Osiedle Neptun

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Polnord S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Osiedle Neptun dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
D1.1.U7
70,04 m²
Parter
D1.1.U8
60,27 m²
Parter
W ostatnim czasie
obniżono cenę o 8%

Opis Inwestycji

Osiedle Neptun to budowany w kilku etapach na 3-ha działce w Ząbkach przy ul. Powstańców kompleks budynków, w których swoje własne znajdzie docelowo ok. 600 rodzin.Neptun to oferta dla Klientów przywiązujących wagę do wygód miejskiego życia a jednocześnie ceniących spokój i bliskość natury. Osiedle zlokalizowane jest na granicy lasu w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Charakteryzować będzie się nowoczesną i przyjazną architekturą, oraz dbałością o szczegóły gwarantujące poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Atutem Neptuna jest lokalizacja. Ząbki są bowiem jednym z najdynamiczniej rozwijających się miast w sąsiedztwie Warszawy, świetnie skomunikowanym ze stolicą. Dzięki potężnym nakładom inwestycyjnym w szybkim tempie rozwija się tutaj infrastruktura drogowa, oświatowa i sportowa.Atuty lokali usługowych:• Przestrzenne pomieszczenia• Rożne powierzchnie• Oświetlone światłem słonecznym• Usytuowane w miejscach ogólnodostępnych zarówno dla mieszkańców osiedla, jak i przechodniówC1, C2, D1.2 - budynki gotoweC3, C4 - realizacja w I kw. 2018C5, C6, C7, C8, D3.4 - realizacja w II kw. 2019

Inwestycja Osiedle Neptun znajduje się w Ząbkach, ul. Powstańców (0.3 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Polnord S.A..

Inwestycja Osiedle Neptun została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Neptun pozostały na sprzedaż 2 lokale użytkowe o powierzchniach od 60 do 70 metrów kwadratowych.

Deweloper Polnord S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 5 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 310 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, teren ogrodzony, usługi w budynku, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 2 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 60 do 70 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Neptun

LOKALIZACJA - centrum Warszawy: 10 km - doskonale zorganizowana komunikacja - kolejka, autobusy miejskie, trasa szybkiego ruchu - duża ilość terenów zielonych - bezpośrednie sąsiedztwo szkół, infrastruktury handlowo-usługowej oraz obiektów sportowo-rekreacyjnych - bliskość centrów handlowych w Markach i na Targówku

Ząbki to niewielkie miasto o powierzchni 11 km2, które znajduje się w powiecie wołomińskim i należy do aglomeracji warszawskiej. Miasteczko liczy obecnie prawie 31 tys. mieszkańców i zajmuje w Polsce drugie miejsce pod względem tempa wzrostu liczby ludności. O popularności miejsca decyduje zarówno dogodna lokalizacja w odległości 10 km od centrum Warszawy, jak i zaciszne, zielone okolice, bowiem aż 30% obszaru zajmują tereny leśne. Ząbki to miasto-ogród, w którym występuje niska zabudowa: domy jednorodzinne i nowoczesne bloki czterokondygnacyjne, a także zabytkowe wille, np. Willa Ronikierów, Willa inż. Tołłoczki czy Willa Alina. Centrum handlowo-usługowe miejscowości to Pasaż Orla, gdzie mieszczą się sklepy, biblioteka i sale ekspozycyjne Ośrodka Kultury.

Komunikacja

Atutem komunikacyjnym są 2 bezpłatne linie autobusowe, które kursują w obrębie miasteczka. Z pobliską Warszawą Ząbki są połączone 4 liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej oraz liniami Kolei Mazowieckich. Przez miasto przebiegają 3 drogi wojewódzkie, które umożliwiają dojazd do stolicy lub pobliskich miejscowości: droga nr 629 (Warszawa – Marki), nr 631 (Warszawa – Nowy Dwór Mazowiecki) oraz nr 634 (Warszawa – Tłuszcz).

W odległości 300 metrów od inwestycji Osiedle Neptun znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Maczka.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Neptun znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Zozoland w odległości 100m, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Małego Powstańca w Ząbkach w odległości 600m, Antolinka Akademia Małego Dziecka w odległości 700m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m znajduje się NZOZ "Na Powstańców", w odległości 200 m znajduje się Oleksyn i Łebkowska sp.j. Apteki, w odległości 400 m znajduje się Gabinet Stomatologiczny Ząbki.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 650 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka Zesłania Ducha Świętego, w odległości 700 m znajduje się Parafia Zesłania Ducha Świętego w Ząbkach.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 850 m znajduje się FitPlace.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 23.05.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie