Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe nieruchomości Siewierz

41 ofert w 1 inwestycji

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 6 936 zł/m²

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Murapol Siewierz Jeziorna
  1 kw. 2024
  Murapol Siewierz Jeziorna – wyjątkowe osiedle na wzgórzu, powstające tuż obok malowniczo położonego zalewu z przystanią. To tylko 20 minut od KatowicSzeroki wybór mieszkań w kameralnych budynkach. Mieszkania zostaną wyposażone w pakiet antysmogowy oraz opcję smart home.Daty oddania do użytku poszczególnych etapów:budynek A - oddany do użytku,budynek B - oddany do użytku,budynki 6-9 - oddane do użytku,budynki 10-12 - oddane do użytkubudynki 13-14 - oddanie do użytku w I kw. 2024.Inwestycja Murapol Siewierz Jeziorna jest częścią innowacyjnego projektu polegającego na stworzeniu od podstaw dzielnicy łączącej komfort, funkcjonalność i uwzględniającej potrzeby mieszkańców. Jeżeli szukasz komfortowego mieszkania w sąsiedztwie natury i w lokalizacji zapewniającej dogodną komunikację z miastami aglomeracji śląskiej oraz Krakowem, to Murapol Siewierz Jeziorna idealnie odpowiada Twoim potrzebom.Dlaczego warto?• Za sprawą przemyślanej koncepcji architektonicznej mieszkańcy zyskują pewność, że wprowadzą się do przestronnych i słonecznych mieszkań, w szerokim wyborze metraży (mieszkania 2-, 3- i 4- pokojowe).• Dla zmotoryzowanych mieszkańców zaprojektowano optymalną liczbę miejsc parkingowych na terenie wokół budynku.• Mieszkania na parterze będą posiadać tarasy, natomiast na wyższych piętrach – balkony.• Światłowód z szybkim internetem gwarantuje dostęp do multimedialnej rozrywki.Co jeszcze zyskujesz?• Opcja Murapol Appartme – to bezpieczeństwo, komfort i oszczędność w zasięgu ręki. Steruj swoim mieszkaniem – ogrzewaniem, zaworami wody, oświetleniem, roletami wewnętrznymi, zdalnie za pomocą urządzenia mobilnego lub jeśli to dla Ciebie wygodniejsze także lokalnie przy pomocy funkcji hotelowej i spraw, by Twój dom stał się „smart”.• Pakiet antysmogowy – to codzienna ochrona przed zanieczyszczeniami, smogiem, pyłkami, kurzem, grzybami oraz innymi alergenami. System składa się z zaawansowanego technicznie układu filtrów, które powstrzymają nie tylko drobnoustroje, lecz również owady.

  Murapol Siewierz Jeziorna

  ul. Jeziorna , Siewierz(1 km od Dąbrowy Górniczej)
  Murapol S.A.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Siewierz Jeziorna Isomeg
  Oferta archiwalna
  Energooszczędny domy jednorodzinny w zabudowie szeregowej zlokalizowany na terenie Dzielnicy Jeziorna powstającej w Siewierzu, położony z dala od zgiełku dużego miasta a jednocześnie na wyciągnięcie ręki od najważniejszych miast śląska. Bliskość drogi krajowej nr 1 zapewnia dojazd do Katowic, czy Pyrzowic zaledwie w 20 minut. Dodatkowym atutem lokalizacyjnym jest bliskość jeziora, które zapewnia malowniczy charakter osiedla.Oferowane domki powstają w ramach pierwszej w Polsce dzielnicy zrównoważonej o obszarze 117 ha i są częścią zaplanowanej przestrzeni miejskiej zapewniającej bliskość punktów usługowych, bazy sportowo-rekreacyjnej i kulturowej.Domy wykonane są w standardzie deweloperskim, składją się z parteru i poddasza użytkowego o łącznej powierzchni użytkowej około 90 - 120 m2. Posiadają widok na skwer oraz wyjście z kuchni lub salonu do ogrodu. Na poddaszu znajdują się 3 sypialnie oraz 2 łazienki lub łazienka i garderoba. Domy posiadają duże dwustanowiskowe garaże z możliwością adaptacji poddasza lub wiaty garażowe. Po przeciwnej stronie ulicy znajdować będzie się park i plac zabaw. W pobliskiej kamienicy natomiast zlokalizowane będą lokale handlowe i usługowe.Dom spełnia restrykcyjne wymogi zużycia energii przewidziane przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska w ramach programu NF 40 upoważniający kupujących do dofinansowania w wysokości 30000 zł do zakupu nieruchomości. Wykonanie budynku z wysokiej jakości materiałów, zapewni atrakcyjność wizualną, niewielki zużycie energii oraz niskie koszty eksploatacji.Obok dofinansowania z NF40 istnieje możliwość zakupu domu z dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

  Siewierz Jeziorna Isomeg

  ul. Jeziorna , Siewierz(1.1 km od Dąbrowy Górniczej)
  ISOMEG
 • Siewierz Jeziorna
  Oferta archiwalna
  Domy firmy ISOMEG to dwukondygnacyjne budynki szeregowe o powierzchni użytkowej około 100 m2, które spełniają restrykcyjne wymogi zużycia energii. Położone na terenie osiedla Siewierz Jeziorna zapewniają możliwość szybkiej komunikacji z najważniejszymi miastami śląska (20 min do Katowic, 15 min do lotniska Pyrzowice). Malownicza lokalizacja nad Jeziorem Przeczyckim zapewnia dostęp do terenów rekreacyjnych takich jak: ścieżki rowerowe i biegowe czy przystań wodna. Infrastruktura osiedla natomiast daje możliwość korzystania z: punktów usługowych i handlowych, terenów zielonych - skwerów i parku, placu zabaw, stacji ładowania pojazdów elektrycznych, czy systemu zbierania wody opadowej.Domy wykonane są z wysokiej jakości materiałów, zgodnie z zapisami kodu architektonicznego, co zapewnia ich atrakcyjność wizualną jak i niskie koszty eksploatacji. Dzięki zaplanowanemu układowi urbanistycznemu, gotowej infrastrukturze i ładowi architektonicznemu osiedle, którego częścią są domy firmy ISOMEG, to spójna całość dająca poczucie komfortu i wygodę mieszkania.

  Siewierz Jeziorna

  od 4 017 zł/m2
  Pl. Róży Wiatrów , Siewierz(1.1 km od Dąbrowy Górniczej)
  ISOMEG
 • Nowomiejska
  Oferta archiwalna
  W ramach pierwszego etapu inwestycji powstanie kameralny jednopiętrowy budynek wielorodzinny mieszczący w sobie 14 mieszkań o powierzchniach od 25m2 do 76m2 oraz jeden lokal użytkowy.Do dyspozycji mieszkańców oddane będą komórki lokatorskie, a także miejsca parkingowe naziemne otwarte oraz pod wiatą.

  Nowomiejska

  od 5 179 zł/m2
  ul. Nowomiejska , Siewierz(1 km od Dąbrowy Górniczej)
  Musiał Group
 • Siewierz Jeziorna Domy
  Oferta archiwalna
  Siewierz Jeziorna to doskonały adres dla ludzi pragnących zamieszkać w dobrze zorganizowanej przestrzeni miejskiej, ceniących sobie bliskość infrastruktury zaspokajającej ich codzienne potrzeby bez konieczności korzystania z samochodu. To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, ludzi aktywnych zawodowo oraz seniorów.Doskonały układ komunikacyjny zapewnia łatwy dostęp do międzynarodowych portów lotniczych (Pyrzowice, Balice, Ostrawa). Dojazd do centrum Katowic drogą ekspresową DK1 zajmuje 20 minut, a w zasięgu 5-minutowej jazdy samochodem znajduje się węzeł autostradowy dróg A1 i A4 zapewniający sprawną łączność z Wybrzeżem Bałtyckim i południem Europy. Do inwestycji została także wytyczona nowa linia autobusowa. Duże centra handlowe, ośrodki sportu i rekreacji oraz liczne placówki oświatowe znajdują się w zasięgu 10 minut jazdy samochodem znajdują.Inwestycja sąsiaduje z planowanym parkiem o powierzchni około 2 ha. W odległości 10-minutowego spaceru znajdą się również przystań dla żaglówek, plaża oraz ogólnodostępne tereny rekreacyjne.Termin realizacji I etapu projektu to II kw. 2014 r.– II kw. 2017 r.Domy realizowane są w dwóch technologiach – tradycyjnej i szkieletowej – posiadają zróżnicowaną architekturę zewnętrzną i wewnętrzną – atrakcyjne podziały przestrzeni mieszkalnych. Wszystkie budynki budowane są z przy użyciu wysokiej jakości materiałów przyjaznych środowisku, przy niskiej emisji związków węgla i z uwzględnieniem surowych norm w zakresie oszczędzania energii i wody. Zapewni to mieszkańcom niskie koszty utrzymania i eksploatacji. Roczne zaprojektowane zużycie ciepła/energii dla każdego budynku nie przekracza 60 kWh/m kw. Podwyższone zostały parametry izolacji ścian zewnętrznych, dachu i podłogi. Zastosowano także podwyższony współczynnik przenikania ciepła w przypadku okien.Zapraszamy na stronę siewierzjeziorna.pl

  Siewierz Jeziorna Domy

  ul. Chmielowskie 1 , Siewierz(1.1 km od Dąbrowy Górniczej)
  Tup Property S.A.
 • Siewierz Jeziorna
  Oferta archiwalna
  Siewierz Jeziorna to doskonały adres dla ludzi pragnących zamieszkać w dobrze zorganizowanej przestrzeni miejskiej, ceniących sobie bliskość infrastruktury zaspokajającej ich codzienne potrzeby bez konieczności korzystania z samochodu. To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, ludzi aktywnych zawodowo oraz seniorów.Doskonały układ komunikacyjny zapewnia łatwy dostęp do międzynarodowych portów lotniczych (Pyrzowice, Balice, Ostrawa). Dojazd do centrum Katowic drogą ekspresową DK1 zajmuje 20 minut, a w zasięgu 5-minutowej jazdy samochodem znajduje się węzeł autostradowy dróg A1 i A4 zapewniający sprawną łączność z Wybrzeżem Bałtyckim i południem Europy. Do inwestycji została także wytyczona nowa linia autobusowa. Duże centra handlowe, ośrodki sportu i rekreacji oraz liczne placówki oświatowe znajdują się w zasięgu 10 minut jazdy samochodem znajdują.Inwestycja sąsiaduje z planowanym parkiem o powierzchni około 2 ha. W odległości 10-minutowego spaceru znajdą się również przystań dla żaglówek, plaża oraz ogólnodostępne tereny rekreacyjne.Termin realizacji I etapu projektu to II kw. 2014 r.– II kw. 2017 r.Domy realizowane są w dwóch technologiach – tradycyjnej i szkieletowej – posiadają zróżnicowaną architekturę zewnętrzną i wewnętrzną – atrakcyjne podziały przestrzeni mieszkalnych. Wszystkie budynki budowane są z przy użyciu wysokiej jakości materiałów przyjaznych środowisku, przy niskiej emisji związków węgla i z uwzględnieniem surowych norm w zakresie oszczędzania energii i wody. Zapewni to mieszkańcom niskie koszty utrzymania i eksploatacji. Roczne zaprojektowane zużycie ciepła/energii dla każdego budynku nie przekracza 60 kWh/m kw. Podwyższone zostały parametry izolacji ścian zewnętrznych, dachu i podłogi. Zastosowano także podwyższony współczynnik przenikania ciepła w przypadku okien.

  Siewierz Jeziorna

  od 3 825 zł/m2
  ul. Chmielowskie , Siewierz(1.1 km od Dąbrowy Górniczej)
  Chmielowskie sp. z o.o.

Wiadomości na temat Siewierza:

Informacje o Siewierzu

W Siewierzu dostępnych jest 41 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Siewierzu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 37 do 57 m2, w tym lokale:

 • 2-pokojowe (27 mieszkań).
 • 3-pokojowe (6 mieszkań).
 • 4-pokojowe (8 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w Siewierzu nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Siewierzu kosztuje 277 771 zł.

Aktualnie obowiązuje 1 oferta promocyjna.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Siewierzu

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: