invest

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 42 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Ligia II(1.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Ursus, Skorosze, ul. Kolorowa 17 (9.4 km od centrum Warszawy)
  Ligia II
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 42
  Powierzchnia: 34 - 88 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  PROFBUD
 • Magnacka 1(1.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Ursus, Gołąbki, ul. Magnacka (11.1 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 6 950 brutto/m2
  Magnacka 1
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 8
  Powierzchnia: 37 - 100 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  SP Invest
 • Ursus Factory(1.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Ursus, Szamoty, ul. Posag 7 Panien (9.2 km od centrum Warszawy)
  Ursus Factory
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 34
  Powierzchnia: 62 - 71 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Victoria Dom S.A.

Opis Inwestycji

Klonowy Zakątek to nowe mieszkania w Warszawie, w dzielnicy Ursus. W pięciu budynkach znajduje się 95 mieszkań jedno, dwu, trzy i cztero pokojowych. Pod budynkami zlokalizowany jest podziemny parking dla samochodów. Osiedle posiada pozwolenie na użytkowanie.Osiedle zostało wybudowane przy ulicy Ochockiej, w pobliżu stacji PKP Ursus Niedźwiadek, wjazdu na drogę ekspresową S2, umożliwiającą dogodny wjazd na autostradę A2 i drogę ekspresową S8 oraz węzły komunikacyjne Opacz i Salomea. Klonowy Zakątek położony jest w dystansie ok. 15 min. od centrum Warszawy.Otoczeniem osiedla są domy jednorodzinne oraz okolica charakteryzująca się niską zabudową, wśród której skryte zostały punkty usługowe, sklepy, przedszkola, żłobki, placówki kulturalne, przychodnie i apteki oraz punkty handlowe (Lidl, Biedronka, Tesco, Alma, Carrefour). W dzielnicy Ursus, w bezpośrednim sąsiedztwie można również znaleźć wiele ścieżek rowerowych, parki i skwery parkowe, obiekty sportowe - w tym OSIR Ursus z krytym basenem, kortami tenisowymi, siłownią i parkiem linowym.Mieszkania zaprojektowano i wybudowano z najwyższą starannością i z myślą o przyszłych mieszkańcach. Rozkłady mieszkań umożliwiają dowolną ich aranżację, w tym podział na dodatkowe pomieszczenia. Najmniejsze mieszkania (kawalerki) mają powierzchnię 30 m2, zaś największe czteropokojowe mają powierzchnię 79 m2. Trzypokojowe mieszkania mają powierzchnie zaczynające się od 49 m2. Do wszystkich mieszkań przynależy balkon lub ogródek.Wszystkie kondygnacje, włącznie z garażem podziemnym obsługiwane są przez cichobieżną windę wieloosobową.Na terenie osiedla znajdują się cztery lokale usługowe z własnymi miejscami parkingowymi. Jest też ogólnodostępny parking dla gości, zlokalizowany przy wjeździe na teren osiedla.Do najważniejszych atutów Klonowego Zakątka należy zaliczyć:• wysoki standard wykonania• prosta i nowoczesna architektura• niska zabudowa w kameralnej okolicy• obszerne połacie okienne zapewniające bardzo dobre doświetlenia wnętrz mieszkań• okna o dużej dźwiękoszczelności i niskiej przenikalności termicznej• oświetlenie LED na powierzchniach wspólnych• dogodne położenie komunikacyjne

Inwestycja Klonowy Zakątek znajduje się na Czechowicach, ul. Ochocka (10.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Albero Invest.

Inwestycja Klonowy Zakątek została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Aktualnie w inwestycji Klonowy Zakątek pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 61 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Albero Invest przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
- Konstrukcja żelbetowa monolityczna, wylewana, słupowo - płytowa. - Fundamenty żelbetowo - płytowe.
Dach
- Dach płaski z izolacją przeciwwodną i termiczną.
Elewacja
- Tynk mineralny cienkowarstwowy na siatce + powłoka sylikatowo-silikonowa. - Tynk mozaikowy.
Stolarka okienna
Stolarka okienna w mieszkaniach: PCV.
Ściany
- Ściany zewnętrzne żelbetowe, silikatowe lub równoważne. - Ściany przy klatkach schodowych i szybach windowych oraz szachtach instalacyjnych - żelbetowe. - Ściany wewnętrzne między lokalami - murowane.
Instalacje
Instalacja wentylacji mechanicznej bytowa i oddymiająca: - Garaż budynków A, B, C: mechaniczna instalacja oddymiającą bytowa. - Garaż budynków D, E: mechaniczna instalacja bytowa. - Wentylacje mieszkań: system mechanicznego wywiewu z udziałem indywidualnych wentylatorów mieszkaniowych, obsługujących niezależnie pomieszczenia kuchni, łazienek oraz toalet. - Lokal mieszkalny posiada również podłączenie do niezależnego kanału okapowego. - Lokale usługowe: wentylacja mechaniczna nawiewno –wywiewna. Instalacja centralnego ogrzewania: - Dwie kotłownie gazowe, zlokalizowane w wydzielonych pomieszczeniach na dachu budynku A oraz budynku D.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Klonowy Zakątek - Kanada w Ursusie

Warszawski Ursus ostatnimi czasy awansował do rangi mekki deweloperskiej. W miarę jak ubywa w stolicy ziemi pod zabudowę, obszary poprzemysłowe cieszą się dużą popularnością. Przedsiębiorcy stawiają na nich kolejne osiedla, dobudowują nową historię do starych, dobrze znanych zakątków i starają się stworzyć im zupełnie nowy PR. Ursus jest wyjątkowo wdzięcznym obiektem takich zabiegów. Dzielnica, która większości osób spoza Warszawy kojarzy się głównie z fabryką ciągników rolniczych, ulega stopniowej przemianie za sprawą nowoczesnego budownictwa. Swoją cegiełkę do tego procesu dokłada Albero Invest i jego osiedle Klonowy Zakątek. Opinie odnośnie inwestycji są zróżnicowane, ale trzeba przyznać, że koncepcja osiedla spójna i realizuje określony pomysł. Każdy z pięciu budynków ma przypisany konkretny kolor i nazwę pochodzącą od kanadyjskiego miasta. I tak mamy tutaj niebieski Vancouver, fioletowy Quebec, zielone Calgary, żółty Montreal i czerwone Toronto. Dlaczego akurat Kanada? Tego deweloper nie zdradza.

 

Osiedle w kolorach tęczy


Na Klonowy Zakątek składają się trzy budynki większe i dwa mniejsze. W każdym z nich mieści się 20 mieszkań, co przekłada się na dość dużą kameralność inwestycji. Poszczególne bloki mają po 4 kondygnacje, co sprawia, że wpisują się w niską zabudowę tej części Ursusa. Większość lokali to mieszkania indywidualne, ale na parterze znajduje się także przestrzeń użytkowa. Przeważnie “M” mają funkcjonalny rozkład, z możliwością dopasowania do indywidualnych potrzeb właściciela, np. podziału większego lokalu na dwa mniejsze. Wszyscy mieszkańcy mają dostęp do balkonów lub ogródków. A komu nie spodoba się w Klonowym Zakątku? Opinie sceptyków najczęściej podkreślają położenie inwestycji w pobliżu drogi ekspresowej S2, która pomimo obecności ekranów akustycznych, może się okazać uciążliwym sąsiedztwem. Z drugiej strony oznacza to, że na dojazdy samochodowe, w obrębie miasta i poza nim, mieszkańcy osiedla nie mogą narzekać. W pobliżu znajduje się również przystanek autobusowy i stacja kolejowa SKM. 

 

  niska zabudowa   Warszawa, Ursus (10,5 km od centrum miasta)
  metraże mieszkań od 30 do 79 mkw.   przystanki w okolicy: Piastowska
  Parking podziemny

  sklepy w okolicy: Lidl, Rossmann

Lokalizacja inwestycji Klonowy Zakątek

W najbliższej okolicy znajdują się placówki edukacyjne i kulturalne, przychodnie i apteki, sklepy (Lidl, Biedronka, Tesco, Alma, Carrefour) i centra handlowe. Wielbicieli sportu ucieszy położony niedaleko wielofunkcyjny kompleks OSIR Ursus z pływalnią, kortami tenisowymi, boiskami, klubem fitness i parkiem linowym. Dla miłośników spacerów oraz amatorów biegania wymarzonym miejscem jest natomiast pobliski Park Czechowicki. W pobliżu dostępne są 2 punkty rowerowe Veturilo. Osiedle zlokalizowane jest o 20 min. drogi samochodem od centrum Warszawy i 15 min. od centrum biznesowego na Mokotowie. Doskonałe połączenie z obwodnicą Warszawy ułatwia szybki i dogodny wyjazd z miasta oraz dojazd do innych dzielnic. W odległości 150 m znajduje się przystanek autobusowy, a w odległości około 1 km stacja kolejowa SKM. W pobliżu osiedla przebiegają ścieżki rowerowe.

Ursus położony jest w zachodniej części Warszawy i należy do najmniejszych dzielnic miasta, zajmując obszar o powierzchni ok. 9,4 km2. Rejon znany dawniej jako ośrodek przemysłu z zakładami mechanicznymi i cegielnią, dziś pełni przede wszystkim funkcje mieszkaniowe. Dzielnicę zamieszkuje obecnie ok. 55 tys. osób, a nowe budynki mieszkalne powstają na odrolnionych terenach Skoroszy oraz na postindustrialnym obszarze Szamot. Niska zabudowa domów jednorodzinnych dominuje w Gołąbkach, zaś wysokie bloki występują na osiedlu Niedźwiadek oraz na Skoroszach. W dzielnicy znajdują się 3 centra handlowe: Factory Ursus, Skorosze oraz Galeria Gawra, a także siedziba firmy Oriflame. Tereny miejskiej zieleni to parki: Czechowicki, Hassów i Achera. Odległość do centrum miasta wynosi 9 km, toteż najszybciej można tam dojechać pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Ursus położony jest u zbiegu międzynarodowych arterii: Trasy poznańskiej E-30 i Trasy katowickiej E-67.

Komunikacja

Przez teren dzielnicy przebiegają dwie trasy międzynarodowe: Trasa poznańska E-30 oraz Trasa katowicka E-67. Ursus posiada dogodne połączenie komunikacyjne z lotniskiem na Okęciu, a do położonego w odległości 9 km Śródmieścia, można dojechać autobusem lub pociągiem podmiejskim. Kursują stąd pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej (S2), Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Klonowy Zakątek mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 290 metrów od inwestycji Klonowy Zakątek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Piastowska 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Klonowy Zakątek znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Placówek Oświatowych IWE w odległości 390 m, Punkt Przedszkolny IWE "TUMIRAJ" w odległości 390 m, Specjalistyczna Poradnia Małego Dziecka IWE w odległości 390 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Klonowy Zakątek w odległości 470 m znajduje się Boisko, w odległości 480 m znajduje się Basen/siłownia.

Data publikacji: 05.10.2016

Data aktualizacji: 07.11.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie