Nowe Słoneczne

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez4house Group

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 15 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Parkowe Wzgórze Czeladź(2.1 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż będziński, Czeladź, ul. Siemianowicka (2.5 km od Katowic)
  Ceny od: 4 696/m2
  Parkowe Wzgórze Czeladź
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 15
  Powierzchnia: 103 - 153 m2
  Liczba pokoi: 5
  Freedom Nieruchomości

Opis Inwestycji

Nowe Słoneczne

Osiedle Nowe Słoneczne to kompleks 20 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej o nowoczesnej architekturze, doskonale usytuowanych pod względem komunikacyjnym, wykonanych z myślą o mieszkańcach ceniących energooszczędność, ciszę, bezpieczeństwo oraz estetykę otoczenia.Miejsce jest idealne dla młodych, aktywnych ludzi, a także dla szukających spokoju rodzin z dziećmi. Dzięki trafnej lokalizacji można odpocząć od zgiełku miasta, ale też sprawnie dojechać do jego centrum. Niezbędna infrastruktura w postaci przedszkoli, szkół czy sklepów jest dosłownie w zasięgu ręki. Architektura doskonale wpisuje się w otoczenie, a jednocześnie ma niepowtarzalny charakter. Bliska odległość od najważniejszych arterii komunikacyjnych daje możliwość szybkiego dojazdu m. in. do Sosnowca, Będzina, Katowic w czasie nie większym niż 10-15 min.Do dyspozycji nowych mieszkańców, oddanych zostanie 20 jednorodzinnych domów w zabudowie szeregowej. Każdy z nich oferuje 142 m2 powierzchni, posadowionych na działkach o powierzchni 217-396 m2. Jasne, mocno przeszklone elewacje otwierają wnętrze na przestronne, pełne zieleni ogrody, zapewniając dużą ilość światła przez cały dzień.

Inwestycja Nowe Słoneczne znajduje się w Czeladzi, ul. Lawendowa (1.9 km od Sosnowca), jest realizowana przez dewelopera 4house Group.

Inwestycja Nowe Słoneczne jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 20 nowych domów w tym 3 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Nowe Słoneczne pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 141 metrów kwadratowych w cenie od 509 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper 4house Group przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 20 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, inteligentny dom, własna kotłownia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Nowe Słoneczne

Czeladź to miasto położone w południowej Polsce, w województwie śląskim - powiat będziński. Powierzchnia miasta wynosi 16,40 km2, a liczba jego mieszkańców to ok. 32 tysiące. Jeśli chodzi o położenie geograficzne, to usytuowane jest w Zagłębiu Dąbrowskim, będącym historyczną częścią Małopolski. Czeladź leży nad rzeką Brynicą. W mieście znajdują się liczne tereny zielone, w tym parki miejskie. Wyróżniają się tutaj m.in. Park Jordana, Park Grabek - położony na prawym brzegu rzeki Brynicy, czy Park Prochownia, który zlokalizowany jest w północnej części obszaru Piaski. Na terenie miasta funkcjonuje Dom Kultury ‘’Odeon”, muzea oraz miejska biblioteka publiczna. Warta uwagi jest “Kopalnia Kultury”, która powstała w miejscu dawnego skateparku, i w której organizowane są wszelkie koncerty oraz wydarzenia kulturalne.

Komunikacja

Jeśli chodzi o komunikację, przez miasto przebiega droga krajowa nr 94 z Wrocławia, która jest bezpośrednim łącznikiem z Krakowem. Po granicy z Będzinem przebiega także droga krajowa nr 86 z Tychów do węzła drogowego w Podwarpiu. Komunikację zapewniają linie autobusowe takie jak: 11, 27, 35, 42, 43, 61, 88, 100, czy 133, 235, 723, 800, 814, oraz autobusy linii nocnej: 902N, 904N, 911, 911N, 935 i linie tramwajowe 22 i 42. Umożliwiają one dojazd do Będzina, Sosnowca, Katowic, Siemianowic Śląskich, Bytomia, Mysłowic, Dąbrowy Górniczej oraz Wojkowic.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowe Słoneczne mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 300 metrów od inwestycji Nowe Słoneczne znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Czeladź Osiedle Słoneczne.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowe Słoneczne składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Słoneczne w odległości 240 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 04.08.2020

Data aktualizacji: 19.11.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie