Osiedle Sulików

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezTarasy Osiedle

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 4 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Siewierz Jeziorna(1.8 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż będziński, Siewierz, Pl. Róży Wiatrów (1.1 km od Dąbrowy Górniczej)
  Ceny od: 4 017/m2
  Siewierz Jeziorna
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 4
  Powierzchnia: 98 - 138 m2
  Liczba pokoi: 4 - 6
  ISOMEG

Opis Inwestycji

Komu z nas nie marzy się własny domek w pięknej, zacisznej okolicy, gdzie można odpocząć od codziennego zgiełku? Kto nie chciałby mieszkać w solidnym, nowoczesnym i po prostu ładnym domu? Wszystko to jest teraz w zasięgu ręki!Powstaje nowe osiedle domków jednorodzinnych SULIKÓW w Siewierzu-Sulikowie, w części południowej ok. 4km od centrum miasta Siewierz, powiat będziński, województwo śląskie.To wyjątkowe osiedle budujemy z myślą o rodzinach, które z jednej strony cenią sobie spokój i komfort we własnym domu, z drugiej zaś, bardzo ważną rzeczą jest dla nich możliwość łatwego i szybkiego dostania się do dużych miast. Przy dzisiejszym zagonionym trybie życia nie tylko możliwość wypoczynku w komfortowym, zacisznym otoczeniu ale również bardzo dobra komunikacja jest przecież na "wagę złota"!

Inwestycja Osiedle Sulików znajduje się w Siewierzu, ul. Kamienna 22 (0.1 km od Dąbrowy Górniczej), została zrealizowana przez dewelopera Tarasy Osiedle.

Inwestycja Osiedle Sulików została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 7 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Sulików pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchniach od 165 do 185 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Tarasy Osiedle przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 7 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Budowane domki jednorodzinne na Osiedlu Sulików, są niepodpiwniczone, posadowione na ławie fundamentowej na podsypce żwirowej. Posadzka stanu zerowego izolowana przeciwwilgociowo na podsypce z piasku z wstępną wylewka betonową, ocieplona styropianem o grubości 10cm (łącznie z garażem).
Dach
Dachy wielospadowe, pokryte dachówką ceramiczną. Konstrukcja dachowa: więźba dachowa impregnowana dwukrotnie środkami solnymi, wykonana pod pokrycie dachowe z dachówki firmy ROBEN. Więźba dachowa z ułożoną folią paro przepuszczalną i paroizolacyjną i dociepleniem wełną mineralną URSA PURE ONE o grubości 15 cm + 5cm oraz kompletem okien połaciowych typu FAKRO. Wełna mineralna URSA PURE ONE nie zawiera formaldehydu, jest niepalna, gwarantuje wysoki poziom ochrony przez hałasem, komfort termiczny i akustyczny a także poprawia jakość powietrza wewnątrz pomieszczeń.
Stolarka okienna
Stolarka okienna i balkonowa wykonana zostanie z PCV na profilach niemieckiej firmy BRUGMAN, znanej z najwyższego poziomu technicznego i jakościowego w całej Europie. Zastosowany zostanie model trój-szybowy AD 73 z szybami 4/16/4/16/4 (pakiet 44mm) o najwyższym obecnie współczynniku cieplnym (U=0,6W/m2K). Innymi zaletami zastosowanych w budynkach profili firmy BRUGMANN jest wyjątkowa szczelność co ma bardzo istotny wpływ na utrzymanie odpowiedniego poziomu ciepła w mieszkaniu. Rama o szerokości 73mm i skrzydło 84mm to ok. 20-25% więcej od standardowych profili stosowanych na rynku polskim. Profile te posiadają bardzo wysoki współczynnik tłumienia hałasu ok. 5db, dzięki swojej unikalnej konstrukcji i uszczelce zgrzewalnej; posiadają system mikrowentylacji, poprawiający komfort klimatyczny mieszkania.
Drzwi zewnętrzne
W domkach jednorodzinnych zamontowane zostaną ocieplone, antywłamaniowe drzwi wejściowe firmy DIERRE z naturalną okładziną na zewnątrz i wewnątrz (istnieje możliwość wymiany okładzin w dowolnym momencie ich użytkowania). W garażu zamontowane zostaną uchylne bramy garażowe.
Ściany
Ściany zewnętrzne Ściany zewnętrzne trójwarstwowe wykonane z pustaków CERPOL (pustak CERPOL - KOZŁOWICE typu MAX o szer. 25cm + styropian 10cm + pustak CERPOL - KOZŁOWICE o szer. 9cm). Budynek otynkowany tynkiem mineralnym malowanym farbą silikatową. Technologia trójwarstwowa w wykonaniu ścian zewnętrznych jest alternatywą do standardowych rozwiązań proponowanych na rynku. Posiada znakomite parametry wytrzymałościowe i termoizolacyjne; gwarantuje wysoką trwałość konstrukcji murowej, zapewnia doskonałe parametry przenikalności cieplnej muru i bardzo dobrą akumulację termiczną i akustyczną. Ściany wewnętrzne nośne oraz działowe Ściany wewnętrzne nośne wykonane są w technologii monolitycznej i tradycyjnej z pustaka ceramicznego CERPOL - KOZŁOWICE typu MAX o jednakowej szer. 25cm. Ściany wewnętrzne działowe wykonane z pustaka ceramicznego CERPOL - KOZŁOWICE typu MAX o szer. 9cm. Ściany wewnętrzne w pomieszczeniach poddasza i parteru pokryte zostaną tynkiem cementowo-wapiennym o bardzo wysokiej dokładności wykonania. Zaletami tynku cementowo-wapiennego jest bardzo wysoka wodoodporność, możliwość stosowania w pomieszczeniach mokrych tj. łaźnie, baseny, suszarnie; paro przepuszczalność tynku oraz bardzo dobra wytrzymałość mechaniczna.
Parapety zewnętrzne
Parapety będą wykonane z blachy aluminiowej w kolorze dachówki o szerokości uniemożliwiającej powstawanie zacieków. Wykonane zostaną kompletne obróbki z blachy powlekanej wraz z montażem rynien i rur spustowych. Parapety wewnętrzne wykonane zostaną z prasowanego granitu o grubości 3cm.
Instalacje
Domki jednorodzinne wyposażone będą w instalacje: - instalacja elektryczna wraz z tablicą rozdzielczą i osprzętem, - wewnętrzna instalacja gazowa, - wewnętrzna instalacja wody, - instalacja ogrzewania podłogowego, - ścieki bytowe będą odprowadzane do zbiorników na nieczystości ciekłe zlokalizowane na poszczególnych działkach (przydomowe oczyszczalnie ścieków)
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Sulików

Doskonała lokalizacja powstającego Osiedla Sulików gwarantuje błyskawiczny dojazd w kierunku aglomeracji miejskich w stronę Katowic, Częstochowy, Kielc. W promieniu 40km znajdują się największe miasta regionu: Katowice, Sosnowiec, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Myszków, Częstochowa. 10 minut zajmuje dojazd do Zawiercia, skąd juz w przyszłym roku koleją dostać się będzie można do Warszawy w 1,5 godziny. W odległości około 10km w kierunku zachodnim zlokalizowany jest Port Lotniczy w Katowicach-Pyrzowicach. Położenie w charakterystycznej strefie miasta, pozwala przyszłym mieszkańcom na relaks i oderwanie się od miejskiego zgiełku, a niedaleka odległość od zbiornika wodnego Przeczyce, gwarantuje niezapomniane atrakcje i to nie tylko latem! Otaczające przyroda sprzyja błogiemu odpoczynkowi a także aktywnej formie spędzania wolnego czasu - znaleźć tu można tereny idealne np. na wycieczki piesze i rowerowe. Siewierz-Sulików to również świetna baza wypadowa do zwiedzania całej Jury Krakowsko-Częstochowskiej, kuszącej turystów mnóstwem przyrodniczych atrakcji.

Powiat będziński to jednostka powstała w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Znajduje się w województwie śląskim, jego stolicą jest miasto Będzin. Na region ten składają się: gminy miejskie: Będzin, Czeladź, Sławków, Wojkowice, gmina miejsko-wiejska: Siewierz, gminy wiejskie: Bobrowniki, Mierzęcice, Psary, miasta: Będzin, Czeladź, Siewierz, Sławków, Wojkowice. W przeszłości gospodarka regionu opierała się wydobywaniu węgla kamiennego. Obecnie, przemysł wydobywczy ustąpił miejsca na rzecz rozwijającej się energetyki. Na terenie powiatu działają: Będzińskie Zakłady Elektroenergetyczne S.A., Elektrownia Łagisza S.A. i Elektrociepłownia Będzin S.A., które są w krajowej czołówce przedsiębiorstw tej branży.

Komunikacja

Transport zbiorowy na terenie powiatu zapewnia Komunikacyjny Związek Komunalny Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego oraz pociągu PKP. Ponadto, na terenie powiatu skorzystać można z usług prywatnych przewoźników.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Sulików mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 300 metrów od inwestycji Osiedle Sulików znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sulików Stawy.

Data publikacji: 28.08.2015

Data aktualizacji: 28.12.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie