Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe nieruchomości powiat będziński

55 ofert w 2 inwestycjach

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Murapol Siewierz Jeziorna
  1 kw. 2024
  Murapol Siewierz Jeziorna – wyjątkowe osiedle na wzgórzu, powstające tuż obok malowniczo położonego zalewu z przystanią. To tylko 20 minut od KatowicSzeroki wybór mieszkań w kameralnych budynkach. Mieszkania zostaną wyposażone w pakiet antysmogowy oraz opcję smart home.Daty oddania do użytku poszczególnych etapów:budynek A - oddany do użytku,budynek B - oddany do użytku,budynki 6-9 - oddane do użytku,budynki 10-12 - oddane do użytkubudynki 13-14 - oddanie do użytku w I kw. 2024.Inwestycja Murapol Siewierz Jeziorna jest częścią innowacyjnego projektu polegającego na stworzeniu od podstaw dzielnicy łączącej komfort, funkcjonalność i uwzględniającej potrzeby mieszkańców. Jeżeli szukasz komfortowego mieszkania w sąsiedztwie natury i w lokalizacji zapewniającej dogodną komunikację z miastami aglomeracji śląskiej oraz Krakowem, to Murapol Siewierz Jeziorna idealnie odpowiada Twoim potrzebom.Dlaczego warto?• Za sprawą przemyślanej koncepcji architektonicznej mieszkańcy zyskują pewność, że wprowadzą się do przestronnych i słonecznych mieszkań, w szerokim wyborze metraży (mieszkania 2-, 3- i 4- pokojowe).• Dla zmotoryzowanych mieszkańców zaprojektowano optymalną liczbę miejsc parkingowych na terenie wokół budynku.• Mieszkania na parterze będą posiadać tarasy, natomiast na wyższych piętrach – balkony.• Światłowód z szybkim internetem gwarantuje dostęp do multimedialnej rozrywki.Co jeszcze zyskujesz?• Opcja Murapol Appartme – to bezpieczeństwo, komfort i oszczędność w zasięgu ręki. Steruj swoim mieszkaniem – ogrzewaniem, zaworami wody, oświetleniem, roletami wewnętrznymi, zdalnie za pomocą urządzenia mobilnego lub jeśli to dla Ciebie wygodniejsze także lokalnie przy pomocy funkcji hotelowej i spraw, by Twój dom stał się „smart”.• Pakiet antysmogowy – to codzienna ochrona przed zanieczyszczeniami, smogiem, pyłkami, kurzem, grzybami oraz innymi alergenami. System składa się z zaawansowanego technicznie układu filtrów, które powstrzymają nie tylko drobnoustroje, lecz również owady.

  Murapol Siewierz Jeziorna

  ul. Jeziorna , Siewierz(1 km od Dąbrowy Górniczej)
  Murapol S.A.
 • Osiedle Zielony Małobądz
  4 kw. 2022
  Kameralne i komfortoweOsiedle Zielony Małobądz to niewielkie osiedle, na którym znajdują się domy jednorodzinne oraz segmenty dwumieszkaniowe. W każdym segmencie z mieszkaniami znajdują się jedynie dwa mieszkania: na parterze mieszkanie z ogródkiem, na piętrze dwupoziomowe mieszkanie z tarasem.Wszystko w ZasięguOsiedle Zielony Małobądz w Będzinie to wyjątkowe osiedle zlokalizowane na Górce Małobądzkiej z widokiem na panoramę Będzina. Jeśli tłoczne centra miast Cię męczą, ale lubisz mieć wszystkie udogodnienia pod ręką, to osiedle Zielony Małobądz jest dla Ciebie. Usytuowane w zielonej dzielnicy Będzina, w kameralnej okolicy wśród niskiej zabudowy i jednocześnie do wszystkich udogodnień, płynących z bliskości aglomeracji śląskiej, dostaniesz się w maksymalnie kilkanaście minut.Wykończenia w standardzie, dla tych którzy lubią wysoką JakośćMieszkania oddajemy w stanie deweloperskim podwyższonym.Każda nieruchomość posiada udogodnienia, które w dzisiejszych czasach są standardem w nowoczesnych i funkcjonalnych mieszkaniach i apartamentach. Przestronne pomieszczenia są bardzo dobrze doświetlone dzięki dużym oknom.Dzięki zastosowaniu energooszczędnych rozwiązań m.in. w postaci pomp ciepła oraz paneli fotowoltaicznych przewidzianych w standardzie, wszystkie lokale charakteryzują się bardzo niskimi kosztami utrzymania.

  Osiedle Zielony Małobądz

  od 4 704 zł/m2
  ul. 27 Stycznia , Będzin(0.5 km od Sosnowca)
  GCS Sp. z o.o. Sp. k.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Parkowe Osiedle
  Oferta archiwalna
  Osiedle Parkowe zlokalizowane jest w Rogoźniku, który wyróżnia się atrakcyjnymi terenami zielonymi, zalewami kąpielowymi, przepięknym parkiem z placem zabaw, rolkostradą, skateparkiem, a także ścieżkami rowerowymi i pieszymi. To cicha i spokojna miejscowość, z której bardzo szybko można dotrzeć do wielu śląskich miast. Droga do Katowic zajmuje ok. 25 min. Bardzo blisko również do Tarnowskich Gór, Piekar Śląskich, Bytomia czy Będzina. Jest to doskonała lokalizacja dla osób pracujących lub uczących się w większych miejscowościach. Okolicę otaczają rozległe lasy, łąki i pola, gwarantując zdrowy klimat.Inwestycja obejmuje 14 budynków dwulokalowych w zabudowie szeregowej. Mieszkania na parterze mają powierzchnię 58 m², natomiast na piętrze – 64 m². Budynki wyróżnia atrakcyjna, ponadczasowa architektura. Powstały przy wykorzystaniu wysokiej klasy materiałów oraz zaawansowanych technologii. Lokale na parterach mają indywidualne ogródki, mieszkania na piętrze – balkony i poddasze do dowolnej aranżacji. Wnętrza lokali zostały zaprojektowane w taki sposób, by maksymalnie wykorzystać przestrzeń oraz zapewnić każdemu domownikowi odpowiednią prywatność. Zadbano także o doskonałą izolację akustyczną i termiczną.

  Parkowe Osiedle

  od 4 250 zł/m2
  ul. Parkowa , Rogoźnik, będziński(6.9 km od Chorzowa)
  Parkowe Osiedle Sp. z o.o.
 • Siewierz Jeziorna Isomeg
  Oferta archiwalna
  Energooszczędny domy jednorodzinny w zabudowie szeregowej zlokalizowany na terenie Dzielnicy Jeziorna powstającej w Siewierzu, położony z dala od zgiełku dużego miasta a jednocześnie na wyciągnięcie ręki od najważniejszych miast śląska. Bliskość drogi krajowej nr 1 zapewnia dojazd do Katowic, czy Pyrzowic zaledwie w 20 minut. Dodatkowym atutem lokalizacyjnym jest bliskość jeziora, które zapewnia malowniczy charakter osiedla.Oferowane domki powstają w ramach pierwszej w Polsce dzielnicy zrównoważonej o obszarze 117 ha i są częścią zaplanowanej przestrzeni miejskiej zapewniającej bliskość punktów usługowych, bazy sportowo-rekreacyjnej i kulturowej.Domy wykonane są w standardzie deweloperskim, składją się z parteru i poddasza użytkowego o łącznej powierzchni użytkowej około 90 - 120 m2. Posiadają widok na skwer oraz wyjście z kuchni lub salonu do ogrodu. Na poddaszu znajdują się 3 sypialnie oraz 2 łazienki lub łazienka i garderoba. Domy posiadają duże dwustanowiskowe garaże z możliwością adaptacji poddasza lub wiaty garażowe. Po przeciwnej stronie ulicy znajdować będzie się park i plac zabaw. W pobliskiej kamienicy natomiast zlokalizowane będą lokale handlowe i usługowe.Dom spełnia restrykcyjne wymogi zużycia energii przewidziane przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska w ramach programu NF 40 upoważniający kupujących do dofinansowania w wysokości 30000 zł do zakupu nieruchomości. Wykonanie budynku z wysokiej jakości materiałów, zapewni atrakcyjność wizualną, niewielki zużycie energii oraz niskie koszty eksploatacji.Obok dofinansowania z NF40 istnieje możliwość zakupu domu z dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

  Siewierz Jeziorna Isomeg

  ul. Jeziorna , Siewierz(1.1 km od Dąbrowy Górniczej)
  ISOMEG
 • Siewierz Jeziorna
  Oferta archiwalna
  Domy firmy ISOMEG to dwukondygnacyjne budynki szeregowe o powierzchni użytkowej około 100 m2, które spełniają restrykcyjne wymogi zużycia energii. Położone na terenie osiedla Siewierz Jeziorna zapewniają możliwość szybkiej komunikacji z najważniejszymi miastami śląska (20 min do Katowic, 15 min do lotniska Pyrzowice). Malownicza lokalizacja nad Jeziorem Przeczyckim zapewnia dostęp do terenów rekreacyjnych takich jak: ścieżki rowerowe i biegowe czy przystań wodna. Infrastruktura osiedla natomiast daje możliwość korzystania z: punktów usługowych i handlowych, terenów zielonych - skwerów i parku, placu zabaw, stacji ładowania pojazdów elektrycznych, czy systemu zbierania wody opadowej.Domy wykonane są z wysokiej jakości materiałów, zgodnie z zapisami kodu architektonicznego, co zapewnia ich atrakcyjność wizualną jak i niskie koszty eksploatacji. Dzięki zaplanowanemu układowi urbanistycznemu, gotowej infrastrukturze i ładowi architektonicznemu osiedle, którego częścią są domy firmy ISOMEG, to spójna całość dająca poczucie komfortu i wygodę mieszkania.

  Siewierz Jeziorna

  od 4 017 zł/m2
  Pl. Róży Wiatrów , Siewierz(1.1 km od Dąbrowy Górniczej)
  ISOMEG
 • Osiedle Rycerskie
  Oferta archiwalna
  Osiedle Rycerskie to trzy sześciokondygnacyjne apartamentowce, zlokalizowane w samym centrum miasta Będzina, przy ulicy 11 listopada, z widokiem na średniowieczny zamek. Budowa osiedla zaplanowana została w trzech etapach, pierwszy z nich został już zakończony, a całość inwestycji zakończy się w pierwszym kwartale 2021 roku.Jako pierwsze powstały budynki przy ulicy Jasnej, w każdym z nich znajduje się po 20 mieszkań dwu i trzypokojowych z możliwością ich łączenia, o powierzchni od 40,76 m2 do 63,27 m2.Ostatni budynek znajduje się wzdłuż ulicy 11 listopada i ma 64 mieszkania w układzie dwu, trzy i czteropokojowym, o powierzchni od 43 m2 do 77,12 m2.Na terenie osiedla znajdować się będzie podziemny parking oraz liczne miejsca postojowe.Pomiędzy budynkami zaprojektowano zieloną przestrzeń, z placem zabaw i elementami małej architektury, przeznaczonymi dla mieszkańców. Przemyślany w ten sposób projekt stwarza jedną spójną całość, tworząc tym samym komfortowe warunki dla codziennego życia.W pobliżu znajduje się szkoła, przedszkole, sklepy i targowisko ze świeżymi owocami i warzywami. Po drugiej stronie ulicy 11 listopada znajdują się tereny sportowe MOSiR, natomiast tuż przy osiedlu przebiega ścieżka rowerowa. Nad rzeką znajdują się zmodernizowane tereny spacerowe, tzw. bulwary Czarnej Przemszy, na spacer zaprasza również wzgórze zamkowe.Osiedle jest idealnie skomunikowane, tuż obok znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, autobusowe i tramwajowe, a także dworzec PKP. Szybki i łatwy dojazd do drogi krajowej S86 sprawia, że łatwo i szybko możemy dojechać do Katowic i Sosnowca, jak również w kierunku na Częstochowę. Szybko i łatwo dostaniemy się również do Dąbrowy Górniczej i Czeladzi.Inwestycje wyróżnia nowoczesna architektura, duże przeszklenia oraz wysoka jakość wykonania. Większość mieszkań posiada balkon. W każdym budynku znajdować się będzie winda. Teren będzie monitorowany, ogrodzony od strony ulicy Jasnej. Ogrzewanie miejskie.

  Osiedle Rycerskie

  ul. 11 listopada , Będzin(1.9 km od Sosnowca)
  SMG Śląsk Sp. z o.o.
 • Nowe Słoneczne
  Oferta archiwalna
  Osiedle Nowe Słoneczne to kompleks 20 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej o nowoczesnej architekturze, doskonale usytuowanych pod względem komunikacyjnym, wykonanych z myślą o mieszkańcach ceniących energooszczędność, ciszę, bezpieczeństwo oraz estetykę otoczenia.Miejsce jest idealne dla młodych, aktywnych ludzi, a także dla szukających spokoju rodzin z dziećmi. Dzięki trafnej lokalizacji można odpocząć od zgiełku miasta, ale też sprawnie dojechać do jego centrum. Niezbędna infrastruktura w postaci przedszkoli, szkół czy sklepów jest dosłownie w zasięgu ręki. Architektura doskonale wpisuje się w otoczenie, a jednocześnie ma niepowtarzalny charakter. Bliska odległość od najważniejszych arterii komunikacyjnych daje możliwość szybkiego dojazdu m. in. do Sosnowca, Będzina, Katowic w czasie nie większym niż 10-15 min.Do dyspozycji nowych mieszkańców, oddanych zostanie 20 jednorodzinnych domów w zabudowie szeregowej. Każdy z nich oferuje 142 m2 powierzchni, posadowionych na działkach o powierzchni 217-396 m2. Jasne, mocno przeszklone elewacje otwierają wnętrze na przestronne, pełne zieleni ogrody, zapewniając dużą ilość światła przez cały dzień.

  Nowe Słoneczne

  ul. Lawendowa , Czeladź(1.9 km od Sosnowca)
  4house Group
 • Brzozowicka
  Oferta archiwalna
  Nowe 2 pokojowe mieszkania przy ul. Brzozowickiej 108 w Będzinie nieopodal plaży miejskiej.Budynek z windą, komórki lokatorskie, garaże indywidualne i miejsca parkingowe to tylko część udogodnień.Standardowo dwupokojowe z możliwością wydzielenia trzeciego pokoju. Do każdego mieszkania przynależeć będzie indywidualny balkon. Wszystkie mieszkania oddawane będą w stanie deweloperskim.Po dwa mieszkania na każdym piętrze budynku wymiarami i przystosowaniem będą idealne dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.W sąsiedztwie zlokalizowane są tereny rekreacyjne będzińskiej plaży miejskiej. Budynek oddalony od miejskiego zgiełku, jednocześnie do centrum miasta można dotrzeć samochodem w 5 minut!

  Brzozowicka

  od 4 845 zł/m2
  ul. Brzozowicka 108 , Będzin(0.7 km od Dąbrowy Górniczej)
  Musiał Group
 • Nowomiejska
  Oferta archiwalna
  W ramach pierwszego etapu inwestycji powstanie kameralny jednopiętrowy budynek wielorodzinny mieszczący w sobie 14 mieszkań o powierzchniach od 25m2 do 76m2 oraz jeden lokal użytkowy.Do dyspozycji mieszkańców oddane będą komórki lokatorskie, a także miejsca parkingowe naziemne otwarte oraz pod wiatą.

  Nowomiejska

  od 5 179 zł/m2
  ul. Nowomiejska , Siewierz(1 km od Dąbrowy Górniczej)
  Musiał Group
 • Nowa Borowa
  Oferta archiwalna
  Osiedle Nowa Borowa to 9 nowoczesnych, energooszczędnych domów w zabudowie szeregowej o powierzchni 146,66 m2 na działce 279 m2 przy ulicy Borowej 21. Inwestycja usytuowana jest w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej o doskonałej lokalizacji łączącej ciszę i spokój z bardzo dobrą komunikacją.W pobliżu znajduje się niezbędna infrastruktura to jest: żłobki, przedszkola, szkoły, uczelnie, sklepy.Dla aktywnych: basen, korty tenisowe, boiska do siatkówki i beach tenisa, ścieżki rowerowe, Wake Zone Stawiki, Miejski Ośrodek Sportu.Kameralne osiedle zamknięte dla wymagających.Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera (bez prowizji i podatku PCC). Cena zawiera udziały w drodze.

  Nowa Borowa

  od 4 299 zł/m2
  ul. Borowa 21 , Sosnowiec(1 km od centrum)
  Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jaskar
 • Parkowe Wzgórze Czeladź
  Oferta archiwalna
  Prezentujemy Państwu domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej na osiedlu „Parkowe Wzgórze” przy ul. Siemianowickiej w Czeladzi.Osiedle zlokalizowane jest na granicy Czeladzi i Siemianowic Śląskich nieopodal pola golfowego oraz Parku Pszczelnik.Komunikacja z innymi ważnymi miejscami aglomeracji śląskiej zapewniona jest poprzez drogę 94 dzięki czemu bez trudu można dojechać do Katowic czy drogi 86 (Tychy - Częstochowa).Nowoczesna architektura domu jest odpowiedzią na dzisiejsze, wyższe potrzeby estetyczne klientów, zaś tradycyjna technologia daje gwarancje funkcjonalności, oszczędności i niezawodności. Osiedle składa się z 23 budynków usytuowanych na działkach o powierzchni od 277 mkw do 800 mkw. Teren w całości ogrodzony, dojazd wewnętrzną drogą osiedlową do każdej z posesji z miejscami postojowymi przed budynkiem wybrukowanymiBudynki oddajemy w stanie deweloperskim.Domy A - powierzchnia użytkowa 103,07 m2Domy B - powierzchnia użytkowa 117,54 m2Domy C - powierzchnia użytkowa 124,16 m2Domy D - powierzchnia użytkowa 142,58 m2Domy E - powierzchnia użytkowa 152,77 m2Zapraszam do kontaktu.

  Parkowe Wzgórze Czeladź

  od 4 884 zł/m2
  ul. Siemianowicka , Czeladź(2.5 km od Katowic)
  Freedom Nieruchomości
 • Siewierz Jeziorna Domy
  Oferta archiwalna
  Siewierz Jeziorna to doskonały adres dla ludzi pragnących zamieszkać w dobrze zorganizowanej przestrzeni miejskiej, ceniących sobie bliskość infrastruktury zaspokajającej ich codzienne potrzeby bez konieczności korzystania z samochodu. To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, ludzi aktywnych zawodowo oraz seniorów.Doskonały układ komunikacyjny zapewnia łatwy dostęp do międzynarodowych portów lotniczych (Pyrzowice, Balice, Ostrawa). Dojazd do centrum Katowic drogą ekspresową DK1 zajmuje 20 minut, a w zasięgu 5-minutowej jazdy samochodem znajduje się węzeł autostradowy dróg A1 i A4 zapewniający sprawną łączność z Wybrzeżem Bałtyckim i południem Europy. Do inwestycji została także wytyczona nowa linia autobusowa. Duże centra handlowe, ośrodki sportu i rekreacji oraz liczne placówki oświatowe znajdują się w zasięgu 10 minut jazdy samochodem znajdują.Inwestycja sąsiaduje z planowanym parkiem o powierzchni około 2 ha. W odległości 10-minutowego spaceru znajdą się również przystań dla żaglówek, plaża oraz ogólnodostępne tereny rekreacyjne.Termin realizacji I etapu projektu to II kw. 2014 r.– II kw. 2017 r.Domy realizowane są w dwóch technologiach – tradycyjnej i szkieletowej – posiadają zróżnicowaną architekturę zewnętrzną i wewnętrzną – atrakcyjne podziały przestrzeni mieszkalnych. Wszystkie budynki budowane są z przy użyciu wysokiej jakości materiałów przyjaznych środowisku, przy niskiej emisji związków węgla i z uwzględnieniem surowych norm w zakresie oszczędzania energii i wody. Zapewni to mieszkańcom niskie koszty utrzymania i eksploatacji. Roczne zaprojektowane zużycie ciepła/energii dla każdego budynku nie przekracza 60 kWh/m kw. Podwyższone zostały parametry izolacji ścian zewnętrznych, dachu i podłogi. Zastosowano także podwyższony współczynnik przenikania ciepła w przypadku okien.Zapraszamy na stronę siewierzjeziorna.pl

  Siewierz Jeziorna Domy

  ul. Chmielowskie 1 , Siewierz(1.1 km od Dąbrowy Górniczej)
  Tup Property S.A.
 • Siewierz Jeziorna
  Oferta archiwalna
  Siewierz Jeziorna to doskonały adres dla ludzi pragnących zamieszkać w dobrze zorganizowanej przestrzeni miejskiej, ceniących sobie bliskość infrastruktury zaspokajającej ich codzienne potrzeby bez konieczności korzystania z samochodu. To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, ludzi aktywnych zawodowo oraz seniorów.Doskonały układ komunikacyjny zapewnia łatwy dostęp do międzynarodowych portów lotniczych (Pyrzowice, Balice, Ostrawa). Dojazd do centrum Katowic drogą ekspresową DK1 zajmuje 20 minut, a w zasięgu 5-minutowej jazdy samochodem znajduje się węzeł autostradowy dróg A1 i A4 zapewniający sprawną łączność z Wybrzeżem Bałtyckim i południem Europy. Do inwestycji została także wytyczona nowa linia autobusowa. Duże centra handlowe, ośrodki sportu i rekreacji oraz liczne placówki oświatowe znajdują się w zasięgu 10 minut jazdy samochodem znajdują.Inwestycja sąsiaduje z planowanym parkiem o powierzchni około 2 ha. W odległości 10-minutowego spaceru znajdą się również przystań dla żaglówek, plaża oraz ogólnodostępne tereny rekreacyjne.Termin realizacji I etapu projektu to II kw. 2014 r.– II kw. 2017 r.Domy realizowane są w dwóch technologiach – tradycyjnej i szkieletowej – posiadają zróżnicowaną architekturę zewnętrzną i wewnętrzną – atrakcyjne podziały przestrzeni mieszkalnych. Wszystkie budynki budowane są z przy użyciu wysokiej jakości materiałów przyjaznych środowisku, przy niskiej emisji związków węgla i z uwzględnieniem surowych norm w zakresie oszczędzania energii i wody. Zapewni to mieszkańcom niskie koszty utrzymania i eksploatacji. Roczne zaprojektowane zużycie ciepła/energii dla każdego budynku nie przekracza 60 kWh/m kw. Podwyższone zostały parametry izolacji ścian zewnętrznych, dachu i podłogi. Zastosowano także podwyższony współczynnik przenikania ciepła w przypadku okien.

  Siewierz Jeziorna

  od 3 825 zł/m2
  ul. Chmielowskie , Siewierz(1.1 km od Dąbrowy Górniczej)
  Chmielowskie sp. z o.o.
 • Podskarpie
  Oferta archiwalna

  Podskarpie

  al. Hugona Kołłątaja , Będzin(0.6 km od Dąbrowy Górniczej)
  ZPMW Dąbrowa Sp. z o.o.
 • Parkowy Zakątek
  Oferta archiwalna
  Realizowane dwa budynki wielorodzinne usytuowane są przy ulicy Miłej w Czeladzi z wjazdem od ul. Dehnelów przy nr 32.Położenie inwestycji jest jednym z jej największych atutów. Budynki zlokalizowane będą w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Grabek stwarza to niepowtarzalny klimat i jakość zamieszkiwania. 28 mieszkań w dwóch budynkach wielorodzinnych to spokojna i bezpieczna oaza stworzona z myślą o komforcie jej przyszłych mieszkańców.Nowoczesne zagospodarowanie terenu, oryginalna architektura i niepowtarzalny projekt tworzą wyjątkowy klimat tego miejsca. Zielona okolica roztacza przed mieszkańcami piękne widoki i gwarantuje doskonałe warunki do mieszkania i odpoczynku, są to walory, które trudno przecenić. Z dala od miejskiego zgiełku w otoczeniu ciszy i zieleni, a jednocześnie bliskość i świetne połączenie z miastami Aglomeracji Śląskiej.Tak atrakcyjna lokalizacja stanowi o niezwykłości tego miejsca a jej przyszli mieszkańcy docenią wygodę życia w miejscu, z którego w kilka minut można dotrzeć do centrum. Mieszkańcy osiedla będą mieli bezpośredni wyjście na park poprzez chodnik i zamykaną bramkę. Sąsiedztwo Parku daje mieszkańcom możliwość aktywnej rekreacji oraz wypoczynku na łonie natury Bliskość szkół oraz dyskontów spożywczych i małych sklepów osiedlowych zapewnia komfort i oszczędność czasu.

  Parkowy Zakątek

  od 4 200 zł/m2
  ul. Miła , Czeladź(1.4 km od Katowic)
  Art-Bud Firma Budowlano-Inwestycyjna
 • Osiedle Brzozowica
  Oferta archiwalna
  Osiedle Brzozowica powstaje z myślą o osobach chcących zamieszkać w pobliżu Będzina, Dąbrowy Górniczej czy Sosnowca. To dlatego usytuowaliśmy je w pięknej, zielonej okolicy między dwoma miastami: Będzinem a Dąbrową Górniczą. (mapka)Ta urocza lokalizacja w sąsiedztwie jezior, lasów i rzeki będzie doskonale skomunikowaną alternatywą dla zamieszkania w pobliskich miastach.

  Osiedle Brzozowica

  od 3 537 zł/m2
  ul. Brzozowicka 110 , Będzin(0.7 km od Dąbrowy Górniczej)
  Pozytyw Sp. z o.o.

Informacje o powiecie będzińskim

W powiecie będzińskim dostępnych jest 55 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w powiecie będzińskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 37 do 100 m2, w tym lokale:

 • 2-pokojowe (28 mieszkań).
 • 3-pokojowe (10 mieszkań).
 • 4-pokojowe (8 mieszkań).
 • 5-pokojowe (9 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w powiecie będzińskim nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w powiecie będzińskim kosztuje 277 771 zł.

Aktualnie obowiązują 2 oferty promocyjne.

Pobliskie Lokalizacje

Miejsca w pobliżu

Oferty w powiecie będzińskim

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: