Aleja Parkowa

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Petro Development Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 27 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Ligia(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Ursus, Skorosze, ul. Tomcia Palucha 12 (9.3 km od centrum Warszawy)
  Osiedle Ligia
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 88 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  PROFBUD
 • Ursus Factory(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Ursus, Szamoty, ul. Posag 7 Panien (9.2 km od centrum Warszawy)
  Ursus Factory
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 75
  Powierzchnia: 31 - 79 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Victoria Dom S.A.
 • Ursa Home(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Ursus, Szamoty, ul. Dyrekcyjna (9 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 7 200/m2
  Ursa Home
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 31
  Powierzchnia: 43 - 83 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Unidevelopment S.A.

Opis Inwestycji

Aleja Parkowa to Nasz najnowszy i pod każdym względem niepowtarzalny projekt mieszkaniowy.Rezydencja w samym sercu pięknego Parku Czechowickiego. W budynku powstanie tylko 35 komfortowych mieszkań i apartamentów od 32 do 100m2 (wysokość od 2.90 do 3.05m!!!).Wyjątkowe położenie budynku na działce przechodzącej w park (staw, starodrzew, plac zabaw dla dzieci) pośród niskiej zabudowy to oferta dla ludzi ceniących sobie komfort i spokój.Oferta mieszkaniowa to optymalnie zaprojektowane apartamenty 1-, 2-, 3- i 4- pokojowe o funkcjonalnych metrażach. Mieszkania są dobrze doświetlone dzięki dużym panoramicznym oknom, każde ma też balkon lub taras z przeszklonymi barierkami, bądź ogródek przechodzący w park. Widok na piękną i zieloną okolicę daje poczucie przestrzeni i bezpośredniego kontaktu z przyrodą.W budynku znajduje się 2-kondygnacyjna hala garażowa i cichobieżna winda komunikująca wszystkie poziomy. Obiekt będzie monitorowany. Każde mieszkanie zostanie wyposażone w wideofon. Nowoczesny przeszklony budynek wtopi się w zieleń sąsiadującego z nim parku. Eleganckie części wspólne, atrakcyjne zagospodarowanie terenu, jakość i prestiż za atrakcyjną cenę to atuty tej inwestycji.TO BĘDZIE NAJLEPIEJ SKOMUNIKOWANA DZIELNICA NA ZACHODZIE WARSZAWY!Już! - kolejką SKM w kilkanaście minut do Centrum WarszawyLipiec! – obwodnica południowa Warszawy wraz z węzłem Konotopa i Salomea oraz A2,Grudzień! – ulica Nowolazurowa połączy dzielnicę z Al. Jerozolimskimi i Centrum Warszawy,

Inwestycja Aleja Parkowa znajduje się na Czechowicach, ul. Drzymały 13 (9.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Petro Development Sp. z o.o..

Inwestycja Aleja Parkowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 35 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Aleja Parkowa pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Petro Development Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (44 miejsca)
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 35 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (44 miejsca).
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, staw.

Lokalizacja inwestycji Aleja Parkowa

Ursus położony jest w zachodniej części Warszawy i należy do najmniejszych dzielnic miasta, zajmując obszar o powierzchni ok. 9,4 km2. Rejon znany dawniej jako ośrodek przemysłu z zakładami mechanicznymi i cegielnią, dziś pełni przede wszystkim funkcje mieszkaniowe. Dzielnicę zamieszkuje obecnie ok. 55 tys. osób, a nowe budynki mieszkalne powstają na odrolnionych terenach Skoroszy oraz na postindustrialnym obszarze Szamot. Niska zabudowa domów jednorodzinnych dominuje w Gołąbkach, zaś wysokie bloki występują na osiedlu Niedźwiadek oraz na Skoroszach. W dzielnicy znajdują się 3 centra handlowe: Factory Ursus, Skorosze oraz Galeria Gawra, a także siedziba firmy Oriflame. Tereny miejskiej zieleni to parki: Czechowicki, Hassów i Achera. Odległość do centrum miasta wynosi 9 km, toteż najszybciej można tam dojechać pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Ursus położony jest u zbiegu międzynarodowych arterii: Trasy poznańskiej E-30 i Trasy katowickiej E-67.

Komunikacja

Przez teren dzielnicy przebiegają dwie trasy międzynarodowe: Trasa poznańska E-30 oraz Trasa katowicka E-67. Ursus posiada dogodne połączenie komunikacyjne z lotniskiem na Okęciu, a do położonego w odległości 9 km Śródmieścia, można dojechać autobusem lub pociągiem podmiejskim. Kursują stąd pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej (S2), Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Kolei Mazowieckich.

W odległości 200 metrów od inwestycji Aleja Parkowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny MALINOWA 01.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Aleja Parkowa znajduje się 59 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Qbuś w odległości 150m, Przedszkole Montessori w odległości 300m, Studio Tańca "Stop And Go" w odległości 300m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m znajduje się Beauty. Studio urody. Terapie naturalne, w odległości 200 m znajduje się Livemed - szkolenia i kursy pierwszej pomocy, w odległości 200 m znajduje się Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 150 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka św. Józefa Oblubieńca NMP, w odległości 200 m znajduje się Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Ursus, w odległości 550 m znajduje się Kościół Wolnych Chrześcijan.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 50 m znajduje się Park Czechowicki, w odległości 250 m znajduje się Zielony Zakątek, w odległości 250 m znajduje się skwer ks. Kazimierza Szklarczyka.

Data publikacji: 18.09.2014

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie