Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Jagiełły 4

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Jagiełły, oferowane bezpośrednio przez

L&S Homes Sp. z o.o.

Warszawa, Ursus, Niedźwiadek, ul. Jagiełły 4

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 361 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Jagiełły 4Jagiełły 4

4 zdjęcia

Jagiełły 4
Jagiełły 4
Jagiełły 4
Jagiełły 4

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 31 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Cena: 22500 zł

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Nowoczesny 4-piętrowy budynek z 27 mieszkaniami, garażem podziemnym oraz częścią usługową usługowo – biurową na parterze. Ogromną zaletą mieszkań jest ich doskonałe doświetlenie głównie południowe oraz południowo – zachodnie. Projekt cechuje również wysoka jakość wykończenia budynku. Do budowy wykorzystywane są materiały najwyższej jakości oraz zaangażowani doświadczeni i sprawdzeni wykonawcy. Budynek posiada wszystkie funkcje najnowocześniejszych domów mieszkalnych. Budynek został zaprojektowany w technologii ścian ceramicznych z keramzyto – betonu z podłączeniem do miejskiej sieci cieplnej, wodno – kanalizacyjnej.

Wykończenie mieszkań do indywidualnego uzgodnienia z inwestorem.

Opcjonalnie do mieszkań dostępne są komórki lokatorskie w cenie 2500zł.

Inwestycja Jagiełły 4 znajduje się na Niedźwiadku, ul. Jagiełły 4 (9.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez L&S Homes Sp. z o.o.

Inwestycja Jagiełły 4 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 31 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Jagiełły 4 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców L&S Homes Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Ursus położony jest w zachodniej części Warszawy i należy do najmniejszych dzielnic miasta, zajmując obszar o powierzchni ok. 9,4 km2. Rejon znany dawniej jako ośrodek przemysłu z zakładami mechanicznymi i cegielnią, dziś pełni przede wszystkim funkcje mieszkaniowe. Dzielnicę zamieszkuje obecnie ok. 55 tys. osób, a nowe budynki mieszkalne powstają na odrolnionych terenach Skoroszy oraz na postindustrialnym obszarze Szamot. Niska zabudowa domów jednorodzinnych dominuje w Gołąbkach, zaś wysokie bloki występują na osiedlu Niedźwiadek oraz na Skoroszach. W dzielnicy znajdują się 3 centra handlowe: Factory Ursus, Skorosze oraz Galeria Gawra, a także siedziba firmy Oriflame. Tereny miejskiej zieleni to parki: Czechowicki, Hassów i Achera. Odległość do centrum miasta wynosi 9 km, toteż najszybciej można tam dojechać pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Ursus położony jest u zbiegu międzynarodowych arterii: Trasy poznańskiej E-30 i Trasy katowickiej E-67.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Jagiełły 4?

Przez teren dzielnicy przebiegają dwie trasy międzynarodowe: Trasa poznańska E-30 oraz Trasa katowicka E-67. Ursus posiada dogodne połączenie komunikacyjne z lotniskiem na Okęciu, a do położonego w odległości 9 km Śródmieścia, można dojechać autobusem lub pociągiem podmiejskim. Kursują stąd pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej (S2), Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Jagiełły 4 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Jagiełły 4 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Ursus 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Jagiełły 4 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Jagiełły 4 znajduje się 46 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 441 w odległości 198 m, przedszkole w odległości 208 m, przedszkole w odległości 385 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Jagiełły 4 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Apex Stomatologia i Medycyna Estetyczna w odległości 459 m, Centrum Rehabilitacji Rehasanka w odległości 495 m, Lecznica Ursus w odległości 524 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Jagiełły 4 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 77 m znajduje się Lidl, w odległości 244 m znajduje się Żabka, w odległości 255 m znajduje się Carrefour Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Jagiełły 4 w odległości 487 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 505 m znajduje się boisko / kort, w odległości 508 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023