Osiedle Sulików

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Tarasy Osiedle

Zapytaj o ceny

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Osiedle Sulików dostępnych jest 7 ofert

RzutNumerPokojeMetrażPow. działkiCena
1 5185 m2-
2 5185 m2-
3 5165 m2-
4 5165 m2-
5 5185 m2-
6 5185 m2-
7 5185 m2-

Opis Inwestycji

Komu z nas nie marzy się własny domek w pięknej, zacisznej okolicy, gdzie można odpocząć od codziennego zgiełku? Kto nie chciałby mieszkać w solidnym, nowoczesnym i po prostu ładnym domu? Wszystko to jest teraz w zasięgu ręki!Powstaje nowe osiedle domków jednorodzinnych SULIKÓW w Siewierzu-Sulikowie, w części południowej ok. 4km od centrum miasta Siewierz, powiat będziński, województwo śląskie.To wyjątkowe osiedle budujemy z myślą o rodzinach, które z jednej strony cenią sobie spokój i komfort we własnym domu, z drugiej zaś, bardzo ważną rzeczą jest dla nich możliwość łatwego i szybkiego dostania się do dużych miast. Przy dzisiejszym zagonionym trybie życia nie tylko możliwość wypoczynku w komfortowym, zacisznym otoczeniu ale również bardzo dobra komunikacja jest przecież na "wagę złota"!

Inwestycja Osiedle Sulików znajduje się w Siewierzu, ul. Kamienna 22 (0.1 km od Dąbrowy Górniczej), została zrealizowana przez dewelopera Tarasy Osiedle.

Inwestycja Osiedle Sulików została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 7 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Sulików pozostało na sprzedaż 7 nowych domów o powierzchniach od 165 do 185 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 165 do 185 m2 (7 domów)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Tarasy Osiedle przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 7 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Konstrukcja budynku
Budowane domki jednorodzinne na Osiedlu Sulików, są niepodpiwniczone, posadowione na ławie fundamentowej na podsypce żwirowej. Posadzka stanu zerowego izolowana przeciwwilgociowo na podsypce z piasku z wstępną wylewka betonową, ocieplona styropianem o grubości 10cm (łącznie z garażem).
Dach
Dachy wielospadowe, pokryte dachówką ceramiczną. Konstrukcja dachowa: więźba dachowa impregnowana dwukrotnie środkami solnymi, wykonana pod pokrycie dachowe z dachówki firmy ROBEN. Więźba dachowa z ułożoną folią paro przepuszczalną i paroizolacyjną i dociepleniem wełną mineralną URSA PURE ONE o grubości 15 cm + 5cm oraz kompletem okien połaciowych typu FAKRO. Wełna mineralna URSA PURE ONE nie zawiera formaldehydu, jest niepalna, gwarantuje wysoki poziom ochrony przez hałasem, komfort termiczny i akustyczny a także poprawia jakość powietrza wewnątrz pomieszczeń.
Stolarka okienna
Stolarka okienna i balkonowa wykonana zostanie z PCV na profilach niemieckiej firmy BRUGMAN, znanej z najwyższego poziomu technicznego i jakościowego w całej Europie. Zastosowany zostanie model trój-szybowy AD 73 z szybami 4/16/4/16/4 (pakiet 44mm) o najwyższym obecnie współczynniku cieplnym (U=0,6W/m2K). Innymi zaletami zastosowanych w budynkach profili firmy BRUGMANN jest wyjątkowa szczelność co ma bardzo istotny wpływ na utrzymanie odpowiedniego poziomu ciepła w mieszkaniu. Rama o szerokości 73mm i skrzydło 84mm to ok. 20-25% więcej od standardowych profili stosowanych na rynku polskim. Profile te posiadają bardzo wysoki współczynnik tłumienia hałasu ok. 5db, dzięki swojej unikalnej konstrukcji i uszczelce zgrzewalnej; posiadają system mikrowentylacji, poprawiający komfort klimatyczny mieszkania.
Drzwi zewnętrzne
W domkach jednorodzinnych zamontowane zostaną ocieplone, antywłamaniowe drzwi wejściowe firmy DIERRE z naturalną okładziną na zewnątrz i wewnątrz (istnieje możliwość wymiany okładzin w dowolnym momencie ich użytkowania). W garażu zamontowane zostaną uchylne bramy garażowe.
Ściany
Ściany zewnętrzne Ściany zewnętrzne trójwarstwowe wykonane z pustaków CERPOL (pustak CERPOL - KOZŁOWICE typu MAX o szer. 25cm + styropian 10cm + pustak CERPOL - KOZŁOWICE o szer. 9cm). Budynek otynkowany tynkiem mineralnym malowanym farbą silikatową. Technologia trójwarstwowa w wykonaniu ścian zewnętrznych jest alternatywą do standardowych rozwiązań proponowanych na rynku. Posiada znakomite parametry wytrzymałościowe i termoizolacyjne; gwarantuje wysoką trwałość konstrukcji murowej, zapewnia doskonałe parametry przenikalności cieplnej muru i bardzo dobrą akumulację termiczną i akustyczną. Ściany wewnętrzne nośne oraz działowe Ściany wewnętrzne nośne wykonane są w technologii monolitycznej i tradycyjnej z pustaka ceramicznego CERPOL - KOZŁOWICE typu MAX o jednakowej szer. 25cm. Ściany wewnętrzne działowe wykonane z pustaka ceramicznego CERPOL - KOZŁOWICE typu MAX o szer. 9cm. Ściany wewnętrzne w pomieszczeniach poddasza i parteru pokryte zostaną tynkiem cementowo-wapiennym o bardzo wysokiej dokładności wykonania. Zaletami tynku cementowo-wapiennego jest bardzo wysoka wodoodporność, możliwość stosowania w pomieszczeniach mokrych tj. łaźnie, baseny, suszarnie; paro przepuszczalność tynku oraz bardzo dobra wytrzymałość mechaniczna.
Parapety zewnętrzne
Parapety będą wykonane z blachy aluminiowej w kolorze dachówki o szerokości uniemożliwiającej powstawanie zacieków. Wykonane zostaną kompletne obróbki z blachy powlekanej wraz z montażem rynien i rur spustowych. Parapety wewnętrzne wykonane zostaną z prasowanego granitu o grubości 3cm.
Instalacje
Domki jednorodzinne wyposażone będą w instalacje: - instalacja elektryczna wraz z tablicą rozdzielczą i osprzętem, - wewnętrzna instalacja gazowa, - wewnętrzna instalacja wody, - instalacja ogrzewania podłogowego, - ścieki bytowe będą odprowadzane do zbiorników na nieczystości ciekłe zlokalizowane na poszczególnych działkach (przydomowe oczyszczalnie ścieków)
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garażeoraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępnych jest 7 domów.
Powierzchnie domów:od 165 do 185 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 5-pokojowe.
Ceny domów:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Sulików

Doskonała lokalizacja powstającego Osiedla Sulików gwarantuje błyskawiczny dojazd w kierunku aglomeracji miejskich w stronę Katowic, Częstochowy, Kielc. W promieniu 40km znajdują się największe miasta regionu: Katowice, Sosnowiec, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Myszków, Częstochowa. 10 minut zajmuje dojazd do Zawiercia, skąd juz w przyszłym roku koleją dostać się będzie można do Warszawy w 1,5 godziny. W odległości około 10km w kierunku zachodnim zlokalizowany jest Port Lotniczy w Katowicach-Pyrzowicach. Położenie w charakterystycznej strefie miasta, pozwala przyszłym mieszkańcom na relaks i oderwanie się od miejskiego zgiełku, a niedaleka odległość od zbiornika wodnego Przeczyce, gwarantuje niezapomniane atrakcje i to nie tylko latem! Otaczające przyroda sprzyja błogiemu odpoczynkowi a także aktywnej formie spędzania wolnego czasu - znaleźć tu można tereny idealne np. na wycieczki piesze i rowerowe. Siewierz-Sulików to również świetna baza wypadowa do zwiedzania całej Jury Krakowsko-Częstochowskiej, kuszącej turystów mnóstwem przyrodniczych atrakcji.

Powiat będziński to jednostka powstała w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Znajduje się w województwie śląskim, jego stolicą jest miasto Będzin. Na region ten składają się: gminy miejskie: Będzin, Czeladź, Sławków, Wojkowice, gmina miejsko-wiejska: Siewierz, gminy wiejskie: Bobrowniki, Mierzęcice, Psary, miasta: Będzin, Czeladź, Siewierz, Sławków, Wojkowice. W przeszłości gospodarka regionu opierała się wydobywaniu węgla kamiennego. Obecnie, przemysł wydobywczy ustąpił miejsca na rzecz rozwijającej się energetyki. Na terenie powiatu działają: Będzińskie Zakłady Elektroenergetyczne S.A., Elektrownia Łagisza S.A. i Elektrociepłownia Będzin S.A., które są w krajowej czołówce przedsiębiorstw tej branży.

Komunikacja

Transport zbiorowy na terenie powiatu zapewnia Komunikacyjny Związek Komunalny Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego oraz pociągu PKP. Ponadto, na terenie powiatu skorzystać można z usług prywatnych przewoźników.

W odległości 200 metrów od inwestycji Osiedle Sulików znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Sulików Stawy.

Data publikacji: 28.08.2015

Data aktualizacji: 28.12.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie