Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe nieruchomości powiat częstochowski

17 ofert w 1 inwestycji

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Osiedle Gardenia etap II
  2 kw. 2023
  Wszystkich Państwa szukających swojego miejsca na ziemi i zastanawiających się, jaki powinien być mój wymarzony kąt, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.OSIEDLE GARDENIA to nowoczesny zespół zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej z garażami podziemnymi. Budynki zaprojektowane zostały w nowoczesnych technologiach gwarantujących wysokie parametry izolacji cieplnej oraz o wysokim standardzie wykończenia zewnętrznego i przestrzeni wewnętrznej. Zastosowano nowoczesną i energooszczędną instalację wentylacji mechanicznej niskociśnieniowej higrosterowanej zapewniającą całodobową wymianę powietrza w zależności od poziomu wilgotności wewnątrz pomieszczeń.Wśród mieszkań przyszli nabywcy znajdą lokale o zróżnicowanej powierzchni i rozkładach pomieszczeń. Do wszystkich mieszkań zaprojektowano duże balkony lub tarasy. Mieszkania można łączyć i dowolnie aranżować wnętrza.Budynki wyposażone będą w windy od garażu podziemnego po ostatnią kondygnację. W ramach zabudowy mieszkaniowej OSIEDLA GARDENIA zapewniamy przestrzeń rekreacyjną z placykiem zabaw, miejscem do wypoczynku i zielenią.

  Osiedle Gardenia etap II

  od 6 200 zł/m2
  ul. Gajowa , Częstochowa(3.7 km od centrum)
  Gamma Developer Sp. z o.o.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Okulickiego Park
  Oferta archiwalna
  Przedstawiamy Państwu drugi Etap naszej inwestycji Okulickiego Park.Okulickiego Park to prestiżowa inwestycja położona w wyjątkowej lokalizacji -częstochowskiej dzielnicy Parkitka.Stąd wszędzie jest blisko - do pracy, na spotkanie, na uczelnię i na spacer.Zaprojektowany 6cio kondygnacyjny budynek z otwartym dziedzińcem to nowoczesna forma zawierająca w swej ofercie metraże od 35 ciu metrów kwadratowych do 80 ciu.Do wykończenia części wspólnych i najbliższego otoczenia inwestycji będą użyte materiały wysokiej jakości.

  Okulickiego Park

  ul. Okulickiego , Częstochowa(2.2 km od centrum)
  Włodar Developer
 • Nowa Częstochowa
  Oferta archiwalna
  NOWA CZĘSTOCHOWA to nowoczesne budownictwo, doskonała lokalizacja, funkcjonalna architektura oraz rozwiązania zapewniające maksymalny komfort użytkowania.Lokalizacja osiedla Nowa Częstochowa w dzielnicy Parkitka otwiera przed mieszkańcami wiele możliwości jakie daje życie w centrum miasta, a jednocześnie pozwala na odprężenie się po pracy w spokojnej okolicy. Wszystko czego potrzebujesz znajduje się w jednym miejscu. Dzięki dobrej komunikacji szybko dojedziesz do pracy lub na spotkanie ze znajomymi.

  Nowa Częstochowa

  od 6 600 zł/m2
  ul. Okulickiego/Poleska , Częstochowa(2.3 km od centrum)
  Nowa Deweloper Sp. z o.o.
 • Osiedle Gardenia
  Oferta archiwalna
  Wszystkich Państwa szukających swojego miejsca na ziemi i zastanawiających się jaki powinien być mój wymarzony kąt?”, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.OSIEDLE GARDENIA to nowoczesny zespół zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej z garażami podziemnymi, zlokalizowany przy ulicy Gajowej w przytulnej dzielnicy Częstochowy – Wrzosowiak. Budynki zaprojektowane zostały w nowoczesnych technologiach gwarantujących wysokie parametry izolacji cieplnej oraz o wysokim standardzie wykończenia zewnętrznego i przestrzeni wewnętrznej. Zastosowano nowoczesną i energooszczędną instalację wentylacji mechanicznej niskociśnieniowej higrosterowanej zapewniającą całodobową wymianę powietrza w zależności od poziomu wilgotności wewnątrz pomieszczeń.Wśród mieszkań przyszli nabywcy znajdą lokale o zróżnicowanej powierzchni i rozkładach pomieszczeń. Do wszystkich mieszkań zaprojektowano duże balkony lub tarasy. Mieszkania można łączyć i dowolnie aranżować wnętrza. Budynki wyposażone będą w windy od garażu podziemnego po ostatnią kondygnację. W ramach zabudowy mieszkaniowej OSIEDLA GARDENIA zapewniamy przestrzeń rekreacyjną z placykiem zabaw, miejscem do wypoczynku i zielenią.

  Osiedle Gardenia

  ul. Gajowa , Częstochowa(3.6 km od centrum)
  Gamma Developer Sp. z o.o.
 • Kujawska Apartamenty
  Oferta archiwalna
  Kujawska Apartamenty to wyjątkowa inwestycja charakteryzująca się doskonałą lokalizacją, nowoczesną architekturą, wysoką jakością materiałów, ekologicznymi rozwiązaniami oraz funkcjonalnie zaprojektowanymi wnętrzami.W ramach inwestycji powstaje nowoczesny budynek wielorodzinny z wydzielonymi architektonicznie segmentami A i B do których prowadzą 4 klatki schodowe. Oferujemy 76 lokali mieszkalnych (w tym część apartamentów o powierzchni ponad 70 m2) wyposażonych w funkcjonalne balkony lub przestronne tarasy i komórkami lokatorskimi w większości zlokalizowanymi na kondygnacji mieszkania. Garaż podziemny to 88 miejsc postojowych, które zapewnią mieszkańcom wygodne parkowanie i możliwość łatwego przemieszczenia się windą na piętro swojego mieszkania. Każdy lokal zapewnione ma przynajmniej jedno miejsce postojowe, a dla części apartamentów możliwy jest zakup dodatkowego miejsca postojowego.W garażu podziemnym przewidzieliśmy pomieszczenie na rowery wygodnie skomunikowane z wjazdem. Nie będzie potrzeby kłopotliwego wwożenia ulubionego jednośladu na wyższe piętra i zajmowania miejsca na korytarzu lub w komórce lokatorskiejDla najmłodszych przewidzieliśmy miejsce do zabawy i wypoczynku.W ramach zagospodarowania terenu inwestycji zaprojektowaliśmy dużo zróżnicowanej zieleni wraz z funkcjonalną komunikacją i oświetleniem. Poczucie prywatności i bezpieczeństwa zapewnia ogrodzenie całego terenu z instalacją domofonową i automatycznie sterowaną bramą wjazdową.Rozwiązania ekologiczneOgrzewanie mieszkań, części wspólnych oraz ciepła woda użytkowa zapewniona jest przez ciepło systemowe firmy Fortum. System wyposażony będzie w indywidualne stacje mieszkaniowe (logotermy), który jest obecnie jednym z najnowocześniejszych systemów grzewczych, zapewniający użytkownikom pełną kontrolę nad sposobem korzystania z ciepła, równocześnie ograniczającym koszty ogrzewania.Dla mieszkańców korzystających z aut elektrycznych przewidzieliśmy możliwość instalacji gniazda do ładowania samochodu bezpośrednio przy miejscu postojowym w garażu podziemnym, które będzie zintegrowane z licznikiem prądu w mieszkaniu.Inwestycja wyposażona będzie w instalację fotowoltaiczną, która pokrywać będzie zapotrzebowanie na prąd dla części wspólnych osiedla (oświetlenie klatek schodowych, korytarzy, oświetlenie zewnętrzne, zapotrzebowanie wind). Dbamy o środowisko i zmniejszamy wysokość czynszu.

  Kujawska Apartamenty

  od 5 900 zł/m2
  ul. Kujawska 10 , Częstochowa(2.4 km od centrum)
  Cognor Holding S.A. Sp. k.
 • Osiedle Małopolska
  Oferta archiwalna
  Nowoczesne Osiedle Apartamentów o Podwyższonym Standardzie.Atuty inwestycji:- Wykorzystanie najwyższej jakości materiałów budowlanych,- Poczucie prywatności i bezpieczeństwa zapewnia brama wjazdowa, furtka i domofon,- Osiedle ma kameralny charakter i charakteryzuje się cichym i zielonym otoczeniem,- Przestronne i funkcjonalne wnętrza oraz komfortowy taras o powierzchni 40 m2.Dodatkowe informacje:- Cena garażu - 35 000 zł.Serdecznie zapraszamy na prezentacje mieszkania oraz inwestycji!

  Osiedle Małopolska

  od 5 100 zł/m2
  ul. Małopolska , Częstochowa(3.1 km od centrum)
  Dayton Nieruchomości
 • Osiedle Poleska budynek C-F
  Oferta archiwalna
  Z przyjemnością prezentujemy Państwu naszą inwestycję – luksusowe osiedle zlokalizowane w Częstochowie przy ul. Poleskiej. Według założeń projektu w każdym budynku znajdować się będzie 32-36 funkcjonalnych mieszkań z garażem podziemnym oraz tarasami na dachu budynku. Dla wygody mieszkańców w każdym bloku została zaprojektowana cichobieżna winda z poziomu garażu. Mieszkańcy do dyspozycji będą mieli plac zabaw, miejsca parkingowe i piwnice podziemne. Jedną z największych zalet naszej nowej inwestycji jest doskonała lokalizacja, gdzie z jednej strony mamy dużo terenów zielonych, a z drugiej bardzo dobre połączenie z centrum miasta. W sąsiedztwie mieszkań zostanie zaaranżowana powierzchnia zieleni dostępna dla mieszkańców osiedla, to idealne rozwiązanie dla osób szukających wytchnienia oraz odpoczynku na świeżym powietrzu.

  Osiedle Poleska budynek C-F

  od 5 450 zł/m2
  ul. Poleska 74C-D , Częstochowa(2.6 km od centrum)
  Osiedle Poleska
 • Apartamenty Sortis - Etap II
  Oferta archiwalna
  Osiedle „SORTIS” zostało zaprojektowane jako kameralny kompleks 4 nowoczesnych apartamentowców, ogrodzone i przygotowane do instalacji monitoringu. W I etapie został wybudowany apartamentowiec z 17 mieszkaniami. W II etapie inwestycji oddamy do Państwa dyspozycji 3 nowoczesne apartametowce (A, B i C), a w każdym z nich 8 mieszkań o powierzchni od 50 do 126 m2.Budynki A, B i C zostaną wyposażone w windy. Wszystkie apartamenty posiadają tarasy lub balkony. Usytuowanie apartamentów zapewnia optymalne nasłonecznienie tarasów i balkonów od wczesnych godzin porannych aż do zachodu słońca. W kondygnacji podziemnej budynków znajdują się garaże i pomieszczenia gospodarcze. Ogrodzony teren z możliwością instalacji monitoringu zwiększy komfort i bezpieczeństwo mieszkańców.W trakcie realizacji inwestycji szczególny nacisk kładziemy na jakość użytych materiałów i atrakcyjność oraz praktyczność przyjętych rozwiązań. Indywidualnie aranżowane klatki schodowe zostaną wykończone najwyższej jakości płytami gresowymi, a elementy drewniane wykończone okleiną naturalną – orzech. Zastosowano nowoczesne przesuwne okna balkonowe. Część apartamentów wyposażono w instalację wentylacyjno–nawiewną umożliwiającą montaż kominków.W części rekreacyjnej, dostępnej wyłącznie dla mieszkańców Osiedla SORTIS zaprojektowano m.in. plac zabaw dla dzieci.Obecnie realizowany jest II etap tej unikatowej inwestycji, w którym powstają kolejne trzy budynki (A, B i C).Budynki składają się z trzech kondygnacji nadziemnych i jednej podziemnej. W każdym budynku znajduje się 8 mieszkań.W ofercie dostępne są mieszkania o powierzchni od 50 do 126 m2.Wszystkie apartamenty posiadają duże tarasy lub przestronne balkony.W każdym apartamentowcu znajduje się parking podziemny oraz pomieszczenia gospodarcze lub boksy garażowe.Dla podniesienia wygody i komfortu mieszkańców budynki wyposażone są dodatkowo w nowoczesne windy.Cała inwestycja została zaprojektowana jako kameralne a zarazem luksusowe osiedle, które nawiązuje do charakteru dzielnicy.Podczas projektowania i realizacji zwróciliśmy szczególną uwagę na detale architektoniczne, jakość wykonania i rodzaj użytych materiałów.Osiedle SORTIS jest zrealizowane w cichej, spokojnej części dzielnicy Lisiniec, a jednocześnie w bliskiej odległości od głównych ciągów komunikacyjnych.Na terenie Osiedla i w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się dużo zieleni, a także wydzielona część rekreacyjna

  Apartamenty Sortis - Etap II

  od 5 517 zł/m2
  ul. Legnicka , Częstochowa(3.9 km od centrum)
  P. Krawczyński i Wspólnicy Sp. j.
 • Poleska - Apartamentowiec B
  Oferta archiwalna
  Poleska to projekt, w który włożyliśmy nasze całe długoletnie doświadczenie i wiedzę.Chcieliśmy stworzyć osiedle, gdzie nasi klienci będą mieli ochotę zaprosić swoich bliskich. Miejsce, które daje wytchnienie w otoczeniu bujnej zieleni, a zarazem pozwala uczestniczyć w nurcie życia miejskiego.Nowoczesne planowanie pozwoliło nam stworzyć przestronne nasłonecznione wnętrza, wykonane jak zawsze, z najprzedniejszych materiałów.Śmiało możemy mówić o pionierskiej jakości na częstochowskim rynku nieruchomości, ponieważ od 10 lat wyznaczamy nowe trendy i standardy, czego następnym wyrazem ma być osiedle PANORAMA APARTAMENTY POLESKA.Gustowna i elegancka linia budynku wraz z obszernym parkingiem harmonijnie wpisze się w otoczenie, pozwalając cieszyć się Państwu jego ponadczasowym stylem.Apartamenty oferowane w naszej najnowszej inwestycji są bardzo różnorodne, w tym zarówno pod względem metrażu, jak i rozkładu, a rozwiązania konstrukcyjne umożliwią wygodną i komfortową aranżację przestrzeni.Wierzymy, że każdy znajdzie wśród planowanych mieszkań swój idealny przyszły dom. Ponadto, na wstępnym etapie realizacji chętnie dostosujemy lokale do Państwa indywidualnych potrzeb.Nasze aspiracje wkraczają daleko poza wznoszenie kolejnych budynków – pragniemy stworzyć najlepsze warunki dla budowania przyszłych społeczności.Zamieszkaj z nami.

  Poleska - Apartamentowiec B

  ul. Poleska , Częstochowa(2.4 km od centrum)
  ParkLand Inwestycje s.c.
 • Poleska - Apartamentowiec A
  Oferta archiwalna
  Poleska to projekt, w który włożyliśmy nasze całe długoletnie doświadczenie i wiedzę.Chcieliśmy stworzyć osiedle, gdzie nasi klienci będą mieli ochotę zaprosić swoich bliskich. Miejsce, które daje wytchnienie w otoczeniu bujnej zieleni, a zarazem pozwala uczestniczyć w nurcie życia miejskiego.Nowoczesne planowanie pozwoliło nam stworzyć przestronne nasłonecznione wnętrza, wykonane jak zawsze, z najprzedniejszych materiałów.Śmiało możemy mówić o pionierskiej jakości na częstochowskim rynku nieruchomości, ponieważ od 10 lat wyznaczamy nowe trendy i standardy, czego następnym wyrazem ma być osiedle PANORAMA APARTAMENTY POLESKA.Gustowna i elegancka linia sześciokondygnacyjnego budynku wraz z obszernym parkingiem harmonijnie wpisze się w otoczenie, pozwalając cieszyć się Państwu jego ponadczasowym stylem.Apartamenty oferowane w naszej najnowszej inwestycji są bardzo różnorodne, w tym zarówno pod względem metrażu, od 44 m2 do 93 m2, jak i rozkładu, a rozwiązania konstrukcyjne umożliwią wygodną i komfortową aranżację przestrzeni.Wierzymy, że każdy znajdzie wśród planowanych 68 mieszkań swój idealny przyszły dom. Ponadto, na wstępnym etapie realizacji chętnie dostosujemy lokale do Państwa indywidualnych potrzeb.Nasze aspiracje wkraczają daleko poza wznoszenie kolejnych budynków – pragniemy stworzyć najlepsze warunki dla budowania przyszłych społeczności.Zamieszkaj z nami.

  Poleska - Apartamentowiec A

  ul. Poleska , Częstochowa(2.5 km od centrum)
  ParkLand Inwestycje s.c.
 • Platinium Park II
  Oferta archiwalna
  Platinium Park II to nowa jakość na rynku nieruchomości, to kompromis pomiędzy domem, a mieszkaniem w apartamentowcu. To inwestycja o kameralnej zabudowie w nowoczesnym stylu, realizowana przez spółkę Mariott Development. Projekt powstający przy ul. Kisielewskiego 48 w Częstochowie to kolejny etap osiedla mieszkaniowego w portfolio firmy, które będzie zupełną nowością na lokalnym rynku. Mieszkania na parterze z prywatnym ogrodem oraz dwupoziomowe apartamenty na piętrze z przestronnymi tarasami. Do każdego z nich przewidziano miejsca w podziemnej hali garażowej.

  Platinium Park II

  ul. Kisielewskiego 48 , Częstochowa(3.5 km od centrum)
  Mariott Development Sp. z o.o.
 • Osiedle Aurora etap IV
  Oferta archiwalna
  Osiedle Aurora to zespół zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej z usługami w poziomie parteru oraz garażami podziemnymi, zlokalizowany u zbiegu ulic Łódzkiej i Okulickiego, w najatrakcyjniejszej dzielnicy Częstochowy Parkitka, w pobliżu centrum miasta i Jasnej Góry.Lokalizacja ta zapewnia łatwy- wręcz bezpośredni dostęp do środków komunikacji miejskiej jak również infrastruktury społecznej tj. szkół, przychodni, oraz wielu obiektów użyteczności publicznej.Budynki zaprojektowane zostały w nowoczesnych technologiach gwarantujących wysokie parametry izolacji cieplnej oraz o wysokim standardzie wykończenia zewnętrznego i przestrzeni wewnętrznej.Zastosowano nowoczesną i energooszczędną instalację wentylacji mechanicznej niskociśnieniowej higrosterowanej zapewniającą całodobową wymianę powietrza w zależności od poziomu wilgotności wewnątrz pomieszczeń.Dla inwestorów komercyjnych zapewniamy możliwość nabycia lokali handlowo-usługowych w zaprojektowanej w parterze budynku galerii, dzięki czemu podniesiemy komfort dostępności do usług dla mieszkańców naszych budynków. Wśród mieszkań przyszli nabywcy znajdą lokale o powierzchni od ok. 40 do ponad 100 m2 o zróżnicowanych rozkładach, zarówno z wydzielonymi kuchniami jak i aneksami kuchennymi, w ofercie znajdą się również dwupoziomowe apartamenty.Do wszystkich mieszkań zaprojektowano duże balkony lub tarasy, a na ostatniej kondygnacji penthousy z dużymi tarasami na dachu budynku.Mieszkania można łączyć i dowolnie aranżować wnętrza.Budynki wyposażone będą w windy od garażu podziemnego po ostatnią kondygnację.W ramach zabudowy mieszkaniowej OSIEDLA AURORA zapewniamy przestrzeń rekreacyjną z placykiem zabaw, miejscem wypoczynku i zielenią.

  Osiedle Aurora etap IV

  ul. Łódzka , Częstochowa(1.9 km od centrum)
  Gamma Developer Sp. z o.o.
 • Osiedle Bardowskiego
  Oferta archiwalna
  Buszrem Nieruchomości oferuje wygodne i ciepłe mieszkania wybudowane w nowej technologii z elementów keramzytobetonowych.W budynku o kształcie litery L na 4 kondygnacjach nadziemnych znajduje się 56 funkcjonalnych mieszkań o metrażach od 31 m2 do 58 m2, z balkonami lub loggiami, z osobną kuchnią lub aneksem kuchennym.Budynek został w całości podpiwniczony głównie dla potrzeb wielostanowiskowego garażu podziemnego z 19 miejscami postojowymi.Na dachu została umieszczona kotłownia gazowa zapewniająca ciepło i ciepłą wodę.Standard i wykończenie są ważne dla przyszłych mieszkańców, dlatego wszystkie części wspólne są oddane z dbałością o każdy detal. Budynek z elewacją w kolorach: białym, pomarańczowym, żółtym i szarym idealnie komponuje się z balustradami balkonów i loggii o konstrukcji stalowej.Wokół budynku zaplanowana jest strefa zieleni, plac zabaw oraz 38 miejsc parkingowych.

  Osiedle Bardowskiego

  od 4 400 zł/m2
  ul. Bardowskiego 25 , Częstochowa(2.4 km od centrum)
  Buszrem S.A.
 • Słoneczne Tarasy Apartamenty
  Oferta archiwalna
  Z przyjemnością prezentujemy nasz nowy projekt deweloperski w Częstochowie. Osiedle Słoneczne Tarasy to zespół niewielkich apartamentowców usytuowanych w spójnej architektonicznie przestrzeni w urokliwym miejscu dzielnicy Parkitka przy ul. MałopolskiejDoskonała lokalizacja, nowoczesna architektura, wysoka jakość materiałów oraz funkcjonalne wnętrza to najważniejsze atuty projektu. W pierwszym etapie powstaną cztery budynki, każdy składający się z 4 apartamentów o powierzchniach od 105 do 129 m2.Każdy apartament posiada indywidualne wejście oraz garaż.Apartamenty na I pierwszym piętrze wyposażone są w wyjątkowo przestronne tarasy usytuowane od strony południowo-zachodniej. Apartamenty na parterze posiadają funkcjonalne ogródki.

  Słoneczne Tarasy Apartamenty

  ul. Małopolska , Częstochowa(3.1 km od centrum)
  Cognor Holding S.A. Sp. k.
 • Osiedle Aurora
  Oferta archiwalna
  Osiedle Aurora to zespół zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej z usługami w poziomie parteru oraz garażami podziemnymi, zlokalizowany u zbiegu ulic Łódzkiej i Okulickiego, w najatrakcyjniejszej dzielnicy Częstochowy Parkitka, w pobliżu centrum miasta i Jasnej Góry.Lokalizacja ta zapewnia łatwy- wręcz bezpośredni dostęp do środków komunikacji miejskiej jak również infrastruktury społecznej tj. szkół, przychodni, oraz wielu obiektów użyteczności publicznej.Budynki zaprojektowane zostały w nowoczesnych technologiach gwarantujących wysokie parametry izolacji cieplnej oraz o wysokim standardzie wykończenia zewnętrznego i przestrzeni wewnętrznej.Zastosowano nowoczesną i energooszczędną instalację wentylacji mechanicznej niskociśnieniowej higrosterowanej zapewniającą całodobową wymianę powietrza w zależności od poziomu wilgotności wewnątrz pomieszczeń.Dla inwestorów komercyjnych zapewniamy możliwość nabycia lokali handlowo-usługowych w zaprojektowanej w parterze budynku galerii, dzięki czemu podniesiemy komfort dostępności do usług dla mieszkańców naszych budynków. Wśród mieszkań przyszli nabywcy znajdą lokale o powierzchni od ok. 40 do ponad 100 m2 o zróżnicowanych rozkładach, zarówno z wydzielonymi kuchniami jak i aneksami kuchennymi, w ofercie znajdą się również dwupoziomowe apartamenty.Do wszystkich mieszkań zaprojektowano duże balkony lub tarasy, a na ostatniej kondygnacji penthousy z dużymi tarasami na dachu budynku.Mieszkania można łączyć i dowolnie aranżować wnętrza.Budynki wyposażone będą w windy od garażu podziemnego po ostatnią kondygnację.W ramach zabudowy mieszkaniowej OSIEDLA AURORA zapewniamy przestrzeń rekreacyjną z placykiem zabaw, miejscem wypoczynku i zielenią.Zakończenie budowy przewidziane jest na IV kw 2016, a oddanie do użytku I kw 2017.

  Osiedle Aurora

  ul. Łódzka , Częstochowa(1.9 km od centrum)
  Gamma Developer Sp. z o.o.
 • Zacisze Loretańska
  Oferta archiwalna
  Zacisze Loretańska to przyjazny, rodzinny projekt mieszkaniowy usytułowany przy ulicy Loretańskiejw wartościowej historycznie dzielnicy Podjasnogórska, zaledwie kilka minut od głównych ulic miasta.Kompleks dwóch nowoczesnych, trzykondygnacyjnych budynków otoczony jest domami jednorodzinnymi co sprawia, że cisza i spokój najbliższego sąsiedztwa zapewnią mieszkańcom upragniony relaks. Niewysoka zabudowa, starannie zaprojektowana zieleń ogrodowa oraz bezpieczny plac zabaw sprawiają, że jest to miejsce przyjazne do życia.Wysoki standard życia, który odnajdziesz jako mieszkaniec Zacisza Loretańska to zasługa dobrze zaprojektowanej architektury. Dbałość o detale elewacji w postaci drewnianych dodatków, stonowana kolorystyka, oraz powierzchnie wspólne w najwyższym standardzie, czynią to miejsce eleganckimi jednocześnie ciepłym. Odpowiednio duże okna, przestronne tarasy i balkony sprawią, że otaczająca zieleń stanie się częścią aranżacji Twojego mieszkania.Zacisze Loretańska to eleganckie i komfortowe osiedle, które będzie wyróżniać swoich mieszkańcówi zapewniać im maksimum użyteczności oraz wygodę.  Zaś możliwość indywidualnej aranżacji przestrzeni Twojego mieszkania pozwoli na stworzenie optymalnych warunków do pracy i odpoczynku.

  Zacisze Loretańska

  Loretańska 37/ 39 , Częstochowa(2 km od centrum)
  S-Group Development
 • Wierzbowa 11
  Oferta archiwalna
  Nowoczesny budynek już oddany, miejsca postojowe pod budynkiem, dwie klatki, w każdej klatce winda, działająca z poziomu miejsc postojowych, blisko przystanki tramwaj, autobus miejski, centrum Handlowe Jagielończycy, centrum Handlowe Simply, czynsz 3,47 zł/m/kw, centralne płatne w sezonie grzewczym wrzesień- kwiecień 3,40 zł/m/kw do rozliczenia, zaliczka na ciepłą wodę 40 zł/os, zimna woda 16 zł/osWyposażenie mieszkania :- tynki wewnętrzne gipsowe- podłoża- drzwi zewnętrzne anty-włamaniowe- okna PCV- parapety- instalacje wewnętrzne: wod-kan, c.c.w.,c.o., elektryczna, telefoniczna, telewizyjna w 2 pokojach, internetowa, domofonowa.- podejścia dopływowe i odpływowe do pralki automatycznej- opomiarowanie: wodomierz na zimna wodę i ciepłą wodę,  zawory z głowicą termostatyczną typu “DANFOS”- łączniki jedno i dwubiegunowe ( wyłączniki i przełączniki )- gniazda wtykowe zwykłe i bryzgoszczelne- gniazdo telefoniczna- gniazdo internetowe- gniazdo TV- dzwonek- unifon

  Wierzbowa 11

  ul. Wierzbowa 11 , Częstochowa(3.7 km od centrum)
  Metalurg
 • Osiedle Słoneczne
  Oferta archiwalna
  Marzenia naprawdę się spełniają … dom, cisza, spokój - w najbardziej prestiżowej dzielnicy Częstochowy na Osiedlu Słonecznym.Nowe przedsięwzięcie naszej firmy to kompleks domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej i wolnostojącej przy ul. MAŁOPOLSKIEJ 63. Projekt obejmuje 7 domów wolnostojących i 18 domów szeregowych zróżnicowanych pod względem wielkości metrażu (od 130 m2 ) i przynależnych działek. Przy każdym z domów zaplanowano ogród i 1 lub 2 garaże. Całe osiedle będzie ogrodzone z bramą wjazdową na pilota.Tych z Państwa, którzy stoją przed wyborem własnego miejsca zamieszkania zapraszamy do naszego biura przy ul. Krótkiej 27a w Częstochowie aby zapoznać się z planami poszczególnych budynków i wizualizacjami osiedla. Na etapie budowy istnieje możliwość zmian aranżacji wnętrz.Oferujemy Państwu pomoc przy transakcji kupna, projektowaniu wnętrz czy uzyskaniu kredytu.

  Osiedle Słoneczne

  ul. Małopolska 63 , Częstochowa(3 km od centrum)
  ParkLand Inwestycje s.c.
 • Osiedle Jordanowskie
  Oferta archiwalna
  Dziel się szczęściem z najbliższymiPrzychodzi taki moment, gdy pragniesz otoczyć najbliższych opieką, znaleźć i stworzyć Wasz wspólny dom. Takie miejsce, w którym będziecie czuli się komfortowo i bezpiecznie. Miejsce do życia, nie tylko do mieszkania.Znajdź Wasze szczęśliwe miejsce. Zamieszkaj na Osiedlu Jordanowskim, u zbiegu ulic Św. Kazimierzai Noskowskiego i Pułaskiego.Ciesz się bliskością miasta i zieleniOsiedle Jordanowskie to miejsce o nowoczesnej architekturze, jednocześnie w centrum miasta i blisko terenów rekreacyjnych. Po zaledwie 10-minutowym spacerze Ty i Twoi bliscy będziecie mogli cieszyć się zielonymi terenami Parku im. Stanisława Staszica i Parku 3 Maja. Lubicie spędzać czas aktywnie? Nieopodal Waszego nowego domu znajdziecie sportową strzelnicę i lodowisko. A wszystko to zaledwie minutę drogi od samego centrum Częstochowy!Stworzone by cieszyćOsiedle Jordanowskie to mieszkania stworzone na miarę Twoich potrzeb, w metrażach od 43,5 do 59,6 mkwa. Każdy z lokali został wyposażony w balkon, który będziesz mógł zaaranżować wedle własnego uznania. Zaprojektowaliśmy przestrzeń również dla Twojego samochodu – w bezpiecznych, podziemnych garażach. Aby wszystko czego potrzebujesz było blisko – wokół Osiedla znajdą się najpotrzebniejsze usługi i punkty handlowe. Wewnątrz osiedla stworzyliśmy wyjątkowe, przeszklone patio – Twoją własną, zieloną strefę wypoczynku. Wszystko po to, abyś mógł cieszyć się z bliskimi szczęściem na wyciągnięciem ręki!Przyjdź. Wybierz. Zamieszkaj w nowym szczęśliwym domu

  Osiedle Jordanowskie

  od 3 875 zł/m2
  ul. Św. Kazimierza 5A , Częstochowa(1.5 km od centrum)
  Testowy Deweloper
 • Inwestycja przy ul. Tczewskiej
  Oferta archiwalna
  Obiekt zlokalizowany jest niedaleko centrum miasta. Blisko szkoła, przedszkole, przystanek autobusowy – 100 m. Cicha, spokojna okolica.Dom wykonany jest zabudowie szeregowej, podpiwniczony, z poddaszem użytkowym i garażem wykonany w technologii tradycyjnej, ocieplony – tynk akrylowy. Wykończenie – stan deweloperski. Ogrzewanie piec gazowy dwufunkcyjny z grzejnikami. Dodatkowo ogrzewanie podłogowe w holu, kuchni, łazience. Budynek ogrodzony z wykończonymi dojściami, tarasem. Ogród o wystawie południowo – zachodniej.Materiały:fundamenty żelbetowe,ściany zewnętrzne warstwowe z pustaków ceramicznych,strop ceramiczny, gęstożebrowy,konstrukcja więźby – drewniana,pokrycie dachu – dachówka cementowa Brass.

  Inwestycja przy ul. Tczewskiej

  ul. Tczewska 1- 19 , Częstochowa(3.9 km od centrum)
  Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o.
 • Inwestycja przy ul. Śląskiej 22
  Oferta archiwalna
  Obiekt zlokalizowany jest w samym centrum miasta, w pobliżu budynków użyteczności publicznej (poczta, Urząd Miasta, Urząd Powiatowy, Aleje, park, szkoły i przedszkola).Budynek wybudowany został w technologii tradycyjnej jako obiekt pięciokondygnacyjny w całości podpiwniczony, w którym znajdują się 22 lokale wyposażone w instalacjęwod.-kan., c.o., elektryczną. Lokale znajdujące się na parterze mogą stanowić doskonałą lokalizację dla sklepów oraz firm usługowych.Zakres prac prowadzonych w budynku przewiduje wymianę:instalacji wodno-kanalizacyjnej z rozprowadzeniem w mieszkaniach;instalacji elektrycznej z rozprowadzeniem na klatkach schodowych do tablicy rozdzielczej (wykonanie instalacji w mieszkaniach we własnym zakresie);instalacji elektrycznej w piwnicach i bramie przejazdowej;instalacji domofonowej i teletechnicznej.W mieszkaniach zostaną wykonane prace:wymiana stolarki okiennej oraz drzwi wejściowych do mieszkań;wymiana grzejników c.o.wyrównanie poziomu podłoży.Części wspólne budynku zostaną wykończone w sposób standardowy (malowanie, okładziny podłogowe, itp.), elewacja budynku docieplona z wyprawą elewacyjną. Planowany jest ponadto remont nawierzchni dojść i dojazdów.

  Inwestycja przy ul. Śląskiej 22

  ul. Śląska 22 , Częstochowa(0.7 km od centrum)
  Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o.
 • Inwestycja przy ul. Mościckiego
  Oferta archiwalna
  W zacisznym miejscu wśród zieleni, w dzielnicy Parkitka w Częstochowie (u splotu ulic Mościckiego i Kujawskiej) powstanie nowoczesny, 4 - kondygnacyjny budynek z wielostanowiskowym parkingiem w przyziemiu.Architektura budynku nawiązuje do naszych wcześniejszych projektów - jest prosta i nowoczesna. Połączenie wysokiej jakości materiałów: szkła, stali nierdzewnej i naturalnego drewna na elewacji oddaje ideę naszego projektu. ‘’Nowoczesność i natura’’ to symbole naszych czasów. Zastosowane rozwiązania konstrukcyjne, a także dobra izolacja termiczna i akustyczna, zapewniają ekonomiczne i komfortowe użytkowanie mieszkania.Plany mieszkań są dokładnie analizowane tak aby każdy lokal nawet przy niewielkim metrażu spełniał wszystkie funkcje a przyszły klient mógł go dogodnie zaaranżować. W większości mieszkań strefa dzienna - salon z aneksem kuchennym i jadalnią jest oddzielona od części prywatnej i bardziej intymnej z sypialniami, łazienkami i garderobą. Proponowane mieszkania mają ponadstandardową wysokość, duże ustawne balkony i tarasy, ogromne przeszklenia, które doskonale doświetlą mieszkania dodając im przestrzeni.Budynek posiada dwie przestronne klatki schodowe z nowoczesnymi, cichobieżnymi windami z poziomu garażu. Na każdym poziomie tuż przy windzie znajdują się pomieszczenia gospodarcze.Wszystkie chodniki, podejścia i podjazdy dostosowane są dla osób niepełnosprawnych i dla rodzin z małymi dziećmi.Bezpieczeństwo zapewniać będzie ogrodzony teren w okół budynku, z bramą wjazdową otwieraną przy użyciu pilota a przy wejściu zostaną zainstalowane domofony.

  Inwestycja przy ul. Mościckiego

  ul. Mościckiego , Częstochowa(2.4 km od centrum)
  ParkLand Inwestycje s.c.
 • Dworek Wagnera
  Oferta archiwalna
  Teren inwestycji położony jest w samym sercu Częstochowy, u zbiegu ulic Noskowskiego i Wagnera, w wyjątkowym miejscu, gdzie panuje cisza i spokój.Zaprojektowany budynek jest w stylu dworkowym, składający się z 17 apartamentów (6-jednopokojowych, 8-dwupokojowych i 3-trzypokojowe), o zróżnicowanej powierzchni od 26 - 60m2. Projekt obejmuje mieszkania w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia pod klucz. Budynek posiada miejsca parkingowe w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskie.Teren dworku będzie ogrodzony, z wnętrzem rekreacyjnym z placem zabaw dla dzieci, miejscem wypoczynku i zielenią.W pobliżu dworku znajduje się dogodna infrastruktura (Park Jasnogórski, tereny rekreacyjne, supermarkety, szkoła, przedszkole oraz komunikacja miejska).

  Dworek Wagnera

  ul. Wagnera 22 , Częstochowa(1.5 km od centrum)
  EKO NOVUM Sp. z o.o.

Informacje o powiecie częstochowskim

W powiecie częstochowskim dostępnych jest 17 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w powiecie częstochowskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 37 do 64 m2, w tym lokale:

 • 2-pokojowe (3 mieszkania).
 • 3-pokojowe (14 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w powiecie częstochowskim nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w powiecie częstochowskim kosztuje 232 190 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w powiecie częstochowskim

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: