Osiedle Neptun

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPolnord S.A.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 3 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Andersena II - lokale usługowe(0.4 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż wołomiński, Ząbki, ul. Andersena 45 (0.6 km od Warszawy)
  Andersena II - lokale usługowe
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 3
  Powierzchnia: 82 - 174 m2
  P.B. Stolmar sp.j.
 • Andersena I - lokale usługowe(0.8 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż wołomiński, Ząbki, ul. Andersena 12 (0.6 km od Warszawy)
  Andersena I - lokale usługowe
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 117 m2
  P.B. Stolmar sp.j.

Opis Inwestycji

Osiedle Neptun to budowany w kilku etapach na 3-ha działce w Ząbkach przy ul. Powstańców kompleks budynków, w których swoje własne znajdzie docelowo ok. 600 rodzin.Neptun to oferta dla Klientów przywiązujących wagę do wygód miejskiego życia a jednocześnie ceniących spokój i bliskość natury. Osiedle zlokalizowane jest na granicy lasu w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Charakteryzować będzie się nowoczesną i przyjazną architekturą, oraz dbałością o szczegóły gwarantujące poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Atutem Neptuna jest lokalizacja. Ząbki są bowiem jednym z najdynamiczniej rozwijających się miast w sąsiedztwie Warszawy, świetnie skomunikowanym ze stolicą. Dzięki potężnym nakładom inwestycyjnym w szybkim tempie rozwija się tutaj infrastruktura drogowa, oświatowa i sportowa.Atuty lokali usługowych:• Przestrzenne pomieszczenia• Rożne powierzchnie• Oświetlone światłem słonecznym• Usytuowane w miejscach ogólnodostępnych zarówno dla mieszkańców osiedla, jak i przechodniówC1, C2, D1.2 - budynki gotoweC3, C4 - realizacja w I kw. 2018C5, C6, C7, C8, D3.4 - realizacja w II kw. 2019

Inwestycja Osiedle Neptun znajduje się w Ząbkach, ul. Powstańców (0.3 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Polnord S.A..

Inwestycja Osiedle Neptun została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Neptun pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchniach od 60 do 70 metrów kwadratowych.

Deweloper Polnord S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 5 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 310 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, teren ogrodzony, usługi w budynku, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Neptun

LOKALIZACJA - centrum Warszawy: 10 km - doskonale zorganizowana komunikacja - kolejka, autobusy miejskie, trasa szybkiego ruchu - duża ilość terenów zielonych - bezpośrednie sąsiedztwo szkół, infrastruktury handlowo-usługowej oraz obiektów sportowo-rekreacyjnych - bliskość centrów handlowych w Markach i na Targówku

Ząbki to niewielkie miasto o powierzchni 11 km2, które znajduje się w powiecie wołomińskim i należy do aglomeracji warszawskiej. Miasteczko liczy obecnie prawie 31 tys. mieszkańców i zajmuje w Polsce drugie miejsce pod względem tempa wzrostu liczby ludności. O popularności miejsca decyduje zarówno dogodna lokalizacja w odległości 10 km od centrum Warszawy, jak i zaciszne, zielone okolice, bowiem aż 30% obszaru zajmują tereny leśne. Ząbki to miasto-ogród, w którym występuje niska zabudowa: domy jednorodzinne i nowoczesne bloki czterokondygnacyjne, a także zabytkowe wille, np. Willa Ronikierów, Willa inż. Tołłoczki czy Willa Alina. Centrum handlowo-usługowe miejscowości to Pasaż Orla, gdzie mieszczą się sklepy, biblioteka i sale ekspozycyjne Ośrodka Kultury.

Komunikacja

Atutem komunikacyjnym są 2 bezpłatne linie autobusowe, które kursują w obrębie miasteczka. Z pobliską Warszawą Ząbki są połączone 4 liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej oraz liniami Kolei Mazowieckich. Przez miasto przebiegają 3 drogi wojewódzkie, które umożliwiają dojazd do stolicy lub pobliskich miejscowości: droga nr 629 (Warszawa – Marki), nr 631 (Warszawa – Nowy Dwór Mazowiecki) oraz nr 634 (Warszawa – Tłuszcz).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Neptun mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Osiedle Neptun znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Maczka 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Neptun znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE ZOZOLAND w odległości 80 m, Niepubliczne Przedszkole Akademia Odkrywcy w odległości 160 m, Niepubliczne Przedszkole Mała Akademia Odkrywcy w odległości 200 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Neptun jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ "Na Powstańców" w odległości 80 m, LeczyMed w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Neptun składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się Żabka, w odległości 90 m znajduje się Grzybki, w odległości 170 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Neptun w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 23.05.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie