Alpha Park

Oferta archiwalna

Warszawa, Ursus, Skorosze, ul. Skoroszewska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 373 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Alpha Park

9 zdjęć

Alpha Park
Alpha Park
Alpha Park
Alpha Park

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 272 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada: (opcjonalnie)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : (opcjonalnie).

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

RED Real Estate Development prezentuje kolejny etap osiedla Alpha Park - Budynek B i C.

Atuty Inwestycji:

- 3 pokoje - ostatnie mieszkania od 58 m2,

- Łazienki z oknami,

- Wygodna, nowoczesna i ekologiczna inwestycja w warszawskim Ursusie, przy ul. Skoroszewskiej,

- Wyśmienita lokalizacja - blisko Alei Jerozolimskich (200 m).

Inwestycja Alpha Park znajduje się na Skoroszach, ul. Skoroszewska (9.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez RED Real Estate Development Sp. z o.o.

Inwestycja Alpha Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 272 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Alpha Park nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców RED Real Estate Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie (opcjonalnie).

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Alpha Park znajduje się u zbiegu ul. Skoroszewskiej i Starodęby w Ursusie Skoroszach. Jego doskonała lokalizacja zapewni szybki i łatwy dostęp do wielu punktów handlowych i usługowych, instytucji publicznych, a także ośrodków sportu i rekreacji. Bliskość Alei Jerozolimskich (200 m) umożliwia szybką komunikację z centrum, a Południowa Obwodnica Warszawy – połączenie z innymi częściami miasta oraz głównymi trasami wylotowymi. Szybka Kolej Miejska dojeżdża do centrum w zaledwie 15 minut.

Ursus położony jest w zachodniej części Warszawy i należy do najmniejszych dzielnic miasta, zajmując obszar o powierzchni ok. 9,4 km2. Rejon znany dawniej jako ośrodek przemysłu z zakładami mechanicznymi i cegielnią, dziś pełni przede wszystkim funkcje mieszkaniowe. Dzielnicę zamieszkuje obecnie ok. 55 tys. osób, a nowe budynki mieszkalne powstają na odrolnionych terenach Skoroszy oraz na postindustrialnym obszarze Szamot. Niska zabudowa domów jednorodzinnych dominuje w Gołąbkach, zaś wysokie bloki występują na osiedlu Niedźwiadek oraz na Skoroszach. W dzielnicy znajdują się 3 centra handlowe: Factory Ursus, Skorosze oraz Galeria Gawra, a także siedziba firmy Oriflame. Tereny miejskiej zieleni to parki: Czechowicki, Hassów i Achera. Odległość do centrum miasta wynosi 9 km, toteż najszybciej można tam dojechać pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Ursus położony jest u zbiegu międzynarodowych arterii: Trasy poznańskiej E-30 i Trasy katowickiej E-67.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Alpha Park?

Przez teren dzielnicy przebiegają dwie trasy międzynarodowe: Trasa poznańska E-30 oraz Trasa katowicka E-67. Ursus posiada dogodne połączenie komunikacyjne z lotniskiem na Okęciu, a do położonego w odległości 9 km Śródmieścia, można dojechać autobusem lub pociągiem podmiejskim. Kursują stąd pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej (S2), Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Alpha Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Alpha Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Skorosze 04.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Alpha Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Alpha Park znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkola Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 14 w odległości 400 m, Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Montessori w Warszawie w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Alpha Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Delikatesy Centrum, w odległości 380 m znajduje się Lidl, w odległości 400 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Alpha Park w odległości 250 m znajduje się Boisko do siatkówki plażowej, w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data aktualizacji: 01.02.2019

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Skoroszach

Oferty na Skoroszach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: