Osiedle Maczka Etap 2

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Powstańców, oferowane bezpośrednio przez

P.B. Stolmar sp.j.

Ząbki, ul. Powstańców 27

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 41 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Maczka Etap 2

2 zdjęcia

Osiedle Maczka Etap 2

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle Maczka jest budynkiem wielorodzinnym z pięknym widokiem na panoramę Warszawy i pobliskie lasy. Rozsądne odległości od sąsiednich budynków dają poczucie prywatności, co jest bardzo ważne przy wyborze mieszkania. Rozplanowanie zagospodarowania terenu nadaje tej okolicy charakter lokalnego centrum Ząbek. Projektowany pasaż usług w parterach oraz plac zapewniają mieszkańcom wygody miejskiego życia.

Inwestycja Osiedle Maczka Etap 2 znajduje się w Ząbkach, ul. Powstańców 27 została zrealizowana przez P.B. Stolmar sp.j.

Inwestycja Osiedle Maczka Etap 2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Maczka Etap 2 nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli P.B. Stolmar sp.j. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Ząbki to niewielkie miasto o powierzchni 11 km2, które znajduje się w powiecie wołomińskim i należy do aglomeracji warszawskiej. Miasteczko liczy obecnie prawie 31 tys. mieszkańców i zajmuje w Polsce drugie miejsce pod względem tempa wzrostu liczby ludności. O popularności miejsca decyduje zarówno dogodna lokalizacja w odległości 10 km od centrum Warszawy, jak i zaciszne, zielone okolice, bowiem aż 30% obszaru zajmują tereny leśne. Ząbki to miasto-ogród, w którym występuje niska zabudowa: domy jednorodzinne i nowoczesne bloki czterokondygnacyjne, a także zabytkowe wille, np. Willa Ronikierów, Willa inż. Tołłoczki czy Willa Alina. Centrum handlowo-usługowe miejscowości to Pasaż Orla, gdzie mieszczą się sklepy, biblioteka i sale ekspozycyjne Ośrodka Kultury.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Maczka Etap 2?

Atutem komunikacyjnym są 2 bezpłatne linie autobusowe, które kursują w obrębie miasteczka. Z pobliską Warszawą Ząbki są połączone 4 liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej oraz liniami Kolei Mazowieckich. Przez miasto przebiegają 3 drogi wojewódzkie, które umożliwiają dojazd do stolicy lub pobliskich miejscowości: droga nr 629 (Warszawa – Marki), nr 631 (Warszawa – Nowy Dwór Mazowiecki) oraz nr 634 (Warszawa – Tłuszcz).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Maczka Etap 2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1973 metrów od inwestycji Osiedle Maczka Etap 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ząbki 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Maczka Etap 2 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Maczka Etap 2 znajduje się 25 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Małego Powstańca w Ząbkach w odległości 19 m, szkoła w odległości 31 m, Meryland w odległości 91 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Maczka Etap 2 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Twoje Zdrowie w odległości 117 m, Gabinet Stomatologiczny Eldent w odległości 300 m, Gabinet stomatologiczny Magdalena Fronczak w odległości 302 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Maczka Etap 2 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 272 m znajduje się Putka, w odległości 272 m znajduje się Wierzejki, w odległości 300 m znajduje się Baryłka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Maczka Etap 2 w odległości 21 m znajduje się boisko / kort, w odległości 24 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 74 m znajduje się bieżnia / tor.

Data aktualizacji: 23.09.2020

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: