Willa Ursa

Oferta archiwalna

Warszawa, Ursus, Czechowice, ul. Słupska 32

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 798 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Willa Ursa

6 zdjęć

Willa Ursa
Willa Ursa
Willa Ursa
Willa Ursa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 10 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada: przynależne do każdego mieszkania

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : przynależne do każdego mieszkania.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Willa “Ursa” położona jest w jednej z piękniejszych dzielnic Warszawy – Ursus z dobrze rozbudowaną komunikacją miejską oraz najniższą przestępczością. Na terenie dzielnicy Ursus znajdują się dwa parki Czechowski i Achera oraz Ogródek Jordanowski. Działka, na której mieści się Willa znajduje się w dzielnicy willowej Ursusa. Blisko tej nieruchomości położony jest basen oraz boiska sportowe.Budynek położony na wydzielonej działce o pow. 1098 m2. W budynku zaprojektowanych jest 10 komfortowych dwupoziomowych apartamentów o powierzchni od 66-89 m2. Apartamenty położone parter+piętro mają wydzielone ogródki wraz z tarasami o pow. od 35-64 m2, a położone piętro +II piętro tarasy o pow. 9 m2. Do każdego apartamentu przynależna jest piwnica. Na terenie posesji mieści się 11 miejsc parkingowych. Budynek posiada instalację:•    wideofonową•    TV i telefoniczną•    monitoring zewnętrzny

Inwestycja Willa Ursa znajduje się na Czechowicach, ul. Słupska 32 (10.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o.

Inwestycja Willa Ursa została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Willa Ursa nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne null

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie przynależne do każdego mieszkania.

Lokalizacja inwestycji

Ursus położony jest w zachodniej części Warszawy i należy do najmniejszych dzielnic miasta, zajmując obszar o powierzchni ok. 9,4 km2. Rejon znany dawniej jako ośrodek przemysłu z zakładami mechanicznymi i cegielnią, dziś pełni przede wszystkim funkcje mieszkaniowe. Dzielnicę zamieszkuje obecnie ok. 55 tys. osób, a nowe budynki mieszkalne powstają na odrolnionych terenach Skoroszy oraz na postindustrialnym obszarze Szamot. Niska zabudowa domów jednorodzinnych dominuje w Gołąbkach, zaś wysokie bloki występują na osiedlu Niedźwiadek oraz na Skoroszach. W dzielnicy znajdują się 3 centra handlowe: Factory Ursus, Skorosze oraz Galeria Gawra, a także siedziba firmy Oriflame. Tereny miejskiej zieleni to parki: Czechowicki, Hassów i Achera. Odległość do centrum miasta wynosi 9 km, toteż najszybciej można tam dojechać pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Ursus położony jest u zbiegu międzynarodowych arterii: Trasy poznańskiej E-30 i Trasy katowickiej E-67.

Komunikacja

Przez teren dzielnicy przebiegają dwie trasy międzynarodowe: Trasa poznańska E-30 oraz Trasa katowicka E-67. Ursus posiada dogodne połączenie komunikacyjne z lotniskiem na Okęciu, a do położonego w odległości 9 km Śródmieścia, można dojechać autobusem lub pociągiem podmiejskim. Kursują stąd pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej (S2), Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Kolei Mazowieckich.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Willa Ursa?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Willa Ursa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 360 metrów od inwestycji Willa Ursa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Suchy Las 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Willa Ursa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Ursa znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Bajeczka w odległości 280 m.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Czechowicach

Oferty na Czechowicach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: